Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Ερωτεύτηκες μπαγάσα και είπες αυτή τη θέλω να την παχύνω ? :cheesy: (φιλικά πάντα ε)
Για την ακριβεια, ούτε εκεινη την "εβγαλα" γκομενα. Εκεινη μού την επεσε. Κανονικοτατα. Εγω εως τότε δεν πολυψηνομουν
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Δεν εννοεί ότι του γνώρισε η παρέα με την στενή έννοια, αλλά ότι η ύπαρξη της παρέας κοινών γνωστών ή φίλων δίνει τη δυνατότητα να κάτσουν «οι δύο μεριές» στο ίδιο τραπέζι και να ανταλλάξουν 5 κουβέντες. Ήμαρτον με τις λέξεις θα παίζουμε;
Επίσης ξέρω πολλούς κοινωνικούς ανθρώπους οι οποίοι δεν έχουν παρά ελάχιστες γνωστές γυναίκες και μάλιστα αρκετοί από αυτούς είναι και πυρφόροι, δηλαδή θα αποφύγουν να φέρουν σε επαφή γυναίκες φίλες/γνωστές με άντρες φίλους τους. Τρέχα γύρευε τι συμβαίνει στο μυαλό του πυρφόρου!
Δηλαδή εσυ πόσες γκόμενες βρήκες μόνος σου τελείως (πέσιμο στο δρόμο - κοινωνικά δίκτυα - βάλε ό,τι θες) και πόσες μέσω κοινών παρεών, φίλων, γνωστών κτλ.;
[δεν ξέρω σήμερα νομίζω πως έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις (σε ότι δεν αφορά τα νομικά ζητήματα τουλάχιστον)]
εγω εχω βρει απο παρεα 2 γυναικες μονο και αυτες σε νεαρη ηλικια...ολες τις αλλες τις βρηκα μονος απο καμακι,απο κοινωνικα δικτυα,απο μαγαζια κλπ..οσους εχω γνωστους και φιλους τα ιδια με μενα..επισης συμφωνω οτι οι κομπλεξικοι μουνοπαναδες που εχουν γνωστες και φιλες και εν γενει κυκλο δε γνωριζουν τιποτα σε κανενα...τους καραμουζιαζω παντα,τους ξεφτυλιζω και τους κοβω απο παρεα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Για να είμαι ειλικρινής δεν το έθεσα και πολύ σωστά με την έννοια ότι η απάντηση είναι πολύ πιο σύνθετη απο αυτή που παρέθεσα.Οι λόγοι της δυστυχίας μου είναι πολυσύνθετοι ξεκινούν απο την οικογένεια μου και τελειώνουν στην κοινωνία που ζούμε. Μεγάλο μέρος έπαιξαν οι γυναίκες οι οποίες αρνούνται να μου δώσουν αυτό που μου αντιστοιχεί, για την ακρίβεια μόνο δυστυχία μου έδωσαν ,όταν με τον τρόπο τους με οδήγησαν στο περιθώριο. Δεν το επιδίωξα, ήμουν ένας φυσιολογικός νέος που είχα την ατυχία να ζώ σε αυτή την χώρα σε αυτήν την χρονική περίοδο, δεν ήμουν πάντα έτσι, είχα και εγώ φιλοδοξίες ,ήθελα και εγώ να ζήσω μια ευτυχισμένη ζωή.
κοιτα τυπε...σε γενικες γραμμες ακουγεσαι λιγο υπερβολικος και παραλογος.Ομως οσο και γραφικα να φαινονται αυτα που λες,ετσι οπως τα λες τελως παντων ενα δικιο το εχεις.Το εχεις γιατι και γω παντα πιστευα πως αν ζουσα εξω θα ειχα μια πιο νορμαλ σεξουαλικη ζωη.Υπρχει μια ολοκληρη φιλοσοφια μαλακιας σε αυτο τον τοπο ας μην το αναλυσουμε.Το παιχνιδι εδω δεν ευνοει και πολυ τυπους σα και μας,και οταν λεω σα και μας "οχι αγαπουληδες" .Αλλα και ο αλεξ που σου λεει οτι φταις και συ να ξερεις οτι ισχιει...οπως φταιω και εγω,δε βγαζω τον εαυτο μου απεξω.Ομως εγω ξερω το ποσοστο ευθυνης που μου αναλογει απεναντι σε αυτη τη μαλακια που υπαρχει στην ελλαδα με τις γυναικες.Κατσε και σκεψου τι μεριδιο ευθυνης εχεις γιατι εχω βαρεθει να διαβαζω τυπους εδω μεσα που βριζουν τις γυναικες αλλα στον εαυτο τους δεν ριχνουν σταλα ευθυνης.Για ολα υπαρχει τροπος,ακομα και απεναντι στις ελλεηνιδες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.950
Πόντοι
3.556
Για την ακριβεια, ούτε εκεινη την "εβγαλα" γκομενα. Εκεινη μού την επεσε. Κανονικοτατα. Εγω εως τότε δεν πολυψηνομουν
Σαν την άλλη την περίπτωση τη σιτεμένη που έλεγες ... σαν να βλέπω το Cocktail με τον Cruise
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Απάντησε μου Άλεξ, αν βάζω τη διατροφή σε προπληρωμενη κάρτα, μπορεί να αρνηθεί;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω εχω βρει απο παρεα 2 γυναικες μονο και αυτες σε νεαρη ηλικια...ολες τις αλλες τις βρηκα μονος απο καμακι,απο κοινωνικα δικτυα,απο μαγαζια κλπ..οσους εχω γνωστους και φιλους τα ιδια με μενα..επισης συμφωνω οτι οι κομπλεξικοι μουνοπαναδες που εχουν γνωστες και φιλες και εν γενει κυκλο δε γνωριζουν τιποτα σε κανενα...τους καραμουζιαζω παντα,τους ξεφτυλιζω και τους κοβω απο παρεα
εκανα παρεα καποτε με εναν που φροντιζε με νυχια και με δοντια η παρεα να εχει μπαζα για να με φωναξει. Οταν καποτε του εκανα μια κουβεντα απεξω απεξω,το αρνηθηκε λεγοντας μου οτι να" ποσες φορες εχεις ερθει μαζι μας και σε εχω φωναξει που ειχε την ταδε και την ταδε (ολες βουβαλια) " και εν τελη εμαθα οτι τις καλες τις εκρυβε.Ειχε δηλ κονε με καλες αλλα φροντιζε εγω να μην ειμαι εκει...ξερεις ωρες ωρες αυτα με νευριαζουν μεν αλλα καπου καπου με κολακευουν και σαν αντρα δε σου κρυβω.Και ενας ανθρωπος οταν θα φανει "μικρος" στη ζωη του,αυτη τη συμπεριφορα θα τη βρει μπροστα του γιατι μη ξεχναμε οτι στη ζωη ο καθενας περνει οτι του αξιζει.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Καλά τώρα κάνεις πώς δεν καταλαβαίνεις τι γράφω. Ξέρεις εσύ κόσμο που κάνει δεύτερο παιδί από άλλο γάμο ενώ το πρώτο του είναι κάτω των 15; Πολύ σπάνιο.
Ένα σωρό. Είτε ασχολείται με το πρώτο είτε το έχει γραμμένο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
εκανα παρεα καποτε με εναν που φροντιζε με νυχια και με δοντια η παρεα να εχει μπαζα για να με φωναξει. Οταν καποτε του εκανα μια κουβεντα απεξω απεξω,το αρνηθηκε λεγοντας μου οτι να" ποσες φορες εχεις ερθει μαζι μας και σε εχω φωναξει που ειχε την ταδε και την ταδε (ολες βουβαλια) " και εν τελη εμαθα οτι τις καλες τις εκρυβε.Ειχε δηλ κονε με καλες αλλα φροντιζε εγω να μην ειμαι εκει...ξερεις ωρες ωρες αυτα με νευριαζουν μεν αλλα καπου καπου με κολακευουν και σαν αντρα δε σου κρυβω.Και ενας ανθρωπος οταν θα φανει "μικρος" στη ζωη του,αυτη τη συμπεριφορα θα τη βρει μπροστα του γιατι μη ξεχναμε οτι στη ζωη ο καθενας περνει οτι του αξιζει.
συμφωνω μαζι σου...αυτους τους ξεφτυλες τους κοβουμε μαχαιρι αφου τους ξεφτυλισουμε πρωτα...και να ξερεις ειναι οι μεγαλυτεροι ζηλιαρηδες η μαλλον φθονεροι...
ειχα φιλο που τον ειχα βοηθησει ουκ ολιγες φορες και οταν ειχε φτιαξει κυκλο απο γκομενες μου τις εκρυβε και το επαιζε γαμιας...σε μια φαση--ενω ειχα γκομενα-του λεω ρε μαλακα ειμαι μπακουρος κανε μου κανα κονε απο τις φιλες σου...
μου λεει επι λεξη..πας καλα ρε τις θελω ολες για μενα...
καταντησε μονος του να μαλακιζεται στο φεις με σαπιες πλεον,ζητησε παλι την βοηθεια μου και απλα τον εγραψα στα παπαρια μου..οταν εμαθε οτι συζω και παω καλα πηγε να βγαλει μικρη χολη εν ειδη πλακας και δεν του απαντησα καν...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
συμφωνω μαζι σου...αυτους τους ξεφτυλες τους κοβουμε μαχαιρι αφου τους ξεφτυλισουμε πρωτα...και να ξερεις ειναι οι μεγαλυτεροι ζηλιαρηδες η μαλλον φθονεροι...
ειχα φιλο που τον ειχα βοηθησει ουκ ολιγες φορες και οταν ειχε φτιαξει κυκλο απο γκομενες μου τις εκρυβε και το επαιζε γαμιας...σε μια φαση--ενω ειχα γκομενα-του λεω ρε μαλακα ειμαι μπακουρος κανε μου κανα κονε απο τις φιλες σου...
μου λεει επι λεξη..πας καλα ρε τις θελω ολες για μενα...
καταντησε μονος του να μαλακιζεται στο φεις με σαπιες πλεον,ζητησε παλι την βοηθεια μου και απλα τον εγραψα στα παπαρια μου..οταν εμαθε οτι συζω και παω καλα πηγε να βγαλει μικρη χολη εν ειδη πλακας και δεν του απαντησα καν...
αυτοι οι τυποι ειναι τα λεγομενα "ανθρωπακια" οπου συνηθως οταν δειχνουν τετοιες αδυναμιες σε εναν τομεα ειναι 100% σιγουρο οτι θα ειναι μαλακες και σε αλλους τομεις...παντως γενικως μαλακες. Αν σου ειπε μονο αυτη τη φραση δε θελει και πολυ για να βγαλει καποιος συμπερασμα.Ετσι ειναι ο κοσμος αλλωστε μιλας με εναν σου λεει 2-3 σωστες κουβεντες και λες "τι μαγκας ειναι αυτος" και εχεις εναν αλλον που με μια κουβεντα δε θες να ξανα δεις τα μουτρα του.Καταλαβαινεις απο πισω τι κολοσσος μαλακιας θα κουβαλαει.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
αυτοι οι τυποι ειναι τα λεγομενα "ανθρωπακια" οπου συνηθως οταν δειχνουν τετοιες αδυναμιες σε εναν τομεα ειναι 100% σιγουρο οτι θα ειναι μαλακες και σε αλλους τομεις...παντως γενικως μαλακες. Αν σου ειπε μονο αυτη τη φραση δε θελει και πολυ για να βγαλει καποιος συμπερασμα.Ετσι ειναι ο κοσμος αλλωστε μιλας με εναν σου λεει 2-3 σωστες κουβεντες και λες "τι μαγκας ειναι αυτος" και εχεις εναν αλλον που με μια κουβεντα δε θες να ξανα δεις τα μουτρα του.Καταλαβαινεις απο πισω τι κολοσσος μαλακιας θα κουβαλαει.
τιγκα στα ανθρωπακια η κοινωνια μας και στις καριολες....στο τελος ομως τις ζωης μας οι περσσοτεροι απο εμας θα παρουμε αυτο που μας αξιζει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
τιγκα στα ανθρωπακια η κοινωνια μας και στις καριολες....στο τελος ομως τις ζωης μας οι περσσοτεροι απο εμας θα παρουμε αυτο που μας αξιζει
κανενας δε φευγει απο δω χωρις να πληρωσει τον λογαριασμο
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
κοιτα τυπε...σε γενικες γραμμες ακουγεσαι λιγο υπερβολικος και παραλογος.Ομως οσο και γραφικα να φαινονται αυτα που λες,ετσι οπως τα λες τελως παντων ενα δικιο το εχεις.Το εχεις γιατι και γω παντα πιστευα πως αν ζουσα εξω θα ειχα μια πιο νορμαλ σεξουαλικη ζωη.Υπρχει μια ολοκληρη φιλοσοφια μαλακιας σε αυτο τον τοπο ας μην το αναλυσουμε.Το παιχνιδι εδω δεν ευνοει και πολυ τυπους σα και μας,και οταν λεω σα και μας "οχι αγαπουληδες" .Αλλα και ο αλεξ που σου λεει οτι φταις και συ να ξερεις οτι ισχιει...οπως φταιω και εγω,δε βγαζω τον εαυτο μου απεξω.Ομως εγω ξερω το ποσοστο ευθυνης που μου αναλογει απεναντι σε αυτη τη μαλακια που υπαρχει στην ελλαδα με τις γυναικες.Κατσε και σκεψου τι μεριδιο ευθυνης εχεις γιατι εχω βαρεθει να διαβαζω τυπους εδω μεσα που βριζουν τις γυναικες αλλα στον εαυτο τους δεν ριχνουν σταλα ευθυνης.Για ολα υπαρχει τροπος,ακομα και απεναντι στις ελλεηνιδες.
Έχω και εγώ ευθύνη εννοείται. Για παράδειγμα ένα μειονέκτημα μου είναι ότι είμαι φλώρος ,δεν θα την πέσω στην άλλη όπως άλλοι. Αλλο μειονέκτημα ότι δεν έχω αυτοκίνητο ή δεν είμαι κοινωνικός. Αλλά στο τέλος της ημέρας έτσι μου αρέσει να ζώ,αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να παίρνουμε τα @@ μας,ούτε οι γυναίκες είναι τέλειες. Τις έχω μελετήσει όσο μπορώ και γενικά δεν μου αρέσει και ο τρόπος που σκέφτονται και ζούν. Παράδειγμα εγώ είμαι σπιτόγατος, δεν μου αρέσει να πηγαινοέρχομαι δεξιά και αριστερά ή δεν μου αρέσει να συχνάζω σε καφετέριες και μπάρ, αντιλαμβάνομαι ότι αυτό δημιουργεί πρόβλημα. Ξέρουμε όλοι ότι στις σχολές χορού μπορείς να γνωρίσεις γκόμενα πιο εύκολα,ναι αλλά ο χoρός είναι κάτι που το σιχαινόμαστε. Είναι θεμιτό να κάνουμε τους μαλάκες να είμαστε σε ένα χώρο που δεν μας αρέσει μπάς και γνωρίσουμε καμιά γυναίκα;;εάν ναι τότε γιατί δεν είμαστε όλοι εδω μέσα γραμμένοι σε σχολές χορού;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Απάντησε μου Άλεξ, αν βάζω τη διατροφή σε προπληρωμενη κάρτα, μπορεί να αρνηθεί;
E τι να σου πω τωρα? Τετοιο ζητημα πρώτη φορά μού τιθεται. Τα χρηματα δινονται ειτε μετρητά είτε με καταθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Για προπληρωμενη καρτα πρώτη φορά το ακουω. Εννοεις προφανως προπληρωμενη καρτα στο ονομα σου? Και πώς θα κάνει πληρωμες? Θα γνωριζει το πιν? Θα μπορει π.χ. να τα σηκωσει σε μετρητά ολα με τη μια? Για εξηγησε το λιγο αυτο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.950
Πόντοι
3.556
E τι να σου πω τωρα? Τετοιο ζητημα πρώτη φορά μού τιθεται. Τα χρηματα δινονται ειτε μετρητά είτε με καταθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Για προπληρωμενη καρτα πρώτη φορά το ακουω. Εννοεις προφανως προπληρωμενη καρτα στο ονομα σου? Και πώς θα κάνει πληρωμες? Θα γνωριζει το πιν? Θα μπορει π.χ. να τα σηκωσει σε μετρητά ολα με τη μια? Για εξηγησε το λιγο αυτο.
Να ξέρει το PIN και να χεις κόψει την ανάληψη ποσού .... Όπως είχα αναφέρει τις προάλλες να τσεκάρει από ebanking τι χρεώσεις γίνονται στην κάρτα που φέρει το ποσό της διατροφής για να διασφαλίσει ότι τα ξοδεύει η κάθε λεγάμενη για το παιδί και όχι για τη μούνα της ... εκεί το πάει
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Διαχώρισε πρώτα δύο βασικές έννοιες: άλλο μου χρωστάνε και άλλο δικαιούμαι. Δεν σου χρωστάει κανείς και τίποτα. Μη σου πω ότι κάποιοι με τη λογική σου θα θεωρούν ότι τους χρωστάς από το πουθενά. Αν δεν είσαι κοινωνικός τύπος δυστυχώς δεν μπορείς να έχεις όλα αυτά που ζητάς. Χαλάρωσε, συμφιλιωσου με τον εαυτό σου γιατί το τσιτωμα σου βγαίνει προς τα έξω και σε εμποδίζει ακόμη περισσότερο να βρεις κάτι
Έχω και εγώ ευθύνη εννοείται. Για παράδειγμα ένα μειονέκτημα μου είναι ότι είμαι φλώρος ,δεν θα την πέσω στην άλλη όπως άλλοι. Αλλο μειονέκτημα ότι δεν έχω αυτοκίνητο ή δεν είμαι κοινωνικός. Αλλά στο τέλος της ημέρας έτσι μου αρέσει να ζώ,αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να παίρνουμε τα @@ μας,ούτε οι γυναίκες είναι τέλειες. Τις έχω μελετήσει όσο μπορώ και γενικά δεν μου αρέσει και ο τρόπος που σκέφτονται και ζούν. Παράδειγμα εγώ είμαι σπιτόγατος, δεν μου αρέσει να πηγαινοέρχομαι δεξιά και αριστερά ή δεν μου αρέσει να συχνάζω σε καφετέριες και μπάρ, αντιλαμβάνομαι ότι αυτό δημιουργεί πρόβλημα. Ξέρουμε όλοι ότι στις σχολές χορού μπορείς να γνωρίσεις γκόμενα πιο εύκολα,ναι αλλά ο χωρός είναι κάτι που το σιχαινόμαστε. Είναι θεμιτό να κάνουμε τους μαλάκες να είμαστε σε ένα χώρο που δεν μας αρέσει μπάς και γνωρίσουμε καμιά γυναίκα;;εάν ναι τότε γιατί δεν είμαστε όλοι εδω μέσα γραμμένοι σε σχολές χορού;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom