Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.459
Πόντοι
456
Γιατι, εχεις αμφιβολια τι θα πουνε? Προφυλακιση θα πουνε
Αλεξ ξεχνάς τους συνομοσιολόγους ότι κάποιος γνωστός τους βουλευτής θα τον ξελασπώσει κάπως γιατί θα περάσει νομοσχέδιο για πάρτι του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Γιατί μάλλον το στενό του περιβάλλον του έχει πει ότι δικαιούται πολλά από αυτη τη ζωή.Θα του λέγανε πιες το γαλατάκι σου,διάβασε να μπεις πανεπιστήμιο και όταν τελειώσεις θα έχεις την καλύτερη δουλειά με πολλά λεφτά και την πιο ωραία γυναίκα.
Νομιζω ελεγε καποτε οτι εχει να φαει πιτσα και παγωτο πολλα χρονια, επειδη προσεχει το σωμα του. Αντιλαμβανεσαι για τι καταναγκασμους μιλαμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλεξ ξεχνάς τους συνομοσιολόγους ότι κάποιος γνωστός τους βουλευτής θα τον ξελασπώσει κάπως γιατί θα περάσει νομοσχέδιο για πάρτι του.
Α ναι, δυστυχως δεν μπορω να θυμαμαι διαρκως ολες τις μαλακιες που γραφονται εδω μεσα κατα καιρους, καποιες μού ξεφευγουν
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Αυτα που λες, προϋποθετουν την αποδοχή οτι εχει προβλημα. Βλεπεις καπου να το αποδεχεται? Πουθενα. Αυτος ειναι μια χαρα, δικαιουται πολλά αλλά η κακουργα η κοινωνια του τα στερει (γιατι?). Εγω αναρωτιεμαι γιατι το στενο περιβαλλον δεν πιεζει για καποια βοηθεια.
Απο πού προκύπτει ότι έχω πρόβλημα;; Ποια πρόταση μου είναι μη λογική;;Απο πού προκύπτει ότι οι δικές σου σκέψεις είναι σωστές και οι δικές μου στρεβλές;; Απο που προκύπτει ότι εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο και όχι εσύ,ή και οι δυό μας ή κανένας απο εμάς;
Γιατί μάλλον το στενό του περιβάλλον του έχει πει ότι δικαιούται πολλά από αυτη τη ζωή.Θα του λέγανε πιες το γαλατάκι σου,διάβασε να μπεις πανεπιστήμιο και όταν τελειώσεις θα έχεις την καλύτερη δουλειά με πολλά λεφτά και την πιο ωραία γυναίκα.
Κανείς δεν μου είπε κάτι τέτοιο.
Στη φωτο ποιος ειναι ?
Elliot Rodger.
Νομιζω ελεγε καποτε οτι εχει να φαει πιτσα και παγωτο πολλα χρονια, επειδη προσεχει το σωμα του. Αντιλαμβανεσαι για τι καταναγκασμους μιλαμε?
Το σώμα ενός ανθρώπου είναι μια συνάρτηση ότι του δίνεις παίρνεις αναλόγως, αν εσύ δεν μπορείς να κατανοήσεις τον μηχανισμό είναι δικό σου πρόβλημα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Απο πού προκύπτει ότι έχω πρόβλημα;; Ποια πρόταση μου είναι μη λογική;;Απο πού προκύπτει ότι οι δικές σου σκέψεις είναι σωστές και οι δικές μου στρεβλές;; Απο που προκύπτει ότι εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο και όχι εσύ,ή και οι δυό μας ή κανένας απο εμάς;
Απο πουθενα φιλαρακι.
Αντε καληνυχτα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.459
Πόντοι
456
Απο πού προκύπτει ότι έχω πρόβλημα;; Ποια πρόταση μου είναι μη λογική;;Απο πού προκύπτει ότι οι δικές σου σκέψεις είναι σωστές και οι δικές μου στρεβλές;; Απο που προκύπτει ότι εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο και όχι εσύ,ή και οι δυό μας ή κανένας απο εμάς;

Κανείς δεν μου είπε κάτι τέτοιο.

Elliot Rodger.

Το σώμα ενός ανθρώπου είναι μια συνάρτηση ότι του δίνεις παίρνεις αναλόγως, αν εσύ δεν μπορείς να κατανοήσεις τον μηχανισμό είναι δικό σου πρόβλημα.
Αιτιολογησέ τότε γιατί δικαιούσαι αυτά που λες. Επιπλέον σχετικά με το ανθρώπινο σώμα δεν είναι μια μηχανή. Όλοι ασχοληθήκαμε με τη γυμναστική και το fitness λίγο ή πολύ. Στο τέλος θα μάθεις και την έννοια της ισορροπίας σώμα,ψυχή και κοινωνικό - επαγγελματικό περιβάλλον. Ουσιαστικά σου ερμηνεύω τι εννοεί ο Αλεξ σχετικά με το φαγητό.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.321
Κριτικές
2
Like
19.071
Πόντοι
3.656

Απο πού προκύπτει ότι έχω πρόβλημα;; Ποια πρόταση μου είναι μη λογική;;

Κανείς δεν μου είπε κάτι τέτοιο.

Elliot Rodger.

Το σώμα ενός ανθρώπου είναι μια συνάρτηση ότι του δίνεις παίρνεις αναλόγως, αν εσύ δεν μπορείς να κατανοήσεις τον μηχανισμό είναι δικό σου πρόβλημα.
Μια χαρά εισαι απο τις απαντησεις σου καταλαβαίνω οτι εισαι λογικότατος.
Μερικοί ανθρωποι ευαίσθητοι μεγαλοποιουν μερικες ατυχιες που σε ΟΛΟΥΣ συμβαίνουν σε όλους τους τομείς της ζωης .
Μην αυθυποβάλεις τον εαυτό σου, τον αδικείς , όταν ταυτιζεσαι με τον Ελλιοτ που νεαρός ειχε φαει μπουλιγκ και ισως κακοποίηση μικρος.
Δεν ειναι τοσο τραγικα τα πράγματα,δες και τον πιλότο που αγάπησε τουκατσε το μωράκι και που κατέληξε..υπαρχουν πολυ χειρότερα !!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Εγινε ο ελεγχος στο δικαστηριο.
Δεν θα ασχολειται ενα ολοκληρο δικαστηριακο συστημα για να βλεπουμε αν η Σουλα ξοδευει ολα τα λεφτα για το παιδι. Καναμε δικαστηριο, ελεγχθηκαν τα ποσα, αυτα ειναι, τελος.
Δηλαδή αν της καλύπτεις το νοίκι λογαριασμούς κλπ και ο,τι περισσεύει να της το φορτώνεις σε μια προπληρωμενη πιστωτική, μπορεί να το αρνηθεί και να απαιτεί το ποσό σε μετρητά;
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
3
Like
4.459
Πόντοι
456
Φίλτατε Sasha4ever ο Elliot Rodger είχε τα θεματάκια του.Θεωρείς ότι η ζωή σου είναι παρόμοια με του Elliot;Αν ναι καλό είναι να αναζητήσεις βοήθεια. Αν όχι κακώς τον έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου. Φίλε μου όλοι μας έχουμε περάσει σε κάποια φάση της ζωή μας άσχημα για διάφορους λόγους.Αν όχι όλοι ένα ποσοστό σίγουρα. Έχουμε πιάσει πάτο για τα καλά συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου.Και γω κατηγορούσα τους πάντες γύρω μου και την κοινωνία στο τέλος όμως άνοιξα τα μάτια μου και είδα την αλήθεια. Είσαι ακόμα στη φάση θυμού.Στο πρώτο στάδιο.Πρέπει να πας στα επόμενα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Μου αντιστοιχεί με συντηρητικές απαιτήσεις ένα ξανθό 7άρι και πάνω. Αυτό προκύπτει με βάση τα δικά μου χαρακτηριστικά,τον ανταγωνισμό απο τα άλλα αρσενικά και τα ζευγάρια που βλέπω έξω. Βγάζω μίρλα γιατί δεν παίρνω ούτε τα ελάχιστα σε αυτό το μπουρδέλο.
:2funny::2funny::2funny: Μλκ να σαι καλά δεν έχω ξαναγελάσει έτσι. Μου άρεσε πολύ αυτή η πουτανιά "με συντηρητικές απαιτήσεις".
Τέλοσπάντων επειδή το γαμήσαμε το νήμα και επειδή συμφωνώ σ’ αυτά που έγραψες περί ελλεηνίδων (και λίγα είπες), το παράλογο στις απόψεις σου (που αναρωτήθηκες κιόλας) είναι το ότι ενώ ομολογείς πως είναι σκουπίδια, εξακολουθείς και ασχολείσαι με δαύτες βγάζοντας παράλληλα χολή έως και μια ελαφριά τοξικότητα. Ξέχνα τες και προχώρα! Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι άμεσα και τις όποιες αλλαγές θα τις γευτούν οι επόμενες γενιές...
Υ.Γ.: Κάνε μια τσάρκα στη Φυλής (ή Μετάξι), όλο και κάτι αξιόλογο θα βρεις να γαμήσεις, τουλάχιστον θα ξελαμπικάρεις. Κι όταν και αν τύχει και κάνα ξεκώλι ελλεηνίδι στο διάβα σου, φάτο κι εκείνο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Μια χαρά εισαι απο τις απαντησεις σου καταλαβαίνω οτι εισαι λογικότατος.
Στις "λογικοτατες" απαντησεις συμπεριλαμβανεις και το οτι ο Elliot Rodger, ο οποιος ηταν ενας βαρια ψυχασθενης νεαρος που σκοτωσε εξι ανθρωπους "ηταν μαρτυρας"? Δηλαδη παραλογος πότε θα ηταν?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.321
Κριτικές
2
Like
19.071
Πόντοι
3.656
Στις "λογικοτατες" απαντησεις συμπεριλαμβανεις και το οτι ο Elliot Rodger, ο οποιος ηταν ενας βαρια ψυχασθενης νεαρος που σκοτωσε εξι ανθρωπους "ηταν μαρτυρας"? Δηλαδη παραλογος πότε θα ηταν?
ειναι ok o συναγωνιστης ,ειδε τις αποψεις μας κ θα τις μελετησει.
Τον άλλο με τα παστέλια δε ξερω
:O
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
:2funny::2funny::2funny: Μλκ να σαι καλά δεν έχω ξαναγελάσει έτσι. Μου άρεσε πολύ αυτή η πουτανιά "με συντηρητικές απαιτήσεις".
Τέλοσπάντων επειδή το γαμήσαμε το νήμα και επειδή συμφωνώ σ’ αυτά που έγραψες περί ελλεηνίδων (και λίγα είπες), το παράλογο στις απόψεις σου (που αναρωτήθηκες κιόλας) είναι το ότι ενώ ομολογείς πως είναι σκουπίδια, εξακολουθείς και ασχολείσαι με δαύτες βγάζοντας παράλληλα χολή έως και μια ελαφριά τοξικότητα. Ξέχνα τες και προχώρα! Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι άμεσα και τις όποιες αλλαγές θα τις γευτούν οι επόμενες γενιές...
Υ.Γ.: Κάνε μια τσάρκα στη Φυλής (ή Μετάξι), όλο και κάτι αξιόλογο θα βρεις να γαμήσεις, τουλάχιστον θα ξελαμπικάρεις. Κι όταν και αν τύχει και κάνα ξεκώλι ελλεηνίδι στο διάβα σου, φάτο κι εκείνο.
Κάτσε ρε τυπε κι ο Τσακαλώτος ήθελε την Σκάρλετ γιοχανσεν για κοκτέιλς αλλά δεν έκανε έτσι :confused:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εσυ νομιζεις οτι τρωνε οσοι ειναι σε παρεες.
Αναποδα το βλεπεις.
Απλως ενας κοινωνικος και κανονικος ανθρωπος, εχει παρεες, εχει και επαφες με γυναικες.
Εσυ το βλεπεις κοντοφθαλμα, οτι ο αλλος εχει γυναικα επειδη του την γνωρισε η παρεα.
Ο,τι να' ναι δηλαδη.
Δεν εννοεί ότι του γνώρισε η παρέα με την στενή έννοια, αλλά ότι η ύπαρξη της παρέας κοινών γνωστών ή φίλων δίνει τη δυνατότητα να κάτσουν «οι δύο μεριές» στο ίδιο τραπέζι και να ανταλλάξουν 5 κουβέντες. Ήμαρτον με τις λέξεις θα παίζουμε;
Επίσης ξέρω πολλούς κοινωνικούς ανθρώπους οι οποίοι δεν έχουν παρά ελάχιστες γνωστές γυναίκες και μάλιστα αρκετοί από αυτούς είναι και πυρφόροι, δηλαδή θα αποφύγουν να φέρουν σε επαφή γυναίκες φίλες/γνωστές με άντρες φίλους τους. Τρέχα γύρευε τι συμβαίνει στο μυαλό του πυρφόρου!
Δηλαδή εσυ πόσες γκόμενες βρήκες μόνος σου τελείως (πέσιμο στο δρόμο - κοινωνικά δίκτυα - βάλε ό,τι θες) και πόσες μέσω κοινών παρεών, φίλων, γνωστών κτλ.;
[δεν ξέρω σήμερα νομίζω πως έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις (σε ότι δεν αφορά τα νομικά ζητήματα τουλάχιστον)]
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.950
Πόντοι
3.556
Κάτσε ρε τυπε κι ο Τσακαλώτος ήθελε την Σκάρλετ γιοχανσεν για κοκτέιλς αλλά δεν έκανε έτσι :confused:
Εεεεε πως ρε τύπε .... αυτός είπε τον πόνο του από το βήμα της Βουλής ... τον άκουσε το πανελλήνιο
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
:2funny::2funny::2funny: Μλκ να σαι καλά δεν έχω ξαναγελάσει έτσι. Μου άρεσε πολύ αυτή η πουτανιά "με συντηρητικές απαιτήσεις".
Τέλοσπάντων επειδή το γαμήσαμε το νήμα και επειδή συμφωνώ σ’ αυτά που έγραψες περί ελλεηνίδων (και λίγα είπες), το παράλογο στις απόψεις σου (που αναρωτήθηκες κιόλας) είναι το ότι ενώ ομολογείς πως είναι σκουπίδια, εξακολουθείς και ασχολείσαι με δαύτες βγάζοντας παράλληλα χολή έως και μια ελαφριά τοξικότητα. Ξέχνα τες και προχώρα! Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι άμεσα και τις όποιες αλλαγές θα τις γευτούν οι επόμενες γενιές...
Υ.Γ.: Κάνε μια τσάρκα στη Φυλής (ή Μετάξι), όλο και κάτι αξιόλογο θα βρεις να γαμήσεις, τουλάχιστον θα ξελαμπικάρεις. Κι όταν και αν τύχει και κάνα ξεκώλι ελλεηνίδι στο διάβα σου, φάτο κι εκείνο.
Ασχολούμαι μαζί τους γιατί αυτές βλέπω όταν βγαίνω απο το σπίτι μου,που προσπαθώ να γίνεται όσο το δυνατόν λιγότερο μιάς και δεν έχω καμία διάθεση να τις βλέπω. Με τρελαίνει όταν τις βλέπω με άλλον δίπλα, με πνίγει η αδικία. Να έχει η άλλη πατουσάκια για γλύψιμο και να μην μπορώ να τα γλύψω,να έχει μουνάκι για γλύψιμο και άλλος να το γλύφει και να το γεύεται. Πώς το έλεγε στο κατα μάρκον "καὶ ἐὰν ὁ ὀφθαλμός σου σκανδαλίζῃ σε, ἔκβαλε αὐτόν· καλὸν σοί ἐστι μονόφθαλμον εἰσελθεῖν εἰς τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, ἢ τοὺς δύο ὀφθαλμοὺς ἔχοντα ἀπελθεῖν εἰς τὴν γέενναν τοῦ πυρός". Η εναλλακτική είναι οι πουτάνες οι επαγγελματίες, δηλαδή έχω να επιλέξω μεταξύ σκύλας και χάρυβδης,άσε που δεν θέλω μόνο το σέξ μου λείπουν και τα άλλα πράγματα που θεωρητικά θα έπρεπε να προσφέρει μια σύντροφος. Αυτά που γεύονται και οι άλλοι,αυτά που έχουν αυτοί που κοιμούνται μαζί τους,να έχω αποκλειστικότητα το μουνί αυτό να είναι ολο δικό μου ,αυτό που θα έπρεπε να αναλογεί σε κάθε άνθρωπο ,δεν ζητάω και του διπλανού ή αυτό που δεν μου αντιστοιχεί. Είναι δεκαετίες πλέον αυτή η ιστορία.17,5 χρονών ήμουν που πρωτομπήκα στο πανεπιστήμιο. Σαν να μου ρούφηξαν όλη μου την ψυχή ,δεν έμεινε τίποτα.Δεν έζησα τίποτα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Δηλαδή εσυ πόσες γκόμενες βρήκες μόνος σου τελείως (πέσιμο στο δρόμο - κοινωνικά δίκτυα - βάλε ό,τι θες) και πόσες μέσω κοινών παρεών, φίλων, γνωστών κτλ.;
[δεν ξέρω σήμερα νομίζω πως έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις (σε ότι δεν αφορά τα νομικά ζητήματα τουλάχιστον)]
Mεσω κοινων παρεων?
Μονο τη γυναικα μου, πριν 30 χρονια.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.950
Πόντοι
3.556
Ασχολούμαι μαζί τους γιατί αυτές βλέπω όταν βγαίνω απο το σπίτι μου,που προσπαθώ να γίνεται όσο το δυνατόν λιγότερο μιάς και δεν έχω καμία διάθεση να τις βλέπω. Με τρελαίνει όταν τις βλέπω με άλλον δίπλα, με πνίγει η αδικία. Να έχει η άλλη πατουσάκια για γλύψιμο και να μην μπορώ να τα γλύψω,να έχει μουνάκι για γλύψιμο και άλλος να το γλύφει και να το γεύεται. Πώς το έλεγε στο κατα μάρκον "καὶ ἐὰν ὁ ὀφθαλμός σου σκανδαλίζῃ σε, ἔκβαλε αὐτόν· καλὸν σοί ἐστι μονόφθαλμον εἰσελθεῖν εἰς τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, ἢ τοὺς δύο ὀφθαλμοὺς ἔχοντα ἀπελθεῖν εἰς τὴν γέενναν τοῦ πυρός". Η εναλλακτική είναι οι πουτάνες οι επαγγελματίες, δηλαδή έχω να επιλέξω μεταξύ σκύλας και χάρυβδης,άσε που δεν θέλω μόνο το σέξ μου λείπουν και τα άλλα πράγματα που θεωρητικά θα έπρεπε να προσφέρει μια σύντροφος. Αυτά που γεύονται και οι άλλοι,αυτά που έχουν αυτοί που κοιμούνται μαζί τους,να έχω αποκλειστικότητα το μουνί αυτό να είναι ολο δικό μου ,αυτό που θα έπρεπε να αναλογεί σε κάθε άνθρωπο ,δεν ζητάω και του διπλανού ή αυτό που δεν μου αντιστοιχεί. Είναι δεκαετίες πλέον αυτή η ιστορία.17,5 χρονών ήμουν που πρωτομπήκα στο πανεπιστήμιο. Σαν να μου ρούφηξαν όλη μου την ψυχή ,δεν έμεινε τίποτα.Δεν έζησα τίποτα.
Ρε καυλιάρη κάνεις σαν μικρό παιδί σε παγωτατζίδικο ... τις θες όλες τις γεύσεις ...
Καταστάλαξε εκεί σε ένα 7αρι όπως λες όποιο και να ναι αυτό και βάψε το ξανθό να έρθεις στα ίσα σου
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μου αντιστοιχεί με συντηρητικές απαιτήσεις ένα ξανθό 7άρι και πάνω. Αυτό προκύπτει με βάση τα δικά μου χαρακτηριστικά,τον ανταγωνισμό απο τα άλλα αρσενικά και τα ζευγάρια που βλέπω έξω. Βγάζω μίρλα γιατί δεν παίρνω ούτε τα ελάχιστα σε αυτό το μπουρδέλο.

Είναι να αναρωτιέται κανείς που ζείς,ίσως το γεγονός ότι κατοικείς μόνιμα στα βόρεια προάστια σε έχει οδηγήσει σε στρέβλωση της πραγματικότητας όχι παράδοξω αν συνυπολογίσει κανείς ότι θαυμάζεις την νδ.
Στην ελλάδα μόνο δημόσιοι υπάλληλοι κάνουν καλή ζωή οι υπόλοιποι ζούν στο απαρτχάιντ . Πόσοι συνάδελφοι σου κάθε μήνα δεν έχουν να πληρώσουν το ταμείο σας;;πόσοι δεν έχουν να πληρώσουν την εφορία;;Πόσοι αυτά που τους μένουν είναι λιγότερα απο αυτά που βγάζει ο σπουπιδιάρης του δήμου; Εσύ κοιτάς το 10-20% των δικηγόρων των γιατρών των μηχανικών των υπαλλήλων του ιδιωτικού τομέα και λές απο την στιγμή που το κατάφεραν αυτοί μπορούν και οι άλλοι επομένως κακώς διαμαρτύρονται .
Οι ελλεεινίδες είναι κάτι σούργελα ,κάτι ξεφτιλισμένα τσόλια, που σε οποιοδήποτε αξιακό σύστημα θα χρησιμευαν μόνο για να τρώνε πούτσες και οι άξιες για να καθαρίζουν τουαλέτες. Κάτι κακομαθημένα κοριτσάκια είναι που λειτουργούν σαν πουτανάκια για να επιβιώσουν. Όσοι ζούμε στην Ελλάδα ζούμε σε βούρκο.
Από που κι ως που σου αξίζει 7αρι και πάνω?
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ασχολούμαι μαζί τους γιατί αυτές βλέπω όταν βγαίνω απο το σπίτι μου,που προσπαθώ να γίνεται όσο το δυνατόν λιγότερο μιάς και δεν έχω καμία διάθεση να τις βλέπω. Με τρελαίνει όταν τις βλέπω με άλλον δίπλα, με πνίγει η αδικία. Να έχει η άλλη πατουσάκια για γλύψιμο και να μην μπορώ να τα γλύψω,να έχει μουνάκι για γλύψιμο και άλλος να το γλύφει και να το γεύεται. Πώς το έλεγε στο κατα μάρκον "καὶ ἐὰν ὁ ὀφθαλμός σου σκανδαλίζῃ σε, ἔκβαλε αὐτόν· καλὸν σοί ἐστι μονόφθαλμον εἰσελθεῖν εἰς τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, ἢ τοὺς δύο ὀφθαλμοὺς ἔχοντα ἀπελθεῖν εἰς τὴν γέενναν τοῦ πυρός". Η εναλλακτική είναι οι πουτάνες οι επαγγελματίες, δηλαδή έχω να επιλέξω μεταξύ σκύλας και χάρυβδης,άσε που δεν θέλω μόνο το σέξ μου λείπουν και τα άλλα πράγματα που θεωρητικά θα έπρεπε να προσφέρει μια σύντροφος. Αυτά που γεύονται και οι άλλοι,αυτά που έχουν αυτοί που κοιμούνται μαζί τους,να έχω αποκλειστικότητα το μουνί αυτό να είναι ολο δικό μου ,αυτό που θα έπρεπε να αναλογεί σε κάθε άνθρωπο ,δεν ζητάω και του διπλανού ή αυτό που δεν μου αντιστοιχεί. Είναι δεκαετίες πλέον αυτή η ιστορία.17,5 χρονών ήμουν που πρωτομπήκα στο πανεπιστήμιο. Σαν να μου ρούφηξαν όλη μου την ψυχή ,δεν έμεινε τίποτα.Δεν έζησα τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom