Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εγω γιατι βλεπω να μπεκροπινουν στα μαγαζια και να χτυπιούνται??
Ξερεις τι σημαινει χωρισμένος και διατροφη? Μερικος ευνουχισμός
Αλλη γκομενα δυσκολα να βρει επισης τα λεφτα λιγοτερα για μια ζωη,δεν υπαρχει πιο καταστροφικό για ενα αντρα.ουτε στα μπουρδελα δεν θα του μενουν να ξεδωσει.
Η κυρια ομως βολευεται με το μηνιατικο χρονο απλετο να γκομενισει και σε χρονο ντε τε βρισκει αλλον και σκυλοπηδιεται σαν να μην τρεχει τιποτα...
Ασε μας ρε αλεξ,πες οτιβεισαι φεμινιστης καιβυπερ των γυναικων και ασε τα λοιπα
Φεμινιστης εγω? Δεν ειμαι αριστερος τύπε, αυτα ειστε εσεις
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
«Συζυγοκτόνος» και «πατροκτόνος», είναι δόκιμοι ορισμοί, χαρακτηρίζοντες την σχέση θύματος και θύτη! «Γυναικοκτόνος» είναι αδόκιμος όρισμός, μη συνάδων με την ισότητα των δύο φύλων!
Μην τον αναπαράγετε!
Δεν υπαρχει τετοια λεξη....ανθρωποκτονια πιανεται...αυτο ελειπε να δινουνε καιβστους φονους ταμπελες
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
«Συζυγοκτόνος» και «πατροκτόνος», είναι δόκιμοι ορισμοί, χαρακτηρίζοντες την σχέση θύματος και θύτη! «Γυναικοκτόνος» είναι αδόκιμος όρισμός, μη συνάδων με την ισότητα των δύο φύλων!
Μην τον αναπαράγετε!
Όπως ξαναγραψα μου θυμίζει κατσαριδοκτονια, αμφιβάλω αν προσδίδει επιλεον βάρος στην πράξη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Όπα ψηλε, μου ήρθε και ένα άλλο: η εφορία ζητάει τα ποσά άνω των 300 ευρώ να διακινούνται τραπεζικά. Τι υπερισχύει; Γιατί βρισκόμαστε στην κατάσταση να μη δέχονται κάρτα μόνο στα υποθηκοφυλακεία και στις λαϊκές !
Ε αν ειναι τοσο υψηλο το ποσό που να περναει το οριο, τα καταθετεις σε τραπεζικό λογαριασμό ως μετρητά. Νομιζω ομως οτι δεν ειναι 300 ευρω το οριο, ειναι ψηλοτερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι αλλα τιςβγυναικες υπερασπιζεσαι βαση των λεγομενων σου
Πουθενά δεν υπερασπιστηκα τις γυναικες. Εγω λεω ό,τι λεει ο νομος.
Οπως παντα τα βλεπεις επιφανειακα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ε αν ειναι τοσο υψηλο το ποσό που να περναει το οριο, τα καταθετεις σε τραπεζικό λογαριασμό ως μετρητά. Νομιζω ομως οτι δεν ειναι 300 ευρω το οριο, ειναι ψηλοτερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πουθενά δεν υπερασπιστηκα τις γυναικες. Εγω λεω ό,τι λεει ο νομος.
Οπως παντα τα βλεπεις επιφανειακα.
Ωραια αν ερθω εγω και ζητησω απο σενα να αναλαβεις το διαζυγιο και σε πληρωνω να αποφυγω τη διατροφη θα το αναλαβεις?
 
OP
OP
kolofatseas

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Ναι, να είναι στο όνομα μου να ξέρει το πιν αλλά κάθε μήνα θα την φορτίζω με το πόσο που προβλέπεται. Πιθανόν να μπορεί να κάνει ανάληψη από τ. μηχάνημα αλλά θα έχει προμήθεια ως πιστωτική. Φυσικά δεν θα μπορώ να αρνηθώ άμεσα την καταβολή της διατροφής αν δω αγορές καλλυντικών και κοσμημάτων αλλά θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί μελλοντικά αν ζητούσε αύξηση
Εγώ έτσι όπως το ακούω σε αυτή τηξ περίπτωση δεν θα μπορείς να αποδείξεις ότι έδινες διατροφή γιατί η κάρτα θα ήταν στο ονομά σου. Οπότε η γυναίκα θα έκανε τα ψώνια με την κάρτα σου και θα έλεγε εγώ δεν πήρα τίποτα.
Το ποιό τίμιο θα ήταν μια κάρτα με τα ονόματα και των 2.
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Έφτασε πριν λίγο Ευελπίδων με αποδοκιμασίες όπως όλοι περίμεναν...Να δούμε τι απόφαση θα βγει.Ακουσα ότι ένας εκ των συνηγόρων υπεράσπισης παραιτήθηκε...
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Έφτασε πριν λίγο Ευελπίδων με αποδοκιμασίες όπως όλοι περίμεναν...Να δούμε τι απόφαση θα βγει.Ακουσα ότι ένας εκ των συνηγόρων υπεράσπισης παραιτήθηκε...

Τον επαψε, δεν παραιτηθηκε.

Απο κει και περα τι αποφαση μπορει να βγει; Προφυλακιση. Πρωτοδικα θα φαει ισοβια, και στην εφεση, αφου θα χει περασει χρονος και θα χει ξεχαστει το θεμα, θα δουν τι ελαφρυντικα μπορει να παρει να σπασουν τα ισοβια. Ετσι λειτουργει η Ελληνικη Δικαιοσυνη (ναι ξερω, ο συμπαθης δικηγορος του φορουμ θα διαμαρτυρηθει)
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Τον επαψε, δεν παραιτηθηκε.

Απο κει και περα τι αποφαση μπορει να βγει; Προφυλακιση. Πρωτοδικα θα φαει ισοβια, και στην εφεση, αφου θα χει περασει χρονος και θα χει ξεχαστει το θεμα, θα δουν τι ελαφρυντικα μπορει να παρει να σπασουν τα ισοβια. Ετσι λειτουργει η Ελληνικη Δικαιοσυνη (ναι ξερω, ο συμπαθης δικηγορος του φορουμ θα διαμαρτυρηθει)
Για να δούμε.Προφυλακιση ισόβια σιγουρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
8
Like
3.259
Πόντοι
786
η δικαιοσύνη είναι όπως είναι οι νόμοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μεγάλη σιγουριά βλέπω....
:tooth:
H συντριπτική πλειονότητα αυτών που χωρίζουν δείχνει αδιαφορία για το παιδί. Ειδικά αν δημιουργήσουν σύντομα δεύτερη οικογένεια. Ο πόνος τους πιάνει μόνον και μόνον για να κατηγορήσουν την πρώην και τίποτα περισσότερο. Μη σου πω ότι τους ανακουφίζει η ύπαρξή της γιατί και ξεφορτώνονται το παιδί και τις σκοτούρες του και έχουν και κάποιον άλλον να κατηγορήσουν εκτός του εαυτού τους.
Γυρίζω σε πολλά μέρη της Ελλάδας. Το ίδιο βλέπω παντού. Μέχρι και τριτοπαντρεμένους έχω δει με παιδιά από τις προηγούμενες και όχι, δεν είναι ούτε γύφτοι ούτε πομάκοι ή μουσουλμάνοι γενικά.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Απο πού προκύπτει ότι έχω πρόβλημα;; Ποια πρόταση μου είναι μη λογική;;Απο πού προκύπτει ότι οι δικές σου σκέψεις είναι σωστές και οι δικές μου στρεβλές;; Απο που προκύπτει ότι εγώ χρειάζομαι ψυχίατρο και όχι εσύ,ή και οι δυό μας ή κανένας απο εμάς;

Elliot Rodger.

Οχι ρε τύπε, από που να προκύψει οτι έχεις πρόβλημα;
Επειδή έχεις βάλει άβαταρ και αποκαλείς άγιο έναν κατά συρροή δολοφόνο;
Μακάρι να τρολάρεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19318

Επισκέπτης
Ο τύπος (δολοφόνος) γνώρισε την μικρή, η οποία έμοιαζε και 3-4 χρόνια μεγαλύτερη λόγω γονιδίων, και λέει εδώ είμαστε. Έκανε τις βλαχομαγκιες του, την εψησε από 15-16 χρόνων, και όλοι τον είδαν σαν τον πρίγκηπα εξού και η συγκατάθεση (νέος, όμορφος, πιλότος, καλή οικογένεια). Η δολοφονηθεισα είχε αποβολή στα 18 και το παιδί που γέννησε εμφάνισε προβλήματα υγείας, βαλε την επιλοχεια κατάθλιψη, το γεγονός ότι ήθελε να ζήσει και αυτή τη ζωή και να κάνει και άλλα πράματα όπως οι συνομήλικοι της έφερνε το παραμύθι στο τέλος του. Είναι αυτό από μόνο του αφορμή για να σκοτώσεις ?? Φυσικά και όχι, επομένως η ο τύπος είχε εκδηλώσει παρόμοιες συμπεριφορές και το έκρυβαν οι δικοί του η κάτι άλλο κρύβεται το οποίο το ήξερε η δολοφονηθεισα και θα το χρησιμοποιούσε για να πάρει την επιμέλεια και λεφτά μετά το χωρισμό.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Ο τύπος (δολοφόνος) γνώρισε την μικρή, η οποία έμοιαζε και 3-4 χρόνια μεγαλύτερη λόγω γονιδίων, και λέει εδώ είμαστε. Έκανε τις βλαχομαγκιες του, την εψησε από 15-16 χρόνων, και όλοι τον είδαν σαν τον πρίγκηπα εξού και η συγκατάθεση (νέος, όμορφος, πιλότος, καλή οικογένεια). Η δολοφονηθεισα είχε αποβολή στα 18 και το παιδί που γέννησε εμφάνισε προβλήματα υγείας, βαλε την επιλοχεια κατάθλιψη, το γεγονός ότι ήθελε να ζήσει και αυτή τη ζωή και να κάνει και άλλα πράματα όπως οι συνομήλικοι της έφερνε το παραμύθι στο τέλος του. Είναι αυτό από μόνο του αφορμή για να σκοτώσεις ?? Φυσικά και όχι, επομένως η ο τύπος είχε εκδηλώσει παρόμοιες συμπεριφορές και το έκρυβαν οι δικοί του η κάτι άλλο κρύβεται το οποίο το ήξερε η δολοφονηθεισα και θα το χρησιμοποιούσε για να πάρει την επιμέλεια και λεφτά μετά το χωρισμό.
Δείτε το hastag στο twitter.
Λύνει πολλές απορίες για τα κίνητρα κλπ

 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
202918508_322100492734077_4706287744505062093_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom