Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
120
Like
210
Πόντοι
1
Γιατί φοράει λευκό γιλέκο; Να τον εντοπίζει εύκολα η κάμερα; :confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.733
Like
3.128
Πόντοι
506
ειναι ποτε δυνατο να πεις σε πελατη σου πως η υποθεση του ειναΙ ΧΑΜΕΝΗ ΠΟ ΧΕΡΙ?
ΕΡΩΤΗΣΗ

- Μπορείς να μας περιγράψεις ακόμη μια φορά τη στιγμή που αγκάλιασες τη σύζυγό σου και μετά από 5 λεπτά κατάλαβες ότι δεν κουνιόταν;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

- Η Καρολάιν κοιμόταν μπρούμυτα και η δεξιά πλευρά του προσώπου της ακουμπούσε στο μαξιλάρι. Ξάπλωσα δίπλα της προσπαθώντας να της πω ότι αυτό που έκανε στη Λυδία ήταν πάρα πολύ άσχημο. Αυτή δεν ήθελε ούτε να με ακούσει. Μου είπε να φύγω και εγώ και η Λυδία. Τότε λοιπόν, όπως ήταν μπρούμυτα ξαπλωμένη, πήγα από πάνω της, προσπαθώντας να την κάνω να με ακούσει. Αυτή τιναζόταν για να με πετάξει από πάνω της, αλλά όσο αυτή τιναζόταν, τόσο εγώ την πίεζα γιατί το μόνο που ήθελα ήταν να με ακούσει. Ενώ ήμασταν σε αυτή την κατάσταση, εγώ από πάνω της να την πιέζω και αυτή να τινάζεται, το μπροστά μέρος του προσώπου της, δηλαδή το στόμα, η μύτη και τα μάτια της κόλλησαν στο μαξιλάρι. Δεν θυμάμαι αν εκείνη τη στιγμή της πίεσα με τα χέρια μου το κεφάλι, νομίζω όμως ότι με το βάρος του σώματός μου της πίεζα το κεφάλι. Όσο την πίεζα της είπα 2-3 φορές: "Τη μικρή δεν θα την ξαναχτυπήσεις". Αυτό όλο πρέπει να κράτησε κάνα πεντάλεπτα, μέχρι που κατάλαβα ότι η Καρολάιν είχε σταματήσει να κουνιέται. Στη συνέχεια μέσα στον πανικό μου, προσπάθησα να την συνεφέρω, είδα όμως πως αυτό ήταν μάταιο.
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Παρτι υποδοχης;
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Εγώ πάντως στο βιντεακι που βγήκε στη φόρα από τη μικρή όταν ήταν 14 ετών στο σχολείο της, δε βλέπω καμία αναπτυγμένη.

Ένα κοριτσάκι με σιδεράκια βλέπω που πρέπει να είσαι ανωμαλαρα για να θες να κάνεις κάτι μαζί του ενώ εσύ είσαι 27αρης
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.752
Πόντοι
3.425
Όσες τον ακολούθησαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης τις τελευταίες μέρες και τον "αθωώνουν" ελέω εξωτερικής εμφάνισης ας δουν έναν ειδικό ψυχικής υγείας γιατί κάτι δεν πάει καλά.
Όσοι τον ηρωποιούν ή προσπαθούν με κάθε τρόπο να του δώσουν ελαφρυντικά,δικαιολογώντας τον πάση θυσία (λέγοντας μαλακίες για Δύση,κοινωνία κλπ) και επιρρίπτοντας ευθύνες στην Καρολάιν,μια από τα ίδια.
Εδώ στον Παπαχρόνη, που τη δεκαετία του "80 είχε σκοτώσει 2-3 και βιάσει άλλες τόσες, στη φυλακή του στέλνανε εκατοντάδες ερωτικά γράμματα! Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.733
Like
3.128
Πόντοι
506
Ολοκληρώθηκε η απολογία του 32χρονου στον ανακριτή

Ο δικηγόρος του Αλέξανδρος Παπαϊωαννίδης σημείωσε πως «δεν υπήρχε κίνητρο, ούτε είχε προσχεδιαστεί κάτι. Ήταν ένα τραγικό συμβάν σε ακραίες συνθήκες εκείνης της νύχτας».

3201796.jpg
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Θα τον πάνε σε πτέρυγα με τους λιγότερο επικίνδυνους λένε τα ΜΜΕ.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.565
Like
20.382
Πόντοι
6.056
Ολοκληρώθηκε η απολογία του 32χρονου στον ανακριτή

Ο δικηγόρος του Αλέξανδρος Παπαϊωαννίδης σημείωσε πως «δεν υπήρχε κίνητρο, ούτε είχε προσχεδιαστεί κάτι. Ήταν ένα τραγικό συμβάν σε ακραίες συνθήκες εκείνης της νύχτας».

3201796.jpg

Ολοκληρώθηκε η απολογία του 32χρονου στον ανακριτή

Ο δικηγόρος του Αλέξανδρος Παπαϊωαννίδης σημείωσε πως «δεν υπήρχε κίνητρο, ούτε είχε προσχεδιαστεί κάτι. Ήταν ένα τραγικό συμβάν σε ακραίες συνθήκες εκείνης της νύχτας».

3201796.jpg
Μηπως να αλλαξεις αβαταρ?Η υπογραφη με Καρποφ που ειχες,που πηγε?:confused::confused::confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

αυτα γινονται μονο σε υποσαχαρια χωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • bhjkgkj.PNG
    bhjkgkj.PNG
    188,2 KB · Εμφανίσεις: 27

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Αν ισχύει αυτο ο πιλοτος θα εχει και ενα ελαφρυντικο,του εκβιασμου και της εκδικησης ισως και της απειλης περι καταστροφης του.
ο δολοφονος εχει ενα σπουδαιο ελεφρυντικο που ασφαλως θα του μειωσει σημαντικα την ποινη. ειναι αυτο του προτερου εντιμου βιου. κανεις δεν μπορει να ΑΡΝΗΘΕΙ αυτο το ελαφρυντικο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.321
Κριτικές
2
Like
19.071
Πόντοι
3.656

αυτα γινονται μονο σε υποσαχαρια χωρα
το ‘να χέρι νίβει τ’ άλλο και τα δυο το πρόσωπο
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Εχω πολλες φορες βρεθει στη δυσκολη θεση, να εξηγω σε πελατες μου οτι δεν ειναι το κεντρο του κοσμου.
Οι πιο πολλοι με ρωτανε τι θα κανει το δικαστηριο, αν η μανα δεν εφαρμοζει την αποφαση να βλεπω το παιδι μας. Η απαντηση ειναι τιποτα. Το δικαστηριο εξαντλει το ρολο του οριζοντας ημερομηνιες επικοινωνιας με το παιδι. Ετσι και με την διατροφη το δικαστηριο εξαντλει το ρολο του με το να ορισει ενα ποσό. Τωρα με ρωτατε αν το δικαστηριο πρεπει να παρακολουθει και που πανε τα λεφτα. Παιδια, σοβαρευτειτε. Δεν γινεται να εχετε απο πανω σας ενα δικαστηριο να ελεγχει και το πότε θα κατουρησετε, επειδη κάνατε ενα παιδι και χωρισατε.
Ρε τυπε αμα ειναι ετσι το δικαστηριο δε θα επρεπε να κανει τιποτα και αν δε δινεται η διατροφη.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ο δολοφονος εχει ενα σπουδαιο ελεφρυντικο που ασφαλως θα του μειωσει σημαντικα την ποινη. ειναι αυτο του προτερου εντιμου βιου. κανεις δεν μπορει να ΑΡΝΗΘΕΙ αυτο το ελαφρυντικο
η οικογενεια του φονια η εχει πολλυ ισχυρο δοντι στην κυβερνηση η εχει αρχισει και απειλει σβαρνα την κυβερνηση "για ευνοικοτερες συνθηκες κρατησης του ιου"

ειδαλλως δεν εξηγηται αντι να προφυλακιστει σε φυλακες τυπου τριπολεως για δολοφονιες να προφυλακιζεται στην ιδια πτερυγα με τον φουρθινιοτη και τον κολογερο της follie fillie ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

οφειλει η νεα δημοκρατια να δωσει εξηγησεις για την βυσματικη προφυλακιση στον κορυδαλλο του φονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom