Νέα

Σκιάθος: 20χρονη τουρίστρια κατήγγειλε ομαδικό βιασμό από τέσσερις άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Ποιός σου μίλησε εσένα ρε χρυσαύγουλο και πετάχτηκες σα μαραμένη πούτσα;
ρε σκουπιδι ολη μερα προπαγανδα για metoo ,political correct,ποσο no lifer παιζει να σαι :think:
:confused::confused::confused:
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Γάμησε τα. Πίνεις τα ποτάκια σου με το μωράκι κύριος, πας μετά να κάνεις την παρτουζιτσα σου με τα φιλαράκια σου όμορφα κι ωραία και την επόμενη πίνεις καφέ και σκρολάρεις κάνοντας το σταυρό σου μήπως και σε γράψαν οι εφημερίδες :confused:

Πάντως στη Σκιάθο οι ντόπιοι σε γενικές γραμμές είναι τελείως ταγάρια και έχει και πολύ Ντόκτορ Άλμπαν
Δύσκολη καιροί για παρτουζες
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.369
Πόντοι
736
Αν θυμαστε πριν από 1-2 χρονια υπηρξε μια αναλογη υποθεση με μια Βρετανιδα και κατι Ισραηλινους στην Κυπρο. Η Βρετανιδα ειχε κατηγορήσει τους Ισραηλινους για βιασμο και στο βιντεο φαινοταν η τύπισσα να “βιαζετε” σε σταση cowgirl… Εκατσε μερικους μηνες φυλακη κ εμαθε. Επίσης πριν από 10 και χρονια ειχε βγει ένα βιντεακι (υπαρχει ακομα αν ψαξετε) με μια κοπελα σε 5ημερη που εκανε παρτουζα με μπόλικους. Ειχε βγει και στον Τριανταφυλλοπουλο και τους κατηγορουσε ότι την βιασαν… Οχι οτι δεν υπαρχουν βιασμοι αλλα να μπαινουν φυλακη αυτοι που πραγματικα βιαζουν
Αυτό που λες με την κοπέλα στην 5μερη θυμάμαι που το έβγαλε ο Τριανταφυλλόπουλος όπως λες και εσύ. Αν θυμάμαι καλά είχε πει ότι της έδωσαν κάτι να πιει (ίσως με το χάπι του βιασμού;;;) και μετά δεν θυμόταν τίποτα.
Να σου πω την αλήθεια την πίστεψα . Ο λόγος ήταν ότι στο βίντεο δεν φαίνονται μόνο όσοι την πηδούσαν , αλλά καμία 10 ακόμη άτομα που κοιτούσαν. Μέχρι και η πόρτα ήταν ανοιχτή και μπαινοβγαίνε κόσμος. Οπότε σε αυτή την περίπτωση είμαι με την μεριά της κοπέλας.
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Αυτό που λες με την κοπέλα στην 5μερη θυμάμαι που το έβγαλε ο Τριανταφυλλόπουλος όπως λες και εσύ. Αν θυμάμαι καλά είχε πει ότι της έδωσαν κάτι να πιει (ίσως με το χάπι του βιασμού;;;) και μετά δεν θυμόταν τίποτα.
Να σου πω την αλήθεια την πίστεψα . Ο λόγος ήταν ότι στο βίντεο δεν φαίνονται μόνο όσοι την πηδούσαν , αλλά καμία 10 ακόμη άτομα που κοιτούσαν. Μέχρι και η πόρτα ήταν ανοιχτή και μπαινοβγαίνε κόσμος. Οπότε σε αυτή την περίπτωση είμαι με την μεριά της κοπέλας.
Με το χαπι βιασμου η κοπελα θα κοιμοταν. Αυτή από την άλλη τα τσιμπουκια τα επερνε δυο δυο… Απλα η κοπελα το γουσταρε πολύ και όταν βγηκε το βιντεο στη φορα ντράπηκε και για να δικαιολογηθεί ειπε τις εξυπναδες της. Ειδικα στην εποχη μας σιγα το πραγμα που εκανε. Τιμη της και καμαρι της. Θα μπορουσε να προσληφθεί σε πολλες δουλειες κ να κανει πολλους χαρουμενους
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.850
Πόντοι
216
Με το χαπι βιασμου η κοπελα θα κοιμοταν. Αυτή από την άλλη τα τσιμπουκια τα επερνε δυο δυο… Απλα η κοπελα το γουσταρε πολύ και όταν βγηκε το βιντεο στη φορα ντράπηκε και για να δικαιολογηθεί ειπε τις εξυπναδες της. Ειδικα στην εποχη μας σιγα το πραγμα που εκανε. Τιμη της και καμαρι της. Θα μπορουσε να προσληφθεί σε πολλες δουλειες κ να κανει πολλους χαρουμενους
φιλε εισαι σιγουρος οτι με το χαπι του βιασμου κοιμασαι ? Απο οτι εχω διαβασει εισαι σε αφασια και δεν ξερεις τι σου γινετε δεν μπορεις να αντιδρασεις κτλπ ...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.333
Πόντοι
19.795
Δεν πιστεύω τίποτα. Γιατί δεν πήγε αμέσως μετά το βιασμό, με τα χύσια στο μουνί, στην αστυνομία να τον καταγγείλει;
Γιατί περίμενε τόσες ώρες; Πρόκειται για συνωμοσία των Ευρωπαίων που ζηλεύουν τους Greek Lovers και θέλουν να μας συκοφαντήσουν. Και ακόμη και να τη βιάσανε αυτή φταίει. Ποιός ξέρει τι φόραγε η ξετσίπωτη και κάβλωσε τα παλικάρια μας.
Τυπε ειχε σατανικο σχεδιο η γκομενα, να μεινει εγκυος με θεικο ελληνικο σπερμα, να γεννησει το παιδι και μετα να παιρνει διατροφη απο 4 λογω του οτι δεν θα ξερουν ποιος θα ειναι ο πατερας.
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
φιλε εισαι σιγουρος οτι με το χαπι του βιασμου κοιμασαι ? Απο οτι εχω διαβασει εισαι σε αφασια και δεν ξερεις τι σου γινετε δεν μπορεις να αντιδρασεις κτλπ ...
Αυτο λεω και εγω οτι δεν μπορεις να αντιδρασεις. Αυτη τα τσιμπουκια τα επερνε δυο δυο. Αυτη τα εκανε δεν της τα εκαναν.
 

eto-vrekis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
11
Like
537
Πόντοι
290
Τελικά κανένα νέο από την υπόθεση αυτή;
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
Ανέφερα ότι εάν κάποιος ξεμέθυστος άνδρας κάνει σεξ με κάποια που είναι τύφλα στο μεθύσι,εκμεταλλευόμενός την,είναι βιαστής.
Τύπε το έχω κάνει με ένα μουνάκι ωραίο γλυκό γύρο στα 20 -25 ήταν μεθυσμένη μου την έπεσε στην ψυχρά πιάνοντας τον πούτσο μου και την γάμησα στο σπίτι της.. μήπως λέω μήπως είμαι βιαστής;;;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.850
Πόντοι
216
Αυτο λεω και εγω οτι δεν μπορεις να αντιδρασεις. Αυτη τα τσιμπουκια τα επερνε δυο δυο. Αυτη τα εκανε δεν της τα εκαναν.
E ναι εγω θυμαμαι σκηνικο προ 20 ετιας + σε ελληνικο νησι ειμασταν σε μπαρ πανω απο παραλια και σε καποια φαση ολο το μπαρ κοιταγε την παραλια που ηταν 4 τυπαδες και πηδαγαν μια ντοπια μικρη σχετικα σε ηλικια. Την επομενη μερα επειδη εγινε βουκινο και ολο το νησι ελεγε για αυτο ισχυριζοταν οτι την βιασαν αλλα δεν το προχωρησε το θεμα απο οτι μαθαμε.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
569
Like
847
Πόντοι
86
Ελεύθεροι οι τέσσερις που φέρονται να βίασαν νεαρή τουρίστρια στη Σκιάθο





''Ελεύθεροι μέχρι να γίνει η δίκη τους, αφέθηκαν μετά την απολογία τους χθες στον ανακριτή, που διήρκεσε 4,5 ώρες οι τέσσερις νεαροί που κατηγορούνται για βιασμό κατά συναυτουργία και συνελήφθησαν μετά από καταγγελία 21χρονης τουρίστριας από την Αυστρία που παραθέριζε στην Σκιάθο για βιασμό.


Πληροφορίες αναφέρουν ότι η νεαρή εξετάστηκε από γιατρούς στο Νοσοκομείο Βόλου, η έκθεση συμπεριλήφθηκε στη δικογραφία, ενώ ήδη επέστρεψε στο σπίτι της στην Αυστρία με τους γονείς της, με τους οποίους ήρθε για διακοπές στη Σκιάθο.


Η νεαρή τουρίστρια από την Αυστρία είχε καταγγείλει στο Αστυνομικό Τμήμα Σκιάθου ότι γνωρίστηκε με τον 27χρονο, πήγαν στο δωμάτιό του όπου τη βίασε, ενώ στη συνέχεια ήρθαν και οι τρεις φίλοι του, που επίσης τη βίασαν με τη σειρά τους, ενώ βιντεοσκοπούσαν την πράξη. Μάλιστα το κινητό τηλέφωνο κατασχέθηκε από την Αστυνομία και το περιεχόμενό του εξετάστηκε στο πλαίσιο της προανάκρισης. ''






Υπάρχει βίντεο.
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Ελεύθεροι οι τέσσερις που φέρονται να βίασαν νεαρή τουρίστρια στη Σκιάθο





''Ελεύθεροι μέχρι να γίνει η δίκη τους, αφέθηκαν μετά την απολογία τους χθες στον ανακριτή, που διήρκεσε 4,5 ώρες οι τέσσερις νεαροί που κατηγορούνται για βιασμό κατά συναυτουργία και συνελήφθησαν μετά από καταγγελία 21χρονης τουρίστριας από την Αυστρία που παραθέριζε στην Σκιάθο για βιασμό.


Πληροφορίες αναφέρουν ότι η νεαρή εξετάστηκε από γιατρούς στο Νοσοκομείο Βόλου, η έκθεση συμπεριλήφθηκε στη δικογραφία, ενώ ήδη επέστρεψε στο σπίτι της στην Αυστρία με τους γονείς της, με τους οποίους ήρθε για διακοπές στη Σκιάθο.


Η νεαρή τουρίστρια από την Αυστρία είχε καταγγείλει στο Αστυνομικό Τμήμα Σκιάθου ότι γνωρίστηκε με τον 27χρονο, πήγαν στο δωμάτιό του όπου τη βίασε, ενώ στη συνέχεια ήρθαν και οι τρεις φίλοι του, που επίσης τη βίασαν με τη σειρά τους, ενώ βιντεοσκοπούσαν την πράξη. Μάλιστα το κινητό τηλέφωνο κατασχέθηκε από την Αστυνομία και το περιεχόμενό του εξετάστηκε στο πλαίσιο της προανάκρισης. ''






Υπάρχει βίντεο.
Κλασικα ενα απο τα ιδια. Εκανε γουστα η κοπελιτσα κ επειδη την βιντεοσκοπησαν και καταλαβε οτι θα γινει βουκινο εκανε μηνυση για βιασμο. Βεβαια αυτη την εκανε με ελαφρα πηδηματακια για Αυστρια και δε θα εχει συνέπειες ενω οι τυποι θα τρεχουν κ εχουν φαει του κοσμου το αγχος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom