Νέα

Σκατόμπαζα που το παίζουν μοντέλα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna anagnostopoulou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ρε συ τσουρεκακι, τι διαολο τα βαζεις τα βιντεο? αφου ακουνητη εισαι? λες και ειναι φωτογραφιες μεγαλης διαρκειας ειναι  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Γαμησέτα.. Και αυτά που λες στην εκπομπή τα πιστεύεις πραγματικά ή να ναι καλά το χρήμα?

οντως γαμησέ τα
ποιά λεφτα ρε νομίζεις μας πλήρωναν? αλλά ούτε και τα πιστευα μας είπαν να τα πούμε
δούλευα τοτε στην ena productions ενα απλο μεροκαματο έπερνα σκέτη απάτη
 
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
ρε συ τσουρεκακι, τι διαολο τα βαζεις τα βιντεο? αφου ακουνητη εισαι? λες και ειναι φωτογραφιες μεγαλης διαρκειας ειναι  :2funny: :2funny:

οδηγείες του φωτογράφου σε παρακαλώ!
ασε που βαριέμαι να κουνιέμαι!
και δεν ημουν και στα 2 ακούνητη!  :P
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
οντως γαμησέ τα
ποιά λεφτα ρε νομίζεις μας πλήρωναν? αλλά ούτε και τα πιστευα μας είπαν να τα πούμε
δούλευα τοτε στην ena productions ενα απλο μεροκαματο έπερνα σκέτη απάτη


Ψιλοξεφτίλα για ένα απλό μεροκάματο.. Πάντως απορώ πως κατάφερε αυτή η φλωρόπουστα ο Μάρκελος να σε μεταμορφώσει έτσι.. Από καλή εμφανισιακά σε έκανε τέρμα έκτρωμα.. Και επειδή είμαι καινούριος στο φόρουμ δεν ήξερα ότι όντως είσαι εσύ και αδυνατούσα να το πιστέψω.. Νόμιζα έπαιζε καμιά συνωνυμία  :)
 
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Ψιλοξεφτίλα για ένα απλό μεροκάματο.. Πάντως απορώ πως κατάφερε αυτή η φλωρόπουστα ο Μάρκελος να σε μεταμορφώσει έτσι.. Από καλή εμφανισιακά σε έκανε τέρμα έκτρωμα.. Και επειδή είμαι καινούριος στο φόρουμ δεν ήξερα ότι όντως είσαι εσύ και αδυνατούσα να το πιστέψω.. Νόμιζα έπαιζε καμιά συνωνυμία  :)

όντως ξεφτιλα έχω κανει παρα πολλές μαλακίες αλλα δεν καταλάβαινα τότε
αλλά και το μαξίμ που ανέφερες ξεφτίλα ήταν!  :P
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
όντως ξεφτιλα έχω κανει παρα πολλές μαλακίες αλλα δεν καταλάβαινα τότε
αλλά και το μαξίμ που ανέφερες ξεφτίλα ήταν!  :P

Μπα το μαξίμ μία χαρά είναι.. Προσωπικά τουλάχιστον μ άρεσε. Γενικά η δουλειά σου όπως τα βίντεο π πόσταρες πριν είναι αξιόλογα.. Είπαμε δεν είσαι supermodel αλλά μην ακούς και την κάθε Λουκρητία που τις βγάζει επανελλημένως όλες μπάζα και σ λέει πως ό,τι δουλειά έχεις κάνει είναι σκατά.. Μάτια έχει ο καθένας και βλέπει άσχετα με το τι λέει και για ποιο λόγο το λέει..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μπα το μαξίμ μία χαρά είναι.. Προσωπικά τουλάχιστον μ άρεσε. Γενικά η δουλειά σου όπως τα βίντεο π πόσταρες πριν είναι αξιόλογα.. Είπαμε δεν είσαι supermodel αλλά μην ακούς και την κάθε Λουκρητία που τις βγάζει επανελλημένως όλες μπάζα και σ λέει πως ό,τι δουλειά έχεις κάνει είναι σκατά.. Μάτια έχει ο καθένας και βλέπει άσχετα με το τι λέει και για ποιο λόγο το λέει..
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλα σου λεει,βγαλε και εσυ καμια φωτο να δουμε πως εισαι,που κρινεις τα καημενα τα κοριτσα  :2funny: :2funny: :2funny:
pote εκρινα εγω την μαριαννα???
παρατηρησεις εκανα ...
δεν την ειπα ποτε μπαζο...
αλλα κανει κακιστες επιλογες.
φωτο δικη μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
θα παθουν καταθλιψη τα κοριτσια ολα εδω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλα σου λεει,βγαλε και εσυ καμια φωτο να δουμε πως εισαι,που κρινεις τα καημενα τα κοριτσα  :2funny: :2funny: :2funny:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Μπα το μαξίμ μία χαρά είναι.. Προσωπικά τουλάχιστον μ άρεσε. Γενικά η δουλειά σου όπως τα βίντεο π πόσταρες πριν είναι αξιόλογα.. Είπαμε δεν είσαι supermodel αλλά μην ακούς και την κάθε Λουκρητία που τις βγάζει επανελλημένως όλες μπάζα και σ λέει πως ό,τι δουλειά έχεις κάνει είναι σκατά.. Μάτια έχει ο καθένας και βλέπει άσχετα με το τι λέει και για ποιο λόγο το λέει..

to max power ηθελα να πω σορρυ
αλλα και το μαξιμ κακο ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom