Νέα

Σκατόμπαζα που το παίζουν μοντέλα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marianna anagnostopoulou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
τι ακριβως επιδιωκω?
και δεν το πηρα ως δουλεμα αλλα και δουλεμα να ταν συνεχεια και στη παρεα μου κανουμε χαβαλε με δουλευουν με πειραζουν δεν παρεξηγω σιγα!
ΠΡΟΒΟΛΗ !!!!

Οσο για τα αλλα οφειλα να το διευκρινησω γιατι εδω ολο με παρεξηγουν  σε οτιδηποτε πω....... :-



Οκ !!!!!!!!

Χαιρωμαι που το καταλαβες....
 
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Μαριαννα ακου...ειναι το πιο ευκολο να γινεις αλλη μια γραφικη τυπισσα που κανει γυμνο με κιτς κονσεπτ,η γωτο αυτη ειναι 1000 φορες καλυτερη απο κατι αλλες που εχεις ποσταρεις..αν θελεις βαλε αλλη μια χωρις να κανεις μορφασμο.
μερικες συμβουλες αν θελεις τις ακους αν οχι δεν τρεχει.
1.Βελτιωσε τα κονσεπτ των φωτογραφησεων,ειναι εντελως κοινοτυπα και βαρετα ..ολα τα κωλοπεριοδικα και σαιτ φιλοξενουν ακριβως το ιδιο στυλ φθηνων φωτογραφησεων
2.Το πολλη γκλαμουρους και σεξυ δεν σου παει βγαινεις στον φακο εντελως επιτηδευμενη,δοκιμασε σε κατι πιο χαλαρο με πιο διασκεδαστικο και παιχνιδιαρικο μοτιβο..πιστευω θα σου παει. και με λιγοτερο βαψιμο και επεξεργασια στο photoshop που να σε κανει να ξεχωρισεις..
3.Ψαξτην με φωτογραφους εναλλακτικους και δες κονσεπτ και ποζες..παραθετω 2 σαιτ με nude photoshooting.
[URL unfurl="true"]http://staggstreet.com/[/url]
www.juliland.com/]http://www.juliland.com/[/url]
www.richardaveryphoto.com/]http://www.richardaveryphoto.com/[/url]

το θετικο ειναι οτι αυτοσαρκαζεσαι...απλως αφου γουσταρεις να κανεις γυμνο παρε τον εαυτο σου λιγο πιο σοβαρα..για να μην εισαι στον σορο με τις αλλες wannabe μονδελες.. ;)

συμφωνω απολυτα μαζισου, ολες οι φωτογραφησεις που χω κανει ειναι κιτς και φτηνιαρικες απλα αυτο το σθνειδητοποιησα τελευταια
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
lila+4.jpg

κωλαρααααααααα  :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
marianna anagnostopoulou
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1

έπρεπε να τη διαβάσεις τη συνεντευξη πάντως η τυπισσα λεει πως ντωνεται μονο απο φιλους της σχεδιαστές, οτι ξέρει 5 γλώσσες, οτι έχει κάνει φωτογραφήσεις στη Ρωσία κλπ...
αν καποιος έχει δει φωτογράφηση της ας μου το πεί κι εμένα ρε σεις!  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
χαχα κραταει και τη λοσιον
αυτη ηταν στο διαγωνισμο της απογευματινης πολυ μαζεμενο κοριτσακι
πως εξελιχθηκε ετσι μπραβο!  :P
αυτα εσυ να βλεπεις που εισαι κατηγορηματικη οταν σου λενε: μην σε δουμε σε καμια τσοντα :2funny:
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω απολυτα μαζισου, ολες οι φωτογραφησεις που χω κανει ειναι κιτς και φτηνιαρικες απλα αυτο το σθνειδητοποιησα τελευταια
;) :sunglasses: και τωρα θα ηταν η στιγμη να σου αρχισω τα φιδια...ειμαι φωτογραφος...μπλα μπλα μπλα.....σε καλλιτεχνικο κονσεπτ...μπλα μπλα μπλα....κτλ.. :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
έπρεπε να τη διαβάσεις τη συνεντευξη πάντως η τυπισσα λεει πως ντωνεται μονο απο φιλους της σχεδιαστές, οτι ξέρει 5 γλώσσες, οτι έχει κάνει φωτογραφήσεις στη Ρωσία κλπ...
αν καποιος έχει δει φωτογράφηση της ας μου το πεί κι εμένα ρε σεις!  :2funny:
θελει παγκοσμια ειρηνη κ κανει ιππασια κ χορο?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Tώρα που σας αβάνταρε η th tuxh mou
xύστε χολή λέμε!!!!
οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
 

Συνημμένα

  • alepou.jpg
    alepou.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom