Νέα

Σιμόν vs Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mmmike
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ?

  • Σιμόν

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σόνια

    Ψήφοι: 1 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Ποια ειναι η ΣΙΜΟΝ και ποια η ΣΟΝΙΑ?
 
OP
OP
M

mmmike

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ψαξε λιγο...γαμα και πεs εντυπωσειs 
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Σόνια...

γιατί έτσι μου αρέσει...!!!

:boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω δεν ξερω τη Σιμον οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη...
(Κριτικη της μεσω πμ καλοδεχουμενη)
Grazie
 

hangman

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα που παιζει να βρω την Σονια για test drive?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
παιδια η σονια κανει απαιχτη ποδομαλακια!!!για τη σιμον δεν ξερω. μηπως καποιος που την εχει δοκιμασει γνωριζει αν κατεχει το αθλημα της ποδομαλακιας τοσο καλα οσο η σονια?
 

Επισκέπτης
Τοτε πηγαινε επειγοντως στο ιατρικο κεντρο να σε δει κανας γιατρος.....

Καλύτερα να με έβλεπαν οι εν λόγω κοπελιές! Αλλά Σόνια το βλέπω χλωμό γιατί είναι πρωινή και την Σιμόν ούτε καν ξέρω που παίζει!!!

Δεν πειράζει, αν είναι να τύχει θα τύχει!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλύτερα να με έβλεπαν οι εν λόγω κοπελιές! Αλλά Σόνια το βλέπω χλωμό γιατί είναι πρωινή και την Σιμόν ούτε καν ξέρω που παίζει!!!

Δεν πειράζει, αν είναι να τύχει θα τύχει!

ελα ρε...εδω ο κοσμος εχει βουηξει....ΣΙΜΟΝ...εις την βριλησσουν 12(κατω απο τη γεφυρα..οχι στον περιφερειακο) και η σονια προφανως λελας καραγιαννη και δροσοπουλου ή πιπινου 118...
 

Επισκέπτης
ελα ρε...εδω ο κοσμος εχει βουηξει....ΣΙΜΟΝ...εις την βριλησσουν 12(κατω απο τη γεφυρα..οχι στον περιφερειακο) και η σονια προφανως λελας καραγιαννη και δροσοπουλου ή πιπινου 118...

Για την Σόνια ξέρω, με "ψήνει" ο Zero αλλά... έτυχε να έχω γυρίσει μόλις από Κίνα οπότε τι να πάω στην Σόνια... θα ήμουν προκατειλημένος.

Όσο για την Σιμόν... έχει ο θεός! Θα δούμε.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
έτυχε να έχω γυρίσει μόλις από Κίνα οπότε τι να πάω στην Σόνια... θα ήμουν προκατειλημένος.
Προκατειλημενος θετικα λογω της αγαμιας που δερνει τις κινεζες?Περιμενεις να περασει λιγος καιρος ...για να εισαι πιο αντικειμενικος στη συγκριση...
 

Επισκέπτης
Προκατειλημενος θετικα λογω της αγαμιας που δερνει τις κινεζες?Περιμενεις να περασει λιγος καιρος ...για να εισαι πιο αντικειμενικος στη συγκριση...

Όταν πας Κίνα μου λες ;) Αλλιώς, μπορείς να δεις www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,9324.105]εδώ[/url] για να πάρεις μια ιδέα. Ή εν πάση περιπτώση, αν δεν πιστεύεις εμένα, μπορείς να ζητήσεις και την άποψη κάποιων άλλων συνάδελφων από εδώ μέσα η οποίοι έχουν επισκεφτεί τέτοια μέρη (π.χ. KOSTASF16 και σια!!!).
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Όταν πας Κίνα μου λες ;) Αλλιώς, μπορείς να δεις www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,9324.105]εδώ[/url] για να πάρεις μια ιδέα. Ή εν πάση περιπτώση, αν δεν πιστεύεις εμένα, μπορείς να ζητήσεις και την άποψη κάποιων άλλων συνάδελφων από εδώ μέσα η οποίοι έχουν επισκεφτεί τέτοια μέρη (π.χ. KOSTASF16 και σια!!!).
...αντε τωρα να δωσεις μαθημα...!...αχ το μουνι...!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Για την Σόνια ξέρω, με "ψήνει" ο Zero αλλά... έτυχε να έχω γυρίσει μόλις από Κίνα οπότε τι να πάω στην Σόνια... θα ήμουν προκατειλημένος.

Όσο για την Σιμόν... έχει ο θεός! Θα δούμε.

που θα πάει θα σε ψήσω!
όσο για Σόνια και Σιμόν. Σόνια μην τα ξαναλέω είναι για εμένα πολύ μπροστά απο τις υπολοιπες αν και τώρα τελευταια νομίζω πως ηταν κουρασμένη. Να δουμε απο το τέλος του αλλου μηνα που επιστρεφει αν θα είναι ανανεωμένη.
Εμένα μου αρκεί να την βλέπω μόνο να περπαταει. Ειλικρινά έχει το καλύτερο περπατημα και την πιο sexy και θηλυκη κίνηση κατ εμε. Χάρμα  οφθαλών!
Η Σιμόν είναι άλλο πράγμα, Βραζιλιανα σκουρόχρωμη με σοκολατένιο δέρμα, αψογο σωμα και ομορφο πρόσωπο. Ειναι τοπ και αυτή αλλα σε υπηρεσίες και συμπεριφορά την βάζω ένα κλικ κάτω απο την Σόνια.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Ψηφίζω Σιμόν μια και την Σόνια δεν την πέτυχα όσες φορές είχα πάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom