Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Aυτό...είναι στο πρόγραμμα...!!!

κοπελιά με αυτά που γίνονται, ίσως είναι καλύτερα!!!

τι λέτε τώρα ρε σεις.... έλεος.. τι άλλο θ' ακούσουμε.....  >:( >:( >:( >:(νεοσύλλεκτοι και τους βάζουν να πιάνουν ιερόδουλες λες και πιανουν κάνα Πάσσαρη... εκεί χέζονται όμως... ΚΑΘΙΚΙΑ!!!! :ak: :ak: :police: :cussing: :cussing:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
... αλλά δεν πετυχαίνουν...
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Θα παρακαλέσω τον συντονιστή του site να βγάλει την ανακοίνωση του Σ.Ε.Π.Ε. από την κεντρική σελίδα..γιατί δεν ισχύει..
Παρασκευή 21/8/09 και ώρα 12:30 ήρθανε και με μπουζουριάσανε το περιπολικό από το τμήμα Ομόνοιας..
Μπουκάρανε μέσα και κάνανε σαν τρελοί..
-Ακίιιιινητηηηηηηη...ποιά είσαι εσύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ντύσουουουουουουου...αστυνομίαααααααααααααααααα...
Χαχαχαχ...ούτε ήξερε τι έλεγε...λες και τον πιάσαν από το λαιμό τον μπατσούλη...χαχαχαχ...
Ώπα ρε μεγάλε...του λέω...από ντώ είμαι..ελληνίντα...μην κάνεις έτσι...
Ρε παιδιά...έτρεμε σας λέω...αντί να φοβηθώ εγώ...είχε χεστεί πάνω του αυτός...
Λέει ο άλλος στην υπηρεσία μου...
-Εσύ είσαι που την άλλη φορά μας έκλεισες την πόρτα στη μούρη?Και ειδοποίησες και τις από πάνω?
Η υπηρεσία μου κέρωσε και δεν είπε τίποτα...του απαντάω εγώ...
-Για ρίξε μια ματιά έξω...τώρα που είσαι εδώ...κι άμα δεις έστω κι ένα φως αναμμένο..εμένα να κάτσω να με γαμήσεις...αυτό σε πείραξε?χαχαχαχαχ...το ίδιο πράμα είναι...
Κι έτσι και ήτανε..."δια μαγείας"..όλα κλειστά...
Αυτός άρχισε να χοροπηδάει από τα νεύρα του...και να λέει...Όποτε σε βρίσκω ανοιχτά θα σε παίρνωωωωωωωω...
Ματάκια μου του λέω...μην κάνεις έτσι...θα πάθεις τίποτα....μιας και είμαι ιδιοκτήτρια του μαγαζιού θες να σε κεράσω ένα νεράκι?χαλάρωσε λίγο..
Αααααα...Ουουουου...αυτός...
Τες πα...να μην τα πολυλογώ...του λέω..και για να'χουμε καλό ρώτημα γιατί με παίρνετε?
Καταγγελία μου λέει...μας πήρανε τηλέφωνο ότι δουλεύει εδώ ανήλικη...
Εεεεε...εκεί έβαλα τα γέλια...και του λέω...
-Την βρήκες?
Χαααααααααχαχαχαχ...
Ντύσου μου λέει πάμε στο τμήμα...
Να ντυθώ του λέω το ανήλικο να πάμε...άντε...αλλά μόλις φτάσουμε θέλω να με πας στον αξιωματικό υπηρεσίας σου του λέω..
Γιατί μου λέει...τον ξέρεις?
Του λέω...χμ...΄τωρα τι να σου πω...άμα τον δω και γυμνό...ίσως να μου θυμίσει πολλά...χαχαχαχαχαχαχ

Κλείνουμε το μαγαζί μπαίνουμε στο περιπολικό εγώ και η υπηρεσία μου και τραβάμε προς το τμήμα..
Λίγο πριν φτάσουμε .. να΄σου και οι "συναδελφισσες" έκαναν πιάτσα..
Σταματάει ο μπατσούλης το όχημα και λέει σε μία..."-Άμα σε ξαναδώ εδώ θα σε πάρω"...
...και φεύγει...
Γύρισε το μάτι μου...και γυρίζω και του λέω...
-"Παίρνεις εμένα που είμαι νόμιμη και περνάω γιατρούς κι αφήνεις αυτή ρε?Πάτε καλάααααααααααα?"
Ξαφνικά...λίγα μέτρα παρακάτω βλέπει ένα γνωστό του απ'ότι κατάλαβα βουλγαροτραβέλι και του λέει "έλα μέσα"
Λέω από μέσα μου..κοίτα ο μπατσούλης με την μαλακία που έκανε και εκδηλώθηκε...κοιτάει να εξιλεωθεί στα μάτια μου...
χαχαχαχαχ....παρακάτω το φινάλε έχει πλακα..
Μόλις φτάσαμε και ανεβήκαμε στον 2ο..απαίτησα να δω τον αξιωματικό υπηρεσίας πριν γίνει οτιδήποτε
Μου λένε στον 3ο..
Ανεβήκαμε κι εμείς στον 3ο μαζί με το βουλγαροτράβελο..
Μόλις μας βλέπει αυτός...άρχισε να φωνάζει..
-Ποιός σας έφερε εδώ?
Το περιπολικό του λέω..
Και ποιός σας φυλάει?
Κοιταζω δεξιά...κοιτάζω αριστερά...κανένας του λέω...
-Άμα δεν σας φυλάει κανένας να φύγετε λέει(και το είπε και με νεύρα)...

Σηκώνεται που λέτε το βουλγαροτράβελο(πιο κακάσχημο δεν έχω ματαδεί),σινάμενο κουνάμενο,παίρνει το ασανσέρ...και τον πούλο...
Πάμε να φύγουμε κι εμείς...και πετάγεται αυτός και λέει..."εσείς...καθήστε...περιμένετε λίγο"
Εκεί αρχίζω...
"Γιατί με πήρατε?
Μου λέει..." είσαι νόμιμη?"
Του λέω ναι...και εγώ και η υπηρεσία μου..
Του δείχνω τα χαρτιά..
Μου λέει..
Το μαγαζί έχει άδεια?
Του λέω όχι επειδή δεν έχει ακόμα συσταθεί επιτροπή από τον Δήμο για τις άδειες..και γι'αυτο η προσαγωγή μας σ'εσάς είναι άκυρη γι'αυτο και αθωωνόμαστε..και του δείχνω το επίσημο χαρτί που το λέει αυτό..

Το κοιτάζει από δω...το κοιτάζει από κει...και μου λέει πήγαινε λίγο έξω να πάρω ένα τηλέφωνο...
Η ώρα είχε πάει 2 τα ξημερώματα...

Στήνω αυτάκι και ακούω που μίλαγε με εισαγγελέα...
Ανοίγει η πόρτα με φωνάζει και μου λέει..
"-Μου έδωσε προφορική εντολή και μου είπε να σας αφήσω ελεύθερες γιατι μάλλον είναι έτσι όπως μου τα λες...
  αλλά επειδή είσαστε εδώ θα σκίσουμε τις δικογραφίες και θα κάνουμε μια απλή εξακρίβωση έστω...και στις 6 θα φύγετε.."

Οκέικ...μπαίνουμε στο κρατητήριο να περιμένουμε...
Πάει 3
Πάει 4
Πάει 5
Πάει 6..
Κατά τις εφτά...ακούμε την κλειδαριά ν'ανοίγει...
Τι έγινε?φωνάζω...μες την ταλαιπωρία τόσες ώρες...και καθισμένη σ'ένα πάγκο στενό που ήταν αδύνατον να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς παρέα με 2 άντρες πρεζόνια στον ίδιο χώρο φορτωμένη με λεφτά και κινητά..βέβαια είχε μία κάμερα στο κελί για προστασία...αλλά όσες φορές φωνάζαμε και χτυπάγαμε για κατούρημα..κανένας δεν έβλεπε και δεν άκουγε...ρε τους γελοίους τελικά...

Ανοίγει το παραθυράκι και φωνάζει κάποιος...υποθέτω καινούριος η επόμενη βάρδια δηλαδή...δεν τον ειχα δει πρωτύτερα...
Μου πετάει το χαρτί στα μούτρα και μου λέει...
"-Αυτό...δεν πιάνει...μην το δείξεις πουθενά...θα περάσεις αυτόφωρο"
Γύρισε το μάτι μου....
Τα καντήλια που έριξα ούτε κι εγώ τα θυμάμαι καλά καλά..είμαι και τυχερή που δεν τα λάβανε υπ'οψην..

Λίγες ώρες ακόμα υπομονη..
Εκτός από μας είχανε πιάσει κι άλλο ένα σπίτι Ακομινάτου
Η κοπέλα αλβανίδα χωρίς χαρτιά και ήταν για απέλαση..
Μας μεταφέρουν με χειροπέδες στην γενική ασφάλεια..
Στην δακτυλοσκόπηση με καλούν εμένα και την αλβανίδα που είμασταν δεμένες..
"Έγινε κάποιο λάθος λένε...τα δακτυλικά σου αποτυπώματα είναι με τα στοιχεία της αλβανίδας και αντίθετα"
Και τι θα γίνει τώρα ρε παιδιά?τους λέω...θα με κάνετε και απέλαση τώρα?άιντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....ρεζίλιαααααααααααααααααααααααα
Έλεος πια...δεν ξέρετε που παν τα 4?

Και όντως...δεν ξέρουν που παν τα 4...

Γιατί όταν ήρθε η ώρα να δικαστώ..σιδηροδέσμια..το χαρτί που μου πέταξε ο μπάτσος στην μούρη..ήταν
το ίδιο χαρτί που πέταξε και ο δικηγόρος μου στη μούρη του δικαστή και αθωώθηκα...όπως αναμενόταν...




Τα συμπεράσματα...δικά σας....!!!
H μαλακία στον ύψιστο βαθμό!!!!!!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Οπότε άκυρη η ανακοίνωση του Σ.Ε.Π.Ε. ????
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Έτσι φαίνεται..
Γιατί έτσι γουστάρουν..
Γιατί σ'αυτή τη χώρα δεν μπορούμε να βρούμε άκρη κανείς...
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Καλά σας κάνουνε και σας κλείνουνε , χαλάτε την πιάτσα , τα καλά τα μπουρδελα δεν έχουν μια υπηρεσία , έχουν πόλους γραμματείς , και είναι κοντά στο σύνταγμα  , κυριλέ  ?  ψιλικατζούδες  .
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
α ρε κατερινα σου χαλασε και τη διαθεση μολις ειχες γυρισει και απο διακοπες!!!!!
Μπαααα...μαθημένα τα βουνά από τα χιόνια..
Μήπως και θα είναι η τελευταία φορά που μπήκα κελί?
Αφού λέω να ανοίξω και θρεντ με τίτλο.."Ημερήσια ενημέρωση κρατητηρίου",
να γράφουν και οι άλλες κοπέλες..όχι μόνο εγώ...χαχαχαχαχαχ...!!!
Θα κάνουμε και κριτικές..ποιό αστυνομικό τμήμα είναι το καλύτερο...χαχαχαχαχ...!!!

                             
prison-102.gif
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΩΡΑΚΙ
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Θα παρακαλέσω τον συντονιστή του site να βγάλει την ανακοίνωση του Σ.Ε.Π.Ε. από την κεντρική σελίδα..γιατί δεν ισχύει..
Παρασκευή 21/8/09 και ώρα 12:30 ήρθανε και με μπουζουριάσανε το περιπολικό από το τμήμα Ομόνοιας..
Μπουκάρανε μέσα και κάνανε σαν τρελοί..
-Ακίιιιινητηηηηηηη...ποιά είσαι εσύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ντύσουουουουουουου...αστυνομίαααααααααααααααααα...
Χαχαχαχ...ούτε ήξερε τι έλεγε...λες και τον πιάσαν από το λαιμό τον μπατσούλη...χαχαχαχ...
Ώπα ρε μεγάλε...του λέω...από ντώ είμαι..ελληνίντα...μην κάνεις έτσι...
Ρε παιδιά...έτρεμε σας λέω...αντί να φοβηθώ εγώ...είχε χεστεί πάνω του αυτός...
Λέει ο άλλος στην υπηρεσία μου...
-Εσύ είσαι που την άλλη φορά μας έκλεισες την πόρτα στη μούρη?Και ειδοποίησες και τις από πάνω?
Η υπηρεσία μου κέρωσε και δεν είπε τίποτα...του απαντάω εγώ...
-Για ρίξε μια ματιά έξω...τώρα που είσαι εδώ...κι άμα δεις έστω κι ένα φως αναμμένο..εμένα να κάτσω να με γαμήσεις...αυτό σε πείραξε?χαχαχαχαχ...το ίδιο πράμα είναι...
Κι έτσι και ήτανε..."δια μαγείας"..όλα κλειστά...
Αυτός άρχισε να χοροπηδάει από τα νεύρα του...και να λέει...Όποτε σε βρίσκω ανοιχτά θα σε παίρνωωωωωωωω...
Ματάκια μου του λέω...μην κάνεις έτσι...θα πάθεις τίποτα....μιας και είμαι ιδιοκτήτρια του μαγαζιού θες να σε κεράσω ένα νεράκι?χαλάρωσε λίγο..
Αααααα...Ουουουου...αυτός...
Τες πα...να μην τα πολυλογώ...του λέω..και για να'χουμε καλό ρώτημα γιατί με παίρνετε?
Καταγγελία μου λέει...μας πήρανε τηλέφωνο ότι δουλεύει εδώ ανήλικη...
Εεεεε...εκεί έβαλα τα γέλια...και του λέω...
-Την βρήκες?
Χαααααααααχαχαχαχ...
Ντύσου μου λέει πάμε στο τμήμα...
Να ντυθώ του λέω το ανήλικο να πάμε...άντε...αλλά μόλις φτάσουμε θέλω να με πας στον αξιωματικό υπηρεσίας σου του λέω..
Γιατί μου λέει...τον ξέρεις?
Του λέω...χμ...΄τωρα τι να σου πω...άμα τον δω και γυμνό...ίσως να μου θυμίσει πολλά...χαχαχαχαχαχαχ

Κλείνουμε το μαγαζί μπαίνουμε στο περιπολικό εγώ και η υπηρεσία μου και τραβάμε προς το τμήμα..
Λίγο πριν φτάσουμε .. να΄σου και οι "συναδελφισσες" έκαναν πιάτσα..
Σταματάει ο μπατσούλης το όχημα και λέει σε μία..."-Άμα σε ξαναδώ εδώ θα σε πάρω"...
...και φεύγει...
Γύρισε το μάτι μου...και γυρίζω και του λέω...
-"Παίρνεις εμένα που είμαι νόμιμη και περνάω γιατρούς κι αφήνεις αυτή ρε?Πάτε καλάααααααααααα?"
Ξαφνικά...λίγα μέτρα παρακάτω βλέπει ένα γνωστό του απ'ότι κατάλαβα βουλγαροτραβέλι και του λέει "έλα μέσα"
Λέω από μέσα μου..κοίτα ο μπατσούλης με την μαλακία που έκανε και εκδηλώθηκε...κοιτάει να εξιλεωθεί στα μάτια μου...
χαχαχαχαχ....παρακάτω το φινάλε έχει πλακα..
Μόλις φτάσαμε και ανεβήκαμε στον 2ο..απαίτησα να δω τον αξιωματικό υπηρεσίας πριν γίνει οτιδήποτε
Μου λένε στον 3ο..
Ανεβήκαμε κι εμείς στον 3ο μαζί με το βουλγαροτράβελο..
Μόλις μας βλέπει αυτός...άρχισε να φωνάζει..
-Ποιός σας έφερε εδώ?
Το περιπολικό του λέω..
Και ποιός σας φυλάει?
Κοιταζω δεξιά...κοιτάζω αριστερά...κανένας του λέω...
-Άμα δεν σας φυλάει κανένας να φύγετε λέει(και το είπε και με νεύρα)...

Σηκώνεται που λέτε το βουλγαροτράβελο(πιο κακάσχημο δεν έχω ματαδεί),σινάμενο κουνάμενο,παίρνει το ασανσέρ...και τον πούλο...
Πάμε να φύγουμε κι εμείς...και πετάγεται αυτός και λέει..."εσείς...καθήστε...περιμένετε λίγο"
Εκεί αρχίζω...
"Γιατί με πήρατε?
Μου λέει..." είσαι νόμιμη?"
Του λέω ναι...και εγώ και η υπηρεσία μου..
Του δείχνω τα χαρτιά..
Μου λέει..
Το μαγαζί έχει άδεια?
Του λέω όχι επειδή δεν έχει ακόμα συσταθεί επιτροπή από τον Δήμο για τις άδειες..και γι'αυτο η προσαγωγή μας σ'εσάς είναι άκυρη γι'αυτο και αθωωνόμαστε..και του δείχνω το επίσημο χαρτί που το λέει αυτό..

Το κοιτάζει από δω...το κοιτάζει από κει...και μου λέει πήγαινε λίγο έξω να πάρω ένα τηλέφωνο...
Η ώρα είχε πάει 2 τα ξημερώματα...

Στήνω αυτάκι και ακούω που μίλαγε με εισαγγελέα...
Ανοίγει η πόρτα με φωνάζει και μου λέει..
"-Μου έδωσε προφορική εντολή και μου είπε να σας αφήσω ελεύθερες γιατι μάλλον είναι έτσι όπως μου τα λες...
  αλλά επειδή είσαστε εδώ θα σκίσουμε τις δικογραφίες και θα κάνουμε μια απλή εξακρίβωση έστω...και στις 6 θα φύγετε.."

Οκέικ...μπαίνουμε στο κρατητήριο να περιμένουμε...
Πάει 3
Πάει 4
Πάει 5
Πάει 6..
Κατά τις εφτά...ακούμε την κλειδαριά ν'ανοίγει...
Τι έγινε?φωνάζω...μες την ταλαιπωρία τόσες ώρες...και καθισμένη σ'ένα πάγκο στενό που ήταν αδύνατον να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς παρέα με 2 άντρες πρεζόνια στον ίδιο χώρο φορτωμένη με λεφτά και κινητά..βέβαια είχε μία κάμερα στο κελί για προστασία...αλλά όσες φορές φωνάζαμε και χτυπάγαμε για κατούρημα..κανένας δεν έβλεπε και δεν άκουγε...ρε τους γελοίους τελικά...

Ανοίγει το παραθυράκι και φωνάζει κάποιος...υποθέτω καινούριος η επόμενη βάρδια δηλαδή...δεν τον ειχα δει πρωτύτερα...
Μου πετάει το χαρτί στα μούτρα και μου λέει...
"-Αυτό...δεν πιάνει...μην το δείξεις πουθενά...θα περάσεις αυτόφωρο"
Γύρισε το μάτι μου....
Τα καντήλια που έριξα ούτε κι εγώ τα θυμάμαι καλά καλά..είμαι και τυχερή που δεν τα λάβανε υπ'οψην..

Λίγες ώρες ακόμα υπομονη..
Εκτός από μας είχανε πιάσει κι άλλο ένα σπίτι Ακομινάτου
Η κοπέλα αλβανίδα χωρίς χαρτιά και ήταν για απέλαση..
Μας μεταφέρουν με χειροπέδες στην γενική ασφάλεια..
Στην δακτυλοσκόπηση με καλούν εμένα και την αλβανίδα που είμασταν δεμένες..
"Έγινε κάποιο λάθος λένε...τα δακτυλικά σου αποτυπώματα είναι με τα στοιχεία της αλβανίδας και αντίθετα"
Και τι θα γίνει τώρα ρε παιδιά?τους λέω...θα με κάνετε και απέλαση τώρα?άιντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....ρεζίλιαααααααααααααααααααααααα
Έλεος πια...δεν ξέρετε που παν τα 4?

Και όντως...δεν ξέρουν που παν τα 4...

Γιατί όταν ήρθε η ώρα να δικαστώ..σιδηροδέσμια..το χαρτί που μου πέταξε ο μπάτσος στην μούρη..ήταν
το ίδιο χαρτί που πέταξε και ο δικηγόρος μου στη μούρη του δικαστή και αθωώθηκα...όπως αναμενόταν...




Τα συμπεράσματα...δικά σας....!!!
ελλας το αλλαλουν σου..........
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18

          Στο μεταξουργείο να δεις τι γίνεται..μέχρι και τώρα..3 κλούβες ήταν στην Αχιλλέως..οι οποίες ξεκουμπίστηκαν μόλις τώρα..
Έχουν μείνει μερικοί μπατσούληδες και γυρνάνε από μπουρδέλο σε μπουρδέλο ..κλωτσάνε τις πόρτες μπας και πιάσουν τον Ρωχάμη..
Τσ τσ τσ τσ...

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα...όλοι μαζί...να ζητωκραυγάσουμε και να τρέξουμε να δώσουμε τα εύσημα στο
Υπουργείο Δημοσίας Τάξεως και να πούμε..
   "Ζήτω οι πιάτσες..ζήτω τα ξενοδοχεία..ζήτω τα αφροδίσια και τα ακάπωτα που κάνουν..
       ζήτω οι νταβατζήδες που τις φυλάνε στο πεζοδρόμιο..
          ζήτω τα "κρυφά" που φιλοξενούνται σε πολυκατοικίες και εκδίδονται ταυτόχρονα πάνω από 5 γυναίκες..
                ζήτωωωωω...ζήτωωωωωω...ζήτωωωωωωωωωωωωωωω....."
Άλλο ένα κατόρθωμα της ΕΛ.ΑΣ..
Να βάλω μόνο ξυπνητήρι να σηκωθώ νωρίς να αγοράσω τις πρωινές εφημερίδες..
Σίγουρα θα είναι πρωτοσέλιδο να φιγουράρουν με τα καλογυαλισμένα τους παράσημα..
Να τους καμαρώσω...


                       
hit-club.gif
 
police-car-004.gif

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και καλά ας υποτεθεί πως κυνηγούν τα παράνομα. Εντααααάξει καλά κααααάνουν!!!
:think:Δηλαδή τελικά το μόνο παράνομο είναι της παραπάνω κοπέλας της Κατερίνας και 1-2 ίσως ακόμη, τα άλλα δηλαδή είναι υπόδειγματα όπως τα βουλγαροτράβελα κλπ???  :jerking:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Θα παρακαλέσω τον συντονιστή του site να βγάλει την ανακοίνωση του Σ.Ε.Π.Ε. από την κεντρική σελίδα..γιατί δεν ισχύει..
Παρασκευή 21/8/09 και ώρα 12:30 ήρθανε και με μπουζουριάσανε το περιπολικό από το τμήμα Ομόνοιας..
Μπουκάρανε μέσα και κάνανε σαν τρελοί..
-Ακίιιιινητηηηηηηη...ποιά είσαι εσύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ντύσουουουουουουου...αστυνομίαααααααααααααααααα...
Χαχαχαχ...ούτε ήξερε τι έλεγε...λες και τον πιάσαν από το λαιμό τον μπατσούλη...χαχαχαχ...
Ώπα ρε μεγάλε...του λέω...από ντώ είμαι..ελληνίντα...μην κάνεις έτσι...
Ρε παιδιά...έτρεμε σας λέω...αντί να φοβηθώ εγώ...είχε χεστεί πάνω του αυτός...
Λέει ο άλλος στην υπηρεσία μου...
-Εσύ είσαι που την άλλη φορά μας έκλεισες την πόρτα στη μούρη?Και ειδοποίησες και τις από πάνω?
Η υπηρεσία μου κέρωσε και δεν είπε τίποτα...του απαντάω εγώ...
-Για ρίξε μια ματιά έξω...τώρα που είσαι εδώ...κι άμα δεις έστω κι ένα φως αναμμένο..εμένα να κάτσω να με γαμήσεις...αυτό σε πείραξε?χαχαχαχαχ...το ίδιο πράμα είναι...
Κι έτσι και ήτανε..."δια μαγείας"..όλα κλειστά...
Αυτός άρχισε να χοροπηδάει από τα νεύρα του...και να λέει...Όποτε σε βρίσκω ανοιχτά θα σε παίρνωωωωωωωω...
Ματάκια μου του λέω...μην κάνεις έτσι...θα πάθεις τίποτα....μιας και είμαι ιδιοκτήτρια του μαγαζιού θες να σε κεράσω ένα νεράκι?χαλάρωσε λίγο..
Αααααα...Ουουουου...αυτός...
Τες πα...να μην τα πολυλογώ...του λέω..και για να'χουμε καλό ρώτημα γιατί με παίρνετε?
Καταγγελία μου λέει...μας πήρανε τηλέφωνο ότι δουλεύει εδώ ανήλικη...
Εεεεε...εκεί έβαλα τα γέλια...και του λέω...
-Την βρήκες?
Χαααααααααχαχαχαχ...
Ντύσου μου λέει πάμε στο τμήμα...
Να ντυθώ του λέω το ανήλικο να πάμε...άντε...αλλά μόλις φτάσουμε θέλω να με πας στον αξιωματικό υπηρεσίας σου του λέω..
Γιατί μου λέει...τον ξέρεις?
Του λέω...χμ...΄τωρα τι να σου πω...άμα τον δω και γυμνό...ίσως να μου θυμίσει πολλά...χαχαχαχαχαχαχ

Κλείνουμε το μαγαζί μπαίνουμε στο περιπολικό εγώ και η υπηρεσία μου και τραβάμε προς το τμήμα..
Λίγο πριν φτάσουμε .. να΄σου και οι "συναδελφισσες" έκαναν πιάτσα..
Σταματάει ο μπατσούλης το όχημα και λέει σε μία..."-Άμα σε ξαναδώ εδώ θα σε πάρω"...
...και φεύγει...
Γύρισε το μάτι μου...και γυρίζω και του λέω...
-"Παίρνεις εμένα που είμαι νόμιμη και περνάω γιατρούς κι αφήνεις αυτή ρε?Πάτε καλάααααααααααα?"
Ξαφνικά...λίγα μέτρα παρακάτω βλέπει ένα γνωστό του απ'ότι κατάλαβα βουλγαροτραβέλι και του λέει "έλα μέσα"
Λέω από μέσα μου..κοίτα ο μπατσούλης με την μαλακία που έκανε και εκδηλώθηκε...κοιτάει να εξιλεωθεί στα μάτια μου...
χαχαχαχαχ....παρακάτω το φινάλε έχει πλακα..
Μόλις φτάσαμε και ανεβήκαμε στον 2ο..απαίτησα να δω τον αξιωματικό υπηρεσίας πριν γίνει οτιδήποτε
Μου λένε στον 3ο..
Ανεβήκαμε κι εμείς στον 3ο μαζί με το βουλγαροτράβελο..
Μόλις μας βλέπει αυτός...άρχισε να φωνάζει..
-Ποιός σας έφερε εδώ?
Το περιπολικό του λέω..
Και ποιός σας φυλάει?
Κοιταζω δεξιά...κοιτάζω αριστερά...κανένας του λέω...
-Άμα δεν σας φυλάει κανένας να φύγετε λέει(και το είπε και με νεύρα)...

Σηκώνεται που λέτε το βουλγαροτράβελο(πιο κακάσχημο δεν έχω ματαδεί),σινάμενο κουνάμενο,παίρνει το ασανσέρ...και τον πούλο...
Πάμε να φύγουμε κι εμείς...και πετάγεται αυτός και λέει..."εσείς...καθήστε...περιμένετε λίγο"
Εκεί αρχίζω...
"Γιατί με πήρατε?
Μου λέει..." είσαι νόμιμη?"
Του λέω ναι...και εγώ και η υπηρεσία μου..
Του δείχνω τα χαρτιά..
Μου λέει..
Το μαγαζί έχει άδεια?
Του λέω όχι επειδή δεν έχει ακόμα συσταθεί επιτροπή από τον Δήμο για τις άδειες..και γι'αυτο η προσαγωγή μας σ'εσάς είναι άκυρη γι'αυτο και αθωωνόμαστε..και του δείχνω το επίσημο χαρτί που το λέει αυτό..

Το κοιτάζει από δω...το κοιτάζει από κει...και μου λέει πήγαινε λίγο έξω να πάρω ένα τηλέφωνο...
Η ώρα είχε πάει 2 τα ξημερώματα...

Στήνω αυτάκι και ακούω που μίλαγε με εισαγγελέα...
Ανοίγει η πόρτα με φωνάζει και μου λέει..
"-Μου έδωσε προφορική εντολή και μου είπε να σας αφήσω ελεύθερες γιατι μάλλον είναι έτσι όπως μου τα λες...
  αλλά επειδή είσαστε εδώ θα σκίσουμε τις δικογραφίες και θα κάνουμε μια απλή εξακρίβωση έστω...και στις 6 θα φύγετε.."

Οκέικ...μπαίνουμε στο κρατητήριο να περιμένουμε...
Πάει 3
Πάει 4
Πάει 5
Πάει 6..
Κατά τις εφτά...ακούμε την κλειδαριά ν'ανοίγει...
Τι έγινε?φωνάζω...μες την ταλαιπωρία τόσες ώρες...και καθισμένη σ'ένα πάγκο στενό που ήταν αδύνατον να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς παρέα με 2 άντρες πρεζόνια στον ίδιο χώρο φορτωμένη με λεφτά και κινητά..βέβαια είχε μία κάμερα στο κελί για προστασία...αλλά όσες φορές φωνάζαμε και χτυπάγαμε για κατούρημα..κανένας δεν έβλεπε και δεν άκουγε...ρε τους γελοίους τελικά...

Ανοίγει το παραθυράκι και φωνάζει κάποιος...υποθέτω καινούριος η επόμενη βάρδια δηλαδή...δεν τον ειχα δει πρωτύτερα...
Μου πετάει το χαρτί στα μούτρα και μου λέει...
"-Αυτό...δεν πιάνει...μην το δείξεις πουθενά...θα περάσεις αυτόφωρο"
Γύρισε το μάτι μου....
Τα καντήλια που έριξα ούτε κι εγώ τα θυμάμαι καλά καλά..είμαι και τυχερή που δεν τα λάβανε υπ'οψην..

Λίγες ώρες ακόμα υπομονη..
Εκτός από μας είχανε πιάσει κι άλλο ένα σπίτι Ακομινάτου
Η κοπέλα αλβανίδα χωρίς χαρτιά και ήταν για απέλαση..
Μας μεταφέρουν με χειροπέδες στην γενική ασφάλεια..
Στην δακτυλοσκόπηση με καλούν εμένα και την αλβανίδα που είμασταν δεμένες..
"Έγινε κάποιο λάθος λένε...τα δακτυλικά σου αποτυπώματα είναι με τα στοιχεία της αλβανίδας και αντίθετα"
Και τι θα γίνει τώρα ρε παιδιά?τους λέω...θα με κάνετε και απέλαση τώρα?άιντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....ρεζίλιαααααααααααααααααααααααα
Έλεος πια...δεν ξέρετε που παν τα 4?

Και όντως...δεν ξέρουν που παν τα 4...

Γιατί όταν ήρθε η ώρα να δικαστώ..σιδηροδέσμια..το χαρτί που μου πέταξε ο μπάτσος στην μούρη..ήταν
το ίδιο χαρτί που πέταξε και ο δικηγόρος μου στη μούρη του δικαστή και αθωώθηκα...όπως αναμενόταν...




Τα συμπεράσματα...δικά σας....!!!
....



Sorry ,  μιλαμε  για την Ελληνικη Αστυνομια  H Federal Police of Uganda???
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
το ίδιο κάνει φίλε....  :2funny: :2funny:
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
το ίδιο κάνει φίλε....  :2funny: :2funny:
Απογευματινή επιχείρηση "σκούπα" στο κέντρο της Αθήνας

Τετάρτη, 2 Σεπτεμβρίου 2009, 00:48

Επιχείρηση «σκούπα» πραγματοποίησε xθες το απόγευμα η Αστυνομία σε περιοχές του κέντρου της Αθήνας.

Στην επιχείρηση, η οποία άρχισε στις 17:30 και η οποία διήρκησε 45 λεπτά, συμμετείχαν 310 αστυνομικοί από διάφορες υπηρεσίες της Ελληνικής Αστυνομίας.

Συνολικά ελέγχθηκαν 480 άτομα, 58 οχήματα, 37 μοτοσυκλέτες, και 64 καταστήματα, ενώ έγιναν 58 συλλήψεις. Από τους συλληφθέντες, 18 αντιμετωπίζουν κατηγορίες για παράβαση του νόμου «περί ναρκωτικών», 37 για παράβαση του νόμου «περί εκδιδομένων επ’ αμοιβή προσώπων», 1 άτομο για παράβαση του νόμου «περί όπλων», και 2 άτομα για δικαστικές υποθέσεις που εκκρεμούσαν σε βάρος τους. Επίσης προσήχθησαν 26 άτομα.

Από τους ελέγχους βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 15,8 γραμμάρια ηρωίνης, 1,2 γραμμάρια κοκαΐνης, 113 δισκία ναρκωτικών χαπιών, και 2 μαχαίρια.

Οι συλληφθέντες αναμένεται σήμερα να οδηγηθούν στον Εισαγγελέα.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Τρίτη και 13..
Απόγευμα γύρω στις 6..
Σκούπα..22 σπίτια..
Μαζί και το δικό μου...

Μπαίνει μέσα ένας μπάτσος ένστολος...αφηνιασμένος....
Ώπα... λέει η υπηρεσία μου(την έχω εκπαιδεύσει)..(χαχαχαχ...)
Αστυνομίααααααααααααααααααααααα....φωνάζει αυτός...
Και τι μας το λέτε?του λέει...δεν το βλέπουμε?(χαχαχαχαχαχ)
Στη διάρκεια που έγινε αυτό...η υπηρεσία είχε το ασύρματο σταθερό τηλέφωνο στο αυτί της και μίλαγε...(άσχετο)
Τι κάνεις εκεί "μωρή καριόλα" της λέει ο μπάτσος.."πέφτει σύρμα?"

Και της το πετάει από το χέρι ρε παιδιά...πως δεν έσπασε και κανένα καθρέφτη με τους γρουσούζηδες και της γυρνάει το χέρι
πιστάγκωνα για να της βάλει χειροπέδες...
Εεεεεεε του λέει...αν είναι να με πάρεις...περίμενε να κάνω τη δουλειά μου να ντυθεί και η κοπέλα να κλείσω το μαγαζί όπως πρέπει και πάμε....
Όχιιιιιι....της λέει...."Ξέρεις τι πάει να πει αστυνομία?Τώρα που βγήκε το ΠΑΣΟΚ όλα θα τα κλείσουνε"της λέει..
Όταν μου τα διηγούταν αυτά η "Αντωνία"....λέω κοίτα...ο κακομοίρης κι αυτός..κοιτάει πώς να μαζέψει τους τελευταίους μπόνους του..
γιατί τώρα που άλλαξε το καθεστώς..τον βλέπω σε λίγο καιρό .. μετάθεση στο Σουφλί..

Τες πα...τις πήρανε και τις 2 άρων-άρων..και οι 2 γυναίκες με χαρτιά και όλα νομιμότατα..
Το μαγαζί έμεινε με τα φώτα και τα αιρκοντίσιον αναμμένα ντίρλα..(εμένα ρεεεεεε...ποιός γαμ.....ος θα μου πληρώσει τη ΔΕΗ?)

Την επομένη όπως κάθε φορά βγήκανε και οι 2...και ούτε γάτα...ούτε ζημιά...έως την επόμενη φορά βέβαια...

Και να μην παραλείψω να δείτε πόσο ελεεινά κάνουν την δουλειά τους...και χέστηκα άλλη μία φορά γιατί ξέρω ότι ΕΔΩ μπαίνουν και με διαβάζουν...γι'αυτό και τα γράφω..και δεν με νοιάζει...γιατί τους πληρώνω εγώ και καθε εγώ τον μισθό τους...όπως κι εσείς...

Πήγανε στο πάνω να πάρουν τις γυναίκες όπως κι εμένα και μπουκάρησε ο μπάτσος στο δωμάτιο την ώρα που η κοπέλα έπαιρνε τσιμπούκι στο πελάτη...και την τράβαγε κι όλας...
Είχε και την απάιτηση να την πάρει γυμνή στο περιπολικό και να ντυθεί στο δρόμο....
Εεεεε...αει σιχτιρ ντεεεεε....!!!!
Είπαμε...
Κι εγώ είμαι υπέρ του νόμου...
Αλλά όχι έτσι...έλεος πια....!!!!!
3 φορές μου έχουν ανοίξει το αυτοκίνητο κι άλλες 3 έτσι όπως πάει πρόκειται...χώρια του κοσμάκη καθημερινά..αυτοκίνητα και σπίτια...
Ήθελα να'ξερα...στο βιογραφικό τους...το πιο μεγάλο τους κατόρθωμα είναι να πιάνουν "πουτάνες?"
 

Επισκέπτης
θρασυδειλα πουστρογουρουνια μια ζωη..
μαγκιες σε γυναικες & πρεζακια..
αντε γαμηθειτε ρε τελειωμενα μουνοπανα..
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
θρασυδειλα πουστρογουρουνια μια ζωη..
μαγκιες σε γυναικες & πρεζακια..
αντε γαμηθειτε ρε τελειωμενα μουνοπανα..
Κοίτα...δεν έχω προηγούμενα με τους συγκεκριμένους..
Καλώς ή κακώς,κάνουνε τη δουλειά τους..
Τα έχω με αυτούς που δίνουνε τις εντολές..
Άσχετα αν αυτοί που τις εκτελούν...είναι κομπλεξικοί..
Το προσπερνάμε που λέει ο λόγος..
Το θέμα είναι με "μας"...
Ας βρούνε μία λύση να μην παίρνουν τις νόμιμες..
Το έχω ξαναγράψει αυτό...

Είναι σαν να σε σταματάει στο δρόμο η τροχαία κι εφ'όσων έχεις δίπλωμα και τα λοιπά...επειδή σου έχει καεί το δεξί φανάρι στο αυτοκίνητο να σε περνάει αυτόφωρο..

Και εν τοιαύτη περιπτώσει τη στιγμή που μας δίνουν οι "ίδιοι"την άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος να μας πούνε πού μπορούμε να λειτουργήσουμε αν όχι σε "οίκους" αφού και από κει μας "μαζεύουνε"...!!!!
 

Επισκέπτης
Κοίτα...δεν έχω προηγούμενα με τους συγκεκριμένους..
Καλώς ή κακώς,κάνουνε τη δουλειά τους..
Τα έχω με αυτούς που δίνουνε τις εντολές..
Άσχετα αν αυτοί που τις εκτελούν...είναι κομπλεξικοί..
Το προσπερνάμε που λέει ο λόγος..
Το θέμα είναι με "μας"...
Ας βρούνε μία λύση να μην παίρνουν τις νόμιμες..
Το έχω ξαναγράψει αυτό...

Είναι σαν να σε σταματάει στο δρόμο η τροχαία κι εφ'όσων έχεις δίπλωμα και τα λοιπά...επειδή σου έχει καεί το δεξί φανάρι στο αυτοκίνητο να σε περνάει αυτόφωρο..

Και εν τοιαύτη περιπτώσει τη στιγμή που μας δίνουν οι "ίδιοι"την άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος να μας πούνε πού μπορούμε να λειτουργήσουμε αν όχι σε "οίκους" αφού και από κει μας "μαζεύουνε"...!!!!
ξερεις τι παιζει..
αλλαξανε τα κοζια & θα τρωνε αλλοι τωρα..
ξερουμε ποιοι πουλανε προστασια,οπως ξερουμε ποιοι πουλανε & την πρεζα..
οσο για τα μπατσακια,αν δεν ηταν γουρουνια εκ γεννετης,θα μπορουσαν να εκτελουν τις εντολες-διαταγες σαν ανθρωποι & οχι σαν θρασυδειλα πουστρακια..
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Και μην ακούσω για μέτρα και μαλακίες...αυτό δεν ισχύει για την Αθήνα...όλο και κάπου γύρω-γύρω υπάρχει κι ένα "ευαγή ίδρυμα" και πλατεία...Είναι ανέφικτο με τη πακιστανίλα και τα λοιπά που επικρατεί να λειτουργήσουν μόνο αυτά τα 6 οικήματα που είναι ήδη σε λειτουργία με άδεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom