Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φίλε μου ακόμα δεν έχεις καταλάβει... Λέμε ότι τα μπουρδέλα των 20 ευρώ αποτελούν για πολλούς άντρες τη μοναδική επιλογή για σεξ και πάνε σε αυτά 2-3 φορές τη βδομάδα γιατί δεν έχουν γκόμενα αλλά και δε γουστάρουν να τραβάνε μαλακία. Μιλάμε για ανθρώπους χαμηλόμισθους των 600-700 ευρώ το μήνα. Για να κάνει κάποιος σεξ με μια λογική συχνότητα (τουλάχιστον 2 φορές τη βδομάδα) σε στούντιο χρειάζεται τουλάχιστον 400-450 ευρώ το μήνα. Όπως καταλαβαίνεις κάτι τέτοιο είναι αδύνατο για έναν εργαζόμενο των 700 ευρώ.

Πρέπει πάση θυσία να διατηρηθεί το μπουρδέλο των 20 ευρώ, εγώ και πολλοί άλλοι προτιμάμε να γαμάμε 3 φορές εκεί παρά 1 φορά σε στούντιο και τις υπόλοιπες να τις τραβάμε στο χέρι!

Αν νομίζεις ότι δεν είναι μαλακία να εκτονόνεσαι για 5 λεπτά εντάξει εχεις δίκιο.
Εγώ θα έδινα 50-100 όχι σε στούντιο αλλα να μπώ σε χώρο με πολλές γκόμενες για πολλές ώρες να μιλήσω να πιω τα ποτά μου να φάω και να γαμήσω όσες φορές θέλω και όπως και όποτε μου κάνει κέφι. Να φύγω γεμάτος και όχι να λέω βιαζόταν και η τσατσά χτύπαγε την πόσρτα άντε τελείωνε μλκα περιμένει άλλος, Αν σου αρέσει αυτό είμαι με το μέρος σου εγώ δεν τη βρίσκω γιατί μου δίνεται η ευκαιρία και ζώ και το πρώτο... και να μπορώ να καταλάβω τη μεγάλη διαφορά.
Άσε που οικονομικά με συμφέρει γιατί για μια βδομάδα αισθάνομαι ανεβασμένος και ωραίος.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αυτά μας αξίζουν κυρία Κατερίνα???
Και μην το πάρετε προσωπικά παρακαλώ δεν θέλω να θίξω κανένα εργαζόμενο, απλά τα κορόϊδα είμαστε εμείς ..... που ούτε στη Ζιμπάομπουε και στους παπούα δεν υπάρχουν τετοιες πεμπτοκοσμικές καταστάσεις. Όσο για την κυβέρνηση προσωπικά την κατακρίνω που δεν τα κλείνει και δεν δίνει άδειες για κάτι καλλλίτερο.
Να μην πηγαίνετε άμα δεν σας αρέσει..
Είπαμε...με το ζόρι δεν μπαίνει κανένας μέσα..
Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα..
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Να μην πηγαίνετε άμα δεν σας αρέσει..
Είπαμε...με το ζόρι δεν μπαίνει κανένας μέσα..
Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα..
ουτε κανενας εργαζεται με το ζορι εκει. δεν ειναι και δικο μας προβλημα η πουτανομαζωξη που γινετε
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ουτε κανενας εργαζεται με το ζορι εκει. δεν ειναι και δικο μας προβλημα η πουτανομαζωξη που γινετε
Ούτε και δικό μου.. να αδειάσω το δικό μου κεφάλι να γεμίσω το δικό σας
Μερικές φορές αισθάνομαι ότι δεν είμαι στο bourdela αλλά στο Νταού Πεντέλης..
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Ούτε και δικό μου.. να αδειάσω το δικό μου κεφάλι να γεμίσω το δικό σας
Μερικές φορές αισθάνομαι ότι δεν είμαι στο bourdela αλλά στο Νταού Πεντέλης..
κατερινουλα ομως εσυ κανεις συνεχεια κουβεντες για τις μαζωξεις, για τι αδειες, ια την πολιτεια. ποιος γεμιζει το κεφαλι ποιανου?>???
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κατερινουλα ομως εσυ κανεις συνεχεια κουβεντες για τις μαζωξεις, για τι αδειες, ια την πολιτεια. ποιος γεμιζει το κεφαλι ποιανου?>???
Εντάξει ρε μωρό..αφού δεν σ'ενδιαφέρει το θέμα..τι κάνεις εδώ?
Να πεις την άποψή σου...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Αυτά μας αξίζουν κυρία Κατερίνα???
Και μην το πάρετε προσωπικά παρακαλώ δεν θέλω να θίξω κανένα εργαζόμενο, απλά τα κορόϊδα είμαστε εμείς ..... που ούτε στη Ζιμπάομπουε και στους παπούα δεν υπάρχουν τετοιες πεμπτοκοσμικές καταστάσεις. Όσο για την κυβέρνηση προσωπικά την κατακρίνω που δεν τα κλείνει και δεν δίνει άδειες για κάτι καλλλίτερο.
:2funny: :2funny: :2funny:
επρεπε να βαλεις και φωτο απο τα....ας πουμε δωματια :headbang:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τελικα το προβλημα ειναι και δικο σας κυριες μου και κυριοι αρχοντες των μπουρδελων, απο την μια θελουμε καλητερες συνθηκες απο την αλλη μην χασουμε την κυριαρχια μας στο χωρο, γιατι οποιαδηποτε ομαδοποιηση εχει συμφερον μονο για τον πελατη
αμεση προσβαση σε ολα τα ειδη και "εθιμα"
ανταγωνισμος υπηρεσιων - τιμων
ασφαλεια χωρου (αυτο θελω πιστευω οτι ειναι κοινη επιδιωξη πελατη-καταστηματος)
καλητερες συνθηκες υγειηνης
καλητερος και πληρεστερος ελενχος στις κοπελες (ιατρικα)
κτλ κτλ που δεν μπορω αμεσα να σκεφτω!

μαλλον ξεβολευονται και οι ιδιοκτητες ετσι.............

παιδεία θελει και να σκεφτεστε λιγο ποιο μακροπροθεσμα, οχι οτι αρπαξει τωρα ο κολως μας!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τελικα το προβλημα ειναι και δικο σας κυριες μου και κυριοι αρχοντες των μπουρδελων, απο την μια θελουμε καλητερες συνθηκες απο την αλλη μην χασουμε την κυριαρχια μας στο χωρο, γιατι οποιαδηποτε ομαδοποιηση εχει συμφερον μονο για τον πελατη
αμεση προσβαση σε ολα τα ειδη και "εθιμα"
ανταγωνισμος υπηρεσιων - τιμων
ασφαλεια χωρου (αυτο θελω πιστευω οτι ειναι κοινη επιδιωξη πελατη-καταστηματος)
καλητερες συνθηκες υγειηνης
καλητερος και πληρεστερος ελενχος στις κοπελες (ιατρικα)
κτλ κτλ που δεν μπορω αμεσα να σκεφτω!

μαλλον ξεβολευονται και οι ιδιοκτητες ετσι.............

παιδεία θελει και να σκεφτεστε λιγο ποιο μακροπροθεσμα, οχι οτι αρπαξει τωρα ο κολως μας!

:thumbsup:

:think:Και να αφήσετε και το κάτι τίς προίκα στις εγγονές σας να λένε να αυτό το σούπερ ρδέλλο το έχω κληρονομιά απο τη γιαγιάκα!!!  :grin:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
την αποψη μου λεω. σταματα την κλαψα και στρωσου στη ν δουλεια και στην καθαριοτητα.
   Αυτό είναι το μαγαζί μου..το οποίο μου έχει στοιχίσει αρκετά χιλιάρικα για να το φτιάξω..
   Ας κάνουν το ίδιο και οι υπόλοιπες..εκεί να απευθύνεσαι...
   
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
   Αυτό είναι το μαγαζί μου..το οποίο μου έχει στοιχίσει αρκετά χιλιάρικα για να το φτιάξω..
   Ας κάνουν το ίδιο και οι υπόλοιπες..εκεί να απευθύνεσαι...
   
Απο θεμέλια είσαι οκ? Τα μπετά και η λιθοδομή είναι της προκοπής?
Γιατί μόνο το περιεχόμενο -όλοι λένε καλά λόγια για τις υπηρεσίες σου-  το βάψιμο και η διακόσμηση -ωραία δεν λέει κανείς- νομίζω δεν αρκούν!!!
Μιλάμε για σύγχρονα πράγματα και σε προσιτές ανταγωνιστικές τιμές.
Εξ άλλου μην το πάμε να λέμε στους στραβούς ο μονόφθαλμος.....
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Απο θεμέλια είσαι οκ? Τα μπετά και η λιθοδομή είναι της προκοπής?
Γιατί μόνο το περιεχόμενο -όλοι λένε καλά λόγια για τις υπηρεσίες σου-  το βάψιμο και η διακόσμηση -ωραία δεν λέει κανείς- νομίζω δεν αρκούν!!!
Μιλάμε για


σύγχρονα πράγματα και σε προσιτές ανταγωνιστικές τιμές.
Εξ άλλου μην το πάμε να λέμε στους στραβούς ο μονόφθαλμος.....
Να σου πω...ιερόδουλη είμαι...δεν είμαι μπεταντζής...τα παράπονά σου στην πολεοδομία... :dancing:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Να σου πω...ιερόδουλη είμαι...δεν είμαι μπεταντζής...τα παράπονά σου στην πολεοδομία... :dancing:
Ρε κατερινάκι τί ακούς και τραβάς και εσύ(ρε φίλε έλεος μας κούφανες,χωρίς παραξήγηση)!!! :grin:
Ακού τα μπετά!!! :cheesy:
Μωρέ ας είναι η κοπέλα οκ με εξετάσεις και προφύλαξη και δεν πα να εργάζεται και σε τσαντίριιι,αδιάφορο!!! :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να σου πω...ιερόδουλη είμαι...δεν είμαι μπεταντζής...τα παράπονά σου στην πολεοδομία... :dancing:
Ρε κατερινάκι τί ακούς και τραβάς και εσύ(ρε φίλε έλεος μας κούφανες,χωρίς παραξήγηση)!!! :grin:
Ακού τα μπετά!!! :cheesy:
Μωρέ ας είναι η κοπέλα οκ με εξετάσεις και προφύλαξη και δεν πα να εργάζεται και σε τσαντίριιι,αδιάφορο!!! :2funny: :2funny:
Καλα ντεεε!
Αστειευτηκα! :birdman:
Κατερινάκι το μαγαζί σου -δεν εχω μπεί ποτέ- φαίνεται όμως γαμάτο στις εικόνες!!!!
Μήπως σκεπτεσαι να βάλεις και κάνα τζακούτζι να το μετονομάσεις σε στούντιο? Με άλλες τιμές φυσικά.
Θαναι πάντως προτοπορία  και το πρώτο στη γειτονιά του μεταξιού! :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγώ νομίζω οτι αφού εμείς οι πελάτες δημιουργούμε την ζήτηση στην αγορά, μπορούμε και να αλλάξουμε τις συνθήκες αρκεί να το θέλουμε όλοι. Όπως πολύ σωστά είπε η Κατερίνα κανείς δεν μας υποχρεώνει να πηγαίνομε στα χαμόσπιτα. Αντίθετα όσοι θέλουν να υποστηρίξουν το 20άρικο (μαζί με αυτους και εγώ φυσικά) υπάρχουν πολύ όμορφα σπιτάκια όπως αυτα στη Διδύμου, στο Φ109 κ.α. και απο 'κεί και ύστερα να υποστηρίζουμε τις κοπέλες που πραγματικά το αξίζουν, έτσι ώστε να δείξουμε σε όσες κάνουν τη συγκεκριμένη δουλεία οτι θέλουμε αξιοπρεπή χώρο (κατι που πιστευω το θέλουν και αυτές μιας και εκεί βρίσκονται για πολλές ώρες), αλλα μια καλή εξυπηρέτιση απο την ίδια.

Στο χέρι μας είναι να μποικοτάρουμε τα σπίτια που είναι σαν παράγκες, τις κοπέλες που δεν σέβονται τον πελάτη και τα λευτά που πληρώνει και γενικά όσους μας βλέπουν σαν όρθια εικοσάευρα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Εγώ νομίζω οτι αφού εμείς οι πελάτες δημιουργούμε την ζήτηση στην αγορά, μπορούμε και να αλλάξουμε τις συνθήκες αρκεί να το θέλουμε όλοι. Όπως πολύ σωστά είπε η Κατερίνα κανείς δεν μας υποχρεώνει να πηγαίνομε στα χαμόσπιτα. Αντίθετα όσοι θέλουν να υποστηρίξουν το 20άρικο (μαζί με αυτους και εγώ φυσικά) υπάρχουν πολύ όμορφα σπιτάκια όπως αυτα στη Διδύμου, στο Φ109 κ.α. και απο 'κεί και ύστερα να υποστηρίζουμε τις κοπέλες που πραγματικά το αξίζουν, έτσι ώστε να δείξουμε σε όσες κάνουν τη συγκεκριμένη δουλεία οτι θέλουμε αξιοπρεπή χώρο (κατι που πιστευω το θέλουν και αυτές μιας και εκεί βρίσκονται για πολλές ώρες), αλλα μια καλή εξυπηρέτιση απο την ίδια.

Στο χέρι μας είναι να μποικοτάρουμε τα σπίτια που είναι σαν παράγκες, τις κοπέλες που δεν σέβονται τον πελάτη και τα λευτά που πληρώνει και γενικά όσους μας βλέπουν σαν όρθια εικοσάευρα.

:thumbsup: :thumbsup:
ακριβώς αυτό..
τα υπόλοιπα είναι παπαριές!!!
Θεοποιούνε μερικοί κάποιες κοπέλες και οικήματα που δεν αξίζουν...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μακαρι ολα τα μαγαζια να ηταν σαν αυτο της Κατερινας...

Και δεν αναφερομαι μονο στην περιοχη του Μεταξουργιου.

Συμφωνω και 100% με αυτα που εγραψε ο Dawn και συμπληρωσε ο Heelover.

Ολα εξαρτωνται απο εμας, φτανει ο/η ιδιοκτητης να εχει λιγο μυαλο....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε παιδια τι λετε τωρα ? ??? ?
βεβαια εχω 1,5μηνα να παω μεταξι , αλλα καθε βδομαδα στη φυλης εχω κανει αρκετα καλα  :knockinb: , εχω παρατηρησει και πολυ μεγαλη βελτιωση στη συμπεριφορα των κοριτσιων προφανως επειδη φοβουνται τη μαζωξη ,παντως ειμαι ικανοποιημενος  :grin: :cheesy:

υγ: οχι με ολες , μερικες εξακολουθουν να κανουν αρπαχτες τα 20αρακια των ανυποψιαστων συναγωνιστων  :s&m_1: ,αλλα τι να κανουμε ολα μες το παιχνιδι ειναι  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom