Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μπορεί να είναι κι έτσι που το λες..
Μπορεί να είμαι της νύχτας όπως λες..
Εγώ όμως τις δουλειές μου..τις κάνω πάντα μέρα..
κι ας φαίνομαι ότι είμαι στη νύχτα..
Εκεί είναι η μαγκιά αγόρι μου..και λίγοι με καταλαβαίνουν..
Κι αν είχα κάνει κακό..τώρα δεν θα υπήρχα να τα λέμε..
Θα ήμουν στην "ιστορία" όπως τόοοοοοοσοι άλλοι...!!!
μην ασχολεισαι με καμενους..
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μην ασχολεισαι με καμενους..
Από τη στιγμή που είμαι εδώ..και κάνω διάλογο..
..έστω και με αυτόν που αποκαλείς εσύ "καμένο"..έχω
υποχρέωση να απαντήσω..
Κι εδώ θα πω αλήθειες..γιατί είμαι εκτεθειμένη..ξέρουν ποιά είμαι και πού θα με βρουν..
Αρέσει δεν αρέσει..
Το πρόβλημα δεν το έχω εγώ..το έχει ο καθ'ένας που κρύβεται πίσω από μια οθόνη χρησιμοποιώντας 10 κλώνους..
...μόνο και μόνο για να έχει κάτι να πει...ή να κάνει εντύπωση...
Αν είμαι λάθος...να με διαψεύσεις...και δημοσίως...να ζητήσω και συγνώμη...επειδή τα λέω στη ψύχρα...!!!!
 

Επισκέπτης
Από τη στιγμή που είμαι εδώ..και κάνω διάλογο..
..έστω και με αυτόν που αποκαλείς εσύ "καμένο"..έχω
υποχρέωση να απαντήσω..
Κι εδώ θα πω αλήθειες..γιατί είμαι εκτεθειμένη..ξέρουν ποιά είμαι και πού θα με βρουν..
Αρέσει δεν αρέσει..
Το πρόβλημα δεν το έχω εγώ..το έχει ο καθ'ένας που κρύβεται πίσω από μια οθόνη χρησιμοποιώντας 10 κλώνους..
...μόνο και μόνο για να έχει κάτι να πει...ή να κάνει εντύπωση...
Αν είμαι λάθος...να με διαψεύσεις...και δημοσίως...να ζητήσω και συγνώμη...επειδή τα λέω στη ψύχρα...!!!!
οπως νομιζεις..
απλα δεν χρειαζεται να χαλας την ζαχαρενια σου με τα κλωναρια..
καλα ξηγιεσαι..
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Δηλάδη για να καταλάβω κάτι. Σας κλέινουν το μαγαζί μια νύχτα και την άλλη μέρα το ανοίγετε. Οταν το σφραγίζουν με λουκέτο τι γίνετε?
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
οπως νομιζεις..
απλα δεν χρειαζεται να χαλας την ζαχαρενια σου με τα κλωναρια..
καλα ξηγιεσαι..
Αν ήταν να χαλάσω τη ζαχαρένια μου και να το παίξω κι εγώ δήθεν θα είχα κι εγώ τώρα 10 κλώνους μόνο και μόνο για να τη χαλάσω τη ζαχαρένια μου...χαχαχαχ...
Ή θα είχα διαγραφτεί(εύκολη λύση)
Δεν ξέρω τι εντύπωση σας έχω κάνει...ούτε και θέλω να μάθω..
Να ξέρετε πάντως ότι η ειλικρίνεια..είναι ένα από τα προτερήματά μου....!!!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δηλάδη για να καταλάβω κάτι. Σας κλέινουν το μαγαζί μια νύχτα και την άλλη μέρα το ανοίγετε. Οταν το σφραγίζουν με λουκέτο τι γίνετε?
βγαζουμε το λουκετο, το ανοιγουμε και παλι δουλευουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δηλάδη για να καταλάβω κάτι. Σας κλέινουν το μαγαζί μια νύχτα και την άλλη μέρα το ανοίγετε. Οταν το σφραγίζουν με λουκέτο τι γίνετε?
Δεν το σφραγίζει κανείς ματάκια μου με λουκέτο...
Απλά...μας παίρνουν να μας κοιμίσουν στο κελί...και στη συνέχεια η άλλη βάρδια(συνοδοί) μας παίρνουν για το αυτόφωρο...γίνεται το δικαστήριο..αθωωνόμαστε πηγαίνουμε σπίτια μας για ύπνο...και ξανά-μανά...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν το σφραγίζει κανείς ματάκια μου με λουκέτο...
Απλά...μας παίρνουν να μας κοιμίσουν στο κελί...και στη συνέχεια η άλλη βάρδια(συνοδοί) μας παίρνουν για το αυτόφωρο...γίνεται το δικαστήριο..αθωωνόμαστε πηγαίνουμε σπίτια μας για ύπνο...και ξανά-μανά...
ακομα γινονται αυτα στην αθηνα?
θεσσαλονικη τραβανε μονο τις κοπελες απ τις πιατσες και εκει οχι ολες καποιες εχουν καλα κονε,οπως τα ρουμανακια που δεν τα εχουν μαζεψει ουτε μια φορα.
παντως στα μπουρδελα ακομα και για ελενχο περνανε σπανια γιατι ολα εχουν αδειες
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Οπότε ενας καλός κόφτης για τα λουκέτα πρέπει να ειναι στον στάνταρ εξοπλισμό του μαγαζιου,λολ.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ακομα γινονται αυτα στην αθηνα?
θεσσαλονικη τραβανε μονο τις κοπελες απ τις πιατσες και εκει οχι ολες καποιες εχουν καλα κονε,οπως τα ρουμανακια που δεν τα εχουν μαζεψει ουτε μια φορα.
παντως στα μπουρδελα ακομα και για ελενχο περνανε σπανια γιατι ολα εχουν αδειες
Βρε μωρό...τί δουλειά έχει η Σαλόνικα με το χάος και άσυλο που λέγεται Αθήνα?
Μόνο στην Αθήνα γίνονται αυτά...
Εδώ η άλλη .. μια μαυρούλα έξω από το τμήμα της Ομόνοιας έκανε νταραβέρι με πρέζα μπροστά στα μάτια τους..
Μπορεί να είμαι "νόμιμη εκδιδόμενη" αλλά δόξα το Θεό...στραβή δεν είμαι.......!!!!!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Βρε μωρό...τί δουλειά έχει η Σαλόνικα με το χάος και άσυλο που λέγεται Αθήνα?
Μόνο στην Αθήνα γίνονται αυτά...
Εδώ η άλλη .. μια μαυρούλα έξω από το τμήμα της Ομόνοιας έκανε νταραβέρι με πρέζα μπροστά στα μάτια τους..
Μπορεί να είμαι "νόμιμη εκδιδόμενη" αλλά δόξα το Θεό...στραβή δεν είμαι.......!!!!!
εδω ειναι ολα ελενχομενα ακομα και απ τους ιδιους τους μπατσους,αφηνουν ολα τα παρανομα με μετρο οσο χρειαζεται! :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ακομα γινονται αυτα στην αθηνα?
θεσσαλονικη τραβανε μονο τις κοπελες απ τις πιατσες και εκει οχι ολες καποιες εχουν καλα κονε,οπως τα ρουμανακια που δεν τα εχουν μαζεψει ουτε μια φορα.
παντως στα μπουρδελα ακομα και για ελενχο περνανε σπανια γιατι ολα εχουν αδειες
αντε Κατερινα εκει μου φενεται πρεπει να παμε για δουλειες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παιδιάαααα?
Δεν κάνω πλάκα..το HIV και το VDRL αν δείτε τις στατιστικές...πού έχει φτάσει...σας βλέπω να βάζετε το πουλί σας στη ναφθαλίνη...!!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εδω ειναι ολα ελενχομενα ακομα και απ τους ιδιους τους μπατσους,αφηνουν ολα τα παρανομα με μετρο οσο χρειαζεται! :grin:
Αααααα ρε Σαλόνικα με τη μπουγάτσα σουουουουουουουουου.....!!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στα ξενοδοχεία που κάνουν περιοδείες οι κοπέλες από την Ευρώπη δεν κάνουν "ντου".Ε βέβαια,αν σταματήσουν να έρχονται και αυτές από πού θα βγάλουν λεφτά οι ξενοδόχοι;Από τα ελάχιστα γκρουπάκια που έρχονται να δουν την Ακρόπολη;Τουρισμός στην Αθήνα 0...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στα ξενοδοχεία που κάνουν περιοδείες οι κοπέλες από την Ευρώπη δεν κάνουν "ντου".Ε βέβαια,αν σταματήσουν να έρχονται και αυτές από πού θα βγάλουν λεφτά οι ξενοδόχοι;Από τα ελάχιστα γκρουπάκια που έρχονται να δουν την Ακρόπολη;Τουρισμός στην Αθήνα 0...
Καθε τοσο γινετε και ενα Ντου και μαζευουν καμμια δεκαρια !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom