Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενημερωση σου λεει μετα........
Ας πει καποιος στον δημοσιογραφο οτι αλλο τα studio και αλλο τα "Κέντρα Σωματικής Ευεξίας"
Να μην αποπροσανατολιζεται και ο κοσμος...........

====
Πολυ  σωστά  .Επομένως -- Ο  άσχετος δημοσιογράφος  που τα  εξέλαβε  ως  .... " κέντρα  σωματικής  ευεξίας "  είναι .. (Σ)στουρνάρι  !   ;) :2funny: :2funny:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Το κράτος θέλει να μας κάνει μαλάκες και κυριολεκτικά και μεταφορικά
 

milfslave

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συνδιαζουμε μπουρδελοτσαρκα κ γυμναστικη μαζι


Κάποτε ρε μάγκες ξεκίναγα από φυλής πήγαινα μετάξι με τα πόδια και πέρναγα από όλλα τα σπίτακια.Τι σου κάνει η αγαμία
 

milfslave

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ρε παιδιά πιστέυω ότι όλλα αυτά γίνονται για δυο λόγους.Πρότων η αυξησή της ταρίφας και δεύτερον γιατην φορολόγιση.
  Το να κλείσουν το θεωρώ λίγο απίθανο.Αλλοστε η ευρωπαική ένωση επιβάλλει έναν αριθμό σπιτιών σε κάθε πόλη ανάλογα με των αριθμό των κατοίκων της.
  Αν θυμάμαι καλά το 2004 με τους Ολυμπιακούς υπήρχε ρίτρα που έλεγε πως όποια πόλη πάρει μέρος πρέπει να έχει οίκους ανοχής
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εσυ τι τσουτσεκι παριστανεις κ ποιο το προβλημα σου?
Εδώ μ'αγαπάνε όλοι και με σέβονται και γνωρίζουν το χιούμορ μου εφ'όσων με ξέρουν..
Εσύ ποιός μαλάκας είσαι που δεν με ξέρεις και που ανοίγεις το γαμώστομά σου και βρίζεις σ'ενα θρεντ που έχω ανοίξει εγώ?
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγώ ρε παιδιά πιστέυω ότι όλλα αυτά γίνονται για δυο λόγους.Πρότων η αυξησή της ταρίφας και δεύτερον γιατην φορολόγιση.
  Το να κλείσουν το θεωρώ λίγο απίθανο.Αλλοστε η ευρωπαική ένωση επιβάλλει έναν αριθμό σπιτιών σε κάθε πόλη ανάλογα με των αριθμό των κατοίκων της.
  Αν θυμάμαι καλά το 2004 με τους Ολυμπιακούς υπήρχε ρίτρα που έλεγε πως όποια πόλη πάρει μέρος πρέπει να έχει οίκους ανοχής
Κι εγώ θυμάμαι το 2004 με τους Ολυμπιακούς..ότι σχεδίαζαν να κάνουν και "εισαγωγή ιερόδουλων",πράγμα που δεν έγινε ποτέ γιατί μεσολάβησε το Σωματείο μας..
Από το '99 που ψηφίστηκε το νομοσχέδιο λύσσαξαν να μας κυνηγάνε..ενώ στη περίοδο των Ολυμπιακών...με την "εισαγωγή"..θα κάνανε τα στραβά μάτια?
Κι έτσι το πήραμε πατριωτικά και δεν αφήσαμε να έρθουν άλλες..
Σαν τη παροιμία που λέει.."Και κερατάς...καί δαρμένος?
Δεν πάει...
Για να κλείσουν τώρα τα "σπιτάκια" όλα τελειωτικά..αυτό πάλι δεν θα γίνει ποτέ..ούτε οι ίδιοι οι κάτοικοι το θέλουν για να έχουν το κεφαλάκι τους ήσυχο από επιθέσεις και βιασμούς..
Τώρα...τί θα γίνει..αναμένουμε...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κι εγώ θυμάμαι το 2004 με τους Ολυμπιακούς..ότι σχεδίαζαν να κάνουν και "εισαγωγή ιερόδουλων",πράγμα που δεν έγινε ποτέ γιατί μεσολάβησε το Σωματείο μας..
Από το '99 που ψηφίστηκε το νομοσχέδιο λύσσαξαν να μας κυνηγάνε..ενώ στη περίοδο των Ολυμπιακών...με την "εισαγωγή"..θα κάνανε τα στραβά μάτια?
Κι έτσι το πήραμε πατριωτικά και δεν αφήσαμε να έρθουν άλλες..
Σαν τη παροιμία που λέει.."Και κερατάς...καί δαρμένος?
Δεν πάει...
Για να κλείσουν τώρα τα "σπιτάκια" όλα τελειωτικά..αυτό πάλι δεν θα γίνει ποτέ..ούτε οι ίδιοι οι κάτοικοι το θέλουν για να έχουν το κεφαλάκι τους ήσυχο από επιθέσεις και βιασμούς..
Τώρα...τί θα γίνει..αναμένουμε...
Μέγα τακτικό λάθος φίλτατη!!1
Αν έμπεναν και ξένες τώρα θα τους έδινε εντολές η κομισιόν και το Γιουροφίν. Και δεν θα τολμούσαν να σας αγγίξουν. ;)
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Μέγα τακτικό λάθος φίλτατη!!1
Αν έμπεναν και ξένες τώρα θα τους έδινε εντολές η κομισιόν και το Γιουροφίν. Και δεν θα τολμούσαν να σας αγγίξουν. ;)

ρε μεχρι και το νατο και ο οηε θα ειχαν επεμβει :2funny:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μέγα τακτικό λάθος φίλτατη!!1
Αν έμπεναν και ξένες τώρα θα τους έδινε εντολές η κομισιόν και το Γιουροφίν. Και δεν θα τολμούσαν να σας αγγίξουν. ;)
Και τώρα που είμαστε εντός του 2010 και η Ελλάδα έχει γίνει ένα απέραντο μπουρδέλο..
...όπου και να κοιτάξεις στην Αθήνα ειδικότερα..χιλιάδες ανεξέλεγκτες πόρνες..δρουν με τις αρρώστειες τους..με τα ακάπωτά τους...και όλα τα συναφή..ποιός δίνει τις εντολές και ξεφυτρώνουν όλο και περισσότερες χωρίς να λαβαίνει κανένα ουσιαστικό μέτρο η πολιτεία, να σταματήσει επιτέλους ο βαθμός αυτός της "παραπορνείας"και κυνηγάει εμάς?
Στη τελική έτσι όπως τα έκαναν σκατά με την νομοθεσία τους..δεν σύμφερε το κράτος να κάνει και "εισαγωγή"..
Είναι σαν να είσαι στα μπουζούκια πίσω-πίσω...και το 1ο τραπέζι πίστα να καταναλώνει 10άδες φιάλες ουίσκυ...να πετάει εκατοντάδες καλάθια με λουλούδια..και στο τέλος ο λογαριασμός να έρθει σε σένα..
Εσύ...θα τον πλήρωνες?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εδώ μ'αγαπάνε όλοι και με σέβονται και γνωρίζουν το χιούμορ μου εφ'όσων με ξέρουν..
Εσύ ποιός μαλάκας είσαι που δεν με ξέρεις και που ανοίγεις το γαμώστομά σου και βρίζεις σ'ενα θρεντ που έχω ανοίξει εγώ?



:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
κου κου ΚΟΥΚΛΑΡΑ μου
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
σε πλήγωσα πριν ; :think: :'(  :(
πλάκα είναι αφού εκτός από πανέμορφη είσαι και έξυπνη
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τα παλιότερα αβαταρ που είχαν θέμα εσένα ήταν πολύ πιο όμορφα.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ακρίβηνε η ζωή..και είπα να σας κάνω λίγο οικονομία..
Γι'αυτό τα έβγαλα..χαχαχαχ...!!!


μμμμμμμμμ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εμείς ως λάτρεις του ωραίου θα χαιρόμασταν να σας βλέπαμε όπως παλιά. :kissass2:
αλλά φαίνεται ότι τώρα πια, δεν αντέχεις τόσο. :dancing: :rockon: :dancing: :rockon: :dancing: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εσύ είσαιμε μένα ή με το θεριό;

Με την.....οικονομια!!!!!!!!!!
Μπορω να παω εγω κοντρα στα κελευσματα τηs Κατεριναs?????
Που σαν στοχο εχουν το...μπανιστηρι την οικονομια????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom