Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγώ θα το βάλω το κεφάλι μέσα αλλά όχι το πάνω το κάτω κεφάλι.Όσο για το πάνω το έχω πάντα ψηλά και εκεί θα μείνη.Δεν εξαρτώμαι εγώ απο τις τάνες αυτές απο μένα για τα ευρώ μου και όλον τον άλλων.Εφόσον δεν είσαι στην ελλαδίτσα τι κόπτεσε?Κάτσε εκεί εσυ και απολάμβανε.

Καλως ή κακως εδω που ειμαι δουλευω. Δεν πηγαινω (Αν και θα το ηθελα) σε bordelle.
Μονο μια φορα πηγα στο Pascha Εδω περα στην Köln και τελος.
(Πραγματικα δεν περιγραφεται η αισθηση).
Αν ημουν τακτικος πελατης ομως εδω, θα ειχα γεμισει το seite με πληροφοριες απο Γερμανια Αλλα....Τελος παντων δεν το συνεχιζω.
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Όχι ρε μάγκες η νέα διακυβέρνηση ξέρει να κάνει αυτό που πρέπει , γιατί έχει Άντρες με αρχίδια και κρατάνε το λόγο τους και το πρόγραμμα τους , αλλά περιμένετε και θα δείτε ότι σε λίγο η Ελλάδα να γίνετε Ευρώπη , και τότε όλοι οι άπιστοι Θωμάδες θα τρίβετε τα μάτια σας . και τα μπουρδελα θα κλείσουν όλα όπου και να βρίσκονται
Ακόμα και στην Χαρίλαου Τρικούπη.
Θωμά είσαι σπίτι ?
Αυτό σημαίνει επανίδρυση
 

Επισκέπτης
Όχι ρε μάγκες η νέα διακυβέρνηση ξέρει να κάνει αυτό που πρέπει , γιατί έχει Άντρες με αρχίδια

Τωρα που πηρε εξιτηριο και ο Ζαχο να δεις τι εχει να γινει.

Χαρμανιασε ο ανθρωπος εξι μηνες στον"Ευαγγελισμο".

Οσοι εχετε συζυγο,γκομενα,αδερφη συμβασιουχο λαβετε τα μετρα σας,ο Ζαχο ξαναρχεται και ειναι νταβραντισμενος.
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα μια ερωτηση τα studio ειναι κλειστα, γιατι δεν εχουν βγαλει προγραμμα προκαταβολικα ευχαριστω
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ερωτηση

Αυτος ο Εθνικός Σταρ είναι η γνωστή λούγκρα που βλέπουμε σε εκπομπές και καλα τυπου ΜΠΛΟΥ ΣΚΑΙ ?

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ερωτηση

Αυτος ο Εθνικός Σταρ είναι η γνωστή λούγκρα που βλέπουμε σε εκπομπές και καλα τυπου ΜΠΛΟΥ ΣΚΑΙ ?
Οχι δά! Τιμή του θάταν! Κάτι πολύ ξευτιλοχειρότερο είναι!
Απλά είναι ένας μαλάκας βρωμόκωλος, που ψάχνει να βρεί σαβουρογαμιά στο
΄΄ τραβέλια με προσόντα΄΄
 

Επισκέπτης
πρωινη τσαρκα σημερα απο φυλης ,σχεδον ολα ανοιχτα,σπασιμο τα εργα στη φωκαιας,πληροφορηθηκα απο τσατσους πως πηραν 15μερες παραταση τα ΄΄νομιμα΄΄(και καλα) σπιτια και θα τους ειδοποιησουν μετα για τη συνεχεια της υποθεσης.γενικη αδιαφορια παρατηρησα καθως οι περισσοτεροι τσατσοιτσατσες δεν ανησυχουν και  μου ειπαν πως δεν προκειται να γινει τιποτα.αυταααααααα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πρωινη τσαρκα σημερα απο φυλης ,σχεδον ολα ανοιχτα,σπασιμο τα εργα στη φωκαιας,πληροφορηθηκα απο τσατσους πως πηραν 15μερες παραταση τα ΄΄νομιμα΄΄(και καλα) σπιτια και θα τους ειδοποιησουν μετα για τη συνεχεια της υποθεσης.γενικη αδιαφορια παρατηρησα καθως οι περισσοτεροι τσατσοιτσατσες δεν ανησυχουν και  μου ειπαν πως δεν προκειται να γινει τιποτα.αυταααααααα
και εγω ετσι λεω θα ξεχαστει το θεμα σε κανα μηνα.εδω υπαρχουν τοσα προβληματα τα μπουρδελα τους πειραξανε
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ
ετσι λέω ότι θα ξεχαστεί το Θέμα με τα μπουρδέλα και έτσι δεν θα κλείσουν. Έτσι κι αλλιώς υπάρχουνε και τα στούντιο.
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα ΛΕΣΒΙΑΚΟ ρε παιδιά υπάρχει πουθενά. Οι Αδυναμία μου είναι οι ΛΕΣΒΙΕΣ ΘΕΛΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΛΕΣΒΙΕΣ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Και εγώ
ετσι λέω ότι θα ξεχαστεί το Θέμα με τα μπουρδέλα και έτσι δεν θα κλείσουν. Έτσι κι αλλιώς υπάρχουνε και τα στούντιο.
ναι και θα γαμαμε με 50 ευρω αντι για 20 της ιδιες πουτανες!!!!γιατι δεν θα τα κλεισουν τα στουντιο?τι διαφερουν απο τα μπουρδελα εκτος απο την ονομασια και οτι ειναι πιο καθαρα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ζητω Ο Λεσβιακος Γαμος
οχι στο λεσβιακο γαμο.φιλε Θανο!!!!2 γυναικες λιγοτερες για καμακι!!!!για τολμα να πλησιασεις Λεσβιες στη Μυτηλινη εκει που μαζευονται να δεις τι ξυλο θα φας!!!!!
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Αυτο για τις 15 μερες ακομα μου το ειπε κι εμενα χτες μια τσατσα που ρωτησα στη Φυλης. Για να δουμε ρε μαγκες τι θα γινει  :-
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο στουντιοτσαρκα και τα περισσοτερα ηταν κλειστα!αυτο με εκανε να θυμηθω το 98 που παρα πολλα μαγαζια ειχαν κλεισει μετα τις εκπομπες του τριανταφυλλοπουλου  :tickedoff:!το 99 μερικα ξανανοιξαν,αλλα απο τις 3.000 δρχ που κοστιζε τοτε ενα γαμησι,το πηγαν στις 7.000 δρχ,ποσο που διατηρειται μεχρι σημερα(20 ευρω)!αναρωτιεμαι λοιπον αν η ιστορια θα επαναληφθει και θα ξαναεχουμε αυξηση τιμων.... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom