Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πρεπει εμεις οι μπουρδελιαριδες να οργανωθουμε και να κανουμε πορεια απο τη Φυλης προς τη βουλη!!!!ειμαστε παρα πολλοι και εχουμε δυναμη!!!!!

σιγα μην περπατησουμε ... θα μας εχουν πουλμαν απο Φυλης μεχρι το υπουργειο :)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εγώ σήμερα πάντως που πήγα για τσάρκα φυλής ρώτησα την τσατσά Εύα στο 69 άμα πάει και αυτή στην πορεία και μου είπε πως θα πάει και λέει πως τα μπουρδέλα θα είναι κλειστά το πρωί της τετάρτης και μπορεί και το απόγευμα άμα γίνει καμία φασαρία στη πορεία .

τι φασαρια???  :2funny: :2funny: :2funny: ...

... κοιτα για φασαρια δεν ξερω... αλλα οτι θα πεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ειμαι σιγουρος  :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
επειδη κι εγω παρασυρθηκα στην αρχη και νομισα πως θα τα σφραγισουν ολα,παιδια ηρεμια.ειναι οντως αδυνατο να κλεισουν ολα για προφανεις λογους,εκανα παλι μια βολτα σημερα απο φυλης να ενημερωθω και εκτος του οτι ηταν ολα ανοιχτα και πεντακαθαρα(λογικο αφου κανουν εφοδους οι κολωμπατσοι)κανεις τσατσος δεν ανυσηχουσε και οι περισσοτεροι μου ειπαν πως η ιδια ιστορια τραβαει εδω και 20 χρονια και βαλε,ασε που κανενα σπιτι δεν εχει αδεια λειτουργιας τοσα χρονια και απλως εχουν οι ''υπαλληλοι''τα καταλληλα χαρτια και γνωριμιες ωστε να παραμενουν ανοιχτα τα μαγαζια.ηρεμια λοιπον,ειναι αδυνατο να κλεισουν ολα,να κλεισουν πολλα που δεν πληρουν καποιους βασικους κανονες ε ας κλεισουν,καλο θα μας κανει ως προς την ποιοτητα

συμφωνω στα λεγομενα σου (σχεδον στα περισσοτερα)... :rockon:

ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να κλεισουν... σας εχω παραθεσει και σχετικα αρθρα του 1999 και 2003 αντιστοιχα σε προηγουμενες σελιδες... που λενε μεχρι οτι σφραγιστηκαν ποσα μπουρδελα... αλλα παλι ανοιχτα ειναι.... ;) ;)


ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ ΜΟΥ !!!  ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυτο ομως που θα ηθελα να γινει με την σχετικη μεταρρυθμιση... ειναι οτι πρεπει ... να φτασουμε καπως στα ευρωπαϊκα πρωτυπα...

π.χ. στην γερμανια που οι μισθοι ειναι κατα πολυ μεγαλυτεροι απο τους ελληνικους... εχουν πηδημα με 50 ευρω για μιση ωρα ΝΟΜΙΜΑ με κουκλαρα... σε πολυτελες μερος με ολες τις ανεσεις σου ... εδω στο ελλαντα με 50 ευρω σε στουντιο εχεις ξεπετα, χωρις ντουζ, απο αμφιβολου ποιοτητος γυναικα (παρα πολλες φορες) και αμφιβολου ποιοτητος υπηρεσιες...


αυτο θα ηταν ομορφο να αλλαξει... δεν συμφωνειται?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Μαγκες αν σφραγισουν τους οικους ανοχης, θα σφραγισουν και τη Βουλη των Ελληνων ? Τι γνωριζετε? Δωστε υπευθυνες πληροφοριες παρακαλω...  :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ρε μην γαμαει ο ενας τον αλλον εδω βρε...
να σας δωσω ενα 20αρικο να πατε σε ενα ξενοδοχειο να τα "πειτε" με την υσηχια σας?  :grin:
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
παιδια οπως ειπε ο αντισθενης οι προσωπικες αντιπαραθεσεις δεν εχουν θεση στο συγκεκριμενο νημα...
λιγη σοβαροτητα...
ΣΒΗΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
σεβασμος στον ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΡ!!!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ολοι στη συγκεντροση την τεταρτη!!!!μη λυψει κανεις!!!αν κατεβουμε 500-600 ατομα θα ακουστει η φωνη μας!!!!
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Δεν εχω καταλαβει ακομα... Ο "Εθνικος Σταρ"... Ειναι ο γνωστος Εθνικος Σταρ???

Πολυ ενθαρυντικα παντως αυτα που διαβασα αποψε... Μακαρι να μη γινει τιποτα γαμωτο... Εγω μεχρι και τη σχολη που θα παω απο φθινοπωρο τη διαλεξα επειδη ειναι διπλα στη Φυλης  :dancing:

Τελικα υπαρχουν ατομα απο εδω που θα πανε στην πορεια την Τεταρτη? Λεω να βαλω μαυρο γυαλι νταβατζιδικο και να κατεβω  :rockon:
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πείτε μου υπάρχει ελπίδα. Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα σφραγιστούν κάποιος γνώστης εδώ μέσα μπορεί να μου πεί;
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Παιδιά πείτε μου υπάρχει ελπίδα. Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα σφραγιστούν κάποιος γνώστης εδώ μέσα μπορεί να μου πεί;
δΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να εισαι γνωστης. Αυτα στην Ελλαδα δεν γινονται.  πιεζουν οι επανω, πληρωνουν κατι παραπανω οι απο κατω και ολα μελι γαλα παλι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
αυτο ομως που θα ηθελα να γινει με την σχετικη μεταρρυθμιση... ειναι οτι πρεπει ... να φτασουμε καπως στα ευρωπαϊκα πρωτυπα...

π.χ. στην γερμανια που οι μισθοι ειναι κατα πολυ μεγαλυτεροι απο τους ελληνικους... εχουν πηδημα με 50 ευρω για μιση ωρα ΝΟΜΙΜΑ με κουκλαρα... σε πολυτελες μερος με ολες τις ανεσεις σου ... εδω στο ελλαντα με 50 ευρω σε στουντιο εχεις ξεπετα, χωρις ντουζ, απο αμφιβολου ποιοτητος γυναικα (παρα πολλες φορες) και αμφιβολου ποιοτητος υπηρεσιες...


αυτο θα ηταν ομορφο να αλλαξει... δεν συμφωνειται?

Θελετε να γινετε σαν κι εμας?  :2funny: :2funny: :2funny:
Να σε καλα ρε Μιμικο. Με εκανες και γελασα.  :grin:
Το πολυ πολυ να φτασετε ενα καποιο πιο αξιοπρεπες επιπεδο.
Αλλα χαλιφης στην θεση του χαλιφη δεν νομιζω να γινει. Καταντια!  :2funny: :2funny: :2funny:
Τα ευρωπαϊκα προτυπα ΠΡΕΠΕΙ να (και θα) τα φτασετε, αλλα θελει δουλεια πολλη...!
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Δεν εχω καταλαβει ακομα... Ο "Εθνικος Σταρ"... Ειναι ο γνωστος Εθνικος Σταρ???

Πολυ ενθαρυντικα παντως αυτα που διαβασα αποψε... Μακαρι να μη γινει τιποτα γαμωτο... Εγω μεχρι και τη σχολη που θα παω απο φθινοπωρο τη διαλεξα επειδη ειναι διπλα στη Φυλης  :dancing:

Τελικα υπαρχουν ατομα απο εδω που θα πανε στην πορεια την Τεταρτη? Λεω να βαλω μαυρο γυαλι νταβατζιδικο και να κατεβω  :rockon:


αντικατοπτριζεις το επιπεδο της πλειοψηφιας των μελων εδω με αυτο που ειπες....................
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom