Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδια σηκωθειτε να βγουμε στους δρομους,
Πουτανες και τσατσοι με οπλα στους ωμους...

Χωρις πλακα η"απεργια"αυτη μαλλον σε λοκ-αουτ φερνει μιας και οι διαμαρτυρομενες ειναι οι πατρωνες και οχι οι πορνες,οι ιδιοκτητριες των"μεσων παραγωγης"(δηλ.των οικων ανοχης)και οχι οι"εργαζομενες"σε αυτα.

Και στο παρελθον εχει γινει τετοιο σκηνικο και απο οσο θυμαμαι δεν κρατησε πανω απο 24 ωρες,μιας και η"ταξικη συνειδηση"και η αλληλεγγυη σε τετοιες καταστασεις απολυτης αλλοτριωσης ειναι σχεδον ανυπαρκτη,ενω η χρηματοδουλιαση πανισχυρη.

Λογικα,το Κρατος απο την μερια του θα προτεινει κατα πασα πιθανοτητα τακτοποιηση του νομικου κενου λειτουργιας των"σπιτιων"με ανταλλαγμα φορολογηση των ΧΑΩΔΩΝ εισοδηματων που περνανε απο αυτους τους χωρους και που ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ,κατι που οι Κατερινες κλπ."ξεχνανε" επιμελως να αναφερουν.

Σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν μαύρα χρήματα. Το να είσαι ιερόδουλη δεν νομίζω ότι είναι εύκολο και να το κάνεις μάλιστα για βιοποριστικούς λόγους. Αν ήμουν Υπουργός θα το κατέτασα στα βαρέα και ανθυγεινά
 

Επισκέπτης
Σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν μαύρα χρήματα. Το να είσαι ιερόδουλη δεν νομίζω ότι είναι εύκολο και να το κάνεις μάλιστα για βιοποριστικούς λόγους. Αν ήμουν Υπουργός θα το κατέτασα στα βαρέα και ανθυγεινά
1)Στο δικο μου επαγγελμα,και δεν ειμαι Δ.Υ.,τα μαυρα χρηματα ειναι συνολικα ΜΗΔΕΝ(0).Τελος παντων εδω δεν μιλαμε για καποιον μαγαζατορα που δεν σου εκοψε αποδειξη αλλα για μαυρο χρημα ΤΕΡΑΤΩΔΩΝ ΜΕΓΕΘΩΝ,σε σημειο που το Κρατος να επιχειρει να κανει αυτο το Deal που προανεφερα.

2)Ολες οι πορνες ξεκινησαν απο μια δυσκολη στιγμη που βρεθηκαν σε αναγκη(τους βιοποριστικους λογους που λες),ορισμενες-οχι ολες-"κολλησαν"χοντρα με τα ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ λεφτα και πορωθηκαν στον υπερτατο βαθμο που μπορει να φτασει η πορωση ενος ανθρωπου.Για αυτες(δηλ.οσες κολλησαν)τα πραγματα ειναι παρα πολυ ευκολα.

3)Αν η πορνεια ειναι βαρια και ανθυγιεινη?Για τις κολλημενες οχι,απο τις αλλες λιγες υπαρχουν και αυτες ειναι οπου φυγει-φυγει.Εχεις δει πολλες πορνες με κιρσοφλεβιτιδα απο την ορθοστασια?

Ξεκαθαριζω οτι ειδικα οσον αφορα τις κοινες γυναικες,δεν μου αρεσει να"παιρνω κεφαλια"χωρις να ζυγισω προσεκτικα τι ειδους ατομο αντιμετωπιζω.Δεν ειναι ολα τα δακτυλα του χεριου ιδια.
 

Επισκέπτης
2)Ολες οι πορνες ξεκινησαν απο μια δυσκολη στιγμη που βρεθηκαν σε αναγκη(τους βιοποριστικους λογους που λες),ορισμενες-οχι ολες-"κολλησαν"χοντρα με τα ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ λεφτα και πορωθηκαν στον υπερτατο βαθμο που μπορει να φτασει η πορωση ενος ανθρωπου.Για αυτες(δηλ.οσες κολλησαν)τα πραγματα ειναι παρα πολυ ευκολα.

Μην κρίνεις για να μην κριθείς...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ρε σεις, αληθεια... Θα παει κανενας απο τους πελατες στην πορεια? Ειναι ζητημα ζωης και θανατου για μενα η Φυλης :S
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ρε σεις, αληθεια... Θα παει κανενας απο τους πελατες στην πορεια? Ειναι ζητημα ζωης και θανατου για μενα η Φυλης :S

Μονο για σενα???
Για ολους μας ειναι φιλε για ολους μας.
 

lakiz

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Ρε σεις, αληθεια... Θα παει κανενας απο τους πελατες στην πορεια? Ειναι ζητημα ζωης και θανατου για μενα η Φυλης :S
Γιατί μόνο στη Φυλής θα τα σφραγίσουνε?ωραία θα χουμε του μεταξουργίου τη καβάντζα τουλάχιστον
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλισπέρα. Διαβάζοντας σχετικά με το σφράγισμα των Οίκων ανοχών θέλω να πιστεύω ότι κάτι θα γίνει και δεν θα κλέισουν θέλω ναπιστεύω ότι κάποια λύση θα βρεθεί. Υπάρχει κανείς από το site να μου απαντήσει αν θα μεταφερθούν κάπου αλλού;
                      ΘΑΝΟΣ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παιδιά καλισπέρα. Διαβάζοντας σχετικά με το σφράγισμα των Οίκων ανοχών θέλω να πιστεύω ότι κάτι θα γίνει και δεν θα κλέισουν θέλω ναπιστεύω ότι κάποια λύση θα βρεθεί. Υπάρχει κανείς από το site να μου απαντήσει αν θα μεταφερθούν κάπου αλλού;
                      ΘΑΝΟΣ
Καταρχην φιλε ηρεμησε,παρε βαθιες ανασες και κανε ενα συλλογισμο...στην αρχη του νηματος εχει εξηγηθει οτι ειναι αντικειμενικα αδυνατον να κλεισουν και οι περισσοτεροι πιστευουν οτι θα βρεθει λυση,ή θα παρθει παραταση το πιο πιθανον..
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μακαρι Melbrog 7 να μην κλείσουν και σε ευχαριστω που με καθυσύχασες μακαρι να είναι αδύνατον να κλείσουν και να βρεθεί λύση. Γιατί αγχώθηκα λίγο.
 

gamias1970

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μακαρι Melbrog 7 να μην κλείσουν και σε ευχαριστω που με καθυσύχασες μακαρι να είναι αδύνατον να κλείσουν και να βρεθεί λύση. Γιατί αγχώθηκα λίγο.

Γεία σου ρε θάνο επαγγελματία! Μην αγχώνεσαι! Αν πετύχει η μαλακία τύφλα να χει το γαμίσι!  :2funny:
 

Επισκέπτης
επειδη κι εγω παρασυρθηκα στην αρχη και νομισα πως θα τα σφραγισουν ολα,παιδια ηρεμια.ειναι οντως αδυνατο να κλεισουν ολα για προφανεις λογους,εκανα παλι μια βολτα σημερα απο φυλης να ενημερωθω και εκτος του οτι ηταν ολα ανοιχτα και πεντακαθαρα(λογικο αφου κανουν εφοδους οι κολωμπατσοι)κανεις τσατσος δεν ανυσηχουσε και οι περισσοτεροι μου ειπαν πως η ιδια ιστορια τραβαει εδω και 20 χρονια και βαλε,ασε που κανενα σπιτι δεν εχει αδεια λειτουργιας τοσα χρονια και απλως εχουν οι ''υπαλληλοι''τα καταλληλα χαρτια και γνωριμιες ωστε να παραμενουν ανοιχτα τα μαγαζια.ηρεμια λοιπον,ειναι αδυνατο να κλεισουν ολα,να κλεισουν πολλα που δεν πληρουν καποιους βασικους κανονες ε ας κλεισουν,καλο θα μας κανει ως προς την ποιοτητα
 

thano

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας πιαδιά τώρα σχόλασα από την δουλειά μου. Ανακουφίστηκα από τον drummerboy ότιιείναι αδύνατο να κλείσουν όλοι οι οίκοι ανοχείς. Αυτό ακούγεται χρόνια (20 χρόνια περίπου) και είναι κρίμα να δίνουμε τόσα χρήματα σε πρακτορεία για γαμήσι (80 εως 100 ευρώ συν το ξενοδοχείο)
τουλάχιστον στην Φυλίς δίνουμε λιγότερα και απολαμβάνουμε.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εγώ σήμερα πάντως που πήγα για τσάρκα φυλής ρώτησα την τσατσά Εύα στο 69 άμα πάει και αυτή στην πορεία και μου είπε πως θα πάει και λέει πως τα μπουρδέλα θα είναι κλειστά το πρωί της τετάρτης και μπορεί και το απόγευμα άμα γίνει καμία φασαρία στη πορεία .
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
πως κανετε ετσι ρε τι πανικος ειναι αυτος που πατε  και ρωτατε τις τσατσαδες .....

παπαπαπαπα μιλαμε για καταντια....

και στο φιναλε και να κλεισουν για καμια βδομαδα και τι εγινε?
οι ντανες θα βγουνε ζημιωμενες οχι εμεις..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πρεπει εμεις οι μπουρδελιαριδες να οργανωθουμε και να κανουμε πορεια απο τη Φυλης προς τη βουλη!!!!ειμαστε παρα πολλοι και εχουμε δυναμη!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom