Νέα

Σφαλιάρες σε 11χρονο ρομά από αστυνομικό!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το Χογκ Κογκ , ανήκει στην Κίνα, που είναι Λαϊκή Δημοκρατία και κυβερνά ΤΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΚΙΝΑΣ , για πάνω από 50 χρόνια, από την εποχή του Μάο !

Είδαμε πρόσφατα πως χειρίζεται η αστυνομία στη λαϊκή δημοκρατία της κίνας, παραβατικές συμπεριφορές !
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΗ ΧΩΡΑ, ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΦΑΣΙΣΤΕΣ.
Πολλοί κοπρίτες των Εξαρχείων , δηλώνουν μαοϊκοί .
Δεν διάβασα ούτε τίποτε κουμμούνια, ούτε τίποτε ανάρχες στην ελλάδα, να αποδοκιμάζουν το συμβάν στο Χογκ Κογκ.

 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Εσυ εχεις ρατσισμο κατα των ελληνων φιλε μου..να το κοιταξεις αυτο!
Φυσικα και υπερασπιζομαστε παντα το δικιο,φυσικα και θα καταδικασουμε αναρμοστες συμπεριφορες και ας ειναι αυτος κι ο πρωθυπουργος της χωρας.
Αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα υπερασπιζομαστε λυσσαλεα οπως κανεις εσυ κλεφτες και εγκληματιες.
Ευχαριστω, κι εγω δεν θελω να ξανα μιλησω μαζι σου.

Απο που κι ως που ρε βλημα κλεφτης και εγκληματιας ο πιτσιρικας ; εισαι τελειως στοκος ε;
Επισης , σε περιπτωση που δεν το γνωριζεις,ο μικρος ειναι ΕΛΛΗΝΑΣ.
Ποιον ακριβως εγκληματια υπερασπιστηκα, μπορεις να μου πεις; Αντε στην πηγαδα σου κι εσυ.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506

Ελληνας 77 χρονος πυροβολησε και σκοτωσε Δημοσιο Υπαλληλο στο Διονυσο.
Καλα του εκανε, γιατι ως γνωστον οι Δημοσιοι Υπαλληλοι ειναι λαμόγια.
Τυπε... έγραψες την μεγαλύτερη μαλακια που έχει γραφτεί ποτέ. Επικροτεις μια δολοφονία ενός εργαζόμενου οικογενειάρχη??  Συγνώμη (αν και δεν σου αρμόζει) πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι?
:vomit: :vomit:
Κάτι τέτοιοι σαν εσένα θέλουν στείρωση (και διαπόμπευση στο Σύνταγμα) για να εξαφανιστεί το είδος σου!Το είδος που χειροκροτεί δολοφόνους.!!
:vomit:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Τυπε... έγραψες την μεγαλύτερη μαλακια που έχει γραφτεί ποτέ. Επικροτεις μια δολοφονία ενός εργαζόμενου οικογενειάρχη??  Συγνώμη (αν και δεν σου αρμόζει) πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι?
:vomit: :vomit:
Κάτι τέτοιοι σαν εσένα θέλουν στείρωση (και διαπόμπευση στο Σύνταγμα) για να εξαφανιστεί το είδος σου!Το είδος που χειροκροτεί δολοφόνους.!!
:vomit:


Καλα κουλαρε. Πλακα κανω για να δειξω τη λογικη των φασιστων : ο μπατσος χτυπησε ενα παιδι. Το παιδι ειναι τσιγγανος. Οι τσιγγανοι ειναι κακοι. Αρα καλα του εκανε.

Υπαρχει και η αλλη γελοια εκδοχη :

Καταδικαζω το χαστουκι στο τσιγγανακι ΑΛΛΑ ...πρεπει να παραδεχτουμε οτι οι Τσιγγανοι γενικα ειναι εγκληματιες = Καταδικαζω τη δολοφονια του Δημοσιου Υπαλληλου, ΑΛΛΑ ....πρεπει να παραδεχτουμε οτι οι Δημοσιοι Υπαλληλοι ΓΕΝΙΚΑ ειναι λαμόγια...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Καλα κουλαρε. Πλακα κανω για να δειξω τη λογικη των φασιστων : ο μπατσος χτυπησε ενα παιδι. Το παιδι ειναι τσιγγανος. Οι τσιγγανοι ειναι κακοι. Αρα καλα του εκανε.

Υπαρχει και η αλλη γελοια εκδοχη :

Καταδικαζω το χαστουκι στο τσιγγανακι ΑΛΛΑ ...πρεπει να παραδεχτουμε οτι οι Τσιγγανοι γενικα ειναι εγκληματιες = Καταδικαζω τη δολοφονια του Δημοσιου Υπαλληλου, ΑΛΛΑ ....πρεπει να παραδεχτουμε οτι οι Δημοσιοι Υπαλληλοι ΓΕΝΙΚΑ ειναι λαμόγια...
Το ότι κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι είναι λαμογια ..δεν σημαίνει ότι είναι όλοι λαμόγια.! Γιατί και οι γιατροί, νοσηλευτές στα δημόσια νοσοκομεία,οι δάσκαλοι,οι καθηγητές κ.λ.π στην ουσία δημόσιοι υπάλληλοι είναι! Μήπως θεωρείς και αυτούς λαμογια?
Και άντε είναι λαμόγια!
Πρέπει ο κάθε τρελός επειδή η  καθηγήτρια /καθηγητής του παιδιού  του έβαλε μικρό βαθμό να τον σκοτωσει!??


 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Το ότι κάποιοι δημόσιοι υπάλληλοι είναι λαμογια ..δεν σημαίνει ότι είναι όλοι λαμόγια.! Γιατί και οι γιατροί, νοσηλευτές στα δημόσια νοσοκομεία,οι δάσκαλοι,οι καθηγητές κ.λ.π στην ουσία δημόσιοι υπάλληλοι είναι! Μήπως θεωρείς και αυτούς λαμογια?
Και άντε είναι λαμόγια!
Πρέπει ο κάθε τρελός επειδή η  καθηγήτρια /καθηγητής του παιδιού  του έβαλε μικρό βαθμό να τον σκοτωσει!??

Το οτι καποιοι τσιγγανοι ειναι λαμογια δεν σημαινει οτι ολοι ειναι λαμογια. Αυτο προσπαθω να πω στους φασιστες. Αλλα οταν μιλαμε για σκατοψυχους, και στοκους, δεν υπαρχει συνενοηση.

Ενας μπετοβλακας παραπανω , αφου πρωτα μου χρεωσε οτι καταδικασα ολη την Ελληνικη Αστυνομια (!!), επειτα μου χρεωσε οτι υπερασπιζομαι ολους τους εγκληματιες , επειδη υπερασπιστηκα το παιδακι (!!). Αυτος βεβαια εχει δικαιωμα να λεει πως ολοι οι τσιγγανοι ειναι εγκληματιες.
Γενικα ολα τα φασιστοειδη εχουν κολλημα με τη συλλογικη ευθυνη: ενας τσιγγανος κλεβει, αρα ΟΛΟΙ οι τσιγγανοι ειναι κλεφτες.

Εγω αυτο ειρωνευομαι μιλωντας για δημοσιους υπαλληλους. ΟΚ καταλαβες;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Το οτι καποιοι τσιγγανοι ειναι λαμογια δεν σημαινει οτι ολοι ειναι λαμογια. Αυτο προσπαθω να πω στους φασιστες. Αλλα οταν μιλαμε για σκατοψυχους, και στοκους, δεν υπαρχει συνενοηση.

Ενας μπετοβλακας παραπανω , αφου πρωτα μου χρεωσε οτι καταδικασα ολη την Ελληνικη Αστυνομια (!!), επειτα μου χρεωσε οτι υπερασπιζομαι ολους τους εγκληματιες , επειδη υπερασπιστηκα το παιδακι (!!). Αυτος βεβαια εχει δικαιωμα να λεει πως ολοι οι τσιγγανοι ειναι εγκληματιες.
Γενικα ολα τα φασιστοειδη εχουν κολλημα με τη συλλογικη ευθυνη: ενας τσιγγανος κλεβει, αρα ΟΛΟΙ οι τσιγγανοι ειναι κλεφτες.

Εγω αυτο ειρωνευομαι μιλωντας για δημοσιους υπαλληλους. ΟΚ καταλαβες;
Οκ.Λαθος μου.Δεν το κατάλαβα.Συγνωμη,και ανακαλώ. Ηλιθιότητα και βλακεία μου. :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Απο που κι ως που ρε βλημα κλεφτης και εγκληματιας ο πιτσιρικας ; εισαι τελειως στοκος ε;
Επισης , σε περιπτωση που δεν το γνωριζεις,ο μικρος ειναι ΕΛΛΗΝΑΣ.
Ποιον ακριβως εγκληματια υπερασπιστηκα, μπορεις να μου πεις; Αντε στην πηγαδα σου κι εσυ.
Ξερεις προσωπικα τον μικρο και τι εχει κανει;
οταν μιλαω για εγκληματιες μιλαω γενικα για τους γυφτους που υπερασπιζεσαι.

Αλλα καταλαβα με τι ατομο εχω να κανω,τσιγγανοαριστερος που ονειρευεται πηγαδες και μελιγαλαδες.
Οποτε τραβα σε κανα τσαντιρι κι ασε μας ησυχους.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Ποιους γύφτους υπερασπιστηκα ρε γελοιε;
Τον πιτσιρικά υπερασπιστηκα και όπως ήδη έχει αποδειχτεί , δεν διέπραξε κανένα έγκλημα, αλλιώς θα είχε συλληφθεί.Γελοιε.Εσυ έχεις κόμπλεξ που το παιδί είναι τσιγγάνος. Στα αρχιδια μου αν είναι τσιγγάνος, Αλβανός, μουσουλμάνος ή χριστιανός.Ηταν ένας αθώος που τον χτύπησε ο μπάτσος χωρίς να κάνει τίποτα.
Γελοιε νεοναζί.
 

ChrisBig72

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
64
Πόντοι
0
Μια κοινωνία έχει αποτύχει όταν δικαιολογεί ξύλο από όργανα του κράτους σε παιδί ακόμα και αν έχει διαπράξει αδίκημα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
Ποιους γύφτους υπερασπιστηκα ρε γελοιε;
Τον πιτσιρικά υπερασπιστηκα και όπως ήδη έχει αποδειχτεί , δεν διέπραξε κανένα έγκλημα, αλλιώς θα είχε συλληφθεί.Γελοιε.Εσυ έχεις κόμπλεξ που το παιδί είναι τσιγγάνος. Στα αρχιδια μου αν είναι τσιγγάνος, Αλβανός, μουσουλμάνος ή χριστιανός.Ηταν ένας αθώος που τον χτύπησε ο μπάτσος χωρίς να κάνει τίποτα.
Γελοιε νεοναζί.
Κομπλεξ δεν εχω με κανενα..απο τους πρωτους ειπα εδω περα οτι δεν επρεπε να χτυπισει το παιδι και οτι αναρμοστες συμπεριφορες πρεπει να τιμωρουνται.

Δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου γιατι ως γνωστον.. με αναρχοαπλυτους δεν βγαζεις ποτε ακρη.

 

SkinnyPerv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
280
Σαν γενική παρατήρηση, απορώ πως πραγματικά συγκρατούνται οι μπάτσοι (ειδικά αυτοί της ΥΑΤ) και δεν βγάζουν το 9αρι να το αδειάσουν σε όλα τα σκουπίδια που τους προκαλούν όπως π.χ γύφτους, κουμούνια,λαθρομετανάστες, αναρχοάπλυτους κτλπ.  
Δηλαδή να σου πετάει ο άλλος μολότοφ ή τσιμεντόλιθους και εσύ να μην αντιδράς. Να σε μισεί ο άλλος σε τέτοιο βαθμό που ο θάνατος σου θα ήταν χαρμόσυνη είδηση και εσύ να μένεις απαθής αφού ''ακολουθείς εντολές''και έχεις τα χέρια δεμένα.

Αν ο καθημερινός άνθρωπος οπλοφορούσε και του τύχαιναν παρόμοια περιστατικά τότε θα συμπεριφερόταν 1000 φορές χειρότερα από το μέσο αστυνομικό ή ειδικό φρουρό.

Τέλος πάντων.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Σαν γενική παρατήρηση, απορώ πως πραγματικά συγκρατούνται οι μπάτσοι (ειδικά αυτοί της ΥΑΤ) και δεν βγάζουν το 9αρι να το αδειάσουν σε όλα τα σκουπίδια που τους προκαλούν όπως π.χ γύφτους, κουμούνια,λαθρομετανάστες, αναρχοάπλυτους κτλπ.  
Δηλαδή να σου πετάει ο άλλος μολότοφ ή τσιμεντόλιθους και εσύ να μην αντιδράς. Να σε μισεί ο άλλος σε τέτοιο βαθμό που ο θάνατος σου θα ήταν χαρμόσυνη είδηση και εσύ να μένεις απαθής αφού ''ακολουθείς εντολές''και έχεις τα χέρια δεμένα.

Αν ο καθημερινός άνθρωπος οπλοφορούσε και του τύχαιναν παρόμοια περιστατικά τότε θα συμπεριφερόταν 1000 φορές χειρότερα από το μέσο αστυνομικό ή ειδικό φρουρό.

Τέλος πάντων.

θελει πολλη ψυχραιμια και ασκηση ολο αυτο για να κρατας οπλο και να μην πυροβολεις.

καποιες φορες μαλιστα ερχεται σε αντιθεση μ αυτοπου εχουν ορκιστει..δηλ να προστατευουν τη χωρα και τον πολιτη..

και για να μην παρεηξγηθω αναφερομαι πολυ συγκεκριμενα στους αστυνομικους και στρατιωτικους σε κομβικα σημεια πχ βορεια Ελλαδα ..που βλεπουν να μπαινει ενας ολοκληρος στρατος απο τριτοκοσμικες μαιμουδες....εχει γινει η Ελλαδα μας ενας συγχρονος Δουρειος ιππος ..καιδεν εχουν τ δικαιωμα να τους κανουν κιμα για να ταιζουμε τα σκυλια μας

εχω μιλησει με πολλους απο αυτους ..οι σωστοι μου εχουν πει οτι βραζουμε στο ζουμι μας να τα βλεπουμε ολα αυτα....και αυτοι που ειναι απλα εκει  για να παιρνουν το μισθο λενε οτι εφ οσον ολο αυτο το κομβοι ερχεται αοπλο δεν θεωρειται εισβολεας..

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ ...λεω γω
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Και ο κοροναϊός, άοπλος έρχεται. :)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.425
Πόντοι
6.256
Λέτε να φορτωθήκαμε επέτειο σφαλιάρας γύφτου?

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom