Νέα

Κατάληξη τραυματία ατυνομικού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leon4861
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Μια παρατήρηση...

Πριν δημοσιεύσεις μια πληροφορία, οφείλεις να την διασταυρώσεις έστω στοιχειωδώς...
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Eγω δε μπορω να καταλαβω με ποια λογικη ο Κουγιας εκατσε και εγραψε τοσα ψεματα στο υπομνημα(αποβολη 15χρονου,θανατος αστυνομικου..)αφου ηταν σχεδον σιγουρο οτι θα διαψευστουν αμεσως...
Ειναι απλως αχρηστος δικηγορος;Ή κρυβεται τιποτα αλλο στη μεση;

Το πάει λάου λάου...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ,απο μια ατυχη στιγμη και το θανατο ενος παιδιου,
ατυχη στιγμη?εβγαλες πορισμα?εισαι δικαστης?
ασε μεγαλε,τα ειπες ολα με το ΑΤΥΧΗ ΣΤΙΓΜΗ...οπως ρωτησες για το αμαξι του αλλου ηθελα να εβλεπα τι θα ελεγες αν το ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΟΧΙ Τ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μια παρατήρηση...

Πριν δημοσιεύσεις μια πληροφορία, οφείλεις να την διασταυρώσεις έστω στοιχειωδώς...
Ειδες?ουτε τι γραφεις δεν διαβαζεις?στο λενε κι οι αλλοι...
αστο πιπινομανιακ...δεν το χεις μην ασχολεισαι!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
pipinomaniac....δεν καθοσουν στο εξωτερικο καλυτερα....ακου ατυχη στιγμη η δολοφονια....βρε ΟΥΣΤ......
Αν δουλευες σε ενα απο τα μαγαζια που καψανε και τωρα σε πεταγανε στο δρομο ανεργο Χριστουγεννιατικα,τα ιδια θα ελεγες?
ατυχη στιγμη?εβγαλες πορισμα?εισαι δικαστης?
ασε μεγαλε,τα ειπες ολα με το ΑΤΥΧΗ ΣΤΙΓΜΗ...οπως ρωτησες για το αμαξι του αλλου ηθελα να εβλεπα τι θα ελεγες αν το ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΟΧΙ Τ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!
Αλλοι βγαλανε πορισματα για δολοφονια...
Και το παιδι το δικο μου,θα το ανετρεφα με τετοιο τροπο ωστε να μη συχναζει στα εξαρχεια και να φτυνει,να βριζει τους μπατσους...
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Θα ηθελα πραγματικα να ξερω τι θα ελεγες,αν τις ημερες των επεισοδιων,ειχες κατα λαθος παρκαρει το αμαξι σου στο κεντρο και στο καιγανε...

Δεν θα σου πω τι θα έλεγα ή τι θα έκανα, γιατί είσαι ήδη κατασταλαγμένος στις απόψεις σου... Εγώ θα σε ψήσω ?

Πιστεύω μπορείς να διακρίνεις την διαφορά ύλης/πλούτου/περιουσίας και ζωής/ψυχής...

 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Κάτι μου λέει οτι ο A.Κ. είναι online στο bourdela.com... :dancing:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Και το παιδι το δικο μου,θα το ανετρεφα με τετοιο τροπο ωστε να μη συχναζει στα εξαρχεια και να φτυνει,να βριζει τους μπατσους...
Ποτε μην εισαι απολυτος στην ζωη σου. ;)
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οπως ειπε  και  καποιος χθες...<< ασε ρε φιλε τι επαθα προχθες,τρακαρα με  το ολοκαινουργιο αμαξι μου,15000 ευρω ζημια,ολα εγιναν παληοσιδερα,χρωσταγα ακομα τα γραμματια γαμωτο....αααα παρα λιγο να το ξεχασω σκοτωθηκε ο γιος μου>>
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αν δουλευες σε ενα απο τα μαγαζια που καψανε και τωρα σε πεταγανε στο δρομο ανεργο Χριστουγεννιατικα,τα ιδια θα ελεγες?Αλλοι βγαλανε πορισματα για δολοφονια...
Και το παιδι το δικο μου,θα το ανετρεφα με τετοιο τροπο ωστε να μη συχναζει στα εξαρχεια και να φτυνει,να βριζει τους μπατσους...
ομορφα...οποιος βριζει και φτυνει θελει σκοτωμα κατ εσε...συγνωμη αλλα λυπαμαι που υπαρχουν ατομα με αποψεις σαν τις δικες σου!!!
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Ο Leon τάδε... που άνοιξε το νήμα, που είναι να το μαζέψει ? Που μου μόστραρε και το "χωρίς σχόλια" από κάτω ?

Τι ήθελε να κάνει με την δημοσίευση της μούφας ? Μπρέϊν στόρμινγκ ?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Δεν θα σου πω τι θα έλεγα ή τι θα έκανα, γιατί είσαι ήδη κατασταλαγμένος στις απόψεις σου... Εγώ θα σε ψήσω ?

Πιστεύω μπορείς να διακρίνεις την διαφορά ύλης/πλούτου/περιουσίας και ζωής/ψυχής...
Ναι φιλε μου...
Αλλα αυτο αντε πεστο σε οσους καταστραφηκαν οικονομικα...
Η μηπως εχεις την εντυπωση οτι ειπανε "ε αφου εδω σκοτωθηκε ενα παιδι,το οτι μου κατστρεψανε το μαγαζι και θα πεθανω στους δρομους θα με νοιαξει?"
Δε μπορω να καταλαβω με λιγα λογια,για πιο λογο απο ενα θλιβερο γεγονος επρεπε να γινουν ολα αυτα τα αισχη...Μηπως σπαζοντας και καταστρεφοντας θα γυρισει πισω ο Αλεξης?Η μηπως θα αφαιρεσουν τα οπλα απο τους μπατσους?Η μηπως δε προκειται να ξανασυμβει τετοιο γεγονος..
Τα ιδια αλλωστε λεγαμε και επι Καλτεζα...
ομορφα...οποιος βριζει και φτυνει θελει σκοτωμα κατ εσε...συγνωμη αλλα λυπαμαι που υπαρχουν ατομα με αποψεις σαν τις δικες σου!!!
Δεν ειπα αυτο...Αλλα ο ο λαος λεει μια παροιμια για πιτουρα και κοτες...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
pipinomaniac....βρε μιζερε ανθρωπακο η εισαι  τοσο μονος και κομπλεξικος που με τις παπαριες που γραφεις θελεις να προκαλεσεις κουβεντα η εισαι ψυχοπαθης....οσο για το παιδι σου σε κατι σαν εσενα θα επρεπε να κανουν στειρωση....
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Θα ηθελα πραγματικα να ξερω τι θα ελεγες,αν τις ημερες των επεισοδιων,ειχες κατα λαθος παρκαρει το αμαξι σου στο κεντρο και στο καιγανε...

Λοιπον ψηφοφορια ΤΩΡΑ...Θα προτιμουσατε Α)να σας καψουν το αμαξι ή να σας σπασουν τη βιτρινα ή Β) να σκοτωθητε στα 15 σας χωρις λογο???

Υ.Γ.  Τι αλλες μαλακιες θα ακουσουμε ρε σαυτη τη χωρα
Υ.Γ.2 Στ'αρχιδια μας τι λενε οι ξενοι...Τι κομπλεξ ειναι αυτο ρε!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
pipinomaniac....βρε μιζερε ανθρωπακο η εισαι  τοσο μονος και κομπλεξικος που με τις παπαριες που γραφεις θελεις να προκαλεσεις κουβεντα η εισαι ψυχοπαθης....οσο για το παιδι σου σε κατι σαν εσενα θα επρεπε να κανουν στειρωση....
Κλασικη απαντηση ανθρωπου που στερειται επιχειρηματων..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Σε λιγο θα εμφανιστουν και οι γνωστοι εδω στο σαιτ οπαδοι των χρυσων αυγων....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε πιπινομάνιακ θα μας τρελάνεις βραδιάτικα???
Κανείς δεν επικροτεί τους βανδαλισμούς που γίνανε τις προηγούμενες μέρες...αλλά το να μιλάς για ατυχή γεγονότα και παροιμίες με κότες και πίτουρα είναι εντελώς άστοχο για να μην πω καμιά πιο βαριά κουβέντα...

 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Ναι φιλε μου...
Αλλα αυτο αντε πεστο σε οσους καταστραφηκαν οικονομικα...
Η μηπως εχεις την εντυπωση οτι ειπανε "ε αφου εδω σκοτωθηκε ενα παιδι,το οτι μου κατστρεψανε το μαγαζι και θα πεθανω στους δρομους θα με νοιαξει?"
Δε μπορω να καταλαβω με λιγα λογια,για πιο λογο απο ενα θλιβερο γεγονος επρεπε να γινουν ολα αυτα τα αισχη...Μηπως σπαζοντας και καταστρεφοντας θα γυρισει πισω ο Αλεξης?Η μηπως θα αφαιρεσουν τα οπλα απο τους μπατσους?Η μηπως δε προκειται να ξανασυμβει τετοιο γεγονος..
Τα ιδια αλλωστε λεγαμε και επι Καλτεζα... Δεν ειπα αυτο...Αλλα ο ο λαος λεει μια παροιμια για πιτουρα και κοτες...

Κατεστραμένοι οικονομικά είναι όλοι οι μικρο-μεσο-επιτηδευματίες, εδώ και πολύ πολύ καιρό... Όλοι είναι σε φάση "δανείζομαι για να ξεπληρώνω δάνεια και απλά να υπάρχω, μέχρι να βάλω λουκέτο"...

Όχι επειδή σπάσανε 100 μαγαζιά να βγει άλωθι τώρα για τις πολιτικές των τελευταίων 50 χρόνων...

Σε διαβάζω με προσοχή... Σου εύχομαι να μην σου τύχει ποτέ καμμία ατυχής σύλληψη (παρεξήγηση) από την αστυνομία, σαν το παιδάκι με τα πράσινα σταράκια... Ή τον άλλον, που "εξοστρακίστηκε" στην ζαρντινιέρα...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
<<Κλασικη απαντηση ανθρωπου που στερειται επιχειρηματων..>>   βρε καραγκιοζακο η ανθρπινη ζωη χρειαζετε επιχειρηματα.....τελικα μαλλον εισαι ψυχοπαθης....ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΩΡΑ....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom