Νέα

Σέξ με στριπτιτζού! ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ STD !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα floydianlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
βρε να το κανει, αλλα να ρωτησει πρωτα την τιμη, μην ερθει της μαυρης ο νταβας να κανει τον πιτσιρικα δικο του πουτανακι...
α βεβαια εχεις δικιο ,να τα ξεκαθαρισει εξ αρχης.... ;) :rockon:
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
σε ποιο φορουμ τυπε να παμε να τους τραμπουκισουμε, θα στειλουμε μια διμοιρια με τους καλυτερους μπαχαλακηδες  ;)

και αν δεν τους τρολαρουμε αρκετα εχουμε και Τζιχαντ Μπουρδελιαρηδες να τα κανουμε πουτανα ολα
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Λοιπόν μάγκες !
Στην Αθηνά πριν λίγες μέρες γνώρισα μια μαύρη (και μούνταρα) κοπέλα.
Μου έδωσε το τηλέφωνο της κλπ κλπ..
Μέσα στην κουβέντα μου είπε ότι είναι στριπτιτζού
Το καλοκαίρι δούλευε στη ρόδο και τώρα –υποθέτω- συνεχίζει στην Αθηνά.
Η βασική μου απορία είναι : να κάνω κάτι μαζί της ή θα μου γίνει ο πούτσος σαν τον jaba από το star wars;
Όπως τα έχω στο μυαλό μου το ‘κάτι’ περιλαμβάνει :επίσκεψη στο σπίτι της, φιλιά στο στόμα ,πίπα ακάποτη και γαμίσι (εννοείται με καπότα.)

Είμαι 19 χρονών και άπειρος για τέτοια πράγματα, και δεν θέλω να κολλήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ας είναι και κάτι που θα περάσει σε μια μέρα.
-είδα κάτι φωτογραφίες με κονδυλώματα και μου ήρθε να κόψω το πουλί μου-

Θέλω να μου πείτε :
1)τι μπορώ να κολλήσω από γλυφομουνι που δεν θα το κολλήσω από τα υπόλοιπα (με άλλα λόγια: υπάρχουν λόγοι να μην της κάνω γλυφομουνι αν δεν έχω πληγές στο στόμα;;;)
2) γενικά οι στριπτιζούδες είναι καθαρές;;; τι ακριβώς παίζει;;(Όταν μάθω σε πιο μαγαζί δουλεύει θα ρωτήσω συγκεκριμένα )

3) πηδιούνται για λεφτά με πελάτες από τα στριπτιτζάδικα;;
4) μπορούν αυτές να κολλήσουν κάτι από την κανονική δουλειά σε στριπτιτζάδικο;
5) Εγώ τι πρέπει να αποφύγω για να μην κολλήσω τίποτα;; (πχ αμα τη γαμήσω μόνο ,φορώντας καπότα λογικά δε θα πάθω τίποτα!!)
6)  ποια είναι τα σημάδια πάνω της που άμα δω πρέπει να «φύγω τρέχοντας»; (στο μουνί,στο πρόσωπο, στα χείλη κλπ )
7)[ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ] : υπάρχει υπηρεσία που να μπορώ να πάω και να ρωτήσω αν αυτές που εργάζονται σε ένα μαγαζί είναι καθαρές; Κάτι σε στιλ υγειονομικού…

8) επειδή ακούω για πολύ ηπατίτιδα στην αθήνα…τι ακριβώς παίζει ρε μάγκες;;;;
Αυτάααα….και αν μου έρθουν και άλλα θα κάνω edit !!
Παρακαλώ απαντήστε σε κάθε ερώτηση γράφοντας το νούμερο της πριν από την απάντηση!
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη !!


PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα

Τύπε πάντα υπάρχει λύση:

http://[URL unfurl="true"]www.festartikelhaus.de/images/product_images/popup_images/5084.jpg[/img[/URL]]

To forum που στην είπανε μη ξεχάσεις να μας γράψεις.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μην του πατατε του παιδιου το ρομαντικο ερωτα με τα βρωμερα σπορτεξ του Μεταξουργειου!!! Ειναι σοβαρο το θεμα!

Ακου εδω, νινι μου. Αν δεν θελεις να κολλησεις τιποτα απο την γαζελα σου, φορα ολοσωμη στολη χημικης προστασιας και καλου κακου κρεμασε στο λαιμο καμια εικονιτσα με την Μεγαλοχαρη. Ετσι θα σωθεις. Α, και αμα τη φερεις σπιτι, κρυψε τα ασημικα να μη σ`τις βρεξει η μαμα μετα.

Είσαι αυτή που φαίνεται στη φωτό του αβαταρ σου; Αν ναι, θέλω να σε ρωτήσω "πόσο πάει" (κλισέ ερώτηση, αλλά δεν βρίσκω κάτι καλύτερο).
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Είσαι αυτή που φαίνεται στη φωτό του αβαταρ σου; Αν ναι, θέλω να σε ρωτήσω "πόσο πάει" (κλισέ ερώτηση, αλλά δεν βρίσκω κάτι καλύτερο).

Δεν υπαρχει φωτο στο αβαταρ μου. Ειναι μια ηρωιδα κομιξ και εγω δεν της μοιαζω. Οποτε και η δευτερη ερωτηση παει περιπατο, μαζι με την εντυπωση σου οτι ολες οι γυναικες στο σαιτ ειναι ιεροδουλες.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Δεν υπαρχει φωτο στο αβαταρ μου. Ειναι μια ηρωιδα κομιξ και εγω δεν της μοιαζω. Οποτε και η δευτερη ερωτηση παει περιπατο, μαζι με την εντυπωση σου οτι ολες οι γυναικες στο σαιτ ειναι ιεροδουλες.

Για τα αθλητικά γράφτηκες στο bou;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.909
Κριτικές
16
Like
14.744
Πόντοι
6.515
Δεν υπαρχει φωτο στο αβαταρ μου. Ειναι μια ηρωιδα κομιξ και εγω δεν της μοιαζω. Οποτε και η δευτερη ερωτηση παει περιπατο, μαζι με την εντυπωση σου οτι ολες οι γυναικες στο σαιτ ειναι ιεροδουλες.

μια χαρα βρισκω το αβαταρ σου.
Κατά καιρους μπαινουν γυναικες σε διαφορα θρεντ αλλα υπαρχουν πολλοι μισογύνηδες μπαχαλακηδες και απογοητεύονται  :S
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Οχι και ουτε θα ηθελα, αλλα ολες οι καριολες....................γραφουν σαν να ηταν επαγγελματιες στο σεξ!  :grin:

μπα, δεν δηλωνω κατι τετοιο για τον εαυτο μου. Ειδικα αφου ειδα με τα ματια μου πως κανουν σεξ οι επαγγελματιες. Δεν τις φτανω ουτε στις αντοχες ουτε στην τεχνικη, ο, τι και να κανω.
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
μια χαρα βρισκω το αβαταρ σου.
Κατά καιρους μπαινουν γυναικες σε διαφορα θρεντ αλλα υπαρχουν πολλοι μισογύνηδες μπαχαλακηδες και απογοητεύονται  :S

Μετα απο τοσα χρονια το ξερω πολυ καλα  )))))
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
μπα, δεν δηλωνω κατι τετοιο για τον εαυτο μου. Ειδικα αφου ειδα με τα ματια μου πως κανουν σεξ οι επαγγελματιες. Δεν τις φτανω ουτε στις αντοχες ουτε στην τεχνικη, ο, τι και να κανω.

Οπότε τώρα λογικά θα περιμένεις την ερώτηση "Πού το είδες αυτό;" :)
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν υπαρχει φωτο στο αβαταρ μου. Ειναι μια ηρωιδα κομιξ και εγω δεν της μοιαζω. Οποτε και η δευτερη ερωτηση παει περιπατο, μαζι με την εντυπωση σου οτι ολες οι γυναικες στο σαιτ ειναι ιεροδουλες.
Eχεις απολυτο δικιο η Red Sonia ειναι ηρωιδα κομικ αλλα αυτη που εχεις στο προφιλ σου ειναι η Rose Mcgowan υποτιθετε θα ηταν η πρωταγωνιστρια της ταινιας που θα εβγαινε αλλα τελικα δεν βγηκε ποιος ξερει γιατι
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Θεωρείς μια απλή ερώτηση ανάκριση; Πολύ μαγκιά στο avatar, αναντίστοιχη με το πόσο εύκολα ζορίζεσαι.

Τυπε μου εισαι παντελως αδιαφορος, γιατι να σου δωσω αναφορα για ποιο λογο γραφτηκα στο μπου; Απαντησα ηδη στις πρωτες δυο ερωτησεις σου. Και η τριτη δεν θα υπηρχε, αν θα εκανες κοπο να διαβασεις λιγο πιο πανω απο το αβαταρ μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom