Νέα

Σέξ με στριπτιτζού! ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ STD !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα floydianlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • nontas1.JPG
    nontas1.JPG
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 37

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες !
Στην Αθηνά πριν λίγες μέρες γνώρισα μια μαύρη (και μούνταρα) κοπέλα.
Μου έδωσε το τηλέφωνο της κλπ κλπ..
Μέσα στην κουβέντα μου είπε ότι είναι στριπτιτζού
Το καλοκαίρι δούλευε στη ρόδο και τώρα –υποθέτω- συνεχίζει στην Αθηνά.
Η βασική μου απορία είναι : να κάνω κάτι μαζί της ή θα μου γίνει ο πούτσος σαν τον jaba από το star wars;
Όπως τα έχω στο μυαλό μου το ‘κάτι’ περιλαμβάνει :επίσκεψη στο σπίτι της, φιλιά στο στόμα ,πίπα ακάποτη και γαμίσι (εννοείται με καπότα.)

Είμαι 19 χρονών και άπειρος για τέτοια πράγματα, και δεν θέλω να κολλήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ας είναι και κάτι που θα περάσει σε μια μέρα.
-είδα κάτι φωτογραφίες με κονδυλώματα και μου ήρθε να κόψω το πουλί μου-

Θέλω να μου πείτε :
1)τι μπορώ να κολλήσω από γλυφομουνι που δεν θα το κολλήσω από τα υπόλοιπα (με άλλα λόγια: υπάρχουν λόγοι να μην της κάνω γλυφομουνι αν δεν έχω πληγές στο στόμα;;;)
2) γενικά οι στριπτιζούδες είναι καθαρές;;; τι ακριβώς παίζει;;(Όταν μάθω σε πιο μαγαζί δουλεύει θα ρωτήσω συγκεκριμένα )

3) πηδιούνται για λεφτά με πελάτες από τα στριπτιτζάδικα;;
4) μπορούν αυτές να κολλήσουν κάτι από την κανονική δουλειά σε στριπτιτζάδικο;
5) Εγώ τι πρέπει να αποφύγω για να μην κολλήσω τίποτα;; (πχ αμα τη γαμήσω μόνο ,φορώντας καπότα λογικά δε θα πάθω τίποτα!!)
6)  ποια είναι τα σημάδια πάνω της που άμα δω πρέπει να «φύγω τρέχοντας»; (στο μουνί,στο πρόσωπο, στα χείλη κλπ )
7)[ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ] : υπάρχει υπηρεσία που να μπορώ να πάω και να ρωτήσω αν αυτές που εργάζονται σε ένα μαγαζί είναι καθαρές; Κάτι σε στιλ υγειονομικού…

8) επειδή ακούω για πολύ ηπατίτιδα στην αθήνα…τι ακριβώς παίζει ρε μάγκες;;;;
Αυτάααα….και αν μου έρθουν και άλλα θα κάνω edit !!
Παρακαλώ απαντήστε σε κάθε ερώτηση γράφοντας το νούμερο της πριν από την απάντηση!
Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη !!


PS:αυτό το ποστ το έγραψα –πιο μικρο- σε ένα άλλο φορόυμ και με κάνανε ban!
ο moderator χαρακτηριστικά μου είπε : δεν είναι μπουρδελα ντοτ κομ εδώ αγόρι μου…άντε στο καλό
Χαχαχαχαχαα


Φιλαράκο να έχεις υπόψη σου ότι όπως και να έχει, θα σου φύγουν λεφτά. Όταν θα δεις , αν κάνεις σχέση μαζί της, πως ζει, σε ποιο χώρο ζει και τι ανάγκες έχει ακόμη και να μην σου ζητήσει χρήματα, θα βάλεις μόνος σου το χέρι στην τσέπη και θα τσοντάρεις. Είναι στη φύση του άντρα. Είσαι και μικρός και παίζει να την καψουρευτείς.
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Στα γραφόμενά δείχνει/θέλει να δείξει γνώση του χώρου και επαφή με κοπέλες της δουλειάς.  Αυτό που υπονόησε, αν είναι αλήθεια, παραπέμπει σε καταγραφή/παρακολούθηση πελάτη κατά τη συνεύρεση με ιερόδουλη.

Έχει κάθε λόγο να μη θέλει να αποκαλύψει τις "πηγές" της.

σιγα μη γυρισα και ταινια. Οχι, δεν πετυχες.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Δεν πάτε αλλού για πίτσι-πίτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom