Νέα

Sex με προφυλακτικό και χωρίς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paneira
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tleilaxu

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Αυτος στανταρ εχει παρει γερο παρασημο και αισθανεται οτι δεν θα πρεπει να ναι ο μονος που το χει...

 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ενα θέμα το οποίο θεωρώ από τα σημαντικότερα και δεν κρατιέμαι να μην γράψω! Πάτε και πληρώνετε ένα κάρο λεφτά για να γαμήσετε, εντάξει, αλλά γαμήστε όμως! Κάποιοι, οι περισσότεροι θα έλεγα, του φοράτε μια σακούλα και νομίζετε οτι γαμάτε! Ελεος! Απίστευτο! Το γαμήσι αν δεν γίνει με τον φυσιολογικό τρόπό, όπως η μαμά φύση το έκανε να γίνεται, τότε ΔΕΝ είναι γαμήσι αλλά οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτό! Ειναι θέμα οχι μόνο νοοτροπίας, αλλά εγκεφάλου, σκέψης, ιδεολογίας, άγνοιας του τι και πώς, και δεν ξέρω τι άλλο. Σας παίρνουν τα λεφτά οι γκόμενες και τα πρακτορεία και ενώ νομίζετε εσείς (που χρησιμοποιείτε σακούλα από πάνω)οτι γαμήσατε οι άλλοι γελάνε! Αμα είναι να πα να γαμήσεις με σακούλα, τράβα καμια μαλακία καλύτερα μόνος σου να τελειώσεις και έτσι γλιτώνεις και 300 ευρώ και βάλε! Υπάρχουν λοιπόν αυτοί που ΓΑΜΑΝΕ και αυτοί που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΓΑΜΑΝΕ. Το θέμα συζητείται γενικώς με φίλους και είναι αλήθεια οτι οι νεότεροι μαθαίνουν οτι το sex γίνεται με προφυλακτικό και προσπαθούν κάποιοι να τους μεταδώσουν οτι έτσι είναι το φυσιολογικό ώστε να μην έχουν ενδοιασμούς και να νομίζουν οτι το κάνουν σωστά, χωρίς να ξέρουν την διαφόρά , την αλήθεια , το φυσιολογικό! Εδώ μιλάμε για το πιο είναι το ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ έτσι? Αμα είναι να μην το κάνεις έτσι όπως πρέπει να γίνεται, έτσι όπως είναι η φύση του, έτσι όπως πρέπει, τότε μην το κάνεις καθόλου! Και ειδικά το να πας να πληρώσεις για να το κάνεις, και να του βάλεις σακούλα/φίμωτρο και να ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι το κάνεις, να ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ΓΑΜΑΣ την γκόμενα , έ αυτό είναι για γέλια! Και να είσαι σίγουρος οτι φεύγοντας, η γκόμενα (που ξέρει) θα γελάει και θα λέει αυτός νόμιζε οτι γάμησε τώρα!! Και δίκιο έχει! Γιατι δεν είχες ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ μαζί της , αφού είχες τη ΣΑΚΟΥΛΑ στη μέση!! Sorry guys, αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ με όλα αυτα που διάβασα εδώ μεσα στο bourdela.com και τις κριτικές σας! Και για αυτούς τώρα που ετοιμάζονται να απαντήσουν στο θέμα ισχυριζόμενοι AIDS και παπαριές, ας σκεφτούν πρώτα τι ξέρουν στ' αλήθεια για το AIDS και τις άλλες νόσους ΠΡΙΝ απαντήσουν. Υπάρχουν απαντήσεις για όλα. Υπάρχουν αλήθειες και ψέματα. Σκεφτείτε και κάντε οτι νομίζετε, αλλά οι νόμοι της φύσης δεν αλλάζουν είτε το θέλετε είτε όχι, έτσι είναι!

Και το AIDS φυσιολογικο ειναι. Φιλε εισαι σουργελο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε μεγάλε πλάκα κάνεις;
σε βλέπω σε μερικά χρόνια σε εκπομπή κοινωνικού προβληματισμού να λές "δεν περιμενα οτι θα συμβεί σε έμενα..."
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
εγώ στο σχολείο πριν 4 χρόνια είχα τραβήξει μαλακία χωρίς να βγάλω το σλιπ για να μην γεμίσει μλκία το χέρι μου και δεν είχα που να το πλύνω . ευτυχώς χάρη στο κατάλληλο μέγεθος μπόρεσα να το κάνω . όμως δεν μου άρεσε .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
εγώ στο σχολείο πριν 4 χρόνια είχα τραβήξει μαλακία χωρίς να βγάλω το σλιπ για να μην γεμίσει μλκία το χέρι μου και δεν είχα που να το πλύνω . ευτυχώς χάρη στο κατάλληλο μέγεθος μπόρεσα να το κάνω . όμως δεν μου άρεσε .
Aυτο θεωρειται μαλακια με προφυλακτικο?.. :think:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
εγω παντως οταν τις χυνω στο στομα δεν φοραω προφυλακτικο
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Το συγκεκριμένο ποστ μου έλυσε ένα πρόβλημα το οποίο με απασχολούσε από τα εφηβικά μου χρόνια...

Αφού το σεξ με καπότα δεν είναι σεξ , τότε προφανώς ο αυνανισμός με καπότα δεν είναι μαλακία !!!

Οπότε από σήμερα θα την παίζω μόνο με σκουφάκι και όποιος με ξαναπεί "μαλάκα" θα τον σκίσω ...!!!  :rockon:

:headbang:  :helpplea: :headbang:
:headbang:  :helpplea: :headbang:
:headbang:  :helpplea: :headbang:
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ και είμαι περήφανος για αυτό ! Είμαι χοντρός και άσχημος και γκόμενα δεν γυρνάει να με κοιτάξει και επειδή δεν θέλω να πάω από aids το καταφυγιό μου είναι η μαλακία . Παλάμη μου γλυκιά πόσο σε αγαπώ το στηριγμά μου είσαι χωρίς εσένα δεν μπορώ .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
[youtube=425,350]DNSXeMKsHBM[/youtube] :bigdick:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ και είμαι περήφανος για αυτό ! Είμαι χοντρός και άσχημος και γκόμενα δεν γυρνάει να με κοιτάξει και επειδή δεν θέλω να πάω από aids το καταφυγιό μου είναι η μαλακία.
Παλάμη μου γλυκιά, πόσο σε αγαπώ, το στηριγμά μου είσαι, χωρίς εσένα δεν μπορώ.

χαχαχα χωρίς παρεξήγηση, το post σου είναι από τα ποιό αστεία που έχουν δημοσιευτεί στο site... ειδικά το ποιηματάκι!

Μου θύμισε ένα άλλο που είχα διαβάσει κάπου: Ολο μαλακίες λες κι όλο μαλακίες κάνεις, Μαλάκας εγενήθηκες, Μαλάκας θα πεθάνεις!
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
παντως η Μαντονα εχει δηλωσει ,οτι δεν εχει κανει πουε ερωτα με προφυλακτικο.
και φαντασου με ποσους .....και τι.....
 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε και λεμε:
ο φιλος δεν εχει παει ποτε με πουτανακι
''
Πάτε και πληρώνετε ένα κάρο λεφτά για να γαμήσετε, εντάξει, αλλά γαμήστε όμως!''

Ο φιλος δεν εχει παρει ποτε κωλο, δεν του εχουν κανει ποτε πιπα, δεν εχει χυσει ποτε εκτος πεδιου βολης
Το γαμήσι αν δεν γίνει με τον φυσιολογικό τρόπό, όπως η μαμά φύση το έκανε να γίνεται, τότε ΔΕΝ είναι γαμήσι αλλά οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτό!

Δεν εχει δωσειποτε του φραγκο για γυναικα
''Σας παίρνουν τα λεφτά οι γκόμενες''

Παρα ταυτα, μυστηριωδως πως, ξερει πολυ καλα την ταριφα

''τράβα καμια μαλακία καλύτερα μόνος σου να τελειώσεις και έτσι γλιτώνεις και 300 ευρώ και βάλε!''

Ειναι απο τους λιγους που ΓΑΜΑΝΕ, εμεις μονο τις σακουλες ξερουμε να ξεμουνιαζουμε

'' Υπάρχουν λοιπόν αυτοί που ΓΑΜΑΝΕ και αυτοί που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΓΑΜΑΝΕ.''

Μπηκε στο site πιστευοντας οτι το ειχαν ανοιξει ιεραποστολοι, και επεσε απο τα συννεφα...Προφανως μπαινοντας σε ενα σαιτ με τιτλο bourdela.com, πιστευε οτι θα βρει το κηρυγμα της κασσιανης
''Sorry guys, αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ με όλα αυτα που διάβασα εδώ μεσα στο bourdela.com και τις κριτικές σας!''


Εχω την εντυπωση οτι πραγματευομαστε με ιδιαζουσα περιπτωση παλαμολαγνειας....
 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σοοορυ για το μπερδεμμα στο παραπανω μηνυμα μου με τα γραμματακια και τα quote, αλλα ειμαι ελαφρως ασχετος με το θεμα
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Ο κύριος gamaomanoules με κάλυψε πλήρως!! :thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το συγκεκριμένο ποστ μου έλυσε ένα πρόβλημα το οποίο με απασχολούσε από τα εφηβικά μου χρόνια...

Αφού το σεξ με καπότα δεν είναι σεξ , τότε προφανώς ο αυνανισμός με καπότα δεν είναι μαλακία !!!

Οπότε από σήμερα θα την παίζω μόνο με σκουφάκι και όποιος με ξαναπεί "μαλάκα" θα τον σκίσω ...!!!  :rockon:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
απίστευτος συνειρμός χαχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαα
α, επίσης να αναφέρω πως όταν πηγαίνουμε με άλλες γυναίκες με καπότα σημαίνει πως δεν κερατώνουμε τη σύζυγο-κοπέλα-αρραβωνιαστικά...αφού....δεν γαμάμε!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παντως η Μαντονα εχει δηλωσει ,οτι δεν εχει κανει πουε ερωτα με προφυλακτικο.
και φαντασου με ποσους .....και τι.....

φαντάσου πόση κωλοφαρδία, αμα δεν έχει κολλήσει τίποτα!
 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
και ελεγα τοσο καιρο: πως θα πηδηξω την γκομενα του κολλητου μου χωρις να τσακωθουμε. Να η λυση: θα την πηδηξω με προφυλακτικο κ ειμαι ησυχος....

Ποσο τυχερος αισθανομαι κατι φορες που οταν γαμαω με προφυλακτικο  εχω την ψευδαισθηση οτι γαμαω στα αληθεια...

Ασε που στο γηπεδο μπορω να βριζω τη μανα του καθενα ελευθερα πλεον...Θα λεω στο τελος "με προφυλακτικο"

 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.501
Κριτικές
171
Like
91.291
Πόντοι
46.423
Και μένα τη μηχανή μου αρέσει να την οδηγώ χωρίς κράνος γιατί είναι ωραία χωρίς κράνος και για να αισθάνομαι την τριβή του αέρα να με χτυπάει.

Έλα μου όμως που το φοράω για δική μου προστασία.

:tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
Οποιος θελει ακα , να τα κανει με καποια ερασιτεχνη.Αν εχει λεφτα και μεινει εγκυος θα βοηθησει στην λυση της υπογεννητικοτητας.Αν δεν εχει ας μην τι κανει αρκετα δραματα υπαρχουν ηδη με ανεγκεφαλους φτωχομπινεδες μπηχτες που γκαστρωσαν καποια χαζοβιολα και τωρα γινανε ολοι ναυαγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom