Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
636
Κριτικές
9
Like
1.073
Πόντοι
86
Όλα είναι στο μυαλό... Σίγουρα μια τεράστιων διαστάσεων μπορεί να δυσκολέψει την φάση... Αλλά μπορεί να σου βγάλει κάτι στην στιγμή... Όποτε...
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Τυποι οι χοντρες ειναι για πεταμα στα βράχια

Εχουν καταστησει το σωμα τους απωθητικο κατα συνεπεια αχρηστο για γαμησι οποτε και οι ιδιες αχρηστες

 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος τύπος συμβιβάζεται με χοντρή απλά γιατί έχει καιρό να γαμήσει, για μένα είναι κατάπτυστος.

Γιατί να γίνεις παρίας και να αφήσεις τους λίγους να τρώνε από την πίτα με τις μουνάρες;

Σωστος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν ξερω ρε τύπε, εδω καποιοι λενε χοντρες κοπελες με υψος 1,65 και 75 κιλα.
Φίλε εγώ που είμαι φουλ γυμνασμένος και είμαι σόλο μύες, της ρίχνω δεκάποντο σε ύψος και με ρίχνει σε κιλά. Για τη δική μου αισθητική χοντρούλα είναι. Γιατί θεωρητικά δε μιλάμε για αρσιβαρίστρια ή αθλήτρια της σφύρας.  Όχι απωθητική βέβαια γιατί αρκετές τινάζουν την μπάνκα στον αέρα με τα κιλά τους κι όλες στα μικράτα τους ήταν αθλήτριες της ρυθμικής αλλά κάτι έτυχε και τα λοιπα και τα λοιπά.....
Κατά τα άλλα το πως θα φερθεί στο σεξ είναι θέμα ανθρώπου. Νομίζω ότι το κλειδί είναι το πρόσωπο για μένα. Έχω δει κούκλες, στο σεξ ακομπλεξάριστες και αν δε σε ενοχλούν τα παραπάνω κιλά γαμιούνται υπέροχα. Κάποιες υπέροχες και σαν άνθρωποι. Βέβαια δε θα ήταν επιλογή μου για σύντροφός μου, αλλά κατανοώ αυτούς που τις έχουν δίπλα τους.
Κατά τα άλλα έχω δει και κανονικές και κοκκαλιάρες κομπλεξικές και στο κρεβάτι αστερίες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Γνωρισα χοντρη πολυ χοντρη απο το τσατ και μου πηρε πιπα μεσα στο αμαξι. Να το ξανακανω?
 

lagkouras77

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με μια ευσωμη κοπελα που ειχα γνωρισει και απλα γαμιομασταν μια στο τοσο αλλα για πολλους μηνες. αξεχαστο ηθελε πουτσα σαν τρελη!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με μια ευσωμη κοπελα που ειχα γνωρισει και απλα γαμιομασταν μια στο τοσο αλλα για πολλους μηνες. αξεχαστο ηθελε πουτσα σαν τρελη!

Πανω ή κατω απο 150 κιλα ηταν τυπε  :think: :S :S :S
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με μια ευσωμη κοπελα που ειχα γνωρισει και απλα γαμιομασταν μια στο τοσο αλλα για πολλους μηνες. αξεχαστο ηθελε πουτσα σαν τρελη!
χοντρουλες forever!


 

matsupitsu

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
270
Like
330
Πόντοι
21
Εγω γνωρισα μια χονδρη απο το ΜΑΜΒΑ που μιλουσαμε αρκετο καιρο και αν και δεν ειναι καθολου του γουστου μου η χονδρες εκανε τρελο γαμησι πηγαμε σε ξενοδοχειο 3 φορες και μετα την μπλοκαρα γιατι ελεγα στον εαυτο μου θεε μου ποσο χαμηλα επεσα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
μάγκες ακούστε ιστορία.είχα πάει άλλες 2 φορές με πολύ χοντρή πέρσι και έκανα καλό σεξ.
Βρίσκω μια άλλη τον Αυγουστο που είχα αγαμίες μεγάλες απο ινστα και απο φώτο φενόταν καλή(φυσικά δε είχε σώματος). κανονίζουμε να πάω να τη παρω το βραδυ που ηταν σε ενα γαμο για να παμε σπιτι μου.
για πότε το μετάνιωσα που δεν εφυγα καρφι με το αμαξι και την πηρα μαζι μου δε μπορειτε να φανταστειτε.μιλάμε για πολλά κιλά σίγουρα 100 plus και μύριζε ιδρωτίλα και κρεατίλα!!!!!
πάμε σπίτι μου εγώ να κάνω τον κινέζο για να μπορέσω να αποφύγω την όλη κατάσταση.στέλνω σε ένα φίλο μηνυμα παρε με και πες να ερθω να σε βρω ειναι αναγκη.για καλή μου τύχη το είδε άμεσα την γύρισα και έγινα μπουχός.την εκανα μπλοκ γιατι ενιωσα οτι επεσα πολυ χαμηλα,και απο τότε είπα στο ευατό μου ποτέ ξανά να μη ζήσω τέτοια παρακμή!  :2funny:
 

official

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μερικές φορές δεν παίζει ρόλο η εμφάνιση. Είναι και τι σου βγάζει η κάθε γκόμενα. Μπορεί να είναι χοντρή αλλά να σε φτιάχνει εγγεφαλικά και να θέλεις να την σκίζεις συνέχεια!
Εκτός του "χοντρή" ή οχι, νομίζω οτι λίγο πολύ σε ολους μας εχει τύχει να φάμε μεγαλο σκάλωμα με μια μέτρια γκόμενα. Μονο και μονο επειδή για τον α,β λόγο μας εφτιαχνε τρελά!
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Εγώ πάντως τα καλύτερα γαμησια τα έχω κάνει με χοντρουλες και γενικότερα με όχι πολύ όμορφες γκόμενες.
Κάποιοι με έλεγαν σαβουρογαμη αλλά ήταν περισσότεροι με το πουλί στο χέρι.Αλλωστε αν η γκομενα εχει μεγάλο βυζι , έχει μεγάλο βυζι τέλος ....δεν πάει να είναι ....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μάγκες ακούστε ιστορία.είχα πάει άλλες 2 φορές με πολύ χοντρή πέρσι και έκανα καλό σεξ.
Βρίσκω μια άλλη τον Αυγουστο που είχα αγαμίες μεγάλες απο ινστα και απο φώτο φενόταν καλή(φυσικά δε είχε σώματος). κανονίζουμε να πάω να τη παρω το βραδυ που ηταν σε ενα γαμο για να παμε σπιτι μου.
για πότε το μετάνιωσα που δεν εφυγα καρφι με το αμαξι και την πηρα μαζι μου δε μπορειτε να φανταστειτε.μιλάμε για πολλά κιλά σίγουρα 100 plus και μύριζε ιδρωτίλα και κρεατίλα!!!!!
Κάτσε, ρε τύπε, αφού είχες ξαναπάει με δυο παχουλομάνουλα κι έφαγες καλά, το τρίτο γιατί σε χάλασε; :think:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Κάτσε, ρε τύπε, αφού είχες ξαναπάει με δυο παχουλομάνουλα κι έφαγες καλά, το τρίτο γιατί σε χάλασε; :think:

Αμα ηταν χοντρή, μύριζε κιολας τότε αστα να πανε... Έχει μερικές χοντρές που είναι περιποιημένες κ βγάζουν σεξ απιλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom