Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αμα ηταν χοντρή, μύριζε κιολας τότε αστα να πανε...
Θα χόρευε στον γάμο και ίδρωσε, νταξ σιγά τα ωά... Θα φρεσκαριζόταν πριν το
URL]]
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
29
Πόντοι
11
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:

καλημερα σας,
οι χοντρές είναι ένα πρώτης τάξεως stepping stone για να χτίσετε αυτοπεποίθηση και να ασχοληθείτε στο μελλον με πιο θελκτικά θήλεα, πιο ωραία μουνιά.
Γνώμη μου είναι να ξεκωλιάσετε την φάκλα..Βγάλτε γούστα,δείρτε,γαμήστε,φτύστε,κατουρήστε..απαξιώστε.Τιμωρήστε την, σκεφτείτε ότι σε ενα παράλληλο σύμπαν η εν λόγω φάκλα,δεν ειναι φάκλα, άλλα μια πρωτης τάξεως μουνάρα που σας απαξιώνει, δεν σας δίνει σημασία και δεν σας κάθετε....
you get the picture

Υγιαίνετε.
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Κάτσε, ρε τύπε, αφού είχες ξαναπάει με δυο παχουλομάνουλα κι έφαγες καλά, το τρίτο γιατί σε χάλασε; :think:

είναι αυτό που λέει ο παίκτης πιο κάτω.ήταν γεμάτες αλλά σχετικά περιποιημένες.δε μπορεί να θες να γαμηθείς και να μη είσαι λίγο περιποιημένη.σκέψου τώρα μήνα Αύγουστο βράδυ με 30 plus βαθμούς έξω και να μυρίζει κρεατίλα και ιδρωτίλα η άλλη.δε μπήκε καν στο κόπο να σκεφτεί να πάει σπίτι της να κάνει ένα μπάνιο και να με πει να την πάρω απο εκεί.
Οπότε μαύρο!
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Εγώ πάντως τα καλύτερα γαμησια τα έχω κάνει με χοντρουλες και γενικότερα με όχι πολύ όμορφες γκόμενες.
Κάποιοι με έλεγαν σαβουρογαμη αλλά ήταν περισσότεροι με το πουλί στο χέρι.Αλλωστε αν η γκομενα εχει μεγάλο βυζι , έχει μεγάλο βυζι τέλος ....δεν πάει να είναι ....
Ό,τι να ναι..
Εννοείται θα μείνω με το πουλί στο χέρι αν η άλλη δε μου αρέσει. Οι χαζοί είστε εσείς που γαμάτε ό,τι σας κάτσει απλά για να γαμήσετε. Συν ότι χαλάτε και την πιάτσα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Εγω γνωρισα μια χονδρη απο το ΜΑΜΒΑ που μιλουσαμε αρκετο καιρο και αν και δεν ειναι καθολου του γουστου μου η χονδρες εκανε τρελο γαμησι πηγαμε σε ξενοδοχειο 3 φορες και μετα την μπλοκαρα γιατι ελεγα στον εαυτο μου θεε μου ποσο χαμηλα επεσα  :2funny: :2funny: :2funny:

  :happy:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ό,τι να ναι..
Εννοείται θα μείνω με το πουλί στο χέρι αν η άλλη δε μου αρέσει. Οι χαζοί είστε εσείς που γαμάτε ό,τι σας κάτσει απλά για να γαμήσετε. Συν ότι χαλάτε και την πιάτσα.
σωστος
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
σκέψου τώρα μήνα Αύγουστο βράδυ με 30 plus βαθμούς έξω και να μυρίζει κρεατίλα και ιδρωτίλα η άλλη.

Οι αδυναμίες του Ναπολέοντα!

O Nαπολέοντας είχε αδυναμία στον ερωτικό… ιδρώτα, αναφέρει η ανθρωπολόγος Έλεν Φίσερ. Kάποτε, ο Bοναπάρτης έγραψε στην πολυαγαπημένη του Zοζεφίνα: «Θα έλθω στο Παρίσι αύριο το απόγευμα. Mην πλυθείς».
Bοναπάρτη ρε γαμώτο... Τώρα τη βοναπαίρνει άλλος... 
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
Αν δε σου αρέσει τι τη τυραννας ρε φιλε? Δε σου καθεται αλλη??!!!

Να ξέρεις εσυ και καθε κομπλεξικος οτι οπως συμπεριφέρεσαι εσυ σε άλλους, θα φτασει μια εποχή που θα συμπεριφέρονται σε εσενα. Νομός απαράβατος

Σωστος!
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Τυποι αμα σας βρισκετε καμια ΣΟΥΜΟ εδω ειμαι εγω
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Οι χοντρές γκόμενες έχουν 1 πλεονέκτημα. Ρουφάνε δυνατά.
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ικανοποιούνται εύκολα οι χοντρές; Οι έμπειροι ας φωτίσουν τους άπειρους
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ικανοποιούνται εύκολα οι χοντρές; Οι έμπειροι ας φωτίσουν τους άπειρους

Καθε γυναικα για να τρεμοχυνει για παρτη σου θα πρεπει να την εχεις γαμησει στο μυαλο πρωτα, εγκεφαλικα.

Αν δεν τα βρειτε εκει,θα παιζει απλα θεατρο για πολλους και διαφορους λογους και σκοπους.

Οι χοντρουλες σε ανεβαζουν πιο ευκολα μεσα στο μυαλο τους (ειδικα αν εισαι μια χαρα σε εμφανιση) γιατι δεν τους τυχαινει καθε μερα, δεν εχουν τοση ζητηση και δεν τρωνε τοσο συχνα πουτσα (κατι που αλλαζει σιγα σιγα και ολοενα και εχουν και αυτες πιο πολλες επιλογες απο οτι παλαιοτερα). Με αυτο ως βαση, φτιαχνονται πιο γρηγορα πιο δυνατα και ναι χυνουν πιο ευκολα και ειναι πιο δεκτικες σε καθε ειδους ξεσκισμα (κατι που το απολαμβανουν σε βαθμο που σπανια ενα μοντελο θα γαμηθει με τοσο παθος γιατι απλα δεν αφηνει τον εαυτο της ελευθερο και το παιζει ντιβα τις πιο πολλες φορες).

Προσωπικα δεν γουσταρω ευκολες καταστασεις. Αλλοι γουσταρουν. Ο καθενας με τα γουστα του.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατι καποιος που ειναι μια χαρα να γουσταρει χοντρες;

Σε καμια περιπτωση δεν θελω να μειωσω τις χοντρες ως γυναικες, απλα ειναι πιο ευκολοι στοχοι (σιγα σιγα αλλαζει αυτο επειδη τους δινουν αξια ακομα και σε αυτες οι διαφοροι πεινασμενοι).

Γιατι λοιπον ενας αντρας να επιλεξει εναν ευκολο στοχο;

Παιξτε και με τα δυσκολα, αλλη φαση.

Στην αρχη τρως τα μουτρα σου εως να μαθεις (αρκετοι μαλακες δυστυχως δεν μαθαινουν ποτε και βγαζουν κακιες και μιζεριες μετα).

Οταν και αν μαθεις...αλλη εντελως φαση. Τοτε ειναι που θα μπεις και στους σωστους κυκλους (που λεγαμε σε αλλο νημα) και θα βαρεθεις απλα να γαμας.

Γιατι; Γιατι οταν σε δουν εξω με μια χοντρη απλα θα γελανε οι μουναρες γυρω σου.

Οταν σε δουν ομως με μια μουναρα, τοτε εσυ θα γελας, καθε μερα.

Γαματε οτι θελετε ο καθενας, δοκιμαστε και με τα δυσκολα και μην απογοητευεστε απο τις πρωτες αποτυχιες. Ψαξτε πανω σας και μεσα σας τι φταιει και φτιαχτε το.

Θα δεις οτι μετα...δεν θα θες να βλεπεις καν τις χοντρες. Θα εχεις επιλογες, θα εισαι παιχτης.
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω για τα πράτα μου βήματα, κάποια λίγο πιο εύκολη θα είναι καλύτερος στόχος. Αν πάω κατευθείαν στιςς δύσκολες με βλέπω να φτάνω τα 25 αγάμητος. Είμαι ήδη αρκετά μεγάλος για παρθένος
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Νομίζω για τα πράτα μου βήματα, κάποια λίγο πιο εύκολη θα είναι καλύτερος στόχος. Αν πάω κατευθείαν στιςς δύσκολες με βλέπω να φτάνω τα 25 αγάμητος. Είμαι ήδη αρκετά μεγάλος για παρθένος
τσον παρθενε σου εχει περασει απο το μυαλο να παρεις ενα μπλε χαρτονομισμα των 20 ευρω, να πας ενα ησυχο απογευματακι για πουρδελοτσαρκα με καποιον φιλαρακο σου η και μονος σου στη φυλης, και να γαμησεις ενα 25χρονο ρωσιδακι η ουκρανακι;
γιατι καθεσαι και περιμενεις ποια ελλεεινιδα χοντρη θα σου κανει τη χαρη;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Νομίζω για τα πράτα μου βήματα, κάποια λίγο πιο εύκολη θα είναι καλύτερος στόχος. Αν πάω κατευθείαν στιςς δύσκολες με βλέπω να φτάνω τα 25 αγάμητος. Είμαι ήδη αρκετά μεγάλος για παρθένος

Εαν δεν εισαι παιχτης και δεν το εχεις γενικα με τις γυναικες, απο το να πας με χοντρη ή κανα μπαζο και να καθεσαι και να παρακαλας και να τους ανεβαζεις τον εγωισμο (γιατι στην ουσια αυτο θα κανεις αφου δεν το εχεις) πηγαινε στα εργαζομενα κοριτσια, διαβασε απο εδω κριτικες και κανε την επιλογη σου.

Πηγαινε και σε ψυχολογο να σε βοηθησει γενικοτερα με θεματα αυτοπεποιθησης και οτι αλλο εχεις μεσα σου και σε καταπιεζει-φρεναρει.

Οσο τα αφηνεις αυτα θα τα βρεις τεραστια μετα οταν θα εχεις παει 30. Καθαρισε τα απο τωρα και ζησε τη ζωη σου σαν αντρας.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τσον παρθενε σου εχει περασει απο το μυαλο να παρεις ενα μπλε χαρτονομισμα των 20 ευρω, να πας ενα ησυχο απογευματακι για πουρδελοτσαρκα με καποιον φιλαρακο σου η και μονος σου στη φυλης, και να γαμησεις ενα 25χρονο ρωσιδακι η ουκρανακι;
γιατι καθεσαι και περιμενεις ποια ελλεεινιδα χοντρη θα σου κανει τη χαρη;

Σωστα σου μιλησε ο ανθρωπος εδω, κανε οτι σου λεει. Χιλιες φορες καλυτερο απο αυτο που ηδη κανεις.
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Δεν έχετε άδικο. Θα το σκεφτώ να ψαχτώ για κάτι τέτοιο. Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι ίσως είναι χαζό να τα σκάσω για μισό λεπτό δουλειά (δεν πιστεύω να αντέξω παραπάνω την πρώτη μου φορά :P )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom