Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
και δε σου φαινεται..

URL]]
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.993
Κριτικές
1
Like
2.765
Πόντοι
606

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
όπως λέει κι ο Κοντοπίδης: αν δεν μπαζώσεις, δε χτίζεις
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.993
Κριτικές
1
Like
2.765
Πόντοι
606
όπως λέει κι ο Κοντοπίδης: αν δεν μπαζώσεις, δε χτίζεις
καλα τα λες.
αμα δεις τον βυζο και τον φερεις στο μυαλο σου να παλευει με 100+ ελα να μου τα ξαναπεις.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
μπορεί να μπει και στα θέματα φετίχ και μαζοχισμός
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
και μια που το θίξατε, υπάρχουν και άβυζες χοντρές...
 

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
951
Πόντοι
361
Υπερβαρες ανετα τις σκιζω!!!
Παχυσαρκες με τιποτα, ιδιως αν δεν μπορουν να κουνηθουν απο το παχος...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
χαιρομαι π υπαρχουν ελληνες αντρες π εκτιμουν εμας τις bbw!
 

Sopranos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
78
Like
33
Πόντοι
1
Το πιο βασικό σε κάποια υπερβαρη είναι το πρόσωπο. Αυτό μπορεί να καλύψει τις οποιες σωματικές αδυναμίες. Αντίθετα προσωπικά κάποια που μπορεί να χει σωματαρα αν δεν βλέπεται στο πρόσωπο δεν μου βγαίνει να κάνω κατι.. Βέβαια γούστα είναι αυτά...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Το πιο βασικό σε κάποια υπερβαρη είναι το πρόσωπο. Αυτό μπορεί να καλύψει τις οποιες σωματικές αδυναμίες. Αντίθετα προσωπικά κάποια που μπορεί να χει σωματαρα αν δεν βλέπεται στο πρόσωπο δεν μου βγαίνει να κάνω κατι.. Βέβαια γούστα είναι αυτά...

ετσι ακριβως!
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Μερικές φορές δεν παίζει ρόλο η εμφάνιση. Είναι και τι σου βγάζει η κάθε γκόμενα. Μπορεί να είναι χοντρή αλλά να σε φτιάχνει εγγεφαλικά και να θέλεις να την σκίζεις συνέχεια!
Εκτός του "χοντρή" ή οχι, νομίζω οτι λίγο πολύ σε ολους μας εχει τύχει να φάμε μεγαλο σκάλωμα με μια μέτρια γκόμενα. Μονο και μονο επειδή για τον α,β λόγο μας εφτιαχνε τρελά!
και η παπαριζου νταρντανα δεν ειναι?
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Το πιο βασικό σε κάποια υπερβαρη είναι το πρόσωπο. Αυτό μπορεί να καλύψει τις οποιες σωματικές αδυναμίες. Αντίθετα προσωπικά κάποια που μπορεί να χει σωματαρα αν δεν βλέπεται στο πρόσωπο δεν μου βγαίνει να κάνω κατι.. Βέβαια γούστα είναι αυτά...

Νομίζω ότι το βασικό για μια χοντρή είναι το στάδιο αγαμίας του άλλου αν έχει να γαμήσει καιρό τόσο περισσότερα κιλά αντέχει ή πόσο μπαζογαμιάς είναι  ....
Όσοι μπορούν να διαλέξουν διαλέγουν τις λεπτές πλιν ελαχίστων εξαιρέσεων φυσικά γιατί υπάρχουν και βίτσια....
Φυσικά δεν λέω για τις κοπέλες που έχουν λίγα κιλά παραπάνω σε σωστά σημεία.  
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Το πιο βασικό σε κάποια υπερβαρη είναι το πρόσωπο. Αυτό μπορεί να καλύψει τις οποιες σωματικές αδυναμίες. Αντίθετα προσωπικά κάποια που μπορεί να χει σωματαρα αν δεν βλέπεται στο πρόσωπο δεν μου βγαίνει να κάνω κατι.. Βέβαια γούστα είναι αυτά...
τι να το κάνεις και αυτό δεν αρκεί, γιατί ήμαστε κυρίως οπτικοί τύποι οι άντρες. Οπότε εάν το 90% είναι χάλια δύσκολα μετά να κάνει κούκου το εργαλείο. Αυτά βέβαια αλλάζουν εάν έχεις καιρό να γαμήσεις. Φυσικά μια χοντρή δεν μπορεί για λόγους εργονομίας να γαμηθεί πολύ καλά, ούτε πάνω σου να ανέβει ούτε πολλά πολλά να κάνεις.
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Για το τελευταίο που γράφει ο πιο πάνω έχεις δίκιο...δείχνει κόμπλεξ.

Η αλήθεια βέβαια είναι πως από τις λίγες εμπειρίες που είχα με χοντρά κορίτσια (4-5) ,οι περισσότερες ήταν πολύ υποτακτικές.

Ειδικά η μία καύλωνε απίστευτα με το ξεφτίλισμα...ξυλο...φτυσιμο..βρίσιμο..κατούρημα... έχυνε σαν τρελή.

Επίσης γενικώς 5/5 καλές πίπες.
κατά βάση είναι γυναίκες με έντονη προσωπικότητα ( ίσως και λόγω βάρους θα έλεγα και δε το λέω για να θίξω κάποια, κ εγώ στην ίδια κατηγορία ανήκω.) Οι οποίες θέλουν να πάρει ο άλλος το πάνω χέρι στο κρεβάτι, γιατί στη ζωή τους έχουν μάθει να έχουν τον έλεγχο, κυρίως για να κοντρολαρουν και κάποια ζώα απ' όποια δέχονται επίθεση και ρατσιστικά σχόλια για το βάρος τους. Πρέπει να έχει πολλά gats για να ανταπεξέλθει.. ευτυχώς έχει αρχίσει να αλλάζει αυτό το σκηνικό σιγά σιγά. Κ αυτό φαίνεται ακόμη και απ' τα ρούχα.Παλαιοτερα,μια γυναίκα με έξτρα βάρος δε μπορούσε να βρει όμορφα κ κομψά ρούχα.. τώρα πλέον έχουν υπάρξει και μοντέλα plus size. Όταν ο καθένας αποδεχτεί τον εαυτό  του όμως όπως είναι θα μπορέσει να αποδεχτεί και τους γύρω του. Αυτό για μένα είναι το πρόβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom