Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
Οι χοντρες που αδυνατιζουν, το παιρνουν πανω τους ψυχολογικα;
ή κρατουν χαμηλο προφιλ απο τα χρονια που ηταν χοντρες και δεν τις κοιταζε ανθρωπος;
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Οι χοντρες που αδυνατιζουν, το παιρνουν πανω τους ψυχολογικα;
ή κρατουν χαμηλο προφιλ απο τα χρονια που ηταν χοντρες και δεν τις κοιταζε ανθρωπος;
Μαυτα που εχω βιωσει απο κολητο φιλο που γαμουσε καποτε μια χοντρη και οταν μιλαμε χοντρη μιλαμε για αισχος οταν αυτη εφυγε απο το χωριο και την ξαναειδαμε μετα απο χρονια ειχε αδυνατισει πολυ κυκλοφορουσε στην τριχα και τον φιλο μου που την ξεμουνιαζε για χρονια και εσβηνε της καυλες της ουτε γυρισε να τον δει λες και δεν τον ηξερε.Ψιλομυτα και σκατοψυχη καμια σχεση με αυτη που ηταν καποτε.Το περνουν πανω τους και νομιζουν πως μετα ειναι οι απλησιαστες θεες.Δεν λεω πως ολες ειναι ετσι αλλα αυτη η πατσαβουρα ηταν και παραηταν.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μαυτα που εχω βιωσει απο κολητο φιλο που γαμουσε καποτε μια χοντρη και οταν μιλαμε χοντρη μιλαμε για αισχος οταν αυτη εφυγε απο το χωριο και την ξαναειδαμε μετα απο χρονια ειχε αδυνατισει πολυ κυκλοφορουσε στην τριχα και τον φιλο μου που την ξεμουνιαζε για χρονια και εσβηνε της καυλες της ουτε γυρισε να τον δει λες και δεν τον ηξερε.Ψιλομυτα και σκατοψυχη καμια σχεση με αυτη που ηταν καποτε.Το περνουν πανω τους και νομιζουν πως μετα ειναι οι απλησιαστες θεες.Δεν λεω πως ολες ειναι ετσι αλλα αυτη η πατσαβουρα ηταν και παραηταν.
Δεν φταινε οι χοντρες.
Οι πυρφοροι φταινε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μαυτα που εχω βιωσει απο κολητο φιλο που γαμουσε καποτε μια χοντρη και οταν μιλαμε χοντρη μιλαμε για αισχος οταν αυτη εφυγε απο το χωριο και την ξαναειδαμε μετα απο χρονια ειχε αδυνατισει πολυ κυκλοφορουσε στην τριχα και τον φιλο μου που την ξεμουνιαζε για χρονια και εσβηνε της καυλες της ουτε γυρισε να τον δει λες και δεν τον ηξερε.Ψιλομυτα και σκατοψυχη καμια σχεση με αυτη που ηταν καποτε.Το περνουν πανω τους και νομιζουν πως μετα ειναι οι απλησιαστες θεες.Δεν λεω πως ολες ειναι ετσι αλλα αυτη η πατσαβουρα ηταν και παραηταν.
δεν εχει να κανει με το ότι ητανε πρωην χοντρη και με λεπτες που εχεις χωρισει το ιδιο μπορει να συμβει, γενικα οι χοντρες είναι πιο καλοψυχες το ιδιο και οι πρωην χοντρες από τις υπολοιπες εμφανσιμες, είναι σαν τους ανθρώπους που εχουν ένα σοβαρο πρόβλημα υγειας ή περασαν ένα πρόβλημα υγειας, πχ έναν καρκινο, τα βλεπουν τα πραγματα πιο φιλοσοφημένα, κανουν αγαθοεργιες, εθελοντισμο κλπ.
δηλαδή τι περιμενες να εχεις τσακωθεί με καποια και μετα από καιρο να σε φιλαει σταυρωτα στο δρομο?
ή να εχει γκομενο ή συζυγο και να σταματάει στο δρομο για να χαριεντιζεται με έναν πρωην γκομενο?

ενταξει δεν ειμαστε τοσο ευρωπαιοι, εχουμε λιγο ισλαμ στην νοοτροπια μας ακομα.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
68
Πόντοι
1
δεν πιστευω οτι οι χοντρες ειναι πιο καλοψυχες!
εχω εμπειρια!
διαθεσιμες ναι!
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
δεν εχει να κανει με το ότι ητανε πρωην χοντρη και με λεπτες που εχεις χωρισει το ιδιο μπορει να συμβει, γενικα οι χοντρες είναι πιο καλοψυχες το ιδιο και οι πρωην χοντρες από τις υπολοιπες εμφανσιμες, είναι σαν τους ανθρώπους που εχουν ένα σοβαρο πρόβλημα υγειας ή περασαν ένα πρόβλημα υγειας, πχ έναν καρκινο, τα βλεπουν τα πραγματα πιο φιλοσοφημένα, κανουν αγαθοεργιες, εθελοντισμο κλπ.
δηλαδή τι περιμενες να εχεις τσακωθεί με καποια και μετα από καιρο να σε φιλαει σταυρωτα στο δρομο?
ή να εχει γκομενο ή συζυγο και να σταματάει στο δρομο για να χαριεντιζεται με έναν πρωην γκομενο?

ενταξει δεν ειμαστε τοσο ευρωπαιοι, εχουμε λιγο ισλαμ στην νοοτροπια μας ακομα.
Φιλος ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες.Η συγκεκριμενη τυπισα με τον φιλο μου ηταν μελι γαλα και αυτη γουσταρε και ο αλλος γουσταρε περνουσαν καλα πως να το κανουμε και χωρισαν καθαρα λογο αποστασης γιατι κανενας δεν ηθελε να συναντιουνται μια φορα το τετραμηνο πχ δεν χωρισαν ασχημα η με καποιον τσακωμο και μαλιστα ειχαν και μια επικοινωνια μετα .Ε χρονια μετα που εμφανιστηκε στα μερη ξανα μονη ουτε με γκομενο ουτε τιποτα και αδυνατισε και γενικα εγινε πολυ πιο εμφανισιμη καλα καλα δεν γυρισε ουτε να τον δει οταν την χαιρετησε και απλα πηγε να της πει τι κανει πως περναει κλπ.Ειχε ενα υφακι σαν να ελεγε δε μας παρατας και συ ρε μαλακα ενταξει τοτε εκανα την δουλεια μου τωρα σιγα μην κατσω να ασχοληθω μαζι σου.Τελως παντων οπως ειπα ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες γιατι και γω ετυχα σε καποια παρομοια περιπου περιπτωση και η γκομενα καμια σχεση με αυτη που περιγραφω.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Οι χοντρές το δίνουν και καταλαβαίνει στο σεξ. Είναι πολύ ορεξάτες και πολύ πρόστυχες. :rockon:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Οι 'χοντρές' η μάλλον γεματούλες 'η αφράτες είναι πολλύ καυλιάρες,πιό πρόστυχες και πιό ανοιχτές  :fuck1: σε kinky φάσεις θα έλεγα !!  :dancing:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Οι 'χοντρές' η μάλλον γεματούλες 'η αφράτες είναι πολλύ καυλιάρες,πιό πρόστυχες και πιό ανοιχτές  :fuck1: σε kinky φάσεις θα έλεγα !!  :dancing:
Σωστά δεν επαναπαύονται στην εμφάνιση και δίνουν το κάτι παραπάνω.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.115
Πόντοι
206
οι χοντρες γαμιουντε καλυτερα, ειναι καλοψυχες και @@ μπλε!

το ιδιο με τις υπολοιπες ειναι, δεν εχει να κανει με τα κιλα, στον ανθρωπο ειναι.
μπορει να ξεφτυλιζεται στο σεξ, μπορει να ειναι και καρχια...
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
οποιος δε γάμησε χοντρούλα δε γαμησε καθόλου. αμα δε μπαζώσεις δε χτίζεις λεει ο σοφός λαός. όταν σμπρώχνω θελω να ακούω πλάτς πλάτς όχι κράκ κράκ
:heavymetalbig:
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
οι χοντρες 90% ειναι απελευθερωμενες και κανουν καλη παρεα με αντρες χαβαλε κλπ.στο δε γαμησι πιανουν ταβανι οχι απλα τα δινουν ολα ματωνουν τη φανελα και σεβονται μεχρι τελευταιο χιλιοστο τον πουτσο.που τρωνε...τσιμπουκι απο χοντρη σε αλλο επιπεδο....και οταν λεω χοντρη εννοω ευσωμη οχι τσουβαλι για ελιες
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Τα γούστα οι προτιμήσεις και οι χαρές είναι προσωπικά θέματα και σεβαστά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι χοντρες γαμιουντε καλυτερα, ειναι καλοψυχες και @@ μπλε!

το ιδιο με τις υπολοιπες ειναι, δεν εχει να κανει με τα κιλα, στον ανθρωπο ειναι.
μπορει να ξεφτυλιζεται στο σεξ, μπορει να ειναι και καρχια...
κατά μεσο ορο οι χοντρες συμπεριφερονται καλυτερα γιατι εχουν κομπλεξ κατωτερότητας και λαιμαργια στο σεξ.
δηλαδή είναι πιο υποτακτικες , υπάκουες, δινουν πιο ευκολα κωλο, υποσυνείδητα ξερουν ποτι τους κανεις χαρη που της γαμας ετσι όπως είναι οποτε κανουν τα παντα για να σε ευχαριστησουν. μαλλον εχεις μικρο δειγμα από χοντρες.
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
κατά μεσο ορο οι χοντρες συμπεριφερονται καλυτερα γιατι εχουν κομπλεξ κατωτερότητας και λαιμαργια στο σεξ.
δηλαδή είναι πιο υποτακτικες , υπάκουες, δινουν πιο ευκολα κωλο, υποσυνείδητα ξερουν ποτι τους κανεις χαρη που της γαμας ετσι όπως είναι οποτε κανουν τα παντα για να σε ευχαριστησουν. μαλλον εχεις μικρο δειγμα από χοντρες.
περιγραφεις την γνωστη υπερβαρη μου φαινεται. χαχαχαχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
περιγραφω την πλειοψηφια από τις χοντρες που εχω γαμησει, και εχω αρκετο δειγμα από χοντρες εχω σηκωσει πολλα κιλα σε αρασε και ζετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom