Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Καλησπέρα. Είμαι η Νίκη από Αθήνα. 22 χρονών. Για 1 μήνα μόνο θέλω να κάνω μασάζ.  3 την εβδομάδα. Νομίζω ξέρω να κάνω καλά. Αυτό που ζητάω είναι 250 για 1,5 ώρα. Σε ξενοδοχείο δεν θέλω. Οπότε θα πρέπει να υπάρχει χώρος. Επίσης δεν θέλω να καλύψω παραπάνω. Μόνο αυτό που είπα. Ευχαριστώ πολύ

:jerking:  :jerking:  :jerking:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Είμαι η Νίκη από Αθήνα. 22 χρονών. Για 1 μήνα μόνο θέλω να κάνω μασάζ.  3 την εβδομάδα. Νομίζω ξέρω να κάνω καλά. Αυτό που ζητάω είναι 250 για 1,5 ώρα. Σε ξενοδοχείο δεν θέλω. Οπότε θα πρέπει να υπάρχει χώρος. Επίσης δεν θέλω να καλύψω παραπάνω. Μόνο αυτό που είπα. Ευχαριστώ πολύ
μην το βαζεις τοσο φτηνα και πλακωσει πελατεια πολλη, δε θα προλαβαινεις :2funny: :2funny: :2funny: α ρε κατι νουμερα που υπαρχουν  :rockon:
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Γιατι να κουράζεσαι με 3 ραντεβού τη βδομάδα? Κάνε ένα τρίωρο με 750€ και καθάρισες. Πες μου κάτι. Είσαι καθόλου καλά?
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Πάλι εσύ εδώ? Γράφτηκες με άλλο όνομα αλλα η αγγελία σου είναι ίδια και απαράλλαχτη. Ακόμα για πρωινά ραντεβού ψάχνεις για να μην σε πάρει χαμπάρι ο φίλος σου? Ακου 250€!!!!!. Ούτε τα μοντέλα στα πρωϊνάδικα δεν χρεώνουν τόσο πολύ την βίζιτα
:2funny: :2funny: :effemine:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Είμαι η Νίκη από Αθήνα. 22 χρονών. Για 1 μήνα μόνο θέλω να κάνω μασάζ.  3 την εβδομάδα. Νομίζω ξέρω να κάνω καλά. Αυτό που ζητάω είναι 250 για 1,5 ώρα. Σε ξενοδοχείο δεν θέλω. Οπότε θα πρέπει να υπάρχει χώρος. Επίσης δεν θέλω να καλύψω παραπάνω. Μόνο αυτό που είπα. Ευχαριστώ πολύ



ενδιαφερομαι, κλεισαμε!

θα μου δωσεις ομως το στριγκακι σου

δεχεσαι?
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι η Νίκη από Αθήνα. 22 χρονών. Για 1 μήνα μόνο θέλω να κάνω μασάζ.  3 την εβδομάδα. Νομίζω ξέρω να κάνω καλά. Αυτό που ζητάω είναι 250 για 1,5 ώρα. Σε ξενοδοχείο δεν θέλω. Οπότε θα πρέπει να υπάρχει χώρος. Επίσης δεν θέλω να καλύψω παραπάνω. Μόνο αυτό που είπα. Ευχαριστώ πολύ

Πας καλά κοπέλα μου?
 

Athanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
154
Like
20
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Είμαι η Νίκη από Αθήνα. 22 χρονών. Για 1 μήνα μόνο θέλω να κάνω μασάζ.  3 την εβδομάδα. Νομίζω ξέρω να κάνω καλά. Αυτό που ζητάω είναι 250 για 1,5 ώρα. Σε ξενοδοχείο δεν θέλω. Οπότε θα πρέπει να υπάρχει χώρος. Επίσης δεν θέλω να καλύψω παραπάνω. Μόνο αυτό που είπα. Ευχαριστώ πολύ
Μεσα... μονο αν εισαι η Χριστινα Μουστακα και ποσταρεις με ψευδονυμο στο bou!
 

Dissonant

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Guys σιγουρα μακρια απο το elite... ολες τις δοκιμασα..... τιποτα πουθενα...
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Γιουλη ... κοτνοπουτανο με κωλαρα βραζιλιανικη , υπεροχο προσωπο , μουναρα... και καυλωνει αν εχεις και εσυ παθος να συνοδηγησεις.. παει εκει που το κατευθυνεις. εχει τα θεματακια της,ενα μόνιμο αγχος θα ελεγα , μια τσιτα..... Καθαρη ολα καλα. τα την κανω στανταρακι . σιγουρα θελει ειδικους χειρισμους για να ξεκλειδωσει ή πολυ καλο γαμησι..
Φίλε μου μήπως έχεις τηλ. Γιούλης?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Κ γω θελω γιγαντα
Καλη λενε
δεν εχω παρει φιλε...τι να σου πω...Άλλα ακουγονται..Αλλα παλι αν δεν παρω δεν μπορω να πω...
Ο σουστας ερωτευεται και ευκολα...τι να πω... ;)

Παντως, για αλλο λογο με πηραν τα γελια....
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
δεν εχω παρει φιλε...τι να σου πω...Άλλα ακουγονται..Αλλα παλι αν δεν παρω δεν μπορω να πω...
Ο σουστας ερωτευεται και ευκολα...τι να πω... ;)

Παντως, για αλλο λογο με πηραν τα γελια....
Τη καλημερα μου σε ολουs,εχω την γνωμη,οσο αφορα τη Γιουλη,οτι ειναι μια απλα μετρια απο εμφανιση κ σωμα κοπελα,με ωραιο κωλαρακι μεν αλλα κ πολυ περιεργη συμπεριφορα.καλυτερα να κοιταξουμε αλλου!!!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Μετά από 2 χρόνια απουσίας στο εξωτερικό....είναι πολύ δύσκολο να διαβάσω όλα τα post.
Τι προτείνετε ρε παιδες για μασαζ κλπ κλπ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom