Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
Παιδιά. Δεν έχουμε συγκρίνει ποτέ ποιότητα του μασάζ. Ποια είναι κατά την άποψη σας η νο1 μασερ στο μασάζ που να προσφέρει όμως τουλάχιστον και φραπέ? (ασχέτου εμφάνισης). Υποψήφια για νο1 είναι η Ρωσσίδα Ιουλία στο Περιστέρι κατά την άποψη μου που κάνει φοβερό μασάζ αλλά μας τα χαλάει στον φραπέ και στην εμφάνιση.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παιδιά. Δεν έχουμε συγκρίνει ποτέ ποιότητα του μασάζ. Ποια είναι κατά την άποψη σας η νο1 μασερ στο μασάζ που να προσφέρει όμως τουλάχιστον και φραπέ? (ασχέτου εμφάνισης). Υποψήφια για νο1 είναι η Ρωσσίδα Ιουλία στο Περιστέρι κατά την άποψη μου που κάνει φοβερό μασάζ αλλά μας τα χαλάει στον φραπέ και στην εμφάνιση.
Για πες λεπτομερειες.... τι εννοεις τα χαλαει στο φραπέ και στην εμφάνιση;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
τι ήθελες να δημοσιεύσεις;
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
2 καταδρομικές πρόσφατα οπότε ενημερώνω...
1)   28 χρονών όπως μου δήλωσε και όχι 25. Ελληνίδα με εμφάνιση λίγο καλύτερη από Βίκυ-Στεφανία, σε αυτό το στυλ όμως. Γεματούλα δηλαδή αλλά όχι υπερβολικά. Μασάζ ανύπαρκτο. Στο δεκαπεντάλεπτο με γυρίζει. Τελείωμα με συμπαθητική πιπούλα. Κόστος 30 ευρώ.
2) Η κυρία Ελβίρα. Ρωσσίδα 50άρα. Ψιλοκρατιέται. Αν βάλετε το τηλ στο γνωστό site βλέπετε φωτογραφίες. Μασάζ αρκετά καλό και πιπούλα στο τέλος. Στο τηλέφωνο μου ανέφερε από μόνη της ότι δεν κάνει εκτόνωση αλλά δεν πτοήθηκα! Κόστος επίσης 30 ευρώ.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
2 καταδρομικές πρόσφατα οπότε ενημερώνω...
1)   28 χρονών όπως μου δήλωσε και όχι 25. Ελληνίδα με εμφάνιση λίγο καλύτερη από Βίκυ-Στεφανία, σε αυτό το στυλ όμως. Γεματούλα δηλαδή αλλά όχι υπερβολικά. Μασάζ ανύπαρκτο. Στο δεκαπεντάλεπτο με γυρίζει. Τελείωμα με συμπαθητική πιπούλα. Κόστος 30 ευρώ.
2) Η κυρία Ελβίρα. Ρωσσίδα 50άρα. Ψιλοκρατιέται. Αν βάλετε το τηλ στο γνωστό site βλέπετε φωτογραφίες. Μασάζ αρκετά καλό και πιπούλα στο τέλος. Στο τηλέφωνο μου ανέφερε από μόνη της ότι δεν κάνει εκτόνωση αλλά δεν πτοήθηκα! Κόστος επίσης 30 ευρώ.
Μπαμπη εισαι κομμαντο... :rockon:
κατ οικον η μαχη....?  :ak:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
2 καταδρομικές πρόσφατα οπότε ενημερώνω...
1)  28 χρονών όπως μου δήλωσε και όχι 25. Ελληνίδα με εμφάνιση λίγο καλύτερη από Βίκυ-Στεφανία, σε αυτό το στυλ όμως. Γεματούλα δηλαδή αλλά όχι υπερβολικά. Μασάζ ανύπαρκτο. Στο δεκαπεντάλεπτο με γυρίζει. Τελείωμα με συμπαθητική πιπούλα. Κόστος 30 ευρώ.
2) Η κυρία Ελβίρα. Ρωσσίδα 50άρα. Ψιλοκρατιέται. Αν βάλετε το τηλ στο γνωστό site βλέπετε φωτογραφίες. Μασάζ αρκετά καλό και πιπούλα στο τέλος. Στο τηλέφωνο μου ανέφερε από μόνη της ότι δεν κάνει εκτόνωση αλλά δεν πτοήθηκα! Κόστος επίσης 30 ευρώ.

Η πρώτη έχει και δύο αγγελίες στην  Χ.Ε. όπου συναγωνιστές την έχουν θάψει. Συγκεκριμένα απαντήσεις στο παρών νήμα Νο #13589, #14356, #14374.

Για την δεύτερη χαράς το κουράγιο σου.  :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
2 καταδρομικές πρόσφατα οπότε ενημερώνω...
1)   28 χρονών όπως μου δήλωσε και όχι 25. Ελληνίδα με εμφάνιση λίγο καλύτερη από Βίκυ-Στεφανία, σε αυτό το στυλ όμως. Γεματούλα δηλαδή αλλά όχι υπερβολικά. Μασάζ ανύπαρκτο. Στο δεκαπεντάλεπτο με γυρίζει. Τελείωμα με συμπαθητική πιπούλα. Κόστος 30 ευρώ.
2) Η κυρία Ελβίρα. Ρωσσίδα 50άρα. Ψιλοκρατιέται. Αν βάλετε το τηλ στο γνωστό site βλέπετε φωτογραφίες. Μασάζ αρκετά καλό και πιπούλα στο τέλος. Στο τηλέφωνο μου ανέφερε από μόνη της ότι δεν κάνει εκτόνωση αλλά δεν πτοήθηκα! Κόστος επίσης 30 ευρώ.
για πε για ελβιρα κατι παραπανω
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.029
Πόντοι
736
Τι άλλο να πω? Δεν ενθουσιάστηκα γενικά. Ενδείκνυται για milf-gilfολάτρεις. Ίσως προχωράει και σε μπριζόλα. Εγώ δεν ψήθηκα να δοκιμάσω.
μπαμπη εχεις παρει και κυρα εφη? ποια ειναι προτιμοτερη λες??
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
μπαμπη εχεις παρει και κυρα εφη? ποια ειναι προτιμοτερη λες??
Όχι, αλλά απ'όσα έχω διαβάσει η Ελβίρα πρέπει να είναι καλύτερη και αν δεν κάνω λάθος οικονομικότερη. Αν κάποιος έχει πάρει και τις 2 ας μας πει.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
2) Η κυρία Ελβίρα. Ρωσσίδα 50άρα. Ψιλοκρατιέται. Αν βάλετε το τηλ στο γνωστό site βλέπετε φωτογραφίες. Μασάζ αρκετά καλό και πιπούλα στο τέλος. Στο τηλέφωνο μου ανέφερε από μόνη της ότι δεν κάνει εκτόνωση αλλά δεν πτοήθηκα! Κόστος επίσης 30 ευρώ.
μπράβο Μπάμπη που ξεκλείδωσες τη θεία Ελβίρα
η πιπούλα της καλή?
την έγδυσες καθόλου κι αν ναι από σωματάκι πως είναι?
αν την κατάφερες να έρθει σε ξενοδοχείο είσαι τεραστιοτεράστιος!
 
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
μπράβο Μπάμπη που ξεκλείδωσες τη θεία Ελβίρα
η πιπούλα της καλή?
την έγδυσες καθόλου κι αν ναι από σωματάκι πως είναι?
αν την κατάφερες να έρθει σε ξενοδοχείο είσαι τεραστιοτεράστιος!
 
Mόνο βυζάκια έβγαλε. 1,5 νούμερο ψιλοχαλαρά λόγω ηλικίας. Σπίτι ήρθε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom