Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Η γνωστή Αγνή που έχει αναφερθεί πολλές φορες εδω μέσα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Η γνωστή Αγνή που έχει αναφερθεί πολλές φορες εδω μέσα.

Πήγαινα  να γράψω κριτική για την Αγνή και είδα το μήνυμά σου!
Την συνάντησα πριν λίγες ημέρες ύστερα από την προτροπή φίλου μου που είναι συχνός της πελάτης τελευταία.
Καταρχάς είναι πολύ επικοινωνιακή, τόσο από το τηλ όσο και από κοντά. Έχει χιούμορ και προσπαθεί να σπάσει τον πάγο από το πρώτο λεπτό.
Εμφανισιακά είναι κοντούλα (αρκετά), με ωραίο στήθος, πεταχτό κώλο και μερικά πιασιματάκια (όχι χοντρή, απλά έχει λίγη κοιλίτσα και πλαϊνά). Στο πρόσωπο είναι αδιάφορη, ίσως λίγο γλυκιά αλλά γενικά αδιάφορη. Κάνει τα πάντα συν μασάζ με 60 ευρώ για μία ώρα ενώ οι δύο ώρες με δύο εκτονώσεις είναι στα 80.
Τώρα στα του προγράμματος, δεκτική στον τομέα σεξ με καλή συμμετοχή και μέτρια προς καλή πίπα. Όχι κάτι το τρελό σαν σύνολο αλλά ικανοποιητικά για τα λεφτά που παίρνει. Στο μασάζ επίσης μου άφησε θετική εντύπωση.
Τώρα αν θα τη ξανασυναντούσα όμως δε νομίζω, γιατί δε με τρέλανε εμφανισιακά (δεν είναι άσχημη σε καμία περίπτωση όμως εμένα δε μου έκανε κλικ). Για μία φορά πάντως καλά πέρασα και τη θεωρώ καλή εμπειρία, αν και σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις και καλύτερες επιλογές.

** Προσωπικά δεδομένα των κοριτσιών δεν ενδιαφέρουν κανέναν. ΜΟΝΟ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ **
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Πήγαινα  να γράψω κριτική για την Αγνή και είδα το μήνυμά σου!
Την συνάντησα πριν λίγες ημέρες ύστερα από την προτροπή φίλου μου που είναι συχνός της πελάτης τελευταία.
Καταρχάς είναι πολύ επικοινωνιακή, τόσο από το τηλ όσο και από κοντά. Έχει χιούμορ και προσπαθεί να σπάσει τον πάγο από το πρώτο λεπτό.
Εμφανισιακά είναι κοντούλα (αρκετά), με ωραίο στήθος, πεταχτό κώλο και μερικά πιασιματάκια (όχι χοντρή, απλά έχει λίγη κοιλίτσα και πλαϊνά). Στο πρόσωπο είναι αδιάφορη, ίσως λίγο γλυκιά αλλά γενικά αδιάφορη. Κάνει τα πάντα συν μασάζ με 60 ευρώ για μία ώρα ενώ οι δύο ώρες με δύο εκτονώσεις είναι στα 80.
Τώρα στα του προγράμματος, δεκτική στον τομέα σεξ με καλή συμμετοχή και μέτρια προς καλή πίπα. Όχι κάτι το τρελό σαν σύνολο αλλά ικανοποιητικά για τα λεφτά που παίρνει. Στο μασάζ επίσης μου άφησε θετική εντύπωση.
Τώρα αν θα τη ξανασυναντούσα όμως δε νομίζω, γιατί δε με τρέλανε εμφανισιακά (δεν είναι άσχημη σε καμία περίπτωση όμως εμένα δε μου έκανε κλικ). Για μία φορά πάντως καλά πέρασα και τη θεωρώ καλή εμπειρία, αν και σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις και καλύτερες επιλογές.

τα τατουαζ που αναφερεις εχουν σβηστεί πότε την συνάντησες την κοπέλα και τα είδες εσύ ??
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Πήγαινα  να γράψω κριτική για την Αγνή και είδα το μήνυμά σου!
Την συνάντησα πριν λίγες ημέρες ύστερα από την προτροπή φίλου μου που είναι συχνός της πελάτης τελευταία.
Καταρχάς είναι πολύ επικοινωνιακή, τόσο από το τηλ όσο και από κοντά. Έχει χιούμορ και προσπαθεί να σπάσει τον πάγο από το πρώτο λεπτό.
Εμφανισιακά είναι κοντούλα (αρκετά), με ωραίο στήθος, πεταχτό κώλο και μερικά πιασιματάκια (όχι χοντρή, απλά έχει λίγη κοιλίτσα και πλαϊνά). Στο πρόσωπο είναι αδιάφορη, ίσως λίγο γλυκιά αλλά γενικά αδιάφορη. Κάνει τα πάντα συν μασάζ με 60 ευρώ για μία ώρα ενώ οι δύο ώρες με δύο εκτονώσεις είναι στα 80.
Τώρα στα του προγράμματος, δεκτική στον τομέα σεξ με καλή συμμετοχή και μέτρια προς καλή πίπα. Όχι κάτι το τρελό σαν σύνολο αλλά ικανοποιητικά για τα λεφτά που παίρνει. Στο μασάζ επίσης μου άφησε θετική εντύπωση.
Τώρα αν θα τη ξανασυναντούσα όμως δε νομίζω, γιατί δε με τρέλανε εμφανισιακά (δεν είναι άσχημη σε καμία περίπτωση όμως εμένα δε μου έκανε κλικ). Για μία φορά πάντως καλά πέρασα και τη θεωρώ καλή εμπειρία, αν και σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις και καλύτερες επιλογές.

Πρην πιες ολα αυτα κοιτα πρωτα στο καθρέφτη μην κρίνεις. Αν δεν σου άρεσε δε θα πήγαινες. Πηγές απο ανάγκης σου να πεις Ευχαριστώ στη κοπελα που σε δέχτηκε. Γελοίε τι να πω δεν μας νιαζει αμα ξανα πας η όχι. Και την εμφάνιση δεν πληρώνεις πληρώνεις, πληρώνεις την πραξη που κανείς. Λιγο σεβασμό στις κοπελες που δουλευον σε μασάζ και οχι μόνο και μας δέχονται.
Καλο βράδυ.
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
για να ξέρουμε για ποιά μιλάμε


η Αγνή λοιπόν είναι μια κοντούλα κοπέλα με αρκετά πιασήματα ζουμερό βυζί και όμορφο πρόσωπο. Η ομορφιά είναι υποκειμενική αλλα εμενα μου αρεσε. Μασαζ μέτριο ως πολύ καλό. Πίπα χωρίς δόντια και γαμήσι σε όποια στάση θέλεις χωρίς διαμαρτυρίες όπως κάτι άλλες. Τιμή 50 ευρώ που για την εποχή μας είναι τίμιο ποσό για τις υπηρεσιες που προσφερει. Εγώ ήδη την έχω συναντήσει δυο φορές και μαλλον θα την ξαναπαρω.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
για να ξέρουμε για ποιά μιλάμε


η Αγνή λοιπόν είναι μια κοντούλα κοπέλα με αρκετά πιασήματα ζουμερό βυζί και όμορφο πρόσωπο. Η ομορφιά είναι υποκειμενική αλλα εμενα μου αρεσε. Μασαζ μέτριο ως πολύ καλό. Πίπα χωρίς δόντια και γαμήσι σε όποια στάση θέλεις χωρίς διαμαρτυρίες όπως κάτι άλλες. Τιμή 50 ευρώ που για την εποχή μας είναι τίμιο ποσό για τις υπηρεσιες που προσφερει. Εγώ ήδη την έχω συναντήσει δυο φορές και μαλλον θα την ξαναπαρω.
ωραια ενημερωση φιλε :hi:
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
τα τατουαζ που αναφερεις εχουν σβηστεί πότε την συνάντησες την κοπέλα και τα είδες εσύ ??
Την κοπέλα την είδα πριν από περίπου 10 ημέρες. Ναι όντως φαίνεται πως έχει κάνει προσπάθεια να τα σβήσει αλλά φαίνονται ακόμα, ειδικά του στήθους. Στο χέρι οκ, μόνο άμα το παρατηρήσεις από κοντά.



Πρην πιες ολα αυτα κοιτα πρωτα στο καθρέφτη μην κρίνεις. Αν δεν σου άρεσε δε θα πήγαινες. Πηγές απο ανάγκης σου να πεις Ευχαριστώ στη κοπελα που σε δέχτηκε. Γελοίε τι να πω δεν μας νιαζει αμα ξανα πας η όχι. Και την εμφάνιση δεν πληρώνεις πληρώνεις, πληρώνεις την πραξη που κανείς. Λιγο σεβασμό στις κοπελες που δουλευον σε μασάζ και οχι μόνο και μας δέχονται.
Καλο βράδυ.
Πες μου τι αρνητικό είπα και που ακριβώς δεν έδειξα σεβασμό μόγγολε, που θα με πεις και γελοίο.
Ίσα ίσα που αναφέρω πως για τα χρήματά της είναι ικανοποιητική τόσο η ίδια όσο και οι υπηρεσίες που προσφέρει και τονίζω ότι αξίζει σαν μια εμπειρία. Δεν είπα ποτέ ότι το μετάνιωσα ούτε ότι δεν αξίζει τα λεφτά που παίρνει.
Επίσης δεν πήγα από καμία ανάγκη. Πήγα για την εμπειρία και αυτή την εμπειρία περιγράφω εδώ.
Αν κρίνω όμως από το πως γράφεις, καταλαβαίνω ότι μάλλον θα δυσκολεύεσαι και να διαβάσεις, γι αυτό και οι παρεξηγήσεις από μέρους σου.
 

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!!! ξερει κανεις κατι γιαυτην?

Πηρα τηλ αλλα δεν απαντησε... θα ξαναδοκιμασω αυριο.

Δοκιμάστηκε με πολύ μέτριες εντυπώσεις σε όλα.
Έχει δικό της διαμέρισμα σε μικρή κάθετο της Αγ.Μελετίου.

Είναι σχετικά μικρή σε ηλικία,κοντούλα,με λίγα πιασίματα.

Μασάζ μέτριο,για να μη πω της πλάκας.
Ότι έκανε το έκανε με άγαρμπες πιέσεις με τον αγκώνα της.
Όταν έκανα το λάθος να τη ρωτήσω "αν ξέρει και από που έμαθε μασάζ;" μου απάντησε "από το  youtube" οπότε καταλαβαίνετε!
Στο κυρίως πιάτο (εκτός του ότι μιλάει εκνευριστικά ακατάπαυστα για ότι της έρθει) είναι πονηρή και προσπαθεί να σε ξεπετάξει.

Στοματικό με προφυλακτικό,όχι κάτι το ιδιαίτερο και πολύ πολύ σύντομο.

Χοροπηδάει άγαρμπα επί του πέουλα σαν κατσίκι γελώντας χαζοχαρούμενα,φιλιά δεν δίνει,στο στήθος τάχα έχει ευαισθησία για να αποφύγει τα πολλά πολλά.

Το διαμέρισμα είναι ψιλοκαθαρό,γκαρσονιέρα στον 5ο όροφο καινούριας πολυκατοικίας.

Τιμή στα 30 ευρώ το σκέτο μασάζ,στα 40 όλα μαζί,σε ρωτάει πριν ξεκινήσει για το τι θέλεις.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πρην πιες ολα αυτα κοιτα πρωτα στο καθρέφτη μην κρίνεις. Αν δεν σου άρεσε δε θα πήγαινες. Πηγές απο ανάγκης σου να πεις Ευχαριστώ στη κοπελα που σε δέχτηκε. Γελοίε τι να πω δεν μας νιαζει αμα ξανα πας η όχι. Και την εμφάνιση δεν πληρώνεις πληρώνεις, πληρώνεις την πραξη που κανείς. Λιγο σεβασμό στις κοπελες που δουλευον σε μασάζ και οχι μόνο και μας δέχονται.
Καλο βράδυ.
παιχτη,δεν μιλας σωστα.το μελος κατεθεσε μια κριτικη απο συνευρεση με την κοπελα.εδω δεν ειμαστε για να παριστανουμε τον δικαστη ντρεντ,στα γραπτα.λιγη ηρεμια θα παρακαλεσω.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.553
Πόντοι
2.756
ρετάλια ολα σας!!!! Η Αγνη ειναι μουναρος σε ολα... Η κωλαρα της σε πιανει διαβασμενο ακομα και σε προσευχες μεσαιωνα! Εχω ανεβασει κριτικη....Ξερω οτι εδω μεσα κυκλοφορει ο ΑΝΤΙ-ΑΓΝΗ κλωνος και τον περιμενω στη γωνια....Εγω με την Αγνη εχω βρεθει 3 φορες και αν δε εξαφανιζονταν τοτε ισως θα την ειχα παντρευτει τωρα....Αλλα δεν ετυχε και δεν γλυτωσα απο σας εδω μεσα....
 
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
19
Like
23
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε με πολύ μέτριες εντυπώσεις σε όλα.
Έχει δικό της διαμέρισμα σε μικρή κάθετο της Αγ.Μελετίου.

Είναι σχετικά μικρή σε ηλικία,κοντούλα,με λίγα πιασίματα.

Μασάζ μέτριο,για να μη πω της πλάκας.
Ότι έκανε το έκανε με άγαρμπες πιέσεις με τον αγκώνα της.
Όταν έκανα το λάθος να τη ρωτήσω "αν ξέρει και από που έμαθε μασάζ;" μου απάντησε "από το  youtube" οπότε καταλαβαίνετε!
Στο κυρίως πιάτο (εκτός του ότι μιλάει εκνευριστικά ακατάπαυστα για ότι της έρθει) είναι πονηρή και προσπαθεί να σε ξεπετάξει.

Στοματικό με προφυλακτικό,όχι κάτι το ιδιαίτερο και πολύ πολύ σύντομο.

Χοροπηδάει άγαρμπα επί του πέουλα σαν κατσίκι γελώντας χαζοχαρούμενα,φιλιά δεν δίνει,στο στήθος τάχα έχει ευαισθησία για να αποφύγει τα πολλά πολλά.

Το διαμέρισμα είναι ψιλοκαθαρό,γκαρσονιέρα στον 5ο όροφο καινούριας πολυκατοικίας.

Τιμή στα 30 ευρώ το σκέτο μασάζ,στα 40 όλα μαζί,σε ρωτάει πριν ξεκινήσει για το τι θέλεις.

Όπως ακριβώς τα λες.
Σήμερα το πρωί με βόλευε η περιοχή,την πήρα τηλέφωνο και συνενοήθηκα για το πότε και που.

Εμφανισιακά είναι γλυκιά Ρουμανίτσα.
Μικροσκοπικό και θεοσκότεινο το σπίτι της,με τρέλλανε και εμένα στις μασαζοπιέσεις με τους αγκώνες της και στη συνέχεια έκανε κάτι ξενέρωτα χαζοχαρούμενα σπαστικά και στο στοματικό της και στο πήδημά της.

Ασταμάτητη η πάρλα της για όλα (για τα σεμινάρια που θέλει να κάνει για μασάζ,για το σκυλάκι της που μου το έφερε για να το δω,για τη γειτονιά της κλπ κλπ) δυστυχώς δεν το'χει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom