Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Τα γούστα των ανθρώπων ποικίλλουν,  manolis 13133. Προφανώς παρασύρθηκες από ερεθιστικές περιγραφές συναθλητών. Όμοιες εντυπώσεις μπορεί να προέρχονται από διαφορετικά ερεθίσματα, από άτομο σε άτομο.
Θα ήταν νομίζω καλύτερα να αφεθείς σε μια απλή πίπα, μια και πλήρώσες και μπήκες στο δωμάτιο. Καταλαβαίνω όμως το σπάσιμο. Η αλήθεια κάποιες φορές είναι απειλητική :S.
Όταν είχα εγγραφεί στο σάιτ, διάβαζα για τη Ζάννα στο Αγκύρας 12, με το σπέσιαλ ακάποτο τσιμπούκι.  Πήγα να τη δω. Δεν ξέρω αν επρόκειτο για (αθέλητη ή μη) συνωνυμία αλλά αυτό που είδα, ομολογουμένως με σοκάρισε. Μια ηλικιωμένη ρωσίδα με ξεχειλίζουσες πανταχόθεν πατσές, περιτυλιγμένη σε ολόσωμο μαύρο δίχτυ. Τα περισσεύοντα λίπη περνούσαν μέσα από τα ανοίγματα του διχτυωτού και είχαν σαν αποτέλεσμα την καπιτονέ διαμόρφωση μαι γερασμένης σάρκας με πλισέ επιδερμίδα. Προσωπικά δεν θα μπορούσα να διεγερθώ με τίποτα από αυτήν. Την έκανα με βαριά πηδηματάκια.
Κάποια Ζάννα κυκλοφορεί τώρα, από ότι διαβάζω στη Διδύμου. Ίσως να είναι η ίδια. Κάθε γυναίκα, κάθε ηλικίας και εμφάνισης είναι δυνατόν να αρέσει σε κάποιους.
Χρειάζεται λοιπόν πιο ψύχραιμη αντιμετώπιση. Βέβαια όλοι παρασυρόμαστε κάποτε.
Γράφω τα παραπάνω με αισθήματα συμπαθείας και εύχομαι καλύτερη τύχη στις επόμενες εξορμήσεις. :)

Απο περιέργια: Πως ήταν το δέρμα της; Είχε δίπλες; ήταν σφιχτή ή πλαδαρή;
 

Επισκέπτης

Ενδιαφέρουσα η κριτική κ. Πύραυλε.
Θα έλεγα έχετε εξελίξει το στυλ σας.

«[...] Ενώ μέχρι τη στιγμή της τσίχλας έχουν ύφος πωλητή που προσπαθεί να πωλήσει συνουσία, μόλις προσφέρουμε την τσίχλα όλα ανατρέπονται και παίρνουν εντελώς άλλο ύφος, πολύ πιο αβρό, αθώο, ανιδιοτελές, ανυστερόβουλο. Όταν φεύγει η συναλλαγή από τη μέση, αλλάζει ο κόσμος όλος.[...]»

Αυτό είναι αλήθεια. Έχει προεκτάσεις ο συλλογισμός.
 

Επισκέπτης
Ρε συνάδελφοι, θα γράψει κανας άλλος εδώ η θα γεμίσει jopinάκια η σελίδα;
Πείτε κα΄τι, εκφραστείτε...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ρε συνάδελφοι, θα γράψει κανας άλλος εδώ η θα γεμίσει jopinάκια η σελίδα;
Πείτε κα΄τι, εκφραστείτε...

Μιλωντας για τον εαυτο μου, τωρα ειμαι στην φαση του να διαβαζω jopino. Αργοτερα, θα αρχισω να τον διαδιδω και στο τελος θα γραψω κι εγω!

*ειλικρινα, γραφεις καλα mr jopino!
 

Επισκέπτης
Μιλωντας για τον εαυτο μου, τωρα ειμαι στην φαση του να διαβαζω jopino. Αργοτερα, θα αρχισω να τον διαδιδω και στο τελος θα γραψω κι εγω!

*ειλικρινα, γραφεις καλα mr jopino!

Γειά σου mounelane!!!
Αν με διαδίδεις θα πάρεις μπόνους. Δεν ξέρω τι, κάτι θα βρώ :2funny: :2funny: :2funny:
Η μαλούρα μου θυμίζει τον Μπραντουάρντι.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Ενδιαφέρουσα η κριτική κ. Πύραυλε.
Θα έλεγα έχετε εξελίξει το στυλ σας.

Ενώ μέχρι τη στιγμή της τσίχλας έχουν ύφος πωλητή που προσπαθεί να πωλήσει συνουσία, μόλις προσφέρουμε την τσίχλα όλα ανατρέπονται και παίρνουν εντελώς άλλο ύφος, πολύ πιο αβρό, αθώο, ανιδιοτελές, ανυστερόβουλο. Όταν φεύγει η συναλλαγή από τη μέση, αλλάζει ο κόσμος όλος

Αυτό είναι αλήθεια. Έχει προεκτάσεις ο συλλογισμός.

Merci monsieur pour le complimant.

Είναι αξιοπερίεργο ότι ενώ στο ως άνω μήνυμά σας δεν φαίνεται το απόσπασμα της κριτικής μου, αυτό φαίνεται στην τρέχουσα απάντησή μου.

Άλλη παρατήρηση που αφορά το ύφος γραφής, είναι ότι εσείς χωρίζετε τις κριτικές σας σε δυο κομμάτια, (α) στο τυπικό, περιγραφικό, ενημερωτικό, ... και (β) στο αφηρημένο, καλλιτεχνικό, μεταφυσικό, ...
Ο δικός μου τρόπος τα ανακατεύει όλα μαζί, την ευαισθησία μαζί με την εκχυδαϊσμένη πορνογραφία, τη λόγια έκφραση μαζί με τη δημοτικιά βωμολοχία, τα άνθη μαζί με τα περιττώματα, τον κυνισμό μαζί με τα ευγενή αισθήματα...
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

Αφού δεν σου άρεσε από την αρχή, τι μπήκες μέσα και το συνέχισες; Δεν φταίει λοιπόν τόσο η κοπέλα, τα θελες και τα παθες!

Θέλω να πω ότι αν κάποια δεν μας αρέσει, το πιάνει κι αυτή στον αέρα και συμπεριφέρεται ανάλογα, ακόμα και χωρίς να το θέλει. Καλύτερα να φεύγουμε άμα δεν γουστάρουμε.
 

Επισκέπτης
Ρε συνάδελφοι, θα γράψει κανας άλλος εδώ η θα γεμίσει jopinάκια η σελίδα;
Πείτε κα΄τι, εκφραστείτε...
Πρόσεξε τα ορθογραφικά σου λάθη και τα όρια στα οποία ο τρόπος γραφής σου παύει να εκφράζει κάτι πηγαίο αλλά υπερθεματίζει σκοπίμως.
 

Επισκέπτης
Πρόσεξε τα ορθογραφικά σου λάθη και τα όρια στα οποία ο τρόπος γραφής σου παύει να εκφράζει κάτι πηγαίο αλλά υπερθεματίζει σκοπίμως.

Τα ορθογραφικά θα διορθωθούν όταν προσλάβω γραμματέα. Οι συνθήκες τώρα δεν το επιτρέπουν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα υπόλοιπο (ειλικρινά) δεν το κατάλαβα. :think: :think: :think:

Υ.Γ. Θα... τιμωρηθώ;;;;;;;;  :'(
 

Επισκέπτης
Ο δικός μου τρόπος τα ανακατεύει όλα μαζί, την ευαισθησία μαζί με την εκχυδαϊσμένη πορνογραφία, τη λόγια έκφραση μαζί με τη δημοτικιά βωμολοχία, τα άνθη μαζί με τα περιττώματα, τον κυνισμό μαζί με τα ευγενή αισθήματα...

Είναι αλήθεια κ. Πύραυλε ότι τα στοιχεία της ζωής είναι λιωμένα και ανακατεμένα και όχι όπως στο χημείο, όπου όλα είναι διακριτά και τακτοποιημένα.

Με την ευκαιρία (και ενδεχομένως υπερθεματίζοντας) θα ήθελα να αναφέρω τη λέξη "μουνί" και τις αμφιθυμικές διαθέσεις που αποκαλύπτει η χρήση της: "Πω, πω, τι μουνί είναι αυτή!" ¨"Κοίτα χάλια... Σα μουνί είναι αυτό..." (υπάρχει και τεκμηρίωση).
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Κριτικη του μελους night_wish για το Αγκυρας 12Β.


Ολα καλα και ολα ωραια.

Το μονο που δεν καταλαβα ηταν το 3 στην συμμετοχη της Λιλιαν.
Αφου ειπες πως περασες καλα, ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΕΒΑΛΕΣ 3 ???
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Είναι αλήθεια κ. Πύραυλε ότι τα στοιχεία της ζωής είναι λιωμένα και ανακατεμένα και όχι όπως στο χημείο, όπου όλα είναι διακριτά και τακτοποιημένα.

Με την ευκαιρία (και ενδεχομένως υπερθεματίζοντας) θα ήθελα να αναφέρω τη λέξη "μουνί" και τις αμφιθυμικές διαθέσεις που αποκαλύπτει η χρήση της: "Πω, πω, τι μουνί είναι αυτή!" ¨"Κοίτα χάλια... Σα μουνί είναι αυτό..." (υπάρχει και τεκμηρίωση).

Σπουδαία λέξη:
Όταν μικρός έπαιζα μπάλα Έλληνες vs. Ρωσοπόντιοι, κάτι λεχρίτες συμπαίχτες μου φωνάζανε "πάσαρε τη μπάλα ρε μουνί"...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κριτικη του μελους night_wish για το Αγκυρας 12Β.


Ολα καλα και ολα ωραια.

Το μονο που δεν καταλαβα ηταν το 3 στην συμμετοχη της Λιλιαν.
Αφου ειπες πως περασες καλα, ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΕΒΑΛΕΣ 3 ???
Να προσθεσω και κατι αλλο:

Αφου βαριεται να γραψει (οπως λεει), γιατι εγραψε ?

:think: :think: :think: :think: :think:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16

ετσι οπως τα λεει ο φιλος ειναι...και γω την ιδια μαλακια εκανα,για να μη παει τσαμπα το 20αρι την εβαλα και πηρε στο στομα ακαποτα...πρεπει να ημουν πολυ τυχερος που δεν εφυγα με κανα παρασημο,μεγαλη προσοχη εκει!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ο Πινόκιο ήταν συμφοιτητής μου στο ΠΜΣ Εφαρμοσμένη Στατιστική. Από το 2006 είμαστε φίλοι. Από τις 18/03/2011 τον μύησα στις στουντιότσαρκες.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Ο ΤΑΚΜΑΝ τιμημένος άμεσα!!!!!!!!!!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom