Νέα

Σας αρέσουν οι αραπίνες ή τις φοβάστε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσουν οι αραπίνες?

  • Πάρα πολύ

    Ψήφοι: 73 24,8%
  • Πολύ

    Ψήφοι: 40 13,6%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 99 33,7%
  • Είναι μέσα στις επιλογές μου

    Ψήφοι: 82 27,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    294

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πλέον μπορεί να θεωρούν την ερώτηση ρατσιστική και να την βγάλουν.
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Καποτε διατηρουσα μια σχεση με μια Νιγηριανη στην καταγωγη, Βρετανιδα στο διαβατηριο, βιολογο που εργαζοταν για 2 χρονια σε ενα ειδικο προγραμμα στο Ιπποκρατειο.
ΦΟΒΕΡΗ στο κρεβατι, αν και πολυ ασχημη στο προσωπο - κορμι αρκετα καλο ομως.

Επισης, εχω παρει μια βραζιλιανα - αλλα καταμαυρη, προφανως αφρικανικης καταγωγης - στην Πραγα, πολυ μετρια.
Και αλλη μια, παλι στην Πραγα σε αλλο μαγαζι, καλουτσικη.


Σιγουρα ειναι πιο επικινδυνα τα πραγματα με τις αφρικανικης καταγωγης κοπελες. Τα ποσοστα του HIV στην Αφρικη ειναι ΠΟΛΥ υψηλα.
Ακομα και αν χρησιμοποιεις προφυλακτικο, δεν εισαι 100% σιγουρος. Μου εχουν σπασει τουλαχιστον 10 προφυλακτικα στη ζωη μου - ευτυχως χωρις καμια συνεπεια.

Αυτες που εχω δει κατα καιρους να κανουν πεζοδρομιο στην Αθηνα, τις γουσταρω πολυ - θα τις ξεκολιαζα ΑΝΕΤΑ, αλλα δεν θα το κανω ακριβως λογω του HIV...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
παιδια μακρια απο μαύρες
1.πολυ ασχημο γαμησι
2.αφροδισια aids κλπ...οι χώρες που προερχοντε εχουν τεραστιο ποστο φορέων
3.αναγωγες
δεν θα ξεχασω μια φορα στην αθηνας ειχα παει με ενα φιλο με τα ποδια και μας την πεσαν να τις γαμίσουμε με τό ζόρι...δεν μάς αφηναν να φυγουμε και αναγκαστίκαμε να απειλήσουμε για κλωτσιδια...
ασε στα στριπτιτζιδικα ειναι εντελώς αναγωγες και στήν πεφτουν για ποτό καί δέν ξεκολάνε....
'οποτε παω σε στριπτιτζιδικο λέω στους σερβιτόρους να μην με  πλησιάσουν.....
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
παιδια μακρια απο μαύρες
1.πολυ ασχημο γαμησι
2.αφροδισια aids κλπ...οι χώρες που προερχοντε εχουν τεραστιο ποστο φορέων
3.αναγωγες
δεν θα ξεχασω μια φορα στην αθηνας ειχα παει με ενα φιλο με τα ποδια και μας την πεσαν να τις γαμίσουμε με τό ζόρι...δεν μάς αφηναν να φυγουμε και αναγκαστίκαμε να απειλήσουμε για κλωτσιδια...
ασε στα στριπτιτζιδικα ειναι εντελώς αναγωγες και στήν πεφτουν για ποτό καί δέν ξεκολάνε....
'οποτε παω σε στριπτιτζιδικο λέω στους σερβιτόρους να μην με  πλησιάσουν.....

Εξαρτάται.Ναι αυτές Ελλάδα και ειδικά για πουτάνες μακρυά..Όμως έχει πάει ξάδερφός μου Νιγηρία και είχε κάνει τρελό σεξ με απίστευτα μωρά που γνώρισε σε club..

Οι εκεί και ειδικά αραπίνες με Αγγλική ή άλλη ευρωπαική υπηκοοτητα είναι πολλές μουνάρες.Εγω είχα δει παλια στο Akrotiri παραλιακή Αθήνα κάτι μαυρες τουρίστριες μιλάμε με ζάλισαν.Είχαν απίστευτες αναλογίες και η μία είχε απλώσει και λάδι πάνω της και γυάλιζαν ατ επιμαχα σημεία..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Εξαρτάται.Ναι αυτές Ελλάδα και ειδικά για πουτάνες μακρυά..Όμως έχει πάει ξάδερφός μου Νιγηρία και είχε κάνει τρελό σεξ με απίστευτα μωρά που γνώρισε σε club..

Οι εκεί και ειδικά αραπίνες με Αγγλική ή άλλη ευρωπαική υπηκοοτητα είναι πολλές μουνάρες.Εγω είχα δει παλια στο Akrotiri παραλιακή Αθήνα κάτι μαυρες τουρίστριες μιλάμε με ζάλισαν.Είχαν απίστευτες αναλογίες και η μία είχε απλώσει και λάδι πάνω της και γυάλιζαν ατ επιμαχα σημεία..
φιλε η νιγηρια ειναι ακρως επικυνδυνη για ειντς.....
ούτε με δωρεαν εξοδα δεν θα πήγενα....
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
φιλε η νιγηρια ειναι ακρως επικυνδυνη για ειντς.....
ούτε με δωρεαν εξοδα δεν θα πήγενα....

Μη νομίζεις βέβαια ότι είναι τίποτα Ρουάντα ή ΄το έχουν καλύβες..Από φωτο και απο οτι μου πε μπορεί κάλλιστα να συγκριθεί με ανεπτυγμένες ευρωπαικές μεγαλουπόλεις..Αν έχεις χρήμα πας σε πολύ κυριλάτα μαγαζιά και υπάρχουν πολλές πλουσιογκόμενες.Καμία σχέση με τη σαβούρα και τα σκατά της Αθήνας..

Παντού έχει AIDS ρε φίλε και στην Αγγλία έχει παρα πολύ και στην Αμερική 1 στους 4 έχει AIDS όμως δεν σταματά ο κόσμος να γαμά.
 

Επισκέπτης
Μη νομίζεις βέβαια ότι είναι τίποτα Ρουάντα ή ΄το έχουν καλύβες..Από φωτο και απο οτι μου πε μπορεί κάλλιστα να συγκριθεί με ανεπτυγμένες ευρωπαικές μεγαλουπόλεις..Αν έχεις χρήμα πας σε πολύ κυριλάτα μαγαζιά και υπάρχουν πολλές πλουσιογκόμενες.Καμία σχέση με τη σαβούρα και τα σκατά της Αθήνας..

Παντού έχει AIDS ρε φίλε και στην Αγγλία έχει παρα πολύ και στην Αμερική 1 στους 4 έχει AIDS όμως δεν σταματά ο κόσμος να γαμά.
Δεν είσαι καθόλου ενημερωμένος φίλε μου. Στην Αμερική δεν έχει σε καμιά περίπτωση το 25% των κατοίκων AIDS ενώ στη Ρουάντα, Νιγηρία και σε πολλές άλλες αφρικανικές χώρες, τα ποσοστά είναι παραπλήσια. Η Αγγλία δε, έχει παρόμοια ποσοστά μ' εμάς.
Ορίστε και μια στατιστική μελέτη του 2005 που αφορά ηλικίες 15-49 χρονών.
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι μέχρι και η Βραζιλία έχει χαμηλότερα ποσοστά απ' ότι η Ρωσία και η Ουκρανία... προσοχή παιδιά, προσοχή...
HIV_Epidem.png
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Μου αρέσουν οι Αραπίνες αλλά λίγες είναι καλές στο κρεβάτι ! Η καλύτερη Πορνο-Αραπίνα ήταν η ΚΛΑΡΑ από Φωκαίας !!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και η Τζένιφερ απο Μαγνησίας 11 αν και δυστηχώς έχει εξαφανιστεί τελείως. Πλέον μόνο η Πατρίτσια απο Πειραιώς 194 και Κων/ος 132 αξίζει!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και η Τζένιφερ απο Μαγνησίας 11 αν και δυστηχώς έχει εξαφανιστεί τελείως. Πλέον μόνο η Πατρίτσια απο Πειραιώς 194 και Κων/ος 132 αξίζει!!
λατινες δεν ειναι αυτες τυπε?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ναι μαυριδερές όμως. Δες το σαν υποκατάστατο!!!! Ειδικά η Τζένιφερ ήταν πύραυλος στο δωμάτιο!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
φέρνει πολλές λατίνες εκεί γιατι είναι στην ίδια αλυσίδα με τα Λατιν Χάους και Μπραζίλ Χάους. Θυμάμαι την Τζένιφερ απο την Βραζιλία που την είχα πάρε πολλές φορές παλια (τελευταία φορά το 2007 μετα χάθηκε) όπως και την Τζίνα ή Αλεξάνδρα με τις βυζάρες που δουλευει νομίζω και στο Λατιν χάους κατα καιρούς (υπάρχει και κριτική). Πλεόν εκεί πάω για την Κάρλα απο την γνωστή περιοχή Ιταλία της ΡουμανοΒουλγαροΑλβανίας αλλα είναι εγγύηση και τις τρείς φορές που την πήρα.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

γενικά καλό μαγαζάκι, περιποιημένο και δεν βάζει μαυροπακιστανια μέσα. Εχει και εσωτερική πόρτα ασφαλείας.  :grin: :grin: :grin:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Oυτε μ αρεσουν, ουτε τις φοβαμαι!!!
Απλα μ αηδιαζουν.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
τις σιχαινομαιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!!!!    >:(
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
τις ασπριζω καργα..

 

Συνημμένα

  • rosemary00.jpg
    rosemary00.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom