Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Εγω με την ελενη φιλινη και τη βινα ασικη!!!
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.722
Like
56.196
Πόντοι
16.131
κανεις απο χαλανδρι κοντα στα 36 που να ειχε μαμαδες φιλων γειτονισσες ?
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Mε Traci Lords και Christina applegate τα χρονια που επαιζε στο Married with children η μαλακια πηγαινε συννεφο για παρτη τους.Επισης η μαλακια πηγαινε ταπα και για την γυναικα του κρεοπωλη του χωριου μια κοντουλα αδυνατη με φατσα λες και βγηκε απο τσοντα παντα στην τριχα ντυμενη με κολητα φορεματακια και μινι φουστες και βαμενη και με μεγαλα φυσικα βυζια για το σωμα της και πεταχτο κωλαρακι.Μιλαμε μονο που την εβλεπα την γαμιολα εχυνα και παντα απορουσα πως ειναι δυνατων ο μαλακας ο κρεοπωλης ενας τυπος κοντοχοντρος εναμιση μετρο αντι να ξεσκιζει ολη μερα αυτη τη μουναρα ξενογαμουσε μια πατσαβουρα που αν εβλεπε τα μουτρα της σε καθρεφτη θα εσπαγε ο καθρεφτης στο δευτερολεπτο.Τελος αφησα της 3 πρωτες μου ξαδερφες η μια καλητερη απο την αλλη που καθε καλοκαιρι σχεδον της φιλοξενουσαμε στο εξοχικο.Ετυχε μαλιστα σκηνικο εγω να μπω στην τουαλετα για χεσιμο και η δευτερη απο της τρεις μολις ειχε τελειωσει το ντουζακι αφου ειχε επιστρεψει απο την θαλασσα και την ειδα εντελως γυμνη και βλεποντας την εκπληξη μου να μου λεει περιμενε σε ενα λεπτο τελειωνω δεν ντρεπομαι και γω να νοιωθω τον πουτσο μου ετοιμο να σκισει το σορτσακι και να πεταχτει εξω.Τον ειχα κανει που τον ειχα κανει λαστιχο για παρτυ τους ε απο κεινο το σκηνικο και μετα τον ξεχειλωσα τελειως  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Τύπε ήσουν πολύ μπροστά  από την  εποχή  σου. Δες πως εξελίχθηκε αργότερα η  δεσποινίς Ματίνα Μανταρινάκη.
:rockon:  :rockon:  :rockon: 

http://[URL unfurl="true"]www.lifo.gr/uploads/image/315277/212.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Μια χαρα είναι, μη λετε μαλακιες.
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
με μια τουριστρια μαμα μιας φιλης μου! ειχε ενα στρινγκ στην παραλια εγω 14 ετων αστα. 5 φορεσ τη μερα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
η γκομενα του αδερφου μου της την επεσα απο ψευτικο προφιλ στο φεισμπουκ
[/quo
η γκομενα του αδερφου μου της την επεσα απο ψευτικο προφιλ στο φεισμπουκ



ναι ρε μαν!!!

παρεπιπτοντως.... η φοτο ρεαλ???
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Καθηγήτρια φιλόλογος Α Λυκείου 40κάτι χρονών ξανθιά λεπτή πάντα ντυμμένη βαμμένη σαν να πάει στα μπουζούκια με ψιλοτάκουνο. Είχα  τραβήξει μία Κυριακή θυμάμαι 5 μαλακίες και το άλλο πρωί δεν μπορούσα να πάρω τα ποδιά μου να πάω σχολείο.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Αυτη την φαντασιωση εχω εγω. Οσοι την εχουν κανει ας μου πουν

cmon-hubby-squeeze-the-cum-out-of-his-balls-with-your-mouth.gif
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Όλγα Φαρμάκη  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
186
Κριτικές
8
Like
214
Πόντοι
1
Cameron Diaz. 14 μαλακίες σε ένα Σαββατοκύριακο. (Ήμουν 15 χρονών)
 

kauleas123

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Εγω πάντα την έπαιζα γα τις μάνες των φίλων μου. Μάλιστα μια φορά την είχα στίσει έξω από το μπάνιο στο σπίτι του φίλου μου και έπαιρνα μάτι την μάνα του να χέζει. Μεγάλη καύλα
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.737
Πόντοι
606
Εγω πάντα την έπαιζα γα τις μάνες των φίλων μου. Μάλιστα μια φορά την είχα στίσει έξω από το μπάνιο στο σπίτι του φίλου μου και έπαιρνα μάτι την μάνα του να χέζει. Μεγάλη καύλα
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Πιτσιρικάς θυμάμαι δεν είχα αφήσει θειά για θειά αγάμητη (με την παλάμη μου φυσικά).
Κοντινές, μακρινές, πιο μακρινές, είχαν στεγνώσει τ'αρχίδια μου.
Και πάνω που πήγα να ηρεμήσω λίγο ο άνθρωπος, μου έκαναν και κάτι ξαδέρφες, ακόμα πιο μουνάρες απ'τις ίδιες.
Μιλάμε για τόνους σπέρματος ζωή να χω.

:sunglasses: :headbaning2: :rockon: :headbaning1:
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Εγω πάντα την έπαιζα γα τις μάνες των φίλων μου. Μάλιστα μια φορά την είχα στίσει έξω από το μπάνιο στο σπίτι του φίλου μου και έπαιρνα μάτι την μάνα του να χέζει. Μεγάλη καύλα
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.722
Like
56.196
Πόντοι
16.131
Κανεις απο Τουφα Χαλανδρι που να ειχε απωθημενα μαμαδες φιλων γειτονισσες ? pm
 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1
  Κι εγώ για Χαλάνδρι, ιδιέτερη προτίμηση σε μιλφοgilf!-trans-bisexual (σε αυτή τη σειρά)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom