Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
στη ξαδέρφη και στη θειά 10 πόντους πιο βαθειά.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Ινα Λαζοπούλου, συμμαθητριες, καθηγητριες. :wanker: :wanker:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Μια ξαδελφη,πολυ κορμακι.Η πλακα ειναι οτι σημερα ουτε να την φτυσω,Εχει γινει τριφυλη ντουλαπα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Με την καθηγήτρια(ιδιαίτερα) των Ιταλικών.Μου έριχνε στα 16, 8-9 χρόνια.
Είχα στραγγίξει την πούτσα για πάρτυ της και είχα και γκόμενα τότε.

Αυτό το καλοκαίρι εκπλήρωσα την φαντασίωση....
20 και κάτι χρόνια μετα χωρισμένη αυτή,χωρισμένος εγώ...

;)


 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1
Γυμνάσιο,Λυκειο έφτιαχνα πινακάκι με καθηγήτριες κι ένα με συμαθήτριες. Έβαζα βαθμολογίες για πρόσωπο/βυζιά/κώλο και η νικήτρια είχε τιμητική μαλακία αφιερωμένη!
 

Arrokan

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
183
Like
223
Πόντοι
21
Θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν ημουν πιτσιρικας να καθομαι στον καναπε του σαλονιου και στην τηλεοραση να εχει την Malena (ταινια με την εξαιρετικη Monica Belluci). Τοσο η πλοκη της ταινιας οσο και η ηθοποιος η ιδια με εκανε να ερωτευτω τις μεγαλυτερες ηλικιακα γυναικες που σημερα ονομαζουμαι Milfs. Ετσι απεκτησα και γω το φετιχ για γειτονισες, θειες, φιλες της μαμας και δεν συμαζευται
 

mpoutsaras4776

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Στη παραλια με μουναρες γυρω στα 40, με μικροσκοπικα μπικινι και βυζαρες και το συζηγο τριχωτο και φουσκωμενο. Τις φανταζομουνα να τον παιρνουνε στα τεσσερα οι γαμιολες
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Στη παραλια με μουναρες γυρω στα 40, με μικροσκοπικα μπικινι και βυζαρες και το συζηγο τριχωτο και φουσκωμενο. Τις φανταζομουνα να τον παιρνουνε στα τεσσερα οι γαμιολες
Καλη ιδεα.
 

The_Drill

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2019
Μηνύματα
43
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
0
Συμμαθήτριες, καθηγήτριες, μάνες συμμαθητών, ακόμα και κοπέλες που είδα κάπου έξω και μου άρεσαν
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Όταν ήμουν έφηβος περίμενα να νυχτώσει και πήγαινα στον κήπο και τον έπαιζα παίρνοντας μάτι μια γκόμενα που δούλευε σε μια πιτσαρία απέναντι απο το τότε σπίτι μου.
 

mpoutsaras4776

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Να περνω τη βινα ασικη πανω στο θρανειο και να χυνω στη τριχωτη μουναρα της

Η Ασικη ήτανε καυλα, έμοιαζε με μια που επαιζε σε ελληνικες τσοντες, μαυρομαλλα και μαυρομουνα με πλουσιο θαμνο - δεν το ξυριζαν τοτε
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Η Ασικη ήτανε καυλα, έμοιαζε με μια που επαιζε σε ελληνικες τσοντες, μαυρομαλλα και μαυρομουνα με πλουσιο θαμνο - δεν το ξυριζαν τοτε

Μεγάλη καυλάρα η Ασίκη αλλά δεν έπαιξε ποτέ σε τσόντα. Κάποιες σέξι εμφανίσεις και "τυχαία" γυμνά στις όποιες ταινίες έπαιζε.
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.722
Like
56.196
Πόντοι
16.131
απο τουφα χαλανδρι κανεις με απωθημενο τωρινες 55+ γειτονισες μμαδες φιλων ?
 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1
  Ερωτικό Χαλάνδρι, όσα χρόνια έμενα εκεί, κυκλοφορούσαν πολλές καβλιάρες θείες 50+
Πάντως εμείς οι πιο παλιοί,καβλώναμε εύκολα και με το παραμικρό. Δεν είχαμε την υπερ-προσφορά,το ίντερνετ,τα τσοντοsites/torrents. Αρκούσε να δούμε τα μπούτια της Ρουλας Κορομηλά στο Mega και τις βυζάρες της Αννα-Μαρίας στον ANT1(Ciao Ant1), περιοδικά οπως MAX-NITRO-ΚΛΙΚ είχαν την τιμητική τους επίσης. Οσοι τυχεροί είχανε Filmnet περιμέναν κρυφά στο σαλόνι γιατί έπαιζε τσόντα μεταμεσονύχτια και στο STAR με τον Invisible Man(softcore,αλλά μουνάρα μελαχρινή βυζαρού και ξανθό μωράκι απίστευτο). Επίσης θεωρώ σε σχέση με την νεολαία σήμερα, είμασταν πιο βαρβάτοι και τον παίζαμε από τα 11-12 με τα δύο χέρια και δίνουμε αξία στο γαμήσι, ενώ σήμερα τους βλέπω κάπως "γυναικωτούς" και με κάτι περίεργα στυλ,ενώ τα cross/bi κάνουν θραύση. 
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
  Ερωτικό Χαλάνδρι, όσα χρόνια έμενα εκεί, κυκλοφορούσαν πολλές καβλιάρες θείες 50+
Πάντως εμείς οι πιο παλιοί,καβλώναμε εύκολα και με το παραμικρό. Δεν είχαμε την υπερ-προσφορά,το ίντερνετ,τα τσοντοsites/torrents. Αρκούσε να δούμε τα μπούτια της Ρουλας Κορομηλά στο Mega και τις βυζάρες της Αννα-Μαρίας στον ANT1(Ciao Ant1), περιοδικά οπως MAX-NITRO-ΚΛΙΚ είχαν την τιμητική τους επίσης. Οσοι τυχεροί είχανε Filmnet περιμέναν κρυφά στο σαλόνι γιατί έπαιζε τσόντα μεταμεσονύχτια και στο STAR με τον Invisible Man(softcore,αλλά μουνάρα μελαχρινή βυζαρού και ξανθό μωράκι απίστευτο). Επίσης θεωρώ σε σχέση με την νεολαία σήμερα, είμασταν πιο βαρβάτοι και τον παίζαμε από τα 11-12 με τα δύο χέρια και δίνουμε αξία στο γαμήσι, ενώ σήμερα τους βλέπω κάπως "γυναικωτούς" και με κάτι περίεργα στυλ,ενώ τα cross/bi κάνουν θραύση. 
ANT1(Ciao Ant1), περιοδικά οπως MAX-NITRO-  τα θυμαμαι καλα. :wanker: :wanker:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.441
Πόντοι
3.715


η νονά μου ήταν μια καύλα...και πήδαγα στα βυζιά της μέχρι τα 13 μου, μετά για αδιευκρίνιστους λόγους εξαφανίστηκε από Ελλάδα.
Έχω γεμίσει με βαρέλια από νεανικό σπέρμα τη φαντασίωση να της γλείφω τα βυζιά, να την παίρνω στα 4, είχε και μπούκλες...πρέπει να είναι 80φεύγα τώρα. Αθάνατες εικόνες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Η αδερφή ενός γείτονα (γύρω στα 25 ήταν τότε), φίλου παιδικού. Πρέπει από τα 14 μέχρι τα 16 να είχα παίξει καμιά 500αριά μαλακίες για πάρτη της, την είχα "γαμήσει" (στον ύπνο μου!) σε ότι στάση υπάρχει και σε ότι τρύπα είχε!!! Μετά γάμησα κανονικά και την ψιλοξέχασα, αλλά την τιμούσα πάλι που και που!!! :grin:

Η ιστορία βέβαια είχε το γνωστό τέλος... σήμερα είναι κοντά 60, πατσόλα από τις λίγες, ανύπαντρη και άτεκνη. Τόσο πατσόλα που δεν της το έδινα ούτε για πίπα...! Είναι να απορεί κανείς πως τέτοιο ΜΟΥΝΙ έμεινε στο ράφι κι έγινε σαν μπαλότσα!!! Αυτή τη στιγμή μένει ακόμα με την μάνα της (ο φίλος μου παντρεμένος με 3 παιδιά!).

Κατά τα άλλα, από γνωστές, με "διασκέδαζε" η γνωστή πιτσιρίκα πορνο-σταρ Tracy Lords, η Ginger Lynn φυσικά και η Keisha! Από Ελληνίδες, μεγάλη κάψα με Γωγώ Μαστροκώστα! Τι πάτος!!!! Κι η Μάγκυ Χαραλαμπίδου, η οποία και τώρα έχει κωλάρα... αλλά τότε είχε ΤΗΝ κωλάρα! Tracy, Ginger και Keisha κωλάρες επίσης. Φαινόμουν από μικρός... ιδιαίτερη έμφαση στην πίσω κίνηση!!! Και με κυνηγάει ακόμα αυτό το κουσούρι!!! :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Γυμνάσιο,Λυκειο έφτιαχνα πινακάκι με καθηγήτριες κι ένα με συμαθήτριες. Έβαζα βαθμολογίες για πρόσωπο/βυζιά/κώλο και η νικήτρια είχε τιμητική μαλακία αφιερωμένη!

Μεγάλε δεν ξέρω αν το έχεις πάρει χαμπάρι, αλλά με λίγη τύχη ίσως ήσουν σήμερα στη θέση του Zuckerberg, γιατί αυτός κάπως έτσι ξεκίνησε το Facebook... για να μην σου πω ακριβώς έτσι, δεν είμαι σίγουρος για το αν τράβαγε τιμητική μαλακία!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom