Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Τί φαντασίωση είχα; Μά τήν πρώτη μου ξαδέλφη φυσικά. Άλλά έπειδή δέν είχα πρώτη ξαδέλφη, γι'αύτό άκριβώς είναι φαντασίωση. Ήθελα νά έχω...
 

menis_64

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σαν παιδι ειχα μια φαντασιωση οτι γαμουσα μια κοπελα που δεν ηθελε με τιποτα να με κατσει!!!
τελικα οντως εμεινε φαντασιωση!!!
 

Επισκέπτης
Πιτσιρικάς έπαιρνα μάτι την μάνα μου, ήταν πολύ μουνάρα, απο την κλειδαρότρυπα όταν έκανε ντουζάκι ενω τον έπαιζα. Δυστυχώς η φσντασίωσή μου να την γαμήσω, δεν έγινε πραγματικότητα...:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Πιτσιρικάς έπαιρνα μάτι την μάνα μου, ήταν πολύ μουνάρα, απο την κλειδαρότρυπα όταν έκανε ντουζάκι ενω τον έπαιζα. Δυστυχώς η φσντασίωσή μου να την γαμήσω, δεν έγινε πραγματικότητα...:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
:think: :think: :think: :undecided: :undecided: :undecided:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Πιτσιρικάς έπαιρνα μάτι την μάνα μου, ήταν πολύ μουνάρα, απο την κλειδαρότρυπα όταν έκανε ντουζάκι ενω τον έπαιζα. Δυστυχώς η φσντασίωσή μου να την γαμήσω, δεν έγινε πραγματικότητα...:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
ρε τυπε την παλευεις?πανε σε κανα γιατρο δεν ειναι κακο.
 

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676
Την Κα Πίτσα που έμενε στον κάτω όροφο. Ήμουν συμμαθητής με την κόρη της την Αθανασία και αναπτύχθηκε οικογενειακή σχέση και φιλία για πολλά χρόνια.

Μάνα και κόρη νταούλια και οι δύο!  :jade: :gumtits:

Τα πρώτα 3-4 χρόνια με την Αθανασία έπεφτε χαμούρεμα, γλύψιμο τις ρώγες με μανία, τριψίματα και μαλακίες. Το μυαλό μου στην μάνα της που με ερέθιζε αφάνταστα και την έπεφτα στην κόρη.
Στο λύκειο ξεκίνησαν τα καρφώματα, σχεδόν κάθε 1-2 μέρες αφού υπήρχε άνεση στα σπίτια μας. Τούμπανο η Σία, βυζάρες, κωλάρα διαθέσιμη για σκίσιμο και τελείωμα μέσα πάντα...

Στα 18 πέρασε σχολή μακριά από την πόλη και ξεχαστήκαμε αλλά έμεινε απωθημένο η Κα Πίτσα.  :erection:
 

giorgos0082

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Πάντα ήθελα να μου τύχει να με "με παρενοχλήσει" σεξουαλικά κάποια επαγγελματίας στο μαγαζί της,π.χ φαρμακοποιός,κωμμότρια κλπ,να είμαι στο μαγαζί και να με προκαλέσει με τη γλώσσα του σώματος,να τραβάει λίγο το φόρεμά της,να παίζει με το παπούτσι της,βλέματα κλπ,να χωθώ και να την πάρω στο μαγαζί της μετά το κλείσιμο.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Πιτσιρικάς έπαιρνα μάτι την μάνα μου, ήταν πολύ μουνάρα, απο την κλειδαρότρυπα όταν έκανε ντουζάκι ενω τον έπαιζα. Δυστυχώς η φσντασίωσή μου να την γαμήσω, δεν έγινε πραγματικότητα...:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:

Από τον Πύργο, είσαι τύπε..;;;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.694
Πόντοι
9.931
Πιτσιρικάς έπαιρνα μάτι την μάνα μου, ήταν πολύ μουνάρα, απο την κλειδαρότρυπα όταν έκανε ντουζάκι ενω τον έπαιζα. Δυστυχώς η φσντασίωσή μου να την γαμήσω, δεν έγινε πραγματικότητα...:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:

Τυπε το σωστο θεμα για σενα ειναι αυτο:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Την Κα Πίτσα που έμενε στον κάτω όροφο. Ήμουν συμμαθητής με την κόρη της την Αθανασία και αναπτύχθηκε οικογενειακή σχέση και φιλία για πολλά χρόνια.

Μάνα και κόρη νταούλια και οι δύο!  :jade: :gumtits:

Τα πρώτα 3-4 χρόνια με την Αθανασία έπεφτε χαμούρεμα, γλύψιμο τις ρώγες με μανία, τριψίματα και μαλακίες. Το μυαλό μου στην μάνα της που με ερέθιζε αφάνταστα και την έπεφτα στην κόρη.
Στο λύκειο ξεκίνησαν τα καρφώματα, σχεδόν κάθε 1-2 μέρες αφού υπήρχε άνεση στα σπίτια μας. Τούμπανο η Σία, βυζάρες, κωλάρα διαθέσιμη για σκίσιμο και τελείωμα μέσα πάντα...

Στα 18 πέρασε σχολή μακριά από την πόλη και ξεχαστήκαμε αλλά έμεινε απωθημένο η Κα Πίτσα.  :erection:

Εντόπισα λάθος ορθογραφικό...Κα Πούτσα ήθελες να γράψεις.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Την Κα Πίτσα που έμενε στον κάτω όροφο. Ήμουν συμμαθητής με την κόρη της την Αθανασία και αναπτύχθηκε οικογενειακή σχέση και φιλία για πολλά χρόνια.

Μάνα και κόρη νταούλια και οι δύο!   :jade: :gumtits:

Τα πρώτα 3-4 χρόνια με την Αθανασία έπεφτε χαμούρεμα, γλύψιμο τις ρώγες με μανία, τριψίματα και μαλακίες. Το μυαλό μου στην μάνα της που με ερέθιζε αφάνταστα και την έπεφτα στην κόρη.
Στο λύκειο ξεκίνησαν τα καρφώματα, σχεδόν κάθε 1-2 μέρες αφού υπήρχε άνεση στα σπίτια μας. Τούμπανο η Σία, βυζάρες, κωλάρα διαθέσιμη για σκίσιμο και τελείωμα μέσα πάντα...

Στα 18 πέρασε σχολή μακριά από την πόλη και ξεχαστήκαμε αλλά έμεινε απωθημένο η Κα Πίτσα.   :erection:


τυπε μου ετσι και εγω με την γειτονισα αλλα αρκετα μεγαλοι στα 20φευγα, μανα χωρισμενη κορη καυλακι.
επαιξε γαμησι και πολλες πιπουλες απο την κορη μονο!!!
εστελνα μνμ στην κορη μου αφηνε ανοιχτη την πορτα εμπαινα μεσα καναμε οτι καναμε και εφευγα.
τσιμπουκια στην ταρατσα και αγρια πισοκολητα στην αποθηκη!
αγριες καταστασεις!
δυστηχως στραβωσε η κατασταση μολις το εμαθε η μανα!
αν και πιστευω το ηξερε απο την πρωτη στιγμη αφου γαμουσα την κορη μεσοτοιχια με την κρεβατοκαμαρα της και ακουγοταν πολυ ειδικα οταν της ανοιγα τον κωλο  :headbaning1:
πλεον τα εφτιαξε με εναν μαλακα και δεν μου δινει εδω και αρκετα χρονια λιγο να χαρω  :walkingpenis:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
τυπε μου ετσι και εγω με την γειτονισα αλλα αρκετα μεγαλοι στα 20φευγα, μανα χωρισμενη κορη καυλακι.
επαιξε γαμησι και πολλες πιπουλες απο την κορη μονο!!!
εστελνα μνμ στην κορη μου αφηνε ανοιχτη την πορτα εμπαινα μεσα καναμε οτι καναμε και εφευγα.
τσιμπουκια στην ταρατσα και αγρια πισοκολητα στην αποθηκη!
αγριες καταστασεις!
δυστηχως στραβωσε η κατασταση μολις το εμαθε η μανα!
αν και πιστευω το ηξερε απο την πρωτη στιγμη αφου γαμουσα την κορη μεσοτοιχια με την κρεβατοκαμαρα της και ακουγοταν πολυ ειδικα οταν της ανοιγα τον κωλο  :headbaning1:
πλεον τα εφτιαξε με εναν μαλακα και δεν μου δινει εδω και αρκετα χρονια λιγο να χαρω  :walkingpenis:

images
 

ARIS111

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Η μητερα του κολλητου μου στο γυμνασιο...απιστευτη 38αρα περιπου..ξανθια με απιστευτο κορμι κ μικροκαμωμενη!!Με ειχε αρρωστησει...

Εβλεπα τα εσωρουχα της στο μπανιο κ "εβαφα"..Οταν την εβλεπα πριν νυχτερινη της εξοδο..δε μπορουσα να κλεισω ματι μετα....Απωθυμενο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom