Νέα

Σαν κρέας, ρομαντικό ή μιξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Redmagic969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Χαίρεται φίλοι συναγωνιστες στο σεξ....θα ήθελα να συζητησουμε αυτό το θεματάκι το οποίο είναι σχετικο με το πως πηδα κάποιος μια πουτάνα, την γυναίκα του φιλεναδα του κτλ...

Σε γενικές γραμμές πως μας αρέσει η πως αρέσει σε μια γυναίκα να την πηδάμε...αλλα και πως αρέσει σε εμάς...

Εμένα προσωπικά μου αρέσει το μιξ... δηλαδή να ξεκινά κάπως ρομαντικό το σεξ και μετά να καταλήγει σε ένα άγριο πηδηγμα σαν κρέας χωρίς αισθήματα..

Μετά από πολλές εμπειρίες που είχα πρόσεξα ότι και οι περισσοτερες γυναίκες το προτιμανε και αυτό...αλλα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα σχεσης μαζί μου ασχετως αν είναι πουτανα η χωρίς εμπειρία.. ανεξαρτήτου ηλικίας...όταν φύγει ο ρομαντισμος από τη σχέση και η ντροπή...

Σχεδόν όλες όσες είχαμε σχέση η ακόμα και από το πρώτο ραντεβού (όσες με γνωριζουν από πριν)

Θέλουν να πηδιουνται σαν κρέας...

Και τωρά τελευταία με την ανοδο της δημοτικοτητας και διαθεσιμοτητας των σκληρων πορνό στο διαδίκτυο το φαινόμενο, δηλαδή να πηδιουνται σαν κρεας...τουλάχιστον μαζί μου έχει αυξηθεί δραματικα...

Και μπορώ να πω το προτιμώ...αυτό το είδος πηδηγματος...

Εσας τι σας αρέσει...τι εμπειρίες εχετε σχετικά με αυτό το θέμα;

Καλή συνέχεια
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
λίγο έως πολύ άκυρο "το κρέας" σαν όρος :thumbsdown:
Γιατί; Πώς θα χαρακτηρίζες το ψυχρός σεξ που γουσταρουν ορισμενες... εξαλλου το καυλι τι είναι...δεν είναι ένα κομμάτι κρέας που το τρωνε τα μουννακια?
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.823
Κριτικές
10
Like
2.568
Πόντοι
3.187
Γιατί; Πώς θα χαρακτηρίζες το ψυχρός σεξ που γουσταρουν ορισμενες... εξαλλου το καυλι τι είναι...δεν είναι ένα κομμάτι κρέας που το τρωνε τα μουννακια?
που σε βρίσκουμε?
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.730
Like
11.448
Πόντοι
2.256
Χαίρεται φίλοι συναγωνιστες στο σεξ....θα ήθελα να συζητησουμε αυτό το θεματάκι το οποίο είναι σχετικο με το πως πηδα κάποιος μια πουτάνα, την γυναίκα του φιλεναδα του κτλ...

Σε γενικές γραμμές πως μας αρέσει η πως αρέσει σε μια γυναίκα να την πηδάμε...αλλα και πως αρέσει σε εμάς...

Εμένα προσωπικά μου αρέσει το μιξ... δηλαδή να ξεκινά κάπως ρομαντικό το σεξ και μετά να καταλήγει σε ένα άγριο πηδηγμα σαν κρέας χωρίς αισθήματα..

Μετά από πολλές εμπειρίες που είχα πρόσεξα ότι και οι περισσοτερες γυναίκες το προτιμανε και αυτό...αλλα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα σχεσης μαζί μου ασχετως αν είναι πουτανα η χωρίς εμπειρία.. ανεξαρτήτου ηλικίας...όταν φύγει ο ρομαντισμος από τη σχέση και η ντροπή...

Σχεδόν όλες όσες είχαμε σχέση η ακόμα και από το πρώτο ραντεβού (όσες με γνωριζουν από πριν)

Θέλουν να πηδιουνται σαν κρέας...

Και τωρά τελευταία με την ανοδο της δημοτικοτητας και διαθεσιμοτητας των σκληρων πορνό στο διαδίκτυο το φαινόμενο, δηλαδή να πηδιουνται σαν κρεας...τουλάχιστον μαζί μου έχει αυξηθεί δραματικα...

Και μπορώ να πω το προτιμώ...αυτό το είδος πηδηγματος...

Εσας τι σας αρέσει...τι εμπειρίες εχετε σχετικά με αυτό το θέμα;

Καλή συνέχεια
hotdog-sex.gif
meat-hungry.gif
meat-slap-that-meat.gif
hungry-caveman.gif
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Γιατί; Πώς θα χαρακτηρίζες το ψυχρός σεξ που γουσταρουν ορισμενες... εξαλλου το καυλι τι είναι...δεν είναι ένα κομμάτι κρέας που το τρωνε τα μουννακια?
- σεξ
- καβλι
- κρεας
απλα
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
- σεξ
- καβλι
- κρεας
απλα
Ε νταξει ορισμενες θέλουν και λίγο ρομαντισμο πιο πριν για να καυλωσουν και να μας το παίξουν και λίγο παρθενες και σοβαρες...αλλα οκ...άμαν συνηθισει συνήθως έτσι το κανουν όπως είπες...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ βιγκαν γκομενα δεν πίανω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Ε νταξει ορισμενες θέλουν και λίγο ρομαντισμο πιο πριν για να καυλωσουν και να μας το παίξουν και λίγο παρθενες και σοβαρες...αλλα οκ...άμαν συνηθισει συνήθως έτσι το κανουν όπως είπες...
μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα και τι εννοω με τον ορο που ειπα στην αρχη.
εχουμε γενικως αλλες ιδεες και γουστα, απο οσο ειδα και στο προφιλ σου, αρα δεν πειραζει.
ολα οκ.
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα και τι εννοω με τον ορο που ειπα στην αρχη.
εχουμε γενικως αλλες ιδεες και γουστα, απο οσο ειδα και στο προφιλ σου, αρα δεν πειραζει.
ολα οκ.
Ίσως ναι... δεν πειράζει κουβέντα να γίνεται...μαρεσει να βλέπω και άλλες απόψεις ατόμων σχετικά με διαφορά είδη σεξ ...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.064
Πόντοι
3.846
Αν μιλάς για αυτήν που πληρώνεται αυτή θέλει κυρίως να μην κουραστεί ,να μην την πονέσεις (εξαρτάται και από τη διάθεση εκείνη τη στιγμή) γενικά θέλει πιο διαδικαστικό το σεξ.

Αν μιλάς για μια παντρεμένη ή σε σχέση ή μια γυναίκα που θέλει έναν άντρα μόνο για το σεξ, αυτή θέλει να ζήσει κάτι έντονο, σύμφωνα με τις φαντασιώσεις της καθώς μάλλον δεν κάνει πολύ συχνά σεξ.

Αν μιλάς για τη σχέση σου θέλει να τη σέβεσαι ,θέλει ρομαντισμό και όχι να είσαι ψυχρός να νομιζεις ότι δεν τη θες.

Γενικά παίκτη έχουμε μπερδέψει κάπως τα πράγματα. Εσύ το να βγάζει ένταση ο άντρας το σεξ το λες ότι γαμάει τη γυναίκα σαν ένα κομμάτι κρέας; Γιατί για τον άντρα αυτό σημαίνει πάθος. Ψυχρός θα ήταν ο άντρας που μηχανικά χωρίς ας πούμε να πιάνει ή να κοιτάζει τη γυναίκα απλά θα έμπαινε και τέλος. Και αυτό μπορείς να το κάνεις μόνο σε νεαρή ηλικία που είσαι καυλωμένος συνέχεια.

Η γυναίκα είναι που μπορεί εύκολα να είναι παθητική στο σεξ και να συμπεριφέρεται σαν ένα κομμάτι κρέας που απλά σε υπομένει μέσα της μέχρι να τελειώσεις.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ότι σου βγαίνει ή βγαίνει σαυτή ρε φίλε. Ούτε αυτές είναι όλες το ίδιο ούτε εμείς όλοι το ίδιο.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
320
Κριτικές
11
Like
1.226
Πόντοι
371

Σαν κρέας, ρομαντικό ή μιξ;​


Σαν κρέας εννοείται, αφού να 'ουμε κρέας μπαίνει κρέας βγαίνει.
Θα προτιμούσα ρομαντικό μόνο αν έμπαινε κρέας και έβγαινε κιμάς:2funny:
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1
Αν μιλάς για αυτήν που πληρώνεται αυτή θέλει κυρίως να μην κουραστεί ,να μην την πονέσεις (εξαρτάται και από τη διάθεση εκείνη τη στιγμή) γενικά θέλει πιο διαδικαστικό το σεξ.

Αν μιλάς για μια παντρεμένη ή σε σχέση ή μια γυναίκα που θέλει έναν άντρα μόνο για το σεξ, αυτή θέλει να ζήσει κάτι έντονο, σύμφωνα με τις φαντασιώσεις της καθώς μάλλον δεν κάνει πολύ συχνά σεξ.

Αν μιλάς για τη σχέση σου θέλει να τη σέβεσαι ,θέλει ρομαντισμό και όχι να είσαι ψυχρός να νομιζεις ότι δεν τη θες.

Γενικά παίκτη έχουμε μπερδέψει κάπως τα πράγματα. Εσύ το να βγάζει ένταση ο άντρας το σεξ το λες ότι γαμάει τη γυναίκα σαν ένα κομμάτι κρέας; Γιατί για τον άντρα αυτό σημαίνει πάθος. Ψυχρός θα ήταν ο άντρας που μηχανικά χωρίς ας πούμε να πιάνει ή να κοιτάζει τη γυναίκα απλά θα έμπαινε και τέλος. Και αυτό μπορείς να το κάνεις μόνο σε νεαρή ηλικία που είσαι καυλωμένος συνέχεια.

Η γυναίκα είναι που μπορεί εύκολα να είναι παθητική στο σεξ και να συμπεριφέρεται σαν ένα κομμάτι κρέας που απλά σε υπομένει μέσα της μέχρι να τελειώσεις.
Μιλώ γενικά.... Συμφωνώ στο κομμάτι που λες ότι ψυχρός είναι ο άντρας που γαμα Μηχανικα...τωρά για σχέση ναι οι πιο πολλές που είχα και έχω και τωρά... θέλουν το σεξ σκληρό....χωρίς ρομαντισμο... Σου φαίνεται παράξενο δηλαδή να έχεις σχέση και να την πηδας έτσι; Και τακτικα μάλιστα έτσι ώστε να μην βαριεται; Και εκτός τούτο...η φιλεναδιτσα μου ασχολείται με το χώρο του σεξ...άρα κάπου εκεί που λες για αυτες που πληρώνουντε ότι το θέλουν διαδικαστικο θα ελεγα ότι είναι κάπως ακυρο...ίσως για τους περισσοτερους να είναι διαδικαστικο αλλα έχουν και αυτες κάποιους που κανουν μαζί τους τις φαντασιωσεις τους και τις σχέσεις τους κτλ...
 
OP
OP
R

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
203
Πόντοι
1

Σαν κρέας, ρομαντικό ή μιξ;​


Σαν κρέας εννοείται, αφού να 'ουμε κρέας μπαίνει κρέας βγαίνει.
Θα προτιμούσα ρομαντικό μόνο αν έμπαινε κρέας και έβγαινε κιμάς:2funny:
Χμμμ ωραία... βλέπω δεν είμαι μόνος μου εδώ πέρα...αλλα οκ και κανένα δωρακι και κανένα εστιατόριο η τριαντάφυλλο δεν θα χαλαγε καμιά...ασχετως πόσο τσουλα είναι....
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
320
Κριτικές
11
Like
1.226
Πόντοι
371
Τριαντάφυλλα στη κηδεία της, όσο ζεί εσώρουχα και αρώματα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.064
Πόντοι
3.846
Μιλώ γενικά.... Συμφωνώ στο κομμάτι που λες ότι ψυχρός είναι ο άντρας που γαμα Μηχανικα...τωρά για σχέση ναι οι πιο πολλές που είχα και έχω και τωρά... θέλουν το σεξ σκληρό....χωρίς ρομαντισμο... Σου φαίνεται παράξενο δηλαδή να έχεις σχέση και να την πηδας έτσι; Και τακτικα μάλιστα έτσι ώστε να μην βαριεται; Και εκτός τούτο...η φιλεναδιτσα μου ασχολείται με το χώρο του σεξ...άρα κάπου εκεί που λες για αυτες που πληρώνουντε ότι το θέλουν διαδικαστικο θα ελεγα ότι είναι κάπως ακυρο...ίσως για τους περισσοτερους να είναι διαδικαστικο αλλα έχουν και αυτες κάποιους που κανουν μαζί τους τις φαντασιωσεις τους και τις σχέσεις τους κτλ...
μια γυναίκα που πληρώνεται για το σεξ το κάνει πόσες φορές την εβδομάδα - να πούμε 10 / μερά Χ 5 μέρες. 50 φορές την εβδομάδα. Να πούμε 30 το λιγότερο; Εσύ θεωρείς ότι μπορεί τόσο συχνά να συμμετέχει και να γουστάρει; Φυσικά κάποιες φορές θα περνάει καλά, αλλά δε μπορεί αυτό να γίνεται συνέχεια.

Και στο ξαναγράφω: Το σκληρό σεξ προδιαθέτει πάθος, καύλα. Αυτό δεν έχει σχέση με κομμάτι κρέας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom