Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Σου φαινομαι να φοβαμαι ενα νικ ρε μεμο; Μην υπερεκτιμας τον εαυτό σου. Για το καλο σου το λεω και εγώ
καλαααααααααααα................αμα σπασεις κι εσυ μην ερθεις σα κλαμμενο νιμου οπως ο αλεξουκος να παρακαλας να σε παρουμε στα σοβαρα  ;)
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
αρες μάρες κουκονυάρες...

οι περισσότερες κατηγορίες δημοσίων υπαλλήλων είχαν (και εν πολλοίς έχουν ακόμη) την ευκαιρία να βάλουν το δάχτυλο στο μέλι...

γιατροί (φακελάκια), νοσοκόμες (μπαχτισάκια), διοικητικοί νοσοκομείων (προμήθειες), καθηγητές (ιδιαίτερα) και πάει λέγοντας...

εσυ τραβα να πληρωσεις αυτα που πρεπει και ασε τις φανφαρες τωρα.....και εσενα πιπα κωλο θα επρπε να σε ειχαν παει εδω και 40 ετη....αλλα βολευε να ψηφιζεις αυτους που ηθελαν φοροδιαφυγες....
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Φιλαρακο εσυ πρέπει να εισαι κανα ντελίβερυ, αυτά που γραφεις ειναι ανοησίες.

ελα κουνελακι...τραβα στην φωλια σου...οταν απαντησεις τι δουλεια κανεις εσυ για να σου αποδειξω οτι και εσυ υπαλληλος εισαι καποιου...ελα να τα ξαναπουμε.....και ο ντελιβερι εχει μεγαλυτερη αξιοπρεπεια απο εσενα!!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εσυ τραβα να πληρωσεις αυτα που πρεπει και ασε τις φανφαρες τωρα.....και εσενα πιπα κωλο θα επρπε να σε ειχαν παει εδω και 40 ετη....αλλα βολευε να ψηφιζεις αυτους που ηθελαν φοροδιαφυγες....

καραβανάδες (επιτροπές αγορών, έσοδα ΚΨΜ) κλπ κλπ ...


τι ακριβώς δεν έχω πληρώσει παίκτη μου και δεν το ξέρω ?? το taxis δεν μου δείχνει κάτι ... ξέρεις κάτι παραπάνω ??
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
εσενα ζοριζει η φοροδιαφυγη του ιδιωτικου τομεα....που εαν στο ξαναλεω ο εφοριακος σε πηγαινε πιπα κωλο εμπλοκη κανονικα.....τωρα θα ησουν με τον Πορνοβλαχο στα συνεδρια του ΣΥΡΙΖΑ.....

Απο ολα οσα σου ειπα αυτο εχεις να πεις.

Καμμένο χαρτί εισαι, σε συνδέω με χιούστον γιατι δε μιλάω με καθυστερημένα δημοσιουπαλληλάκια της κακιας ωρας
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ελα κουνελακι...τραβα στην φωλια σου...οταν απαντησεις τι δουλεια κανεις εσυ για να σου αποδειξω οτι και εσυ υπαλληλος εισαι καποιου...ελα να τα ξαναπουμε.....και ο ντελιβερι εχει μεγαλυτερη αξιοπρεπεια απο εσενα!!!

μας τα χει πρηξει ο συγκεκριμενος...πρεπει να εχει πολυ χαι δουλεια αλλα δν μας τ λεει η ψωναρα   :2funny: :2funny:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Απο ολα οσα σου ειπα αυτο εχεις να πεις.

Καμμένο χαρτί εισαι, σε συνδέω με χιούστον γιατι δε μιλάω με καθυστερημένα δημοσιουπαλληλάκια της κακιας ωρας

οταν σε λιωνω γουσταρω να το παιζεις κοκοκο !!!!τραβα συρε ηρθε η ωρα να κοιμηθεις !!!περασμενες 12!!!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ψηφιζουμε ΝΔ
για αναπτυξη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Οι μηνιαίες αυξήσεις για τους στρατιωτικούς, σύμφωνα με το «Έθνος», υπολογίζονται ως εξής:

Δεκανέας 7 ευρώ το μήνα
Επιλοχίας 15 ευρώ το μήνα
Αρχιλοχίας 20 ευρώ το μήνα
Ανθυπασπιστής 20 ευρώ το μήνα
Ανθυπολοχαγός 12 ευρώ το μήνα
Υπολοχαγός 31 ευρώ το μήνα
Λοχαγός 44 ευρώ το μήνα
Ταγματάρχης 50 ευρώ το μήνα
Αντισυνταγματάρχης 59 ευρώ το μήνα
Συνταγματάρχης 75 ευρώ το μήνα
Ταξίαρχος 99 ευρώ το μήνα
Υποστράτηγος 113 ευρώ το μήνα
Αντιστράτηγος 137 ευρώ το μήνα

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
καραβανάδες (επιτροπές αγορών, έσοδα ΚΨΜ) κλπ κλπ ...


τι ακριβώς δεν έχω πληρώσει παίκτη μου και δεν το ξέρω ?? το taxis δεν μου δείχνει κάτι ... ξέρεις κάτι παραπάνω ??

εαν ημουν εφοριακος θα σου εκανα εανν ελεγχο στα γρηγορα ...και θα σου ελεγα μετα , σα κλαμενο μουνι που θα γινοσουν!!!
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μας τα χει πρηξει ο συγκεκριμενος...πρεπει να εχει πολυ χαι δουλεια αλλα δν μας τ λεει η ψωναρα   :2funny: :2funny:
τυπε τα μισα μελη εδω ειναι γαματοι μπιζνεσμεν με απειρα φραγκα που γαμανε τη μια μουναρα μετα την αλλη και εδω μπαινουν απλα για νιωσουν κανονικοι ανθρωποι οπως εμεις  :rockon: :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εαν ημουν εφοριακος θα σου εκανα εανν ελεγχο στα γρηγορα ...και θα σου ελεγα μετα θα ελεγα, σα κλαμενο μουνι που θα γινοσουν!!!

όποτε θέλεις ... φέρε και όλο το ΣΔΟΕ αμα γουστάρεις...

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
καραβανάδες (επιτροπές αγορών, έσοδα ΚΨΜ) κλπ κλπ ...


τι ακριβώς δεν έχω πληρώσει παίκτη μου και δεν το ξέρω ?? το taxis δεν μου δείχνει κάτι ... ξέρεις κάτι παραπάνω ??

ο τραμουντανας ειναι τιμιος φορολογουμενος  :2funny: :2funny:  :rockon:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
οταν σε λιωνω γουσταρω να το παιζεις κοκοκο !!!!τραβα συρε ηρθε η ωρα να κοιμηθεις !!!περασμενες 12!!!

Μαλλον παιρνεις φάρμακα, ή είσαι καθυστερημένος. Ή και τα 2. Πότε ακριβως έδωσες απαντηση που με έλιωσε;

Μαλακα αμορφωτε να ευχαριστεις το θεο που εχεις διάλογο μαζί μου, ουτε να μου γυαλίσεις τα παπουτσια δεν εισαι άξιος στην πραγματική ζωή. Αποτυχημένε της ζωης, δημόσιε υπάλληλε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
τυπε τα μισα μελη εδω ειναι γαματοι μπιζνεσμεν με απειρα φραγκα που γαμανε τη μια μουναρα μετα την αλλη και εδω μπαινουν απλα για νιωσουν κανονικοι ανθρωποι οπως εμεις  :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: και οχι μονο αυτο!!ολοι ειναι ψηλοι  :sunglasses: :sunglasses: και γυμνασμενοι  :sunglasses: :sunglasses: και με σπουδες Αμερικα κ Αγγλια  :sunglasses:
μονο εγω κ καποιοι αλλοι λιγοι ειμαστε κανονικοι απλοι ανθρωποι κ πηδαμε γυφτισσες  :knockinb:  :grin:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Μαλλον παιρνεις φάρμακα, ή είσαι καθυστερημένος. Ή και τα 2. Πότε ακριβως έδωσες απαντηση που με έλιωσε;

Μαλακα αμορφωτε να ευχαριστεις το θεο που εχεις διάλογο μαζί μου, ουτε να μου γυαλίσεις τα παπουτσια δεν εισαι άξιος στην πραγματική ζωή. Αποτυχημένε της ζωης, δημόσιε υπάλληλε

τι εγινε.. σε τσιμπουκωσα καλα..κηφηνα ?? δε πειραζει......περαστικα σου !!!!τραβα για νανι τωρα και να μαθεις να ταβαζεις με αυτους που σε παιρνει !!!
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.790
Like
6.327
Πόντοι
1.406
:2funny: :2funny: :2funny: και οχι μονο αυτο!!ολοι ειναι ψηλοι  :sunglasses: :sunglasses: και γυμνασμενοι  :sunglasses: :sunglasses: και με σπουδες Αμερικα κ Αγγλια  :sunglasses:
μονο εγω κ καποιοι αλλοι λιγοι ειμαστε κανονικοι απλοι ανθρωποι κ πηδαμε γυφτισσες  :knockinb:  :grin:
Mαν εγω ουτε καν γυφτισες δεν πηδαω  :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε τα μισα μελη εδω ειναι γαματοι μπιζνεσμεν με απειρα φραγκα που γαμανε τη μια μουναρα μετα την αλλη και εδω μπαινουν απλα για νιωσουν κανονικοι ανθρωποι οπως εμεις  :rockon: :rockon:
και πανω απο 1.90 τυπε
και γυμνασμενοι
:grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δωσε στοιχεια και το κανω ευχαριστως ....γενναιε αντρα !!! να σε δω λοιπν...δωσε εαν εχεις αρχιδια !!!

τα στοιχεία μου είναι γνωστά στο σάιτ... τζάμπα θα πας γιατί σε μισθωτούς δεν κάνουνε ελέγχους...

ααα και κάτι ακόμη ... δεν μπορούν να κάνουν και ελεγχους σε εταιρείες που έχουν έδρα στο εξωτερικό και κάνουν δουλειές μόνο στο εξωτερικό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom