Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Οι σπουδες μου, η προσωπικοτητα μου, η μορφωση μου και η εργασια μου.

ρε ποιους εχεις πελατες ?? ασε τις παπατζες που λες εξω στα παιδακια.....απο που βρισκεις χρηματα και ζεις ?? απο το πτυχιο που εχεις κρεμασμενο στον τοιχο ?? γενναει ευρω και πας καθε πρωι και κανεις τρυγο ???
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Α καλα....μιλησε πασοκος για κλαδικη. Το μπου είναι μαγικο.
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
ρε ποιους εχεις πελατες ?? ασε τις παπατζες που λες εξω στα παιδακια.....απο που βρισκεις χρηματα και ζεις ?? απο το πτυχιο που εχεις κρεμασμενο στον τοιχο ?? γενναει ευρω και πας καθε πρωι και κανεις τρυγο ???

Σε ρώτησα κάτι. Μπορεις να απαντήσεις;

Και με την ευκαιρία, εσενα ποιος σε πληρώνει;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
ρε ποιους εχεις πελατες ?? ασε τις παπατζες που λες εξω στα παιδακια.....απο που βρισκεις χρηματα και ζεις ?? απο το πτυχιο που εχεις κρεμασμενο στον τοιχο ?? γενναει ευρω και πας καθε πρωι και κανεις τρυγο ???
Δεν καταλαβαινω τι εννοεις, γινε πιο συγκεκριμένος.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
«Η μετανάστευση είναι ευλογία Θεού δια τον τόπο»
Παναγιώτης Κανελλόπουλος.

"όσοι περισσότεροι φεύγουν τοσο περισσοτερο ''μειώνω''
το υψος της ανεργιας"
Αντωνης σαμαραςς  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Σε ρώτησα κάτι. Μπορεις να απαντήσεις;

Και με την ευκαιρία, εσενα ποιος σε πληρώνει;
Ρε συ, μην μπαινεις στο τριπακι. Δεν υπαρχει επι της ουσιας διαφωνια. Εγω είμαι το πρόβλημα. Ο,τιδηποτε κι αν πω, πεταγονται πεντε εξι και λενε τα αντίθετα επειδή το ειπα εγω. Μην τρελαίνεσαι. Αν ελεγα το ακριβως αντιθετο, θα λεγανε το αναποδο.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινω τι εννοεις, γινε πιο συγκεκριμένος.

συμφωνα με τον ορισμο της κουταλας που εδωσε ο αλλος και συμφωνησες εσυ...σας ρωταω και τους δυο...ΕΣΑΣ ποιος σας πληρωνει και ζειτε....και κανετε και οι ΔΥΟ τα ΚΟΥΝΕΛΙΑ....τι αλλος θελεις να καταλαβεις οτι ο ορισμος σας περι κουταλας πλησιαζει σε καταρριψη και αποφευγεται και οι δυο να απαντησετε!!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρε συ, μην μπαινεις στο τριπακι. Δεν υπαρχει επι της ουσιας διαφωνια. Εγω είμαι το πρόβλημα. Ο,τιδηποτε κι αν πω, πεταγονται πεντε εξι και λενε τα αντίθετα επειδή το ειπα εγω. Μην τρελαίνεσαι. Αν ελεγα το ακριβως αντιθετο, θα λεγανε το αναποδο.
σε εχουν στην μπουκα τυπε;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ρε συ, μην μπαινεις στο τριπακι. Δεν υπαρχει επι της ουσιας διαφωνια. Εγω είμαι το πρόβλημα. Ο,τιδηποτε κι αν πω, πεταγονται πεντε εξι και λενε τα αντίθετα επειδή το ειπα εγω. Μην τρελαίνεσαι. Αν ελεγα το ακριβως αντιθετο, θα λεγανε το αναποδο.
πολυ υποστηριξη βλεπω, πιρφοριζεις και με τα γλυκοξινα τωρα? εγινες δροσερος κυρ χασοδικη?  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
συμφωνα με τον ορισμο της κουταλας που εδωσε ο αλλος και συμφωνησες εσυ...σας ρωταω και τους δυο...ΕΣΑΣ ποιος σας πληρωνει και ζειτε....και κανετε και οι ΔΥΟ τα ΚΟΥΝΕΛΙΑ....τι αλλος θελεις να καταλαβεις οτι ο ορισμος σας περι κουταλας πλησιαζει σε καταρριψη και αποφευγεται και οι δυο να απαντησετε!!!!
Εσυ κάνεις το κουνελι. Απαντησα παραπανω ποιος με πληρωνει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ρε συ, μην μπαινεις στο τριπακι. Δεν υπαρχει επι της ουσιας διαφωνια. Εγω είμαι το πρόβλημα. Ο,τιδηποτε κι αν πω, πεταγονται πεντε εξι και λενε τα αντίθετα επειδή το ειπα εγω. Μην τρελαίνεσαι. Αν ελεγα το ακριβως αντιθετο, θα λεγανε το αναποδο.
Το μοναδικο σου προβλημα ειναι οτι εισαι τοσο φανατικος με το κομμα σου που δεν βλεπεις τα ποσα στραβα κανει και που εφτασε τον κοσμο.να αναγκαστει να βγαλει κυβερνηση τον συριζα για να φυγουν αυτοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom