Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.790
Like
6.327
Πόντοι
1.406

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
απολυτε τι βλεπεις θα σπασει παλι ο αλεξ;
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Οι ελευθεροι επαγγελματιες. Η κουταλα τι σχεση εχει? Κουταλα λεμε για οσους εχουν θεση στο δημοσιο.

κουταλα λεμε αυτους που φοροδιεφευγαν καθε μερα ολη μερα 365 μερες ....και το κρατος εκλεινε τα ματια του γιατι φυσικα οπως ειδες,μεχρι και υπουργοι μεσα στην φοροδιαφυγη βουτηγμενοι βρεθηκαν....μονο το περιστατικο του Λιαπη να βαλεις δε θελει κατι αλλο να καταλαβεις και ποσο το καλυψαν γρηγορα να ξεχαστει ο κοσμος ,για μια πινακιδα ο γυφτος και ομως το εκανε ........η θεση στο δημοσιο με μισθο σταθερο ,αναφερεσαι για ψιλικατζηδες.........
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τυπε υπαρχει περιπτωση για αντιποινα να υπαρξει απειλη για,δισταζω ακομα να πω και την λεξη,αυτοδιαγραφη σου?  :S
θα αυτοεξοριστει στο παρισι τυπε, τα ξερουνε καλα αυτα τα κολπα οι δεξιουληδες  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006

οχι παπαβλημα, εισαι η αποδειξη πως οι αριστεροι γεννιουνται προδοτες και ριψασπιδες!

και αυτο το εχω καταλαβει εδω και παρα πολλα χρονια!


Κουιζ.
Ποιος το εγραψε αυτό εδώ μεσα?  :grin:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
κουταλα λεμε αυτους που φοροδιεφευγαν καθε μερα ολη μερα 365 μερες

Δική σου ερμηνεία του ορισμού, αντίθετη στην κοινα αποδεκτή ερμηνεία. Δες παρακάτω

η θεση στο δημοσιο με μισθο σταθερο ,αναφερεσαι για ψιλικατζηδες.........

Κουτάλα εννούμε τη θέση στο δημόσιο, και μάλιστα θέση που επιτρέπει στον υπάλληλο να παρει αποφάσεις προς όφελος της τσέπης του, με λεφτά του κράτους. Με τον ορο φυσικά "υπάλληλος" εννοώ όλους, ανεξάρτητα υπαλληλικής ιεραρχίας απο καφετζή μέχρι τον υπουργό και δεν ξερω γω τι. Για μένα που πληρώνω όλοι υπάλληλοι μου ειναι
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
οχι παπαβλημα, εισαι η αποδειξη πως οι αριστεροι γεννιουνται προδοτες και ριψασπιδες!

και αυτο το εχω καταλαβει εδω και παρα πολλα χρονια!


Κουιζ.
Ποιος το εγραψε αυτό εδώ μεσα?  :grin:
φανταζομαι ξερεις και που ανηκε πολιτικα ο τεφτεριτζης του σαϊτ  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Δική σου ερμηνεία του ορισμού, αντίθετη στην κοινα αποδεκτή ερμηνεία. Δες παρακάτω

Κουτάλα εννούμε τη θέση στο δημόσιο, και μάλιστα θέση που επιτρέπει στον υπάλληλο να παρει αποφάσεις προς όφελος της τσέπης του, με λεφτά του κράτους. Με τον ορο φυσικά "υπάλληλος" εννοώ όλους, ανεξάρτητα υπαλληλικής ιεραρχίας απο καφετζή μέχρι τον υπουργό και δεν ξερω γω τι. Για μένα που πληρώνω όλοι υπάλληλοι μου ειναι
Ετσι  :thumbsup:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Συντομα ο αντωνακης θα ειναι ενας πρωην πρωθυπουργος που εκανε το καθηκον του στην πατριδα αλλα θα πρεπει να περασουν πολλα χρονια για να δικαιωθει,
Θα πηγαινει τα καλοκαιρια  ασταματητες διακοπες στα νησια, θα ειναι προσκεκλημενος σε εκδηλωσεις, θα τον προτεινουν για προεδρο της δημοκρατιας αλλα δεν θα τον ενδιαφερει, θα τον φυλανε πολλοι αστυνομικοι, θα καθετε στα πισω εδρανα της βουλης  αμιλητος και θα αγκαζαρει καμια πλατεια δρομο σοκακι ως πινακιδα.
Και φυςικα θα διαδιδει οτι δεν τον αφησαν να ολοκληρωσει το εργο του, και οι ελληνες θα περιμενουν να ψηφισουν την κορη/γιο του.

:rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Σε ποια ακριβως κουταλα αναφερεσαι? Εγω ελευθερος επαγγελματιας είμαι.

παπαλα ελ.επαγγελματιας,κλειστο επαγγελμα - συμβολαιογραφος εισαι π κληρονομησες τ  γραφειο απο τον πατερουλη σου  :grin:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Δική σου ερμηνεία του ορισμού, αντίθετη στην κοινα αποδεκτή ερμηνεία. Δες παρακάτω

Κουτάλα εννούμε τη θέση στο δημόσιο, και μάλιστα θέση που επιτρέπει στον υπάλληλο να παρει αποφάσεις προς όφελος της τσέπης του, με λεφτά του κράτους. Με τον ορο φυσικά "υπάλληλος" εννοώ όλους, ανεξάρτητα υπαλληλικής ιεραρχίας απο καφετζή μέχρι τον υπουργό και δεν ξερω γω τι. Για μένα που πληρώνω όλοι υπάλληλοι μου ειναι

Και εσενα ποιος σε πληρωνει φιλε ???
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παπαλα ελ.επαγγελματιας,κλειστο επαγγελμα - συμβολαιογραφος εισαι π κληρονομησες τ  γραφειο απο τον πατερουλη σου  :grin:
απτον πεθερο τυπε
γιαυτο εφυγε απτη αθηνα και πηγε στα χωρια :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom