Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μωρή ξεδοντιάρα μπάμπω, σε πειράζει αυτό και όχι τα 300 χιλιάρικα το χρόνο που παίρνει ο χαρτοπετσέτας Παπαθανασίου ως πρόεδρος των ΕΛΠΕ;
Πόσο ξεφτίλας βαμμένος Νεοδημοκράτης είσαι;
αχχαχαχα ναι ναι τον ειχαμε ξεχασει αυτον
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ενω τον Σαμαρα 4 μερες θα μας πεις ποιος κ ποσα εδωσαν? Να σου θυμισω στον τσιπρα ηταν καλεσμενος αρα τα εξοδα του τα πληρωσαν αυτοι που τον καλεσαν μπουρδα
σιγά μην ήταν καλεσμένος... εφόσον δεν ήταν keynote speaker (που δεν ήταν) τα έξοδα τα πλερώνει μόνος του.. ακόμη και αν το συνέδριο είναι by invitation only..
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
σιγά μην ήταν καλεσμένος... εφόσον δεν ήταν keynote speaker (που δεν ήταν) τα έξοδα τα πλερώνει μόνος του.. ακόμη και αν το συνέδριο είναι by invitation only..
α ρε πουτανακι ποσα ξερεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πες μας για τον Παπαθανασίου και τον Ζαγορίτη μωρή ξοφλημένη κουραδομηχανή που τους βολέψατε με τα δικά μας λεφτά.

σκαστε και πληρώστε... και σείς με δικά μας λεφτά είχατε βολέψει τον Μαυράκη στην ΔΕΗ (εκείνον με το δωράκι τα 500 μύρια), την Βασούλα στην ΠΡΟΜΕΤ,  τον Σακελλαρίδη (τον απόφοιτο της ανωτάτης σχολής φυλακών Τύρινθας) στην ΑΓΡΕΞ, τον Τόμπρα στον ΟΤΕ και πολλούς πολλούς άλλους...

σύρε και γαμίσου γουρούνι
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
σκαστε και πληρώστε... και σείς με δικά μας λεφτά είχατε βολέψει τον Μαυράκη στην ΔΕΗ (εκείνον με το δωράκι τα 500 μύρια), την Βασούλα στην ΠΡΟΜΕΤ,  τον Σακελλαρίδη (τον απόφοιτο της ανωτάτης σχολής φυλακών Τύρινθας) στην ΑΓΡΕΞ, τον Τόμπρα στον ΟΤΕ και πολλούς πολλούς άλλους...

σύρε και γαμίσου γουρούνι
σκασε σκυψε πληρωσε καριολη
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ελα ρε, τι βλακείες είναι αυτές.

Παυλόπουλος για σύμπραξη ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ: Τίποτε δεν μπορούμε να αποκλείσουμε
Πρώτη καταχώρηση: 28/09/2014 - 13:11

Ο βουλευτής της ΝΔ, Προκόπης Παυλόπουλος υποστήριξε ότι δεν υπήρχε προεκλογική χροιά στην εκδήλωση της ΝΔ στη Χαλκιδική για τα 40 χρόνια του κόμματος μιλώντας στον RealFm 97,8 και τον Κώστα Χαρδαβέλλα και την Αγγελική Λάζου.

Σε ερώτηση των δημοσιογράφων για την περίπτωση σύγκλησης ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ, σε περίπτωση αδυναμίας εκλογής αυτοδύναμης κυβέρνησης, είπε ότι τίποτε δεν μπορούμε πλέον να αποκλείσουμε στις συνθήκες που ζούμε. Συμπλήρωσε όμως ότι οι «υποχρεωτικοί γάμοι» δεν έχουν καλό αποτέλεσμα.

«Η ψήφος του ελληνικού λαού μπορεί να τα επιβάλλει όλα» δήλωσε.


βλακειες ; χαχαχαχαχαχαχα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Προκλητική η Μαρία Αντωνίου: Εγώ έχω μάθει να ζω και με… 1500 ευρώ (Βίντεο)

Σε μια δήλωση που, πραγματικά, αποτελεί πρόκληση για τον ελληνικό λαό που επί χρόνια δοκιμάζεται από τις συνέπειες των αλλεπάλληλων μνημονίων, προχώρησε η βουλευτής Καστοριάς της ΝΔ, Μαρία Αντωνίου!

Κατά τη διάρκεια τηλεφωνικής συνέντευξης σε τοπικό τηλεοπτικό σταθμό της Κοζάνης η κυρία Αντωνίου ανέφερε πως «το έχω δηλώσει πολλές φορές και στα τοπικά ΜΜΕ… εγώ έχω μάθει να ζω και με 1500 ευρώ»!!!

Σε περίοδο οικονομικής κρίσης με την ανεργία να βρίσκεται πάνω από το 26, ολόκληρες οικογενειες θα ήταν πανευτιχείς αν κατάφερναν να εξασφαλίσουν 1500... ευρώ!




:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Κατι λεγαμε για τα μικρα καναλια..!Αραγε αυτο θα παιξει στο μεγκα????????
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παυλόπουλος για σύμπραξη ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ: Τίποτε δεν μπορούμε να αποκλείσουμε
Πρώτη καταχώρηση: 28/09/2014 - 13:11

Ο βουλευτής της ΝΔ, Προκόπης Παυλόπουλος υποστήριξε ότι δεν υπήρχε προεκλογική χροιά στην εκδήλωση της ΝΔ στη Χαλκιδική για τα 40 χρόνια του κόμματος μιλώντας στον RealFm 97,8 και τον Κώστα Χαρδαβέλλα και την Αγγελική Λάζου.

Σε ερώτηση των δημοσιογράφων για την περίπτωση σύγκλησης ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ, σε περίπτωση αδυναμίας εκλογής αυτοδύναμης κυβέρνησης, είπε ότι τίποτε δεν μπορούμε πλέον να αποκλείσουμε στις συνθήκες που ζούμε. Συμπλήρωσε όμως ότι οι «υποχρεωτικοί γάμοι» δεν έχουν καλό αποτέλεσμα.

«Η ψήφος του ελληνικού λαού μπορεί να τα επιβάλλει όλα» δήλωσε.


βλακειες ; χαχαχαχαχαχαχα
Το ιδιο λεει κ η ΔΗΜΑΡ. Χαχαχχαχαχα τα ποντικια πριν βουλιαξει το πλοιο φευγουν. Προβοκατσιες. Σιγα μην τους παρει ο Συριζα
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Στο αλλο θρεαντ ειναι τυπε..ψαξε λιγο.
Το ειδα. Την ααπαντηση μου την ειχα δωσει μερικα ποστ πιο πριν και ισχυει και για σενα. Κανεις δεν θα μου δωσει να φαω αν δουλεψω εγω. Τωρα αν εσυ περιμενεις καποιον σωτηρα να σε σωσει κονομησες!

 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κατι απο το ΦΒ που νομιζω οτι τα λεει ολα:

Υποκρισίας το ανάγνωσμα.
Οι επιλογές του "σοφού λαού" ντε. Που κατά σύμπτωση λύσσαξε με τον "προδότη ΓΑΠ" (τον οποίο, μην ετοιμάζεστε οι πονηροί, έχω στηλιτεύσει άπειρες φορές για την ανεπάρκεια του αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας) ΜΟΝΟΝ όταν κατάλαβε ότι δεν έχει κοκό. ΑΝ "υπήρχαν λεφτά" δε θα ένοιαζε κανέναν αν ο ΓΑΠ, ο Κωστάκης, ο Αντωνάκης ή ο Abdul Hamid o ίδιος κυβερνούσε.
Λεφτά να υπάρχουν για διορισμούς. Όποιος δεν υπόσχεται αυτό είναι "προδότης" κάνει κωλοτούμπες κλπ. Όποιος το υπόσχεται δεν πα να είναι άθεος και να φιλάει αγιαστούρες και να συναντάει πάπες και να υπόσχεται ανεφάρμοστες αρλούμπες, έχει ασυλία.
Μέχρι να ξανακαταστρέψει τη χώρα πράγμα που δεν ενδιαφέρει κανέναν, αλλά σε αυτή την περίπτωση δε θα έχει λεφτά να μοιράσει οπότε και πάμε πάλι, ματαξανά-μανά "προδότες", "ΠΡωΣΚΗΝιΜΑΙΝΙ" ΚΛΠ.
Την πατήσαμε αγαπητοί Κύριοι. Θα τους υποστούμε, και θα υποστούμε και το κόστος της σύγκρουσης τους με την διεθνή και Ελληνική πραγματικότητα, όπως και του σοφού λαού που ανακαλύπτει ΠΡΩΔΩΤΑΙΣ μόνο όταν δεν πληρώνεται. Όταν πληρώνεται ή του δίνει κάποιος υποσχετικές πληρωμής, αααα, τότε αλλάζει το πράγμα, "να τον δοκιμάσουμε".
Θα φάτε καλά, υποκριτές.
:rockon:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Προκλητική η Μαρία Αντωνίου: Εγώ έχω μάθει να ζω και με… 1500 ευρώ (Βίντεο)

Σε μια δήλωση που, πραγματικά, αποτελεί πρόκληση για τον ελληνικό λαό που επί χρόνια δοκιμάζεται από τις συνέπειες των αλλεπάλληλων μνημονίων, προχώρησε η βουλευτής Καστοριάς της ΝΔ, Μαρία Αντωνίου!

Κατά τη διάρκεια τηλεφωνικής συνέντευξης σε τοπικό τηλεοπτικό σταθμό της Κοζάνης η κυρία Αντωνίου ανέφερε πως «το έχω δηλώσει πολλές φορές και στα τοπικά ΜΜΕ… εγώ έχω μάθει να ζω και με 1500 ευρώ»!!!

Σε περίοδο οικονομικής κρίσης με την ανεργία να βρίσκεται πάνω από το 26, ολόκληρες οικογενειες θα ήταν πανευτιχείς αν κατάφερναν να εξασφαλίσουν 1500... ευρώ!



Κατι λεγαμε για τα μικρα καναλια..!Αραγε αυτο θα παιξει στο μεγκα????????

δεν ξερω που την ειδες την προκληση αλλα ρε παιδι μου και ο<<αυριανος πρωθυπουργος>> χωρις  το Burberry του δεν μπορει
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Κατι απο το ΦΒ που νομιζω οτι τα λεει ολα:

Υποκρισίας το ανάγνωσμα.
Οι επιλογές του "σοφού λαού" ντε. Που κατά σύμπτωση λύσσαξε με τον "προδότη ΓΑΠ"

θα το μετανοιωσει μια μερα για αυτη την συμπεριφορα αλλα ελπιζω να μην ειναι αργα
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πως ο σαμαρας ελενχει τα μεσα μαζικης εξημερωσης και καλιεργει την τρομοκρατεια ο φιλαρακος του θεμος αναστασιαδης καθε κυριακη μας το δειχνει


 

Συνημμένα

  • tromolagnia.jpg
    tromolagnia.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 15

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
πως ο σαμαρας ελενχει τα μεσα μαζικης εξημερωσης και καλιεργει την τρομοκρατεια ο φιλαρακος του θεμος αναστασιαδης καθε κυριακη μας το δειχνει

Οχι οτι απο τον Τσιπρα περιμενουμε κατι καλυτερο ...

Αλλα γιαυτο ο Σαμαρας θα παρει τα @@ μας !!!
Να παει να βρει ψηφους απο τους Θεμους και τους Μπομπολες
Και απο τους ΠΑΣΟΚους που θα τους ταραξει στην Μονιμοτητα
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
απουσιάζουν απόψε τα σεπτά στελέχη της πολιτικής ανάλυσης.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Εντείνεται το αντάρτικο του περιφερειάρχη Κ. Μακεδονίας - Τζιτζικώστας: Να παραιτηθεί ο Σαμαράς - Να ανοίξει ο δρόμος για κυβέρνηση εθνικής ενότητας
:S  :S :S :S
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
2
Like
735
Πόντοι
96
Εντείνεται το αντάρτικο του περιφερειάρχη Κ. Μακεδονίας - Τζιτζικώστας: Να παραιτηθεί ο Σαμαράς - Να ανοίξει ο δρόμος για κυβέρνηση εθνικής ενότητας
:S  :S :S :S
αμην τυπε μ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το Χρηματιστήριο Αθηνών 

  Απελπιστική κατάσταση η σημερινή στην αγορά αξιών, με το Γενικό Δείκτη να μην καταφέρνει να συγκρατήσει το επίπεδο των 1.070 μονάδων ύστερα από το «τίναγμα της γάτας» λίγο μετά το άνοιγμα. Όπως αναφέρθηκε και στο σχόλιο κλεισίματος της Παρασκευής, η συνεδρίαση εκείνη άφησε την αίσθηση ότι η ελληνική αγορά δεν αναμένεται να διαφοροποιηθεί από τον κλοιό των πωλητών και η επενδυτική ψυχολογία έχει επιδεινωθεί σε ακραίο βαθμό, όπου για να αντιστραφεί το κλίμα θα χρειαστεί ένα γεγονός τόσο μεγάλο το οποίο θα καταφέρει να αποσπάσει τις επιπτώσεις της πολιτικής αστάθειας

:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗ, ΜΕ ΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ  ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΑΠΟ ΔΟΣΙΛΟΓΟΥΣ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom