Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
αφου ορισμένοι χρησιμοποιουν το kontra για ενημέρωση - ΖΩ για εκεινη τη στιγμη που κάποιος κάπου θα χρησιμοποιησει το bourdela ως reference

Το ειδα στο bourdela.com, αρα ειναι αλήθεια

τυπε το kontra Παπαγιάννης ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ κανει ενημερωση. Και λεω αυτή τη στιγμη γιατι και ο Τραγκας εκανε κολωτουμπα αφου του στειλανε το ΣΔΟΕ για 10αδες εκατομμύρια δεξια κι αριστερα.
Τωρα αν νομιζεις ότι κανει ενημερωση ο Αλαφούζος κι ο μπομπολας ένα μονο θα σου πω.
Την ημερα συνάντησης μερκελ-σαμαρα τα σπρεντ ανεβηκαν και το χρηματιστηριο κατρακυλησε.
Το ιδιο βραδυ τα  :jerking: μεγαλα καναλια μιλαγαν για επιτυχια σαμαρα και σταθεροποιηση οικονομιας  :headbang:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κάποιος να κλείσει το  καπακι του βόθρου... μας πήρε η μπόχα και η αποφορά του πιξι...

γουρουνίσια σκατά...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Όταν μια χωρα δεχεται επιθεση, φταιει η κυβερνηση της? Θα με τρελανεις?

Ακου να σου πω κατι φιλαρακι.
Αντε ψηφισε την Χρυση Αυγη που ολο το φερνεις γυρω γυρω και μην μου το παιζεις αντικειμενικος. Ελα τωρα.
Του λες να ψηφισει οτι ο πατερας σου τυπε? Ωραιο παραδειγμα απο νεοδημοκρατη
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
τυπε το kontra Παπαγιάννης ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ κανει ενημερωση. Και λεω αυτή τη στιγμη γιατι και ο Τραγκας εκανε κολωτουμπα αφου του στειλανε το ΣΔΟΕ για 10αδες εκατομμύρια δεξια κι αριστερα.
Τωρα αν νομιζεις ότι κανει ενημερωση ο Αλαφούζος κι ο μπομπολας ένα μονο θα σου πω.
Την ημερα συνάντησης μερκελ-σαμαρα τα σπρεντ ανεβηκαν και το χρηματιστηριο κατρακυλησε.
Το ιδιο βραδυ τα  :jerking: μεγαλα καναλια μιλαγαν για επιτυχια σαμαρα και σταθεροποιηση οικονομιας  :headbang:

Κοιτα, εχεις ένα δίκιο στο ότι μερικές φορές τα μικρά κανάλια ΙΣΩΣ βγάζουν κάποια είδηση που τα μεγάλα δε θα βγαλουν

Αλλα τα μικρά κανάλια συνηθως ειναι εργαλεία για ξεκαθάρισμα προσωπικών ή επαγγελματικών διαφορών. Οπως ο παπαγιάννης ας πουμε.

Σε τριτοκοσμικά κράτη όπως η ελλαδα, το "επάγγελμα" του δημοσιογράφου ειναι απο τα πλέον βρώμικα και ανυποληπτα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κοιτα, εχεις ένα δίκιο στο ότι μερικές φορές τα μικρά κανάλια ΙΣΩΣ βγάζουν κάποια είδηση που τα μεγάλα δε θα βγαλουν

Αλλα τα μικρά κανάλια συνηθως ειναι εργαλεία για ξεκαθάρισμα προσωπικών ή επαγγελματικών διαφορών. Οπως ο παπαγιάννης ας πουμε.

Σε τριτοκοσμικά κράτη όπως η ελλαδα, το "επάγγελμα" του δημοσιογράφου ειναι απο τα πλέον βρώμικα και ανυποληπτα.
To ΙΣΩΣ μαρεσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσα εχουν πει τα μικρα καναλια απο την μερα του μνημονιου μαζι με τον αυτια (δεν τα ειπε βεβαια ολα κ αυτος) σιγα σιγα συμβαινουν. Και ας εβγαιναν οι γλαστρες τις κυβερνησης κ ελεγα ΟΧΙ ΟΧΙ δεν γινονται αυτα δεν ισχυουν...!Οπως παπακωνσταντινου κ γιακουματος για τον ΕΝΦΙΑ (εαν θυμαμαι καλα οτι ηταν αυτος)
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
To ΙΣΩΣ μαρεσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσα εχουν πει τα μικρα καναλια απο την μερα του μνημονιου μαζι με τον αυτια (δεν τα ειπε βεβαια ολα κ αυτος) σιγα σιγα συμβαινουν. Και ας εβγαιναν οι γλαστρες τις κυβερνησης κ ελεγα ΟΧΙ ΟΧΙ δεν γινονται αυτα δεν ισχυουν...!Οπως παπακωνσταντινου κ γιακουματος για τον ΕΝΦΙΑ (εαν θυμαμαι καλα οτι ηταν αυτος)

Οκ. Αφου το λες εσυ, έτσι θα ειναι. Εδω δεν εχω λόγο να σε αμφισβητήσω, πρόκειται για θέμα που με αφήνει αδιάφορο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Οκ. Αφου το λες εσυ, έτσι θα ειναι. Εδω δεν εχω λόγο να σε αμφισβητήσω, πρόκειται για θέμα που με αφήνει αδιάφορο.
Συμπερασμα ειναι τυπε...αλλος μπορει να εχει διαφορετικη αποψη οτι το μεγκα τα λεει ολα ειναι αυτονομο καναλι και δεν επιρεαζεται απο κανεναν. Βεβαια κ τα μικρα καποιες φορες λενε παπαριες αλλα στο θεμα μνημονιο μετρων κ νομον τα λενε ολα...!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Συμπερασμα ειναι τυπε...αλλος μπορει να εχει διαφορετικη αποψη οτι το μεγκα τα λεει ολα ειναι αυτονομο καναλι και δεν επιρεαζεται απο κανεναν. Βεβαια κ τα μικρα καποιες φορες λενε παπαριες αλλα στο θεμα μνημονιο μετρων κ νομον τα λενε ολα...!

γνωμη σου ? :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Κοιτα, εχεις ένα δίκιο στο ότι μερικές φορές τα μικρά κανάλια ΙΣΩΣ βγάζουν κάποια είδηση που τα μεγάλα δε θα βγαλουν

Αλλα τα μικρά κανάλια συνηθως ειναι εργαλεία για ξεκαθάρισμα προσωπικών ή επαγγελματικών διαφορών. Οπως ο παπαγιάννης ας πουμε.

Σε τριτοκοσμικά κράτη όπως η ελλαδα, το "επάγγελμα" του δημοσιογράφου ειναι απο τα πλέον βρώμικα και ανυποληπτα.

συμφωνω σ' αυτά που λες. Για τον Παπαγιαννη τι εχει ακουστει?  Δεν εχω κατι υποψη μου. Εκτος αν εννοεις το αφεντικο του.
Εκει χεστα κι αστα  :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
συμφωνω σ' αυτά που λες. Για τον Παπαγιαννη τι εχει ακουστει?  Δεν εχω κατι υποψη μου. Εκτος αν εννοεις το αφεντικο του.
Εκει χεστα κι αστα  :S
ΕΙχανε βγαλει βρωμα οτι απειλουσε καποιον μεσα απο το blog-σελιδα του ανωνυμα. Εχει ξεχαστει το θεμα.Ομως με τον κομιστη του DVD ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ  τι εγινΕ??/ Οπως κ με τα μυρια που δεν μπορεσε να δικαιολογησει???/
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
ΕΙχανε βγαλει βρωμα οτι απειλουσε καποιον μεσα απο το blog-σελιδα του ανωνυμα. Εχει ξεχαστει το θεμα.Ομως με τον κομιστη του DVD ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ  τι εγινΕ??/ Οπως κ με τα μυρια που δεν μπορεσε να δικαιολογησει???/

τα γλεντάει στην ελβετια ενώ με τη φυλλαδα του προσπαθει να στηριξει τους "επιτυχημένους" και να επαναφερει από καιρου εις καιρον τη χρυσαυγειαδα  :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τα γλεντάει στην ελβετια ενώ με τη φυλλαδα του προσπαθει να στηριξει τους "επιτυχημένους" και να επαναφερει από καιρου εις καιρον τη χρυσαυγειαδα  :S
αυτα ειναι τυπε...!
 

Επισκέπτης
Η επετειος των 40 ετων απο την ιδρυση της ΝΔ, τη βρισκει σε καθε αλλο παρα δυσκολη θεση.
Θα μου πεις στεναχωριεσαι?
Σκασιλα μου κι ας τους ψηφιζα χρονια. Εδω χαθηκαν Αυτοκρατοριες, για τη ΝΔ θα κλαψω?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Η επετειος των 40 ετων απο την ιδρυση της ΝΔ, τη βρισκει σε καθε αλλο παρα δυσκολη θεση.
Θα μου πεις στεναχωριεσαι?
Σκασιλα μου κι ας τους ψηφιζα χρονια. Εδω χαθηκαν Αυτοκρατοριες, για τη ΝΔ θα κλαψω?
Δεν ειπε κατι σοβαρο μονο αερολογιες κ επιθεση στον Συριζα εκανε...!Ωραια επετειος. Τα ζαππεια ομως τα ξεχασε
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ειπε κατι σοβαρο μονο αερολογιες κ επιθεση στον Συριζα εκανε...!Ωραια επετειος. Τα ζαππεια ομως τα ξεχασε

και τη siemens ξεχασε και το βατοπαιδι ξεχασε και την ΠΟΛ.ΑΝ ξεχασε και οι δεν θα γυρνουσε ποτε στη ΝΔ ξεχασε και το αντιμνημονιο στα πρωτα χρονια της αντιπολιτευσης και το μπαλτακο και τη συνεργασια με το ναζιστικο μορφωμα δολοφονων τη χρυση αυγη ξεχασε και πολλα
αλλα το κυριοτερο πλεον ο λαος δεν ξεχναει και δεν τρομοκρατητε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom