Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
δεν ξερω τι δήλωσε, απο αυτά που γραφει ειναι ενας αποτυχημένος που με το ζόρι μιλάει Ελληνικά. αποφοιτος λυκειου, το πολύ κανας επυ που τον σουταραν επειδη ειναι βλάκας. τωρα κανει το λουστρο και πλενει σκαλες.

να σου πω οτι μπηκα με πανελληνιες βλακα.....!!!!
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Και τι σε κανει ρε λουστρε να πιστευεις οτι μπορεις εσυ να απειλησεις εμενα; Σαλτα γαμισου ρε παρασιτο της κοινωνίας, μαλακα αποτυχημενε

παλι δεν απαντας μωρη μοδιστρα ?? ελα τα καλα τσιμπουκια...ποσα σου εχω μοιρασει μεσχρι ωρας...τα μετρας ??? ο Αλεξ 71 ακουσε περι ΣΔΟΕ και ειπε να την κανει με ελαφρα!!!!
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
ειδικα που ολοι εδω γραφουν αληθεια τυπε :grin:
αν ηταν ετσι ο τυπος ματζεστικ επρεπε να εκανε παρεα στον ακη :grin:

Ρε μαν τι γαματος ειναι αυτος ο τυπος;  :2funny:
Το μονο που δεν εχει ρωτησει ακομα εδω μεσα ειναι σε ποια τρυπα πρεπει να βαλει το πουλι του και σε τι ρυθμο πρεπει να αναπνεεις  :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
:sunglasses: :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    32,6 KB · Εμφανίσεις: 15

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
ρε θα μας πεις τι δουλεια κανεις εσυ αργοσχολε ???

Αργόσχολος, το βρήκες. Πρέπει να εισαι πολύ έξυπνος. Το δειχνει και η πορεία σου η επαγγελματική. Αξιος.

Δεν εχεις σπουδασει ε; Τελειωσες το λυκειο με το ζόρι και μην εχοντας επιλογές εκανες τα χαρτια σου για ΕΠΥ. Ζορίστηκες, δε σου άρεσε (δε σε θελανε κιόλας) και "αποστρατεύτηκες". και τωρα τι κανεις; Αυτοεξευτελίζεσαι στο ιντερνετ λέγοντας ανοησίες, βρίζοντας ανθρώπους εμφανως ποιο έξυπνους απο εσένα και απειλωντας..

Καμμένο χαρτί εισαι ρε κακομοίρη. Σε λυπαμαι. Γιατι το πρωι θα επιστρεψεις σε αυτό που πραγματικά εισαι.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ρε μαν τι γαματος ειναι αυτος ο τυπος;  :2funny:
Το μονο που δεν εχει ρωτησει ακομα εδω μεσα ειναι σε ποια τρυπα πρεπει να βαλει το πουλι του και σε τι ρυθμο πρεπει να αναπνεεις  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Αργόσχολος, το βρήκες. Πρέπει να εισαι πολύ έξυπνος. Το δειχνει και η πορεία σου η επαγγελματική. Αξιος.

Δεν εχεις σπουδασει ε; Τελειωσες το λυκειο με το ζόρι και μην εχοντας επιλογές εκανες τα χαστια σου για ΕΠΥ. Ζορίστηκες, δε σου άρεσε (δε σε θελανε κιόλας) και "αποστρατεύτηκες". και τωρα τι κανεις; Αυτοεξευτελίζεσαι στο ιντερνετ λέγοντας ανοησίες, βρίζοντας ανθρώπους εμφανως ποιο έξυπνους απο εσένα και απειλωντας..

Καμμένο χαρτί εισαι ρε κακομοίρη. Σε λυπαμαι. Γιατι το πρωι θα επιστρεψεις σε αυτό που πραγματικά εισαι.

ναι..καθομαι σπιτι μου και  εχω μια ευρωπουλια εξω στον κηπο μου και καθε πρωι μαζευω ευρωπουλα και πληρωνω το ιντερνετ ως αργοσχολος και  αποτυχημενος ,για να σε τσιμπουκωνω μια χαρα και εσυ να μην απαντας......τελικα τι δουλεια κανεις ??για 10η φορα ............ζοριζεσαι ???  :pipa1:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ναι..καθομαι σπιτι μου και  εχω μια ευρωπουλια εξω στον κηπο μου και καθε πρωι μαζευω ευρωπουλα και πληρωνω το ιντερνετ ως αργοσχολος και  αποτυχημενος ,για να σε τσιμπουκωνω μια χαρα και εσυ να μην απαντας......τελικα τι δουλεια κανεις ??για 10η φορα ............ζοριζεσαι ???  :pipa1:

δωστε κανα ραντεβου θανατου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
ναι..καθομαι σπιτι μου και  εχω μια ευρωπουλια εξω στον κηπο μου και καθε πρωι μαζευω ευρωπουλα και πληρωνω το ιντερνετ ως αργοσχολος και  αποτυχημενος ,για να σε τσιμπουκωνω μια χαρα και εσυ να μην απαντας......τελικα τι δουλεια κανεις ??για 10η φορα ............ζοριζεσαι ???  :pipa1:

Σε συνδεω με χιουστον. Καλη συνεχεια στη μιζερη ζωη σου
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Σε συνδεω με χιουστον. Καλη συνεχεια στη μιζερη ζωη σου

αντε...δρομο τωρα...πηρες τον πουλο και εσυ μια και καλη αμορφωτε !!!τραβα με τον τραμουντανα να τον βοηθησεις να βρει το εκκαθαριστικο του να το ποσταρει εδω για να το κανω copy και να το δωσω ενα φιλαρακι εφοριακο .....μαλλον ζοριζεται και αυτος......θα παρει δικηγορο τον Αλεξ71 που μολις ειπα δια ΣΔΟΕ εδω μεσα...πηγε για υπνο....ειναι υπερανω ο δικηγοραρας μας !!!!
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
καλο το μπασκετ σημερα.......τρεις μπαλες του μπασκετ μπιστιξα......και οι τρεις διαφορετικς μαρκες.......τραμου-αλεξ-white horse !!!!
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
καλο το μπασκετ σημερα.......τρεις μπαλες του μπασκετ μπιστιξα......και οι τρεις διαφορετικς μαρκες.......τραμου-αλεξ-white horse !!!!

Αυτοί το ξέρουν ότι τους..."μπίστιξες";  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom