Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν μου χρειάζεται η ξενη υπηκοότητα... μόλις ξεκαθαρίσει το πραγμα και ο αλέξης πάει στο ράφι του 4% θα επιστρέψω...
Μην μου τα γυρνάς τώρα...
Είπαμε να γίνεις μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...



 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τα αρχίδια μου θα πάρει ο αλέξης... αμα λάχει φεύγω και εκτός ΕΕ...
Απο την απαντηση σου μαλλον δεν ξερεις τι εκανε...!Ψαξε λιγο κ θα δεις. ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ μονο παρανομος μεταναστης γλυτωνεις
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Απο την απαντηση σου μαλλον δεν ξερεις τι εκανε...!Ψαξε λιγο κ θα δεις. ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ μονο παρανομος μεταναστης γλυτωνεις

μωρέ μια χαρά ξέρω τι έκανε με την φορολογική κατοικία...  λες να μην ξέρω πρίν λίγο καιρό έκανα τα χαρτιά μου και εγκρίθηκε...

και με το Κατάρ υπογράψαμε σύμβαση περί αποφυγής διπλής φορολογίας οπότε λες μαλακίες...

αιντε τράβα να κάνεις τον καμπόσο σε κάποιους που δεν κατέχουν... με μένα λίγα.. .

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μωρέ μια χαρά ξέρω τι έκανε με την φορολογική κατοικία...  λες να μην ξέρω πρίν λίγο καιρό έκανα τα χαρτιά μου και εγκρίθηκε...

και με το Κατάρ υπογράψαμε σύμβαση περί αποφυγής διπλής φορολογίας οπότε λες μαλακίες...

αιντε τράβα να κάνεις τον καμπόσο σε κάποιους που δεν κατέχουν... με μένα λίγα.. .
Mωρη πορνη στο καταρ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΒΛΑΚΑ. Εστειλαν αιτημα το κρατος στην εκει πρεσβια να τους στειλει λιστα με τους Ελληνες που δουλευουν εκει κ τους ΦΟΡΟΛΟΓΕΙ. ΜΑΛΑΚΑ. Το ιδιο πρεπει να γινει κ σε αλλες χωρες. Οχι θα σε εχουν εσενα να μας το παιζεις ιστορια χαχαχαχαχα να που θα βρεθουν τα λεφτα βλακακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Mωρη πορνη στο καταρ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΒΛΑΚΑ. Εστειλαν αιτημα το κρατος στην εκει πρεσβια να τους στειλει λιστα με τους Ελληνες που δουλευουν εκει κ τους ΦΟΡΟΛΟΓΕΙ. ΜΑΛΑΚΑ. Το ιδιο πρεπει να γινει κ σε αλλες χωρες. Οχι θα σε εχουν εσενα να μας το παιζεις ιστορια χαχαχαχαχα να που θα βρεθουν τα λεφτα βλακακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αρχιδια πατέρα... η Ελλάδα με το Κατάρ έχει σύμβαση αποφυγης διπλής φορολογίας... όποιος είναι μόνιμος κάτοικος Κατάρ (πάνω από 183 μέρες τον χρόνο) πληρώνει τους φόρους του Κατάρ δηλαδή τίποτε... όποιος πάει για αρπαχτες και για μικρό χρονικό διάστημα πληρώνει Ελλάδα γιατί δεν θεωρείται ότι έχει φορολογική κατοικία εκεί .. το ίδιο συμβαίνει με ΟΛΕΣ τις χώρες που έχουμε τέτοιες συμβάσεις...

αει σύρε και γαμίσου λοιπόν που πας να το παίξεις και έξυπνος.. μαλάκα...

και αυτοί που πάνε για αρπαχτές στο Κατάρ φροντίζουν και στήνουν μια εταιρεία στην Βουλγαρία όπου ο φόρος είναι 20% και φορολογούνται εκεί ...

αιντε μαλάκα που το παίζεις και ξύπνιος νούμερο... κανέναν φτωχομπινέ θα πιάσουνε από αυτούς που πήγανε μιά φορά για κανενα δίμηνο πήρανε καμμιά εικοσαριά χιλιάδες δολλάρια και γυρίσανε και θέλανε να την βγάλουνε αφορολόγητοι..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αρχιδια πατέρα... η Ελλάδα με το Κατάρ έχει σύμβαση αποφυγης διπλής φορολογίας... όποιος είναι μόνιμος κάτοικος Κατάρ (πάνω από 183 μέρες τον χρόνο) πληρώνει τους φόρους του Κατάρ δηλαδή τίποτε... όποιος πάει για αρπαχτες και για μικρό χρονικό διάστημα πληρώνει Ελλάδα γιατί δεν θεωρείται ότι έχει φορολογική κατοικία εκεί .. το ίδιο συμβαίνει με ΟΛΕΣ τις χώρες που έχουμε τέτοιες συμβάσεις...

αει σύρε και γαμίσου λοιπόν που πας να το παίξεις και έξυπνος.. μαλάκα...

και αυτοί που πάνε για αρπαχτές στο Κατάρ φροντίζουν και στήνουν μια εταιρεία στην Βουλγαρία όπου ο φόρος είναι 20% και φορολογούνται εκεί ...

αιντε μαλάκα που το παίζεις και ξύπνιος νούμερο... κανέναν φτωχομπινέ θα πιάσουνε από αυτούς που πήγανε μιά φορά για κανενα δίμηνο πήρανε καμμιά εικοσαριά χιλιάδες δολλάρια και γυρίσανε και θέλανε να την βγάλουνε αφορολόγητοι..
Το ιδιο λεμε ρε παπαρα. Οπου κ να πας ο τσιπρας θα σε βρει αχαχχχαχααχχα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Mωρη πορνη στο καταρ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΒΛΑΚΑ. Εστειλαν αιτημα το κρατος στην εκει πρεσβια να τους στειλει λιστα με τους Ελληνες που δουλευουν εκει κ τους ΦΟΡΟΛΟΓΕΙ. ΜΑΛΑΚΑ. Το ιδιο πρεπει να γινει κ σε αλλες χωρες. Οχι θα σε εχουν εσενα να μας το παιζεις ιστορια χαχαχαχαχα να που θα βρεθουν τα λεφτα βλακακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και να γίνει και πάλι στα αρχίδια μου εγώ έχω φορολογική κατοικία το Ην.Βασίλειο, πληρώνω φόρο εδώ και η Ελλάδα έχει σύμβαση περί αποφυγής διπλής φορολογίας με την αγγλία...

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το ιδιο λεμε ρε παπαρα. Οπου κ να πας ο τσιπρας θα σε βρει αχαχχχαχααχχα

δεν το έκρυψα που είμαι ... και στο Ε1 την επόμενη χρονιά θα δηλώσω κανονικά στο αντίστοιχο κουτάκι το χρήμα που έβγαλα εδώ ... αλλά θα πάρει τα αρχίδια μου σαν φόρο ... γιατί μετά θα τον γαμίσει η Ελισάβετ τον Αλέξη και θα σκούζεει...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν το έκρυψα που είμαι ... και στο Ε1 την επόμενη χρονιά θα δηλώσω κανονικά στο αντίστοιχο κουτάκι το χρήμα που έβγαλα εδώ ... αλλά θα πάρει τα αρχίδια μου σαν φόρο ... γιατί μετά θα τον γαμίσει η Ελισάβετ τον Αλέξη και θα σκούζεει...
Να σε δω τι θα λες τοτε...χαχααχχα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Να σε δω τι θα λες τοτε...χαχααχχα

τι να πω αφού δεν μπορεί να πάρει μία... θα πάρει τα αρχίδια μου και θα κάνει και το παγώνι.. μόνο κάτι φτωχαδάκια σαν τον παραλίμνιο που πήγε βερολίνο για 60 ευρώ την μέρα θα πιάσει .. γιατί δεν έχουν ούτε φορολογική κατοικία ούτε τίποτε...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τι να πω αφού δεν μπορεί να πάρει μία... θα πάρει τα αρχίδια μου και θα κάνει και το παγώνι.. μόνο κάτι φτωχαδάκια σαν τον παραλίμνιο που πήγε βερολίνο για 60 ευρώ την μέρα θα πιάσει .. γιατί δεν έχουν ούτε φορολογική κατοικία ούτε τίποτε...
Μην αγχωνεσαι εαν θελει θα σε βρει....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μην αγχωνεσαι εαν θελει θα σε βρει....

εντάξει πες και με βρήκε (τι να βρεί δηλαδή αφού μόνος μου δήλωσα ότι πήγα αγγλία).. τι θα κάνει αφού δεν μπορεί να με φορολογήσει... θα μου κάνει τρία δύο...

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εντάξει πες και με βρήκε (τι να βρεί δηλαδή αφού μόνος μου δήλωσα ότι πήγα αγγλία).. τι θα κάνει αφού δεν μπορεί να με φορολογήσει... θα μου κάνει τρία δύο...
Θα σε φορολογησει...πρεπει να σωσουμε την πατριδα κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ που δεν εχουν 2πλη υπηκοοτητα θα πληρωνουν κ αυτοι ΦΟΡΟ χαχχααχαχαχαχα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα σε φορολογησει...πρεπει να σωσουμε την πατριδα κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ που δεν εχουν 2πλη υπηκοοτητα θα πληρωνουν κ αυτοι ΦΟΡΟ χαχχααχαχαχαχα

θα μου κλάσει τα αρχίδια... δεν θα φορολογήσει τίποτε και κανέναν από εμάς... θα μας γλύφει μπας και στείλουμε κανένα φράγκο να σας ταίσει...
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εντάξει πες και με βρήκε (τι να βρεί δηλαδή αφού μόνος μου δήλωσα ότι πήγα αγγλία).. τι θα κάνει αφού δεν μπορεί να με φορολογήσει... θα μου κάνει τρία δύο...
Να σου στερήσει τα εκλογικά σου δικαιώματα και ας μην δώσεις φράγκο σε φόρους.



Αυτές είναι λύσεις.Τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα.

 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Οχι μονο στερηση εκλογικων δικαιωματων. Και μη παροχη ενημεροτητας για συναλλαγες στην ελληνικη επικρατεια ας πουμε αν δεν καταβληθει εφαπαξ φορος στο χρημα που βγηκε εξω. Αυτο θα πονεσει πιο πολυ απ την ψηφο. Τροποι υπαρχουν για τα παντα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Να σου στερήσει τα εκλογικά σου δικαιώματα και ας μην δώσεις φράγκο σε φόρους.



Αυτές είναι λύσεις.Τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα.

και πως θα μου τα στερήσει ? θα μου στερήσει την ιθαγένεια ?
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Οχι μονο στερηση εκλογικων δικαιωματων. Και μη παροχη ενημεροτητας για συναλλαγες στην ελληνικη επικρατεια ας πουμε αν δεν καταβληθει εφαπαξ φορος στο χρημα που βγηκε εξω. Αυτο θα πονεσει πιο πολυ απ την ψηφο. Τροποι υπαρχουν για τα παντα.
Έπιασες το νόημα  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και πως θα μου τα στερήσει ? θα μου στερήσει την ιθαγένεια ?
Θα βρεθει ο τροπος μην σκας. Να δουμε μετα εαν το παιζεις μαγκας κ λες να ψοφησουν οι αλλοι οταν εσυ περνεις 120,000 ευρω το χρονο κ περνεις κ επιστροφη φορου πουστρακο...θα σας λιωσει κουφαλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom