Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
κλάψτε για κανένα επιδοματάκι αχρηστοι... κλάψτε μουνάκια... σκύψτε να πάρετε πίπα να σας δώσω επίδομα θέρμανσης...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα μας δωσεις????? ΑΝΤΩΝΗ ΕΣΥ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σκυψε γλιτσα μια ζωη θα τσιμπουκωνεις οποιον ειναι πανω σου...
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
και ο αλεξάκος από τα δικά μου αρχίδια θα κρέμεται (όπως ο σαμαράκος) και θα ζητάει κανένα φράγκο για να μπορέσει να πληρώσει τα μιστά...

και φυσικά επειδή το παίζει τσαμπουκάς θα πάρει τα αρχίδια μου και από μένα και από πάρα πολλούς άλλους.. και τότε να δούμε τι θα κάνει παπάρα...

στα πόδια θα πέσει και πίπες θα παίρνει μπας και φέρουμε κανένα φράγκο στην Ελλάδα...
Θα είναι μια νόμιμα εκλεγμένη κυβέρνηση και θα πληρώσεις ότι σου ζητήσει ,διότι ευαγγελίζεσαι την νομιμότητα και τους νόμους του κράτους.

Αν δεν σου αρέσει πάρε την οικογένεια σου και τράβα στην Αγγλία να μείνετε όλοι μαζί .
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
Θα είναι μια νόμιμα εκλεγμένη κυβέρνηση και θα πληρώσεις ότι σου ζητήσει ,διότι ευαγγελίζεσαι την νομιμότητα και τους νόμους του κράτους.

Αν δεν σου αρέσει πάρε την οικογένεια σου και τράβα στην Αγγλία να μείνετε όλοι μαζί .
ψοφοσκυλο τρακαδορος ειναι ρε μην τον ακους...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα είναι μια νόμιμα εκλεγμένη κυβέρνηση και θα πληρώσεις ότι σου ζητήσει ,διότι ευαγγελίζεσαι την νομιμότητα και τους νόμους του κράτους.

Αν δεν σου αρέσει πάρε την οικογένεια σου και τράβα στην Αγγλία να μείνετε όλοι μαζί .

ήδη τα οικονομικά συμφέροντα τα έχω μεταφέρει εκτός ελλάδος παίκτη... ΟΛΑ (καταθέσεις, αλλαγές έδρας όλα) ... του χρόνου μηδενικό Ε1 και ούτε τεκμήρια ως μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...

αντε λίγο ΕΝΦΙΑ αλλά ποιός κάθεται να ασχοληθεί με τα ψιλολοίδια...

 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
ήδη τα οικονομικά συμφέροντα τα έχω μεταφέρει εκτός ελλάδος παίκτη... ΟΛΑ (καταθέσεις, αλλαγές έδρας όλα) ... του χρόνου μηδενικό Ε1 και ούτε τεκμήρια ως μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...

αντε λίγο ΕΝΦΙΑ αλλά ποιός κάθεται να ασχοληθεί με τα ψιλολοίδια...
ψοφα πουστη τοτε εκτος ελλαδος και μην ασχοληθεις τι θα κανουμε ποτε ξανα....τρολακι εισαι αλλα δειχνεις ακριβως πως ΔΕΝ πρεπει να ειναι ο ελληνας
ψοφα καριολη
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
ήδη τα οικονομικά συμφέροντα τα έχω μεταφέρει εκτός ελλάδος παίκτη... ΟΛΑ (καταθέσεις, αλλαγές έδρας όλα) ... του χρόνου μηδενικό Ε1 και ούτε τεκμήρια ως μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...

αντε λίγο ΕΝΦΙΑ αλλά ποιός κάθεται να ασχοληθεί με τα ψιλολοίδια...
εδω δεν θα σε θαψουμε μωρη πουστρα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ψοφα πουστη τοτε εκτος ελλαδος και μην ασχοληθεις τι θα κανουμε ποτε ξανα....τρολακι εισαι αλλα δειχνεις ακριβως πως ΔΕΝ πρεπει να ειναι ο ελληνας
ψοφα καριολη

για την ώρα (και για κάθε ώρα από δώ και πέρα) θα ψοφάς εσύ και οι όμοιοι σου... γιατί δαγκώνατε τα χέρια που σας τάιζαν.. ψόφο βρωμόσκυλα...

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
η ελλαδα σε κανει εμετο ρε καριολη...

ποιά ελλάδα ρε έτσι που την καταντήσατε κοπρίτες ??

ουστ από δώ νούμερα...

θα έρχομαι ρε καριόλη να ψηφίζω .. να σπάω πλάκα μαζί σας γαμημένοι...
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ήδη τα οικονομικά συμφέροντα τα έχω μεταφέρει εκτός ελλάδος παίκτη... ΟΛΑ (καταθέσεις, αλλαγές έδρας όλα) ... του χρόνου μηδενικό Ε1 και ούτε τεκμήρια ως μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...

αντε λίγο ΕΝΦΙΑ αλλά ποιός κάθεται να ασχοληθεί με τα ψιλολοίδια...
Αυτό είναι πολύ ευχάριστο .Άντε σειρά να παίρνουν όλοι όσοι στηρίζουν την παρούσα κυβέρνηση.
Αλλά δυστυχώς ψηφίζεις Ελλάδα .
Κοίταξε μήπως πάρετε ξένη υπηκοότητα .

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αυτό είναι πολύ ευχάριστο .Άντε σειρά να παίρνουν όλοι όσοι στηρίζουν την παρούσα κυβέρνηση.
Αλλά δυστυχώς ψηφίζεις Ελλάδα .
Κοίταξε μήπως πάρετε ξένη υπηκοότητα .

δεν μου χρειάζεται η ξενη υπηκοότητα... μόλις ξεκαθαρίσει το πραγμα και ο αλέξης πάει στο ράφι του 4% θα επιστρέψω...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ήδη τα οικονομικά συμφέροντα τα έχω μεταφέρει εκτός ελλάδος παίκτη... ΟΛΑ (καταθέσεις, αλλαγές έδρας όλα) ... του χρόνου μηδενικό Ε1 και ούτε τεκμήρια ως μόνιμος κάτοικος εξωτερικού...

αντε λίγο ΕΝΦΙΑ αλλά ποιός κάθεται να ασχοληθεί με τα ψιλολοίδια...
Kαλα δες τι εκανε η κυβερνηση στους Ελληνες που δουλευουν στο Καταρ κ μετα θα κλαις αχχααχαχαχ. Για μαλακα εχεις τον τσιπρα? ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ και εσυ κουφαλα περισσοτερα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Kαλα δες τι εκανε η κυβερνηση στους Ελληνες που δουλευουν στο Καταρ κ μετα θα κλαις αχχααχαχαχ. Για μαλακα εχεις τον τσιπρα? ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ και εσυ κουφαλα περισσοτερα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα αρχίδια μου θα πάρει ο αλέξης... αμα λάχει φεύγω και εκτός ΕΕ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom