Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Εντάξει τώρα, όσο κολλημένο κομματόσκυλο και να'ναι ο άλεξ δε μπορώ να τον βάλω και στην ίδια μοίρα με τον τραβατρόμπα..
τετοια του λετε και μετα την ψωνιζει και θελει να γινει και μοντ  :jerking: :jerking:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μεγαλο κρακ ακουστηκε τωρα..... :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εγώ δεν έχω να χάσω τίποτε... το όνομα μου το ξέρουν πολλοί ελέω της πούστρας του μπάικερ (αυτό το αρχίδι που ήπιαμε και τρείς τέσσερις φορές κρασί παρέα) που το είπε στο αρχίδι τον πόντικα και αυτός  με την σειρά το μοίρασε με πμ σε καμμιά πενηνταριά έγκριτους του σάιτ (και για να ξέρουμε γιατί παλληκάρια μιλάμε οι λεγόμενοι αριστεροί το δώσανε και στον τραλλαλάκη)...

στα παπάρια μου όμως... δεν γουστάρω να κρύβομαι πίσω από ανωνυμίες και νικ σαν και σας ψευτοπαλληκαράδες...

όποιος έχει νεφρί ας κάνει τα δέοντα...

όποιος δεν έχει ας κάνει τουμπεκί ψιλοκομμένο...

και γώ ξέρω αρκετά ονόματα (και τι καπνό φουμαρει ο καθένας) εδώ μέσα αλλά δεν έβγαλα ποτέ κανενός τα στοιχεία στην φόρα σεβόμενος την θέληση τους...

...

να μην αρχίσω να αναφέρω και τις πουστιές που παίξατε ορισμένοι εδώ μέσα ακόμη και στον ιστότοπο που σας φιλοξενεί με τα πμ και τις προσκλήσεις να μετακομίσουμε στα μαγαζάκια τους...  
Ε τοτε βαλε τα πτυχεια σου κ να φαινεται μονο το μικρο σου ονομα. Και οποιος σε ξερει ας επιβεβαιωση οτι εισαι οντος αυτος..! Για αυτο μισεις τους ανθρωπους δλδ? Επειδη καπιοι σε στραπωνιασαν διαδυκτιακα?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τετοια του λετε και μετα την ψωνιζει και θελει να γινει και μοντ  :jerking: :jerking:
Αμα γινει μοντ ο αλεξ την γαμισαμε..θα μας ταραξει στα εξωδικα..!Χειροτερος κ απο τον αντιρατσιστικο νομο του σαμαρα θα ειναι
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
εγώ δεν έχω να χάσω τίποτε... το όνομα μου το ξέρουν πολλοί ελέω της πούστρας του μπάικερ (αυτό το αρχίδι που ήπιαμε και τρείς τέσσερις φορές κρασί παρέα) που το είπε στο αρχίδι τον πόντικα και αυτός  με την σειρά το μοίρασε με πμ σε καμμιά πενηνταριά έγκριτους του σάιτ (και για να ξέρουμε γιατί παλληκάρια μιλάμε οι λεγόμενοι αριστεροί το δώσανε και στον τραλλαλάκη)...

στα παπάρια μου όμως... δεν γουστάρω να κρύβομαι πίσω από ανωνυμίες και νικ σαν και σας ψευτοπαλληκαράδες...

όποιος έχει νεφρί ας κάνει τα δέοντα...

όποιος δεν έχει ας κάνει τουμπεκί ψιλοκομμένο...

και γώ ξέρω αρκετά ονόματα (και τι καπνό φουμαρει ο καθένας) εδώ μέσα αλλά δεν έβγαλα ποτέ κανενός τα στοιχεία στην φόρα σεβόμενος την θέληση τους...

...

να μην αρχίσω να αναφέρω και τις πουστιές που παίξατε ορισμένοι εδώ μέσα ακόμη και στον ιστότοπο που σας φιλοξενεί με τα πμ και τις προσκλήσεις να μετακομίσουμε στα μαγαζάκια τους... 

Αρχίδια με λουλούδια.
Όλα αυτά σου συμβαίνουν επειδή είσαι τόσο κόμπλας που ζητάς απεγνωσμένα επιβεβαίωση μέσα απ' το νετ.
Τα υπόλοιπα είναι παπαρίτσες για μικρά παιδιά..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αρχίδια με λουλούδια.
Όλα αυτά σου συμβαίνουν επειδή είσαι τόσο κόμπλας που ζητάς απεγνωσμένα επιβεβαίωση μέσα απ' το νετ.
Τα υπόλοιπα είναι παπαρίτσες για μικρά παιδιά..
Ετσι. ΕΑΝ νομιζεις οτι θα λες για τις ζωες των αλλων χωρις να ακους για την δικη σου εισαι γελασμενος. Εαν δεν σαρεσει πουστρακο πηγαινε αλλου...εδω οταν λες μαλακιες θα ακους καντηλια απο μενα..!Μονο εσυ ομως οι αλλοι απλα ειναι μαλακες κ σπανε πλακα...εσυ ομως για να μπαινεις σε κοπο να μας αποδειξεις της μαλακιες σου τα περνεις στα σοβαρα..!Θα σε λιωσω μπασταρδε...να εχεις κοντα τα χαπια σου. Εχω πολλα ακομα να σου πω πουστρογερε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ετσι. ΕΑΝ νομιζεις οτι θα λες για τις ζωες των αλλων χωρις να ακους για την δικη σου εισαι γελασμενος. Εαν δεν σαρεσει πουστρακο πηγαινε αλλου...εδω οταν λες μαλακιες θα ακους καντηλια απο μενα..!Μονο εσυ ομως οι αλλοι απλα ειναι μαλακες κ σπανε πλακα...εσυ ομως για να μπαινεις σε κοπο να μας αποδειξεις της μαλακιες σου τα περνεις στα σοβαρα..!Θα σε λιωσω μπασταρδε...να εχεις κοντα τα χαπια σου. Εχω πολλα ακομα να σου πω πουστρογερε

φυσικά ... δεν έχεις να πείς κάτι άλλο από καντήλια... τόσο φτάνει ο περιορισμένος εγκέφαλος σου...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
φυσικά ... δεν έχεις να πείς κάτι άλλο από καντήλια... τόσο φτάνει ο περιορισμένος εγκέφαλος σου...
Ναι ναι πω πω σε ταπωσες τωρα...!Το οτι ΒΡΙΖΩ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ πρεπει να σε απασχολει μαλακα...αιντε γιατι θυμαμαι τι αλλες μαλακιες εχεις πει κ θα σου πω κ αλλα αποψε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αρχίδια με λουλούδια.
Όλα αυτά σου συμβαίνουν επειδή είσαι τόσο κόμπλας που ζητάς απεγνωσμένα επιβεβαίωση μέσα απ' το νετ.
Τα υπόλοιπα είναι παπαρίτσες για μικρά παιδιά..

ναι ζήτησα επιβεβαίωση από το ρουφιάνο τον πόντικα... μάλιστα τι άλλο θα ακούσουμε τώρα...

γιατί δεν παραδέχεσαι ότι όσοι δεν έχουν επιχειρήματα (ή δεν μπορούν να σκεφτούν επιχειρήματα) κάνουν αυτές τις μαλακίες που ανέφερα??
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ναι ναι πω πω σε ταπωσες τωρα...!Το οτι ΒΡΙΖΩ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ πρεπει να σε απασχολει μαλακα...αιντε γιατι θυμαμαι τι αλλες μαλακιες εχεις πει κ θα σου πω κ αλλα αποψε

σιγά που βρίζεις μόνο εμένα... ότι και να γράψεις στις πέντε λέξεις σου οι έξη είναι βρισιές ...

και που είσαι.. άμα γουστάρεις αυτά που γράφω... αμα δεν γουστάρεις μην τα διαβάζεις και μην με παραθέτεις...

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ναι ζήτησα επιβεβαίωση από το ρουφιάνο τον πόντικα... μάλιστα τι άλλο θα ακούσουμε τώρα...

γιατί δεν παραδέχεσαι ότι όσοι δεν έχουν επιχειρήματα (ή δεν μπορούν να σκεφτούν επιχειρήματα) κάνουν αυτές τις μαλακίες που ανέφερα??
Με ποιο επιχειρημα ρε πουστρα λες οποιος δεν μπορει να πληρωσει να βγαλει τις γυναικες τους στο κλαρι? ΛΕΓΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ λεγε ρε γαμημενη πουστρα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σιγά που βρίζεις μόνο εμένα... ότι και να γράψεις στις πέντε λέξεις σου οι έξη είναι βρισιές ...

και που είσαι.. άμα γουστάρεις αυτά που γράφω... αμα δεν γουστάρεις μην τα διαβάζεις και μην με παραθέτεις...
Ακομα ο σαμαρας δεν καταργησε την δημοκρατια τουλαχιστον στο νετ. Σε λιγες μερες θα κοπει κ αυτο. Και εγω να μην σε βρισω βριζεις πρωτος αλλους σιχαμενε...! Τους αλλους τους βριζω για χαβαλε...ουτε καν τους δινω σημασια..αλλα εσενα σε εχω στοχο εχεις πει χοντρα πραγματα..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Με ποιο επιχειρημα ρε πουστρα λες οποιος δεν μπορει να πληρωσει να βγαλει τις γυναικες τους στο κλαρι? ΛΕΓΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ λεγε ρε γαμημενη πουστρα

αντε να δούμε πόσο θα σε ανεχτούνε οι ιθύνοντες ...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ακομα ο σαμαρας δεν καταργησε την δημοκρατια τουλαχιστον στο νετ. Σε λιγες μερες θα κοπει κ αυτο. Και εγω να μην σε βρισω βριζεις πρωτος αλλους σιχαμενε...! Τους αλλους τους βριζω για χαβαλε...ουτε καν τους δινω σημασια..αλλα εσενα σε εχω στοχο εχεις πει χοντρα πραγματα..

με κάτι τέτοιους σαν και σένα που κυκλοφορούνε στο διαδίκτυο αρχίζω να σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αντε να δούμε πόσο θα σε ανεχτούνε οι ιθύνοντες ...
Δεν απαντας παλι εε? Στο εχω ξαναπει 1000 λογαριασμους θα φτιαξω μαλακα να σε βριζω ολη μερα οταν λες τετοια πραγματα...! Αντε ψοφα μαλακα να ησυχασουμε
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
με κάτι τέτοιους σαν και σένα που κυκλοφορούνε στο διαδίκτυο αρχίζω να σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα...
Τωρα αρχιζεις? Πριν 4 μερες που το ανεφερα μας επριξες τα @@ οτι ειναι σωστο. Για κατι πουταναρια σαν εσενα το κανει να λενε ελευθερα χωρις να αντιμετωπιζουν αντιλογο καριολακο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Με ποιο επιχειρημα ρε πουστρα λες οποιος δεν μπορει να πληρωσει να βγαλει τις γυναικες τους στο κλαρι? ΛΕΓΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ λεγε ρε γαμημενη πουστρα

ας βρεί με άλλον τρόπο τα λεφτά... ο τρόπος δεν με αφορά...

το χρήμα που του αναλογεί στην συλλογική προσπάθεια με ενδιαφέρει να δώσουνε...

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom