Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και εγω ειμαι ο Παπας ρε τυπε...εσυ πρεπει να το πιστεψεις? Ελα φαινεται οτι δεν εχει φραγκο κ εχει κομπλεξ ο τυπος

εγώ και τα δύο πτυχία που έχω και το εκκαθαριστικό μου της μισθοδοσίας τα έχω ποστάρει εδώ πέρα...

κανέναν από αυτούς που βρίζουνε δεν είδα να κάνει κάτι ανάλογο...

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εγώ και τα δύο πτυχία που έχω και το εκκαθαριστικό μου της μισθοδοσίας τα έχω ποστάρει εδώ πέρα...

κανέναν από αυτούς που βρίζουνε δεν είδα να κάνει κάτι ανάλογο...
Eδω μωρη λουγκρα σου ειπα βαλε το ticket κ να φαινεται το ονομα σου κ μας λες οτι εβαλες τα πτυχεια σου? Ποσα κ τι πτυχεια θες να ποσταρω πως εχω μαλακα?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Eδω μωρη λουγκρα σου ειπα βαλε το ticket κ να φαινεται το ονομα σου κ μας λες οτι εβαλες τα πτυχεια σου? Ποσα κ τι πτυχεια θες να ποσταρω πως εχω μαλακα?

αντε πόσταρε να τα δούμε...

και να φαίνεται το όνομα σου...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αντε πόσταρε να τα δούμε...

και να φαίνεται το όνομα σου...
Τι να ποσταρο οτι ειμαι ο Παπας? Αφου δεν ειμαι με το ζορι? χαχααχχα. Και κατι που θυμιθηκα κ σε στολισα με ομορφες λεξουλες δες την φωτο. Αλλα πες μας τι ακριβως εισαι? Δεξιος η φαστιστας? Οχι πως εχει διαφορα πλεον.
 

Συνημμένα

  • antirats.jpg
    antirats.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 20

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εγώ και τα δύο πτυχία που έχω και το εκκαθαριστικό μου της μισθοδοσίας τα έχω ποστάρει εδώ πέρα...

κανέναν από αυτούς που βρίζουνε δεν είδα να κάνει κάτι ανάλογο...
τα ποια ρε νουμερο? αυτα που βρικες στο γουγλη? σε καναμε ρομπα τα παιδια εδω και συ νομιζεις οτι σε πηρε κανεις στα σοβαρα με τα φιδια που πουλησες?  :jerking: :jerking:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τα ποια ρε νουμερο? αυτα που βρικες στο γουγλη? σε καναμε ρομπα τα παιδια εδω και συ νομιζεις οτι σε πηρε κανεις στα σοβαρα με τα φιδια που πουλησες?  :jerking: :jerking:

βάλε μας και εσύ τα δικά σου μωρή φλώμπα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βάλε μας και εσύ τα δικά σου μωρή φλώμπα...
Ε ρε λυσσααααα δεν νομιζω να ισχυριστικαμε οτι ειμαστε κατι παλιομαλακα...εσυ μας πριζεις τα @@ ολη μερα οτι καποιος εισαι αλλα με ψευτικα πτυχεια..χαχαχααχχαα ρομπααααααααααα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
βάλε μας και εσύ τα δικά σου μωρή φλώμπα...
παρε κατ αρχην της ιατρικης

EPSON013.JPG



το πτυχιο δυτου στον ωκεανο της μαλακιας σου

http://[URL unfurl="true"]www.rhodes.aegean.gr/sxedia/selides%20sxoleion/simis1/dytes-2.jpg[/img[/URL]]

το πτυχιο μου της νομικης για να μη μου πουλαει μουρη ο χασοδικης

[img]http://3.bp.blogspot.com/-_1TEw2eSHyg/Utz93YV2PBI/AAAAAAAAe_Q/8TrwnqVOuBs/s1600/2.jpg

και το προφισιενσυ

2gvimxh.jpg



:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
παρε κατ αρχην της ιατρικης

EPSON013.JPG



το πτυχιο δυτου στον ωκεανο της μαλακιας σου

http://[URL unfurl="true"]www.rhodes.aegean.gr/sxedia/selides%20sxoleion/simis1/dytes-2.jpg[/img[/URL]]

το πτυχιο μου της νομικης για να μη μου πουλαει μουρη ο χασοδικης

[img]http://3.bp.blogspot.com/-_1TEw2eSHyg/Utz93YV2PBI/AAAAAAAAe_Q/8TrwnqVOuBs/s1600/2.jpg

και το προφισιενσυ

2gvimxh.jpg



:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny:
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
εγώ και τα δύο πτυχία που έχω και το εκκαθαριστικό μου της μισθοδοσίας τα έχω ποστάρει εδώ πέρα...

κανέναν από αυτούς που βρίζουνε δεν είδα να κάνει κάτι ανάλογο...

Ε κάπου θα πρέπει να βρεις αναγνώριση κι εσύ.
Ας είναι και στο μπου  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Ο Άλεξ δεν έχει ποστάρει πτυχίο νομικής. Λες να μας φουμάρει και να μην είναι δικηγόρος??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ε κάπου θα πρέπει να βρεις αναγνώριση κι εσύ.
Ας είναι και στο μπου  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Ο Άλεξ δεν έχει ποστάρει πτυχίο νομικής. Λες να μας φουμάρει και να μην είναι δικηγόρος??
Πτυχιο δεν ποσταρω!!! Να πιστευετε ό,τι θελετε. :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ε κάπου θα πρέπει να βρεις αναγνώριση κι εσύ.
Ας είναι και στο μπου  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Ο Άλεξ δεν έχει ποστάρει πτυχίο νομικής. Λες να μας φουμάρει και να μην είναι δικηγόρος??
μεταξυ μας, συμβολαιογραφος ειναι ο αλεξ  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τότε δεν έχεις. Θα το είχες ποστάρει με το όνομά σου..
O Αλεξ ο τραμουνοπουστρα κ κανα 2 ακομα ειναι σαν τις διαφημησεις την τηλεοραση. Σου λεει 40 δοσεις ατοκα αλλα απο κατω γραφουν οτι εχει 15% επιτοκιο με γραμματα μικρα κ πανε ποιο γρηγορα κ απο τον flash
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
O Αλεξ ο τραμουνοπουστρα κ κανα 2 ακομα ειναι σαν τις διαφημησεις την τηλεοραση. Σου λεει 40 δοσεις ατοκα αλλα απο κατω γραφουν οτι εχει 15% επιτοκιο με γραμματα μικρα κ πανε ποιο γρηγορα κ απο τον flash
Εντάξει τώρα, όσο κολλημένο κομματόσκυλο και να'ναι ο άλεξ δε μπορώ να τον βάλω και στην ίδια μοίρα με τον τραβατρόμπα..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εντάξει τώρα, όσο κολλημένο κομματόσκυλο και να'ναι ο άλεξ δε μπορώ να τον βάλω και στην ίδια μοίρα με τον τραβατρόμπα..
Ναι εχεις δικιο σε αυτο. Ο Αλεξ ξερει οτι οταν δεν τον περνει σου λεει βαρεθηκα...δεν απανταω σε λαικισμους...η απλα το βουλωνει απλα εθελοτυφλει....! Ο τραμουνοπουστρας ειναι κατηγορια απο μονος τους. Δεν εχει ιδεολογια...μονο κομπλεξ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εγώ δεν έχω να χάσω τίποτε... το όνομα μου το ξέρουν πολλοί ελέω της πούστρας του μπάικερ (αυτό το αρχίδι που ήπιαμε και τρείς τέσσερις φορές κρασί παρέα) που το είπε στο αρχίδι τον πόντικα και αυτός  με την σειρά το μοίρασε με πμ σε καμμιά πενηνταριά έγκριτους του σάιτ (και για να ξέρουμε γιατί παλληκάρια μιλάμε οι λεγόμενοι αριστεροί το δώσανε και στον τραλλαλάκη)...

στα παπάρια μου όμως... δεν γουστάρω να κρύβομαι πίσω από ανωνυμίες και νικ σαν και σας ψευτοπαλληκαράδες...

όποιος έχει νεφρί ας κάνει τα δέοντα...

όποιος δεν έχει ας κάνει τουμπεκί ψιλοκομμένο...

και γώ ξέρω αρκετά ονόματα (και τι καπνό φουμαρει ο καθένας) εδώ μέσα αλλά δεν έβγαλα ποτέ κανενός τα στοιχεία στην φόρα σεβόμενος την θέληση τους...

...

να μην αρχίσω να αναφέρω και τις πουστιές που παίξατε ορισμένοι εδώ μέσα ακόμη και στον ιστότοπο που σας φιλοξενεί με τα πμ και τις προσκλήσεις να μετακομίσουμε στα μαγαζάκια τους... 

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom