Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αποκαμένε... στις πέντε λέξεις που γράφεις οι έξη είναι βρισιές...

αυτό είναι ίδιον ψυχοπαθητικής προσωπικότητας (αντικείμενο της ψυχιατρικής) και φυσικά κύριο χαρακτηριστικό των διανοητικώς καθυστερημένων...
Ρε σαλτα κ γαργαλησου παπαρα...! Για οτι εχω πει για σενα δεν μετανοιωνω μαλακα. Οταν λες να βγαλουμε τις γυναικες μας στο δρομο για να πληρωσουμε τους φορους ο μονος τροπος που σου αξιζει να σου μιλαει καποιος ειναι αυτος. Τωρα σαλτα κ γαμησου πουστρα απο εδω
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ρε σαλτα κ γαργαλησου παπαρα...! Για οτι εχω πει για σενα δεν μετανοιωνω μαλακα. Οταν λες να βγαλουμε τις γυναικες μας στο δρομο για να πληρωσουμε τους φορους ο μονος τροπος που σου αξιζει να σου μιλαει καποιος ειναι αυτος. Τωρα σαλτα κ γαμησου πουστρα απο εδω

βρες τρόπο να πληρώσεις τους φόρους σου και μην μας ζαλίζεις... αν δεν θέλεις να βγάλεις την γυναίκα σου στο κλαρί βγές εσύ... ζήτηση για αντρικό κώλο πάντα θα υπάρχει ... αν δεν το θέλεις και αυτό έχεις ένα κάρο θηλυκά στο σόι..

μην φάς τρείς μέρες την βδομάδα.. σκασίλα μας... όπως όλοι θα πληρώσεις και σύ και οι όμοιοι σου...

πλήρωσε και μην μας τα πρήζεις... αμα δεν γουστάρεις στις επόμενες εκλογές ψήφισε άλλους που θα σου υποσχεθούν ότι δεν θα σου βάζουν φόρους... μέχρι τότε κάνε τουμπεκί ψιλοκομμένο μην σε πάρει ο διάολος...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
αλλαγή θα ήταν να μην με βρίσει.. γιατί δεν κάνει και κάτι άλλο ..

προφανώς γιατί δεν ξέρει να κάνει κάτι άλλο ή δεν μπορεί...
επειδη εσυ βγηκες στο κλαρι στην αγγλια για να επιβιωσεις δε σημαινει πως ολος ο κοσμος ειναι σκατοπουστες σα τα μουτρα σου , υπαρχουν και αξιοπρεπεις ανθρωποι  :2on1:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
επειδη εσυ βγηκες στο κλαρι στην αγγλια για να επιβιωσεις δε σημαινει πως ολος ο κοσμος ειναι σκατοπουστες σα τα μουτρα σου , υπαρχουν και αξιοπρεπεις ανθρωποι  :2on1:

Νωντοέλειωσα Memos@n...Μπουάχαχαχαχαχα !!!

Μα αυτή η τραμουντανόπουστρα έλεος πια, μα όλοι εκεί στη
Νέα Δημοπρασία να είναι αδερφάρες, ούτε ένα αρσενικό για δείγμα.
Γι'αυτό μας έχουν γεμίσει και με ισλαμοφασιστάκια για να τους
γεμίζουν τον άπατο πάτο τους.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Νωντοέλειωσα Memos@n...Μπουάχαχαχαχαχα !!!

Μα αυτή η τραμουντανόπουστρα έλεος πια, μα όλοι εκεί στη
Νέα Δημοπρασία να είναι αδερφάρες, ούτε ένα αρσενικό για δείγμα.
Γι'αυτό μας έχουν γεμίσει και με ισλαμοφασιστάκια για να τους
γεμίζουν τον άπατο πάτο τους.

ασε ρε φιλε αλλου βαζουν τα καροτα στην σουφρα τους
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βρες τρόπο να πληρώσεις τους φόρους σου και μην μας ζαλίζεις... αν δεν θέλεις να βγάλεις την γυναίκα σου στο κλαρί βγές εσύ... ζήτηση για αντρικό κώλο πάντα θα υπάρχει ... αν δεν το θέλεις και αυτό έχεις ένα κάρο θηλυκά στο σόι..

μην φάς τρείς μέρες την βδομάδα.. σκασίλα μας... όπως όλοι θα πληρώσεις και σύ και οι όμοιοι σου...

πλήρωσε και μην μας τα πρήζεις... αμα δεν γουστάρεις στις επόμενες εκλογές ψήφισε άλλους που θα σου υποσχεθούν ότι δεν θα σου βάζουν φόρους... μέχρι τότε κάνε τουμπεκί ψιλοκομμένο μην σε πάρει ο διάολος...
Θα βγαλω ολο σου το σοι μαλακα κ τις εισπραξεις θα τις μοιρασω στο μπου σαν χορηγια απο σενα μπασταρδε. Οταν το ειπες δεν αναφερθηκες σε μενα μονο αλλα γενικα. Οπου σε βρισκω θα σε κραζω πουστρα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα βγαλω ολο σου το σοι μαλακα κ τις εισπραξεις θα τις μοιρασω στο μπου σαν χορηγια απο σενα μπασταρδε. Οταν το ειπες δεν αναφερθηκες σε μενα μονο αλλα γενικα. Οπου σε βρισκω θα σε κραζω πουστρα

και τώρα το εξειδικεύω σε σένα...

και δεν σε διόρισε κανένας από τους άλλους δικηγόρο του ...

και λίγα λόγια για το σόι γιατί θα σε πάρει ο διάολος και θα σε σηκώσει ψυχασθενή...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και τώρα το εξειδικεύω σε σένα...

και δεν σε διόρισε κανένας από τους άλλους δικηγόρο του ...

και λίγα λόγια για το σόι γιατί θα σε πάρει ο διάολος και θα σε σηκώσει ψυχασθενή...
Tι εγινε το μαζευεις τωρα? Ουστ μωρη τσατσογρια του μεταξουργιου. Τα χαπια σου γρηγορα πουστρακο. Για το δικο σου σοι οταν λενε σε πειραζει εεε? Αλλα εσυ νομιζεις πως μπορεις να λες για τους αλλους...Ρε ουστ παρτουζα θα τους βγαλω σε ειδικο δωματιο με freen entry για τα πακια...κ live streaming να βλεπεις να τον παιζεις μπασταρδε
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Τραμουντιγκινταγκα τι διαβαζω; Πηγες Αγγλια και εκδιδεσαι σε κωλομπαραδες μπεκρουλιακες εγγλεζους γερος ανθρωπος;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τα χαπια σου γρηγορα πουστρακο. Για το δικο σου σοι οταν λενε σε πειραζει εεε? Αλλα εσυ νομιζεις πως μπορεις να λες για τους αλλους...Ρε ουστ παρτουζα θα τους βγαλω σε ειδικο δωματιο με freen entry για τα πακια...κ live streaming να βλεπεις να τον παιζεις μπασταρδε

εγώ πληρώνω τους φόρους μου μαλάκα... έχω δεν έχω τα ακουμπάω κανονικά στο κράτος και είμαι συνεπής στις υποχρεώσεις μου..

δεν το παίζω δεν πληρώνω - δεν πληρώνω γελοίε ...

μουνόπανε...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εγώ πληρώνω τους φόρους μου μαλάκα... έχω δεν έχω τα ακουμπάω κανονικά στο κράτος και είμαι συνεπής στις υποχρεώσεις μου..

δεν το παίζω δεν πληρώνω - δεν πληρώνω γελοίε ...

μουνόπανε...
κατι τετοιοι μαλακες σαν κι εσενα κατεστρεψαν τη χωρα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εγώ πληρώνω τους φόρους μου μαλάκα... έχω δεν έχω τα ακουμπάω κανονικά στο κράτος και είμαι συνεπής στις υποχρεώσεις μου..

δεν το παίζω δεν πληρώνω - δεν πληρώνω γελοίε ...

μουνόπανε...
Απο αυριο θα εχω εξτρα εισοδημα κ θα το δινω χορηγια στο μπου μαλακα χααχχαχα πες τους να πλυθουν εεεε
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Τραμουντιγκινταγκα τι διαβαζω; Πηγες Αγγλια και εκδιδεσαι σε κωλομπαραδες μπεκρουλιακες εγγλεζους γερος ανθρωπος;
ε ναι, τι πιστευες οτι πηγε να εφευρει κυκλωματα ο κυρος γραναζης?  :jerking: :jerking: :jerking: τον ξεβρακωσα και παλιοτερα για τα φιδια που πουλαει οτι δηθεν κανει πρωτοποριακα πραγματα στις τηλεπικοινωνιες, εβαλα τις πατεντες με πηγουλα απο ολα οσα μας παραμυθιαζε οτι εχει ανακαλυψει αυτος γιαυτο και καλα τον προτιμανε στο εξωτερικο. Τραγικη περιπτωση σκατοπυστα φτωχομπινε που προσπαθει να το παιξει καμποσος πισω απο ενα ανωνυμο προφιλ μπας και προσελκυσει κανα νταβραντισμενο αλβανο να τον ξεσκισει  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αποκαμένε... στις πέντε λέξεις που γράφεις οι έξη είναι βρισιές...

αυτό είναι ίδιον ψυχοπαθητικής προσωπικότητας (αντικείμενο της ψυχιατρικής) και φυσικά κύριο χαρακτηριστικό των διανοητικώς καθυστερημένων...
Οταν θα μιλας κ θα φερεις αποψη για τις ζωες τον αλλον παλιοπουστρα θα μαθεις να δεχεσαι τα παντα. ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΕΙΣ ΠΑΚΙΑ ΓΙΑ 1 ΛΙΡΑ αιντε μαλακα.
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
ε ναι, τι πιστευες οτι πηγε να εφευρει κυκλωματα ο κυρος γραναζης?  :jerking: :jerking: :jerking: τον ξεβρακωσα και παλιοτερα για τα φιδια που πουλαει οτι δηθεν κανει πρωτοποριακα πραγματα στις τηλεπικοινωνιες, εβαλα τις πατεντες με πηγουλα απο ολα οσα μας παραμυθιαζε οτι εχει ανακαλυψει αυτος γιαυτο και καλα τον προτιμανε στο εξωτερικο. Τραγικη περιπτωση σκατοπυστα φτωχομπινε που προσπαθει να το παιξει καμποσος πισω απο ενα ανωνυμο προφιλ μπας και προσελκυσει κανα νταβραντισμενο αλβανο να τον ξεσκισει  ;)

Ειπε οτι κανει πρωτοποριακα πραγματα στις τηλεπικοινωνιες και δεν ανατιναχθηκε απο τα γελια μεχρι και ο σαραβαλιασμενος υπολογιστης του;  :2funny:
Πηγε αγγλια για να κανει πιο ανετα τα ξεκωλιασματα του, τοσο ξεφτιλα; Πω ρε πστ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ειπε οτι κανει πρωτοποριακα πραγματα στις τηλεπικοινωνιες και δεν ανατιναχθηκε απο τα γελια μεχρι και ο σαραβαλιασμενος υπολογιστης του;  :2funny:
Πηγε αγγλια για να κανει πιο ανετα τα ξεκωλιασματα του, τοσο ξεφτιλα; Πω ρε πστ
Και εγω ειμαι ο Παπας ρε τυπε...εσυ πρεπει να το πιστεψεις? Ελα φαινεται οτι δεν εχει φραγκο κ εχει κομπλεξ ο τυπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom