Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τωρα αρχιζεις? Πριν 4 μερες που το ανεφερα μας επριξες τα @@ οτι ειναι σωστο. Για κατι πουταναρια σαν εσενα το κανει να λενε ελευθερα χωρις να αντιμετωπιζουν αντιλογο καριολακο

άλλο συζητούσαμε πριν τέσσερις μέρες αλλά δεν έχει σημασία .. έτσι και αλλιώς δεν το κατάλαβες γιατί το ρημάδι το μυαλό σου δεν φτάνει... και όσο υπάρχει δεν λειτουργεί κιόλας
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ας βρεί με άλλον τρόπο τα λεφτά... ο τρόπος δεν με αφορά...

το χρήμα που του αναλογεί στην συλλογική προσπάθεια με ενδιαφέρει να δώσουνε...
Α μας τα αλλαζεις τωρα..! Πριν ελεγες να βγουνε στο κλαρι να τα πουλησουν για 1 ευρω κ αλλα τετοια ομορφα...κ τωρα δεν σε αφορα ο τροπος..? Τι εγινε ισιωσες? Ετσι μπραβο τωρα μπορουμε να μιλαμε ηρεμα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ακομα ο σαμαρας δεν καταργησε την δημοκρατια τουλαχιστον στο νετ.
Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι για εσενα, δημοκρατια ισοδυναμεί με δυνατοτητα να βριζεις μανες και σπιτια. Γνωρισμα απαιδευτων, να εξισωνουν τη δημοκρατια με την ασυδοσια.
Ενωνω κι εγω την απορια μου με την απορια του τραμουντανα, για ποιον λογο σε ανεχονται να χαλας την αισθητικη μας.
Καπου όμως να μπαινει και ένα οριο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
άλλο συζητούσαμε πριν τέσσερις μέρες αλλά δεν έχει σημασία .. έτσι και αλλιώς δεν το κατάλαβες γιατί το ρημάδι το μυαλό σου δεν φτάνει... και όσο υπάρχει δεν λειτουργεί κιόλας
Αντε πιες τα χαπια σου...κ που εισαι οχι με αλκοολ εχει παρενεργειες
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι για εσενα, δημοκρατια ισοδυναμεί με δυνατοτητα να βριζεις μανες και σπιτια. Γνωρισμα απαιδευτων, να εξισωνουν τη δημοκρατια με την ασυδοσια.
Ενωνω κι εγω την απορια μου με την απορια του τραμουντανα, για ποιον λογο σε ανεχονται να χαλας την αισθητικη μας.
Καπου όμως να μπαινει και ένα οριο.
Ποιος εισαι εσυ ρε που θα κρινεις τους admin? Εκτος απο διαφημιστης του σαμαρα τι νομιζεις πως εισαι? Εαν εσενα σου χαλαει στην αισθητικη που βριζω τον τραμουντανα εμενα μου χαλαει την αισθητικη αυτα που λεει για τις γυναικες μας...κτλπ. Αιντε χασοδικη βρηκες ευκαιρια να μιλησεις παλι. Σου χαλαω το μαγαζι εεε? Λυπαμαι εδω θα ειμαι..με οποιοδηποτε ονομα...αλλα θα ειμαι εδω βλακακο. Α και που εισαι 3η φορα που λες για τους admin αστο δεν πιανει τσαμπα κοπο κανεις...δεν θα τους χαλασεις την εικονα εσυ παπαρα επειδη δεν με μπλοκαρουν. Το εχω πει στους admin οποτε θελουν ας με διαγραψουν αυτοι. Παπαρα χασοδικη...!Αυτη την τακτικη εχεις στο δικαστηριο? Αντε διαβασε καμια δικογραφια μην καψεις κανεναν πελατη σου...και αλλου οι εξυπναδες σου εδω δεν περνανε...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ας βρεί με άλλον τρόπο τα λεφτά... ο τρόπος δεν με αφορά...

το χρήμα που του αναλογεί στην συλλογική προσπάθεια με ενδιαφέρει να δώσουνε...
:2funny: :2funny: :2funny:  γελανε και τα τσιμεντα....
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ποιος εισαι εσυ ρε που θα κρινεις τους admin? Εκτος απο διαφημιστης του σαμαρα τι νομιζεις πως εισαι? Εαν εσενα σου χαλαει στην αισθητικη που βριζω τον τραμουντανα εμενα μου χαλαει την αισθητικη αυτα που λεει για τις γυναικες μας...κτλπ. Αιντε χασοδικη βρηκες ευκαιρια να μιλησεις παλι. Σου χαλαω το μαγαζι εεε? Λυπαμαι εδω θα ειμαι..
κοιτα πως μιλανε και οι γυναικες τους στους χασοδικες τυπε  ;)

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Οχι φιλε παραδεχομαι τωρα μιλαει ομορφα...τι τον επιασε ξαφνικα?
μιλαει ομορφα πετωνας μαλακιες, ποια ειναι η συλλογικη προσπαθεια? η παραμονη του σαμαροβενιζελου στην εξουσια?  :jerking: :jerking: μηπως τα λεφτα για το γηπεδο της αεκ?  :jerking: :jerking: :jerking: ελεοςμε το μαλακα  :jerking: :jerking:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μιλαει ομορφα πετωνας μαλακιες, ποια ειναι η συλλογικη προσπαθεια? η παραμονη του σαμαροβενιζελου στην εξουσια?  :jerking: :jerking: μηπως τα λεφτα για το γηπεδο της αεκ?  :jerking: :jerking: :jerking: ελεοςμε το μαλακα  :jerking: :jerking:
Ε αυτο τυπε τρωγεται απο το να σου λεει πουλα το σπιτι σου γιατι στο αφησε κληρονομια ο πατερας σου αφου  εσυ δεν δουλεψες δεν το δικαιουσε...να βγαλουμε γυναικες στο κλαρι κ αλλα τετοια ομορφα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι για εσενα, δημοκρατια ισοδυναμεί με δυνατοτητα να βριζεις μανες και σπιτια. Γνωρισμα απαιδευτων, να εξισωνουν τη δημοκρατια με την ασυδοσια.
Ενωνω κι εγω την απορια μου με την απορια του τραμουντανα, για ποιον λογο σε ανεχονται να χαλας την αισθητικη μας.
Καπου όμως να μπαινει και ένα οριο.
Ζητω την αμεση διαγραφη σου απο την κοινοτητα. Απο το 2010 εχεις να γραψεις κριτικη..ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ εκτος απο το να μας διαφημηζεις το Αφεντικο σου και να αμφισβητεις την δουλεια τον ADMIN

 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι για εσενα, δημοκρατια ισοδυναμεί με δυνατοτητα να βριζεις μανες και σπιτια. Γνωρισμα απαιδευτων, να εξισωνουν τη δημοκρατια με την ασυδοσια.
Ενωνω κι εγω την απορια μου με την απορια του τραμουντανα, για ποιον λογο σε ανεχονται να χαλας την αισθητικη μας.
Καπου όμως να μπαινει και ένα οριο.

Συμβολαιογραφε ειπαμε θα εισαι σωστος απο δω και περα και δεν θα λες μαλακιες. Αλλα βλεπω δεν βαζεις μυαλο. Οταν ο φιλαρακος σου χλευαζει και βριζει τον κοσμακη που δεν εχει να πληρωσει για τον μαλακα τον αρχηγο σου δεν βλεπω να ευαισθητοποιησε. Θα σας παρει ο διαολος κοματοσκυλα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Αααα κ που εισαι...θα δω εαν εχεις κριτικες για καμια πουτανα κ εσυ κ ο τραμουντανας..να δω τι προσφερεται εδω μεσα εκτος απο προβοκατσια
o τραμουντανας δε γαμαει τυπε, αλλοι πρεπει να γραφουνε κανονικα κριτικες για το πως γαμανε και φιστωνουνε αυτον  ;)

ο αλεξ τωρα....μαλλον παιζει να ειναι κλωνος του bbwlover  :sunglasses:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
o τραμουντανας δε γαμαει τυπε, αλλοι πρεπει να γραφουνε κανονικα κριτικες για αυτον  ;)

ο αλεξ τωρα....μαλλον παιζει να ειναι κλωνος του bbwlover  :sunglasses:

απο το 2010 εχει να γραψει..! Τωρα σκασε αλεξακο ξερεις τον δρομο

Ζητω την αμεση διαγραφη σου απο την κοινοτητα. Απο το 2010 εχεις να γραψεις κριτικη..ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ εκτος απο το να μας διαφημηζεις το Αφεντικο σου και να αμφισβητεις την δουλεια τον ADMIN

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366

απο το 2010 εχει να γραψει..

Ζητω την αμεση διαγραφη σου απο την κοινοτητα. Απο το 2010 εχεις να γραψεις κριτικη..ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ εκτος απο το να μας διαφημηζεις το Αφεντικο σου και να αμφισβητεις την δουλεια τον ADMIN

ο τραννυ ειχε αλλο νικ πριν αλλα τον καραμουζιασαν κατι ρωσσιδες που τον φιστωναν  και δε μπορουσε να το παιξει σπουδαγμενος περιζητητος εργαζομενος για να γραφει τις μαλακιες του  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αντε να δούμε πόσο θα σε ανεχτούνε οι ιθύνοντες ...
αχχαχαχααχ εσυ ουτε 1 δεν εχεις
                    Δε βρέθηκαν κριτικές.                
Ζητω επισης την διαγραφη του τραμουντανα. για τους ιδιους λογους με τον αλεξ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ειχε αλλο νικ πριν αλλα τον καραμουζιασαν κατι ρωσσιδες που τον φιστωναν  και δε μπορουσε να το παιξει σπουδαγμενος περιζητητος εργαζομενος για να γραφει τις μαλακιες του  ;)
Δεν μιλαει τωρα...για τους admin ομως ηξερε να μιλησει. Πρεπει να μπει ορος μετα απο 6 μηνες χωρις κριτικες...ο λογαριασμος διαγραφεται. Απο ποτε γραφουν ατομα που δεν εχουν σχεση με την σελιδα? Πρεπει να το σκεφτουν αυτο οι admin
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν μιλαει τωρα...για τους admin ομως ηξερε να μιλησει. Πρεπει να μπει ορος μετα απο 6 μηνες χωρις κριτικες...ο λογαριασμος διαγραφεται. Απο ποτε γραφουν ατομα που δεν εχουν σχεση με την σελιδα? Πρεπει να το σκεφτουν αυτο οι admin
να το σκεφτούν και να αποφασίσουν... αλλά όχι μόνον αυτό ...

δικό τους είναι το σάιτ... δικαίωμα τους είναι...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
μιλαει ομορφα πετωνας μαλακιες, ποια ειναι η συλλογικη προσπαθεια? η παραμονη του σαμαροβενιζελου στην εξουσια?  :jerking: :jerking: μηπως τα λεφτα για το γηπεδο της αεκ?  :jerking: :jerking: :jerking: ελεοςμε το μαλακα  :jerking: :jerking:

όταν ο σημίτης έκανε γήπεδο για τον γαύρο ή ο μπούλης της ραφήνας για τον βάζελο δεν μίλαγε κανένας πουστράκια...

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν μιλαει τωρα...για τους admin ομως ηξερε να μιλησει. Πρεπει να μπει ορος μετα απο 6 μηνες χωρις κριτικες...ο λογαριασμος διαγραφεται. Απο ποτε γραφουν ατομα που δεν εχουν σχεση με την σελιδα? Πρεπει να το σκεφτουν αυτο οι admin

μέχρι να μπεί αυτος ο όρος όμως ας τηρηθεί ο ήδη υφιστάμενος... ότι απαγορεύεται και δεν γίνεται ανεκτό η αναφορά και η εξύβριση οικογενειών...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom