Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
να το σκεφτούν και να αποφασίσουν... αλλά όχι μόνον αυτό ...

δικό τους είναι το σάιτ... δικαίωμα τους είναι...
ααα τωρα δικαιωμα τους. Οταν προσβαλεις ανθρωπους που δεν ξερεις κ τους λες να βγαλουν τις γυναικες τους στο κλαρι κτλπ...κ εγω σε βριζω γιατι εαν σε ειχα μπροστα μου θα σε σκοτωνα...δεν κανουν καλα την δουλεια τους..! Τωρα που σε βουλωσα.....ειναι δικαιωμα τους κ δικο τους ε? εεε ρε πως πιανεσαι στην ιδια σου την παγιδα πουστρακο
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
στα παπάρια μου όμως... δεν γουστάρω να κρύβομαι πίσω από ανωνυμίες και νικ σαν και σας ψευτοπαλληκαράδες...

όποιος έχει νεφρί ας κάνει τα δέοντα...

όποιος δεν έχει ας κάνει τουμπεκί ψιλοκομμένο...

Για λεγε ονομα αφου δεν κρυβεσαι και εχεις νεφρι να σε προσφωνουμε κανονικα και οχι σαν τραμουντιγκινταγκα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μέχρι να μπεί αυτος ο όρος όμως ας τηρηθεί ο ήδη υφιστάμενος... ότι απαγορεύεται και δεν γίνεται ανεκτό η αναφορά και η εξύβριση οικογενειών...
Δεν διαβασα καπου οτι καποιος μπορει να βριζει κ να αφηνει ηθικα υπονοουμενα ευθεως η με αλλο τροπο κ να μην περνει τις καταλληλες απαντησεις...!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ααα τωρα δικαιωμα τους. Οταν προσβαλεις ανθρωπους που δεν ξερεις κ τους λες να βγαλουν τις γυναικες τους στο κλαρι κτλπ...κ εγω σε βριζω γιατι εαν σε ειχα μπροστα μου θα σε σκοτωνα...δεν κανουν καλα την δουλεια τους..! Τωρα που σε βουλωσα.....ειναι δικαιωμα τους κ δικο τους ε? εεε ρε πως πιανεσαι στην ιδια σου την παγιδα πουστρακο

εσύ πάλι επειδή το είπα εγώ πρεπει να το κάνεις ?? το χρήμα ρίξε και που θα το βρείς στα παπάρια μου...

θες να βγάλεις την γυναίκα σου στο κλαρί ... να την βγάλεις
θες να πουλήσεις το νεφρό σου... πούλα το
θες να πουλήσεις το σπίτι σου.. πούλα το...

το χρήμα που χρωστάς να δώσεις... αυτό είναι το ζητούμενο... το πως θα το κάνεις μπορώ να σου βρώ μερικές χιλιάδες τρόπους μεταξύ αυτών και τον βασικό ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ μαλάκα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εσύ πάλι επειδή το είπα εγώ πρεπει να το κάνεις ?? το χρήμα ρίξε και που θα το βρείς στα παπάρια μου...

θες να βγάλεις την γυναίκα σου στο κλαρί ... να την βγάλεις
θες να πουλήσεις το νεφρό σου... πούλα το
θες να πουλήσεις το σπίτι σου.. πούλα το...
Τα παραπανω που γραφεις ειναι προτασεις που εχεις πει στο παρελθον μαλακα...!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εσύ πάλι επειδή το είπα εγώ πρεπει να το κάνεις ?? το χρήμα ρίξε και που θα το βρείς στα παπάρια μου...
Και εγω επειδη το ειπα σημαινει οτι μπορω η θα το κανω? χαχαχαχαα συνεχισε εχεις πλακα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εσύ πάλι επειδή το είπα εγώ πρεπει να το κάνεις ?? το χρήμα ρίξε και που θα το βρείς στα παπάρια μου...

θες να βγάλεις την γυναίκα σου στο κλαρί ... να την βγάλεις
θες να πουλήσεις το νεφρό σου... πούλα το
θες να πουλήσεις το σπίτι σου.. πούλα το...

το χρήμα που χρωστάς να δώσεις... αυτό είναι το ζητούμενο... το πως θα το κάνεις μπορώ να σου βρώ μερικές χιλιάδες τρόπους μεταξύ αυτών και τον βασικό ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ μαλάκα...
απο που το χρωσταει ρε αρχιδομουνη? επειδη αποφασισε ο σοϊμπλε οτι θα δεκαπλασιασει την ισχυουσα φορολογια για να τη παρουνε το χρημα οι τραπεζιτες? σαλτα και γαμισου λεμε και μη το συνεχισεις γιατι θα σε κανω να διαγραφεις απο το σαϊτ σημερα!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
απο που το χρωσταει ρε αρχιδομουνη? επειδη αποφασισε ο σοϊμπλε οτι θα δεκαπλασιασει την ισχυουσα φορολογια για να τη παρουνε το χρημα οι τραπεζιτες? σαλτα και γαμισου λεμε και μη το συνεχισεις γιατι θα σε κανω να διαγραφεις απο το σαϊτ σημερα!

μπααα?? όταν παίρναμε σαν χώρα τα δάνεια και τα κάναμε καγιέν και μερτσεντέ ήταν καλοί οι τραπεζίτες ??

μην με απειλείς μεμάκο ... δεν έχεις τα φόντα για αυτό...
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
να το μάθεις από τους ρουφιάνους του σάιτ...

Αφου εχεις τα αρχιδια και τα νεφρα να μην κρυβεσαι γιατι δεν το λες ο ιδιος να βγαλεις απο τον κοπο και τους ρουφιανους; Αφου εισαι με 100 κιλα μαγκια φορτωμενος
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μπααα?? όταν παίρναμε σαν χώρα τα δάνεια και τα κάναμε καγιέν και μερτσεντέ ήταν καλοί οι τραπεζίτες ??

μην με απειλείς μεμάκο ... δεν έχεις τα φόντα για αυτό...
Πως τα εδιναν τα δανεια δεν μας ειπες ομως...με τι εκαθαριστικα??? Σε ηλικια 21 ετων με εισοδημα 7,500 ευρω μου εδιναν καρτα με οριο 3000. κ σε 6 μηνες εφτασε 6000.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αφου εχεις τα αρχιδια και τα νεφρα να μην κρυβεσαι γιατι δεν το λες ο ιδιος να βγαλεις απο τον κοπο και τους ρουφιανους; Αφου εισαι με 100 κιλα μαγκια φορτωμενος

και να τους στερήσω την μοναδική απόλαυση που έχουν στην ζωή τους ?? όχι ποτέ...

τύποι σαν τον πόντικα και την παρέα του, τον μέμο, τον απόκη και κάποιους σαν και αυτούς το έχουν σαν χαρά να ρουφιανεύουν...

δεν θα τους στερήσω την χαρά της ζωής τους
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μπααα?? όταν παίρναμε σαν χώρα τα δάνεια και τα κάναμε καγιέν και μερτσεντέ ήταν καλοί οι τραπεζίτες ??

μην με απειλείς μεμάκο ... δεν έχεις τα φόντα για αυτό...
εγω δεν εχω παρει ουτε καγιεν ουτε μερσεντες, αυτοι που καλουν σε θυσιες για τον κοινο σκοπο ειναι αυτοι που εφαγαν τα λεφτα και κοινος σκοπος ειναι να διατηρησουν τα κλεψιμεϊκα και να φανε κι αλλα.

Και τα φοντα εχω και σε ξαπλωνω κατω με μια γροθια οποτε θελησω τραννυ, για ρωτα το βολταιρο το φιλο σου που με ειδε να σου πει αμα σε παιρνει να κανεις μαγκιες σε μενα ειδικα και κανε τουμπεκι για να μη στο βουλωσω εγω τελικα!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πως τα εδιναν τα δανεια δεν μας ειπες ομως...με τι εκαθαριστικα??? Σε ηλικια 21 ετων με εισοδημα 7,500 ευρω μου εδιναν καρτα με οριο 3000. κ σε 6 μηνες εφτασε 6000.

και ?? εμπιστοσύνη σου δείχνανε ότι είσαι κύριος στις υποχρεώσεις σου και ότι μπορείς να κάνεις κάτι στην ζωή σου

τώρα σου τα ζητάνε πίσω και θα σου πάρουνε και το σώβρακο αν δε τα δώσεις...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εγω δεν εχω παρει ουτε καγιεν ουτε μερσεντες, αυτοι που καλουν σε θυσιες για τον κοινο σκοπο ειναι αυτοι που εφαγαν τα λεφτα και κοινος σκοπος ειναι να διατηρησουν τα κλεψιμεϊκα και να φανε κι αλλα.

Και τα φοντα εχω και σε ξαπλωνω κατω με μια γροθια οποτε θελησω τραννυ, για ρωτα το βολταιρο το φιλο σου που με ειδε να σου πει αμα σε παιρνει να κανεις μαγκιες σε μενα ειδικα και κανε τουμπεκι για να μη στο βουλωσω εγω τελικα!

επειδή με έχει δεί ο βολταίρος ρώτα τον να σου πεί...

και τουμπεκί ψιλοκομένο και αν με ξαναπαραθέσεις θα σε πάρει και θα σε σηκώσει...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και ?? εμπιστοσύνη σου δείχνανε ότι είσαι κύριος στις υποχρεώσεις σου και ότι μπορείς να κάνεις κάτι στην ζωή σου

τώρα σου τα ζητάνε πίσω και θα σου πάρουνε και το σώβρακο αν δε τα δώσεις...
χαχαχαχχαχχααχαχ ακου ρε τι απαντησε ο τυπος. Τι παει να πει ρε γαμωσταυρε εμπιστοσυνη? Τι ειμαι ξαδελφος του ΣΑΛΑ η του στουρναρα? Μετα απορεις γιατι σε βριζω
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
επειδή με έχει δεί ο βολταίρος ρώτα τον να σου πεί...

και τουμπεκί ψιλοκομένο και αν με ξαναπαραθέσεις θα σε πάρει και θα σε σηκώσει...
Ποσους θα παρει κ θα σηκωσει κ ποιος ειναι αυτος ρε τυπε? Ο Σουγλακος?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
μπααα?? όταν παίρναμε σαν χώρα τα δάνεια και τα κάναμε καγιέν και μερτσεντέ ήταν καλοί οι τραπεζίτες ??

μην με απειλείς μεμάκο ... δεν έχεις τα φόντα για αυτό...
Να σου πω,επειδη λες μαλακιες,πες μας λιγο τι πληρωνουν οι αγγλοι για περιθαλψη.Τι πληρωνουν για τα σπιτια,πως ειναι εκει η φορολογια;
Επειδη σημερα ειχα πιασει την κουβεντα με αγγλους,και μου τα ειπαν.Μαλακιες μας ελεγες τοσο καιρο.
Για πες παλι τι ελεγες λοιπον.Πληρωνουν οι αγγλοι οπως πληρωνουμε εμεις ΙΚΑ,ΝΑΤ;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
επειδή με έχει δεί ο βολταίρος ρώτα τον να σου πεί...

και τουμπεκί ψιλοκομένο και αν με ξαναπαραθέσεις θα σε πάρει και θα σε σηκώσει...
ρε σαλτα και γαμησου λεμε τραβελοπουστα που το παιζεις μαγκας απο 5000 χιλιομετρα μακρυα  :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom