Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Αλεξ ο εκτορ μου ειπε να σου πω το παρακατω

μπραβο ετσι σε θελω. πες του λοιπον οτι ναι θα τον τσιμεντωσεις και σταματα το κατουρημα.
Ναι καλα νταξ. Πες τωρα "εκανα λαθος" και εληξε το θεμα για την ασυλια.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
χαχαχα εχουμε δει κοτες και κοτες εδω. τι φοβασαι ρε, θα σου καψει το πισι?

αμα για κάθε απειλή που έχω δεχτεί εδώ μέσα έβαζα στην τράπεζα ένα δεκάευρο θα είχα σε αυτόν τον λογαριασμό καμμιά κατοστή χιλιάρικα...

αμα δε έβαζα ένα ευρώ για κάθε φορά που ο apoc μου έβρισε την μάνα, μου ξέσκισε την γυναίκα, μου πήδηξε την κόρη, μου γάμησε την αδελφή θα είχα βάλει στην πάντα κανά δυό μηνιάτικα...

έχει γεμίσει το σάιτ κουραδόμαγκες και γαμίκουλες της χούφτας.. .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.278
Πόντοι
8.645
αμα για κάθε απειλή που έχω δεχτεί εδώ μέσα έβαζα στην τράπεζα ένα δεκάευρο θα είχα σε αυτόν τον λογαριασμό καμμιά κατοστή χιλιάρικα...

αμα δε έβαζα ένα ευρώ για κάθε φορά που ο apoc μου έβρισε την μάνα, μου ξέσκισε την γυναίκα, μου πήδηξε την κόρη, μου γάμησε την αδελφή θα είχα βάλει στην πάντα κανά δυό μηνιάτικα...

έχει γεμίσει το σάιτ κουραδόμαγκες και γαμίκουλες της χούφτας.. .

Άμα έβαζες ένα ευρω κάθε φορά που σε γάμαγε η ντάρια με το στραπ ον ποσα θα μάζευες;  :zfuck:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Κι εγώ θέλω να μάθω, στείλε μου πμ χωρίς καρδούλες
Γιατι με πμ ρε τύπε? Δημοσιως δεν τον απειλουσε καποιος εδώ μεσα ότι θα του σπασει τα μουτρα τοσο πολύ, ώστε θα τρεφεται με το καλαμακι? Τι διαολο παλιοι ειστε?

Και μαλιστα ειχαν μαθει και το μικρο του ονομα (δεν ξερω αν ηξεραν και το επιθετο) και τον προσφωνουσαν με αυτό για να τρομαξει περισσοτερο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
αμα για κάθε απειλή που έχω δεχτεί εδώ μέσα έβαζα στην τράπεζα ένα δεκάευρο θα είχα σε αυτόν τον λογαριασμό καμμιά κατοστή χιλιάρικα...

αμα δε έβαζα ένα ευρώ για κάθε φορά που ο apoc μου έβρισε την μάνα, μου ξέσκισε την γυναίκα, μου πήδηξε την κόρη, μου γάμησε την αδελφή θα είχα βάλει στην πάντα κανά δυό μηνιάτικα...

έχει γεμίσει το σάιτ κουραδόμαγκες και γαμίκουλες της χούφτας.. .

ωχ σε εχει απειλησει και ο κατμαν?  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
αμα για κάθε απειλή που έχω δεχτεί εδώ μέσα έβαζα στην τράπεζα ένα δεκάευρο θα είχα σε αυτόν τον λογαριασμό καμμιά κατοστή χιλιάρικα...

αμα δε έβαζα ένα ευρώ για κάθε φορά που ο apoc μου έβρισε την μάνα, μου ξέσκισε την γυναίκα, μου πήδηξε την κόρη, μου γάμησε την αδελφή θα είχα βάλει στην πάντα κανά δυό μηνιάτικα...

έχει γεμίσει το σάιτ κουραδόμαγκες και γαμίκουλες της χούφτας.. .
Εχεις κορη τυπε? Ηλικιας?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Τυπε θυμασαι και την αριστερη Ισιδωρα; Που του ειχε πει οτι θα γουσταρε να τον δει καμμενο απο μολοτωφ η καπως ετσι  :2funny:
οχι τυπε δεν το θυμαμαι αυτο :grin:

παλιες καλες εποχες :rockon:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
λιγώτερα από έχεις δώσει εσύ για τα καρότα που βάζεις στον κωλο σου
αααααχαχαχααχχααχαχχαχα τα καρωτα μλκ ειναι φτηνα για να σε γαμησουν τα πακια πρπεει να δωσεις περιουσια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom