Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Εχω παει σε πολλα masaz ταυλανδη, Bangkok, σε φτηνιαρικα και αλλα.. Αυτο το σκηνικό δεν το εχω ξαναδεί η τύπισσα ειναι ψυχρή golddigger μην ασχολειστε τύποι...
ενώ οι άλλες , καθόλου....
 

jack reacher

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Τετοια καλτιλα δεν εχω νιωσει ποτε στην ζωη μου.Οτι εχουν περιγραψει οι συναγωνιστες ειναι περα για περα αληθινο.Σε προσφατη συνεδρια που ειχα εχω να αναφερω τα εξης.
Μπηκα ισογειο 2 πιτσιρικια παιζανε με εβαλε κατω σε ενα χωρο που το χωριζε με κουρτινα απο αυτα.
Η ροζιτα κανει εξαιρετικο μασαζ ειναι μικροκαμωμενη και ομορφουλα(για τα δικα μου γουστα)
ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ!!!!!
Ξαφνικα τα παιδια για την μπαταρια για το κινητο για το ενα για το αλλο αρχιζουν να φωναζουν και ερχονται και μεσα στον χωρο του μασαζ!!!!!!!!!!
Ξαφνικα η ροζιτα μπορει να διακοψει την συνεδρια χα χα χα
Ξαφνικα μπορει να μπει μεσα στο μαγαζι ο οποιοσδηποτε!!!!!
Στην δικια μου περιπτωση μπηκε μια κοπελα η οποια ξεφνικα χωρις να εχω ενημερωθει μου εκανε μασζ μαζι με ροζιτα 4 χερια
η οποια ροζιτα ξαφνικα εφυγε και αφησε την γνωστη μαυρουλα μαλλον που λετε να μου κανει την υπολοιπη συνεδρια!!!!!!!!
Δεν πηρα αλλη υπηρεσια περαν του μασαζ δεν το επιδιωξα κιολας με τα πιτσιρικια να τρεχουν γυρω μου!!!!!!!!!
κοστος 35 ευρω για 90 λεπτα

φυσικα και δεν θα ξαναπαω λογω των πολλων ξαφνικων..................
κριμα γιατι το μασαζ ειναι εξαιρετικο και αν ηθελε θα μαζευε ολο το χαρτι!!!!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Έριξε η τύπισσα τουλάχιστον 3 κλανιδια την ωρα του μασάζ..
Πραγματικά δεν έχω λόγια. Ωσμωτική πίεση μεταφερόμενη από το εγκάρσιο στο ανιόν τμήμα του εντέρου.
Τουλάχιστον εύχομαι να μην είχε φάει γίγαντες η ευλογημένη.
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
230
Like
814
Πόντοι
81
ρε μάγκες έλεος.. τι πηγαίνετε εκει; είπαμε η καλτίλα μας εξιτάρει άλλους λιγότερο άλλους περισσότερο... Αλλά είναι δυνατόν να γαμήσεις και να φοβάσαι μην μπει μέσα ο πιτσιρικάς να πει ότι τελείωσε η μπαταρία στο κινητό;;; κάπου έλεος
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
ρε μάγκες έλεος.. τι πηγαίνετε εκει; είπαμε η καλτίλα μας εξιτάρει άλλους λιγότερο άλλους περισσότερο... Αλλά είναι δυνατόν να γαμήσεις και να φοβάσαι μην μπει μέσα ο πιτσιρικάς να πει ότι τελείωσε η μπαταρία στο κινητό;;; κάπου έλεος
Αααα μην ανησυχείς, δεν θα γαμήσεις έτσι κ αλλιώς.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Υπερκαλτ νημα...προσκυνω :kneel:

Πραγματικά δεν έχω λόγια. Ωσμωτική πίεση μεταφερόμενη από το εγκάρσιο στο ανιόν τμήμα του εντέρου.
Τουλάχιστον εύχομαι να μην είχε φάει γίγαντες η ευλογημένη.

ρε μάγκες έλεος.. τι πηγαίνετε εκει; είπαμε η καλτίλα μας εξιτάρει άλλους λιγότερο άλλους περισσότερο... Αλλά είναι δυνατόν να γαμήσεις και να φοβάσαι μην μπει μέσα ο πιτσιρικάς να πει ότι τελείωσε η μπαταρία στο κινητό;;; κάπου έλεος

Παίδες τα έχω περιγράψει όλα αναλυτικά στο ποστ 232


Υπάρχει μεγάλη έλλειψη σε ποιότητα ανδρικής περιποίησης..

Δείτε ένα ίδρυμα μασάζ στο Βιετνάμ..


Και ένα ανδρικό κουρείο στην Pattaya..


Χαθήκατε μέσα στα βυζιά τους ε?? :tits:

Δυστυχώς είναι πολύ μακριά, εδώ υστερούμε, δεν υπάρχουν επιλογές..

Και όσο υστερούμε, κάτι Ροζίτες και κάποιες άλλες τριτοκλασάτες, που δεν τις πηδάς ακόμα & αν σε πληρώνουν, θα έχουν πελάτες, με στρατιές ηλιθίων να τις δοξάζουν..

Αυτή είναι η πικρή αλήθεια..

Μην απορείτε λοιπόν. :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom