Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
176
Like
594
Πόντοι
81
όλα καλά και όλα ωραία.... αλλά βλέπεται;;;; το σκεφτομαι κι εγω να κλεισω ραντεβου... βολεύει και τοποθεσία.... απλά φοβάμαι μην δω κανα γκολουμ
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
885
Κριτικές
5
Like
4.885
Πόντοι
726
όλα καλά και όλα ωραία.... αλλά βλέπεται;;;; το σκεφτομαι κι εγω να κλεισω ραντεβου... βολεύει και τοποθεσία.... απλά φοβάμαι μην δω κανα γκολουμ
Δες το προφίλ της στο φβ: Goodnews Datig. Τώρα το αν βλέπεται ή όχι, είναι υποκειμενικό. Εμένα που μου αρέσουν τα ασιατακια, είναι καλή.
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
176
Like
594
Πόντοι
81
mmmm not bad......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα την φάω τη φόλα μου φαίνεται....
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
178
Πόντοι
0

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
Έτσι για τον στατιστικό έλεγχο, της έστειλα μήνυμα και μου είπε για μόνο μασάζ με 25€ και μου.αρχισε τα "έλα, για να έχω έναν πελάτη σήμερα". Της ξεκαθάρισα πως εάν δεν δίνει κάτι έξτρα, δεν ενδιαφέρομαι. Θα δοκιμάσω μετά το Πάσχα τώρα, μήπως μεγάλη εβδομάδα νηστεύει από το "κρέας".
Πάντως, όντως, δυστυχώς σε αυτό που προσφέρει, είναι λίγο μονοπώλιο αυτή την στιγμή στην Αθήνα. Amateur Ασιατισσα για μασαζακι και έχει ο Θεός, δεν υπάρχουν...
Φίλε ακριβώς το ίδιο είχε γράψει και σε μένα...Συγκεκριμένα έγραψε Please come for massage so that i have a client.. χαχαχχα...Ας κάνουμε όλοι εμπάργκο μήπως αλλάξει μυαλά....
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
415
Πόντοι
26
τώρα είναι κλειστά τα σχολεία !!!!!!! όλη την ώρα εκεί θα τα έχει
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Δες το προφίλ της στο φβ: Goodnews Datig. Τώρα το αν βλέπεται ή όχι, είναι υποκειμενικό. Εμένα που μου αρέσουν τα ασιατακια, είναι καλή.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ η κυρια στο FBook!! Αυτο ομως που δεν καταλαβα και θελω να μας το εξηγησουν οι συναγωνιστες που το εχουν καταφερει,ειναι το εξης:Την ωρα που την μουνοδαχτυλιάζουν και η τύπισσα παιζει ή πιπώνει το ορθιο καβλι αυτη δεν καυλωνει?Το μουνακι της δεν υγραινεται για να ειναι πιο δεκτική στην συνεχεια για μια ολοκληρωμενη επαφη? Ολα ρομποτικά τα κανει?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
2.453
Πόντοι
441
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ η κυρια στο FBook!! Αυτο ομως που δεν καταλαβα και θελω να μας το εξηγησουν οι συναγωνιστες που το εχουν καταφερει,ειναι το εξης:Την ωρα που την μουνοδαχτυλιάζουν και η τύπισσα παιζει ή πιπώνει το ορθιο καβλι αυτη δεν καυλωνει?Το μουνακι της δεν υγραινεται για να ειναι πιο δεκτική στην συνεχεια για μια ολοκληρωμενη επαφη? Ολα ρομποτικά τα κανει?
Βεβαίως και υγραίνεται. Όμως, όπως όλοι οι ασιάτες, πρώτα η σωστή δουλειά.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
885
Κριτικές
5
Like
4.885
Πόντοι
726
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ η κυρια στο FBook!! Αυτο ομως που δεν καταλαβα και θελω να μας το εξηγησουν οι συναγωνιστες που το εχουν καταφερει,ειναι το εξης:Την ωρα που την μουνοδαχτυλιάζουν και η τύπισσα παιζει ή πιπώνει το ορθιο καβλι αυτη δεν καυλωνει?Το μουνακι της δεν υγραινεται για να ειναι πιο δεκτική στην συνεχεια για μια ολοκληρωμενη επαφη? Ολα ρομποτικά τα κανει?
Τι να σου πω, προσωπικά χουφτωνα κωλαρακι μόνο. Αλλά είτε υγραθει είτε όχι, άμα σου έχει πει όχι, τι να κάνεις; Ειδικά με σκυλιά, παιδιά, γατιά, γριές γύρω γύρω, άντε να πηδήξεις!
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
Σοβαρά τώρα έγινε φίρμα και η ροζιτα; :cheesy::cheesy: Θα κατάλαβε φαίνεται πόσα αγαμητα ναυάγια δεν έχουν κανένα ηθικό φραγμό προκειμένου να τους παίξει το πουλάκι . Μια χαρά γαμιοτανε και τα ρούφαγε όλα στην αρχή και δεν άφηνε και σταγόνα, τώρα την είδε κι αυτή φίρμα από τους αγαπουληδες και τους τα τρώει κανονικά . Καλά σας κάνει, και από τι μου λέγε έχει καταλάβει πόσα ναυάγια υπάρχουν που δεν έχει καν ανάγκη να προσφέρει τίποτα έξτρα αφού έχει κορόιδα να την παρακαλάνε. Ετοιμάζεται κι όλες να το κλείσει το μπουρδελακι στη Δροσοπούλου και να το κάνει εστιατόριο να πουλάει κατεψυγμένα νουντλς από το Σκλαβενίτη απέναντι και είμαι σίγουρος ότι κι εκει θα κάνουν ουρά τα ναυάγια :cheesy::cheesy:
Κανονικά οποίος έχει ιχνος αξιοπρέπειας θα έπρεπε να της είχε ρίξει μαύρο, όχι μόνο επειδή φωλιάζει κόσμο και αφήνει συναγωνιστές με το πουλι στο χέρι επανειλημμένα, αλλά κυρίως γιατί και η ίδια που το παίζει και καλά θεοσεβούμενη :priest: δεν έχει κανένα πρόβλημα να ξεσκίζεται μπροστά στα παιδιά της και το γκόμενο της. Ιδίως με τα ανήλικα, ποσο άρρωστος μπορεί να είναι κάποιος για να θεωρεί καλτ τη φάση να είναι ξεβράκωτος και να περνάνε από δίπλα τα ανήλικα ; Ποσό άρρωστοι είστε μερικοί; Εγώ τη μια και μόνη φορά που στη μέση του μασάζ μπήκανε μέσα, στον κάτω όροφο, τα παιδιά που είχαν τελειώσει το σχολειο και της είπα τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά και μου λέει δε πειράζει, σηκώθηκα, ντύθηκα, και έφυγα σαν κύριος και βέβαια τελείωσε οριστικά η συγκεκριμένη την ίδια στιγμή! Δε θα πουλήσουμε και τη ψυχή μας για ένα χυσιμο
Μαύρο κατάμαυρο στη συγκεκριμένη
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Σοβαρά τώρα έγινε φίρμα και η ροζιτα; :cheesy::cheesy: Θα κατάλαβε φαίνεται πόσα αγαμητα ναυάγια δεν έχουν κανένα ηθικό φραγμό προκειμένου να τους παίξει το πουλάκι . Μια χαρά γαμιοτανε και τα ρούφαγε όλα στην αρχή και δεν άφηνε και σταγόνα, τώρα την είδε κι αυτή φίρμα από τους αγαπουληδες και τους τα τρώει κανονικά . Καλά σας κάνει, και από τι μου λέγε έχει καταλάβει πόσα ναυάγια υπάρχουν που δεν έχει καν ανάγκη να προσφέρει τίποτα έξτρα αφού έχει κορόιδα να την παρακαλάνε. Ετοιμάζεται κι όλες να το κλείσει το μπουρδελακι στη Δροσοπούλου και να το κάνει εστιατόριο να πουλάει κατεψυγμένα νουντλς από το Σκλαβενίτη απέναντι και είμαι σίγουρος ότι κι εκει θα κάνουν ουρά τα ναυάγια :cheesy::cheesy:
Κανονικά οποίος έχει ιχνος αξιοπρέπειας θα έπρεπε να της είχε ρίξει μαύρο, όχι μόνο επειδή φωλιάζει κόσμο και αφήνει συναγωνιστές με το πουλι στο χέρι επανειλημμένα, αλλά κυρίως γιατί και η ίδια που το παίζει και καλά θεοσεβούμενη :priest: δεν έχει κανένα πρόβλημα να ξεσκίζεται μπροστά στα παιδιά της και το γκόμενο της. Ιδίως με τα ανήλικα, ποσο άρρωστος μπορεί να είναι κάποιος για να θεωρεί καλτ τη φάση να είναι ξεβράκωτος και να περνάνε από δίπλα τα ανήλικα ; Ποσό άρρωστοι είστε μερικοί; Εγώ τη μια και μόνη φορά που στη μέση του μασάζ μπήκανε μέσα, στον κάτω όροφο, τα παιδιά που είχαν τελειώσει το σχολειο και της είπα τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά και μου λέει δε πειράζει, σηκώθηκα, ντύθηκα, και έφυγα σαν κύριος και βέβαια τελείωσε οριστικά η συγκεκριμένη την ίδια στιγμή! Δε θα πουλήσουμε και τη ψυχή μας για ένα χυσιμο
Μαύρο κατάμαυρο στη συγκεκριμένη
Καλά τα λες , απορώ και εγώ πως κάποιοι θέλουν πλήρη επαφή σε ένα μέρος που το μασαζοδωμάτιο δεν έχει καν πόρτα αλλά ανά πάσα στιγμή μπορεί κάποιος να μπει. Το φαντάζεστε την ώρα που θα γαμιέται να μπουν παιδιά ή κάποιος άλλος κτλπ; Άρα εξορισμού και μόνο από την διαρρύθμιση του μαγαζιού καταλαβαίνει κάποιος ότι δεν μπορεί να πέφτουν γαμήσια . Άρα μόνο τίποτε στα πεταχτά όπως καλαμάκι ή χούφτωμα!
Πάντως συναγωνιστή πιο παλιά σου είχε δώσει μπριζόλα (με νουντλς) να φας ;:rolleyes:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
Καλά τα λες , απορώ και εγώ πως κάποιοι θέλουν πλήρη επαφή σε ένα μέρος που το μασαζοδωμάτιο δεν έχει καν πόρτα αλλά ανά πάσα στιγμή μπορεί κάποιος να μπει. Το φαντάζεστε την ώρα που θα γαμιέται να μπουν παιδιά ή κάποιος άλλος κτλπ; Άρα εξορισμού και μόνο από την διαρρύθμιση του μαγαζιού καταλαβαίνει κάποιος ότι δεν μπορεί να πέφτουν γαμήσια . Άρα μόνο τίποτε στα πεταχτά όπως καλαμάκι ή χούφτωμα!
Πάντως συναγωνιστή πιο παλιά σου είχε δώσει μπριζόλα (με νουντλς) να φας ;:rolleyes:
Μια χαρά τα πάντα όλα έκανε στις αρχές, μετά άρχισε τις πίπες του στυλ α είναι κάτω ο γκόμενος, α θα έρθουν τα παιδιά μου για να την κάνει και μετά έστειλε μνμ α να ξαναέρθεις να τα κάνουμε όλα. Την έχει δε δει ότι είναι και έξυπνη και θα στα τρώει δίπλα ταχαμου λόγω ανωτέρας βίας :cheesy: τώρα βλέπω το έχει πάει στο άλλο άκρο και φολιαζει με ρυθμούς πολυβόλου . Κουτοπονηρη είναι που κοροϊδεύει κόσμο . Και για μένα πραγματικά το χειρότερο που πραγματικά δεν γνωρίζω άλλη κοπέλα ποτέ στην μπουρδελοιστορια να το έχει κανει , είναι να εκθέτει τα ανήλικα παιδιά της σε αγνώστους ή ακόμη χειρότερα να τα χρησιμοποιεί για να αποφύγει το τελείωμα.
Ακόμα και η καλύτερη να ήταν, που δεν είναι μη τρελαθούμε, μόνο για αυτό μπαίνει μπλακ λίστ για πάντα. Δε μιλάμε απλά τώρα για μια φασουλα η για καλτ χαβαλέ, μιλάμε εκθέτει πελάτες και τα παιδιά της σε κακουργηματικού χαρακτήρα αδικήματα. Να πάει στο διάολο
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
Σοβαρά τώρα έγινε φίρμα και η ροζιτα; :cheesy::cheesy: Θα κατάλαβε φαίνεται πόσα αγαμητα ναυάγια δεν έχουν κανένα ηθικό φραγμό προκειμένου να τους παίξει το πουλάκι . Μια χαρά γαμιοτανε και τα ρούφαγε όλα στην αρχή και δεν άφηνε και σταγόνα, τώρα την είδε κι αυτή φίρμα από τους αγαπουληδες και τους τα τρώει κανονικά . Καλά σας κάνει, και από τι μου λέγε έχει καταλάβει πόσα ναυάγια υπάρχουν που δεν έχει καν ανάγκη να προσφέρει τίποτα έξτρα αφού έχει κορόιδα να την παρακαλάνε. Ετοιμάζεται κι όλες να το κλείσει το μπουρδελακι στη Δροσοπούλου και να το κάνει εστιατόριο να πουλάει κατεψυγμένα νουντλς από το Σκλαβενίτη απέναντι και είμαι σίγουρος ότι κι εκει θα κάνουν ουρά τα ναυάγια :cheesy::cheesy:
Κανονικά οποίος έχει ιχνος αξιοπρέπειας θα έπρεπε να της είχε ρίξει μαύρο, όχι μόνο επειδή φωλιάζει κόσμο και αφήνει συναγωνιστές με το πουλι στο χέρι επανειλημμένα, αλλά κυρίως γιατί και η ίδια που το παίζει και καλά θεοσεβούμενη :priest: δεν έχει κανένα πρόβλημα να ξεσκίζεται μπροστά στα παιδιά της και το γκόμενο της. Ιδίως με τα ανήλικα, ποσο άρρωστος μπορεί να είναι κάποιος για να θεωρεί καλτ τη φάση να είναι ξεβράκωτος και να περνάνε από δίπλα τα ανήλικα ; Ποσό άρρωστοι είστε μερικοί; Εγώ τη μια και μόνη φορά που στη μέση του μασάζ μπήκανε μέσα, στον κάτω όροφο, τα παιδιά που είχαν τελειώσει το σχολειο και της είπα τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά και μου λέει δε πειράζει, σηκώθηκα, ντύθηκα, και έφυγα σαν κύριος και βέβαια τελείωσε οριστικά η συγκεκριμένη την ίδια στιγμή! Δε θα πουλήσουμε και τη ψυχή μας για ένα χυσιμο
Μαύρο κατάμαυρο στη συγκεκριμένη
Πες τα ρε μάγκα!!Ωραίος!!Πιάνει κότσους όλους τους φελλούς η Φιλιππινέζα..Βρίσκει και τα κάνει..Κατάντια..Άκου ανήλικα παιδιά και γιαγιάδες εκεί ..Άσε που μου είπε ότι δεν παρέχει μπάνιο ντους κτλ..Παρακμή..Συνεχίστε να παρακαλάτε εσείς..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Γενικά αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι υπάρχει ζήτηση για καλό ασιατικό μασάζ με ή χωρίς ..... Αν τα επαγγελματικά μασαζάδικα παρείχαν καλές υπηρεσίες δεν θα συζητούσαμε τώρα για τέτοιες φάσεις.!:hmm:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
Γενικά αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι υπάρχει ζήτηση για καλό ασιατικό μασάζ με ή χωρίς ..... Αν τα επαγγελματικά μασαζάδικα παρείχαν καλές υπηρεσίες δεν θα συζητούσαμε τώρα για τέτοιες φάσεις.!:hmm:
Τυπε ούτε τα επαγγελματικά μασαζιδικα, ούτε οι ροζιτες ούτε καμία δεν πρόκειται ποτέ να λειτουργήσει όπως πρέπει γιατί οι Έλληνες αντί να απαιτούν σοβαρές υπηρεσίες για τα λεφτά τους, είναι έρμαια του κάθε αγαπουλη και του κάθε προμοτορα που εκθειάζει κάτι μέτριες κακότροπες .Εδω παλιά ζούσα στην Ιαπωνία για μήνες λόγω δουλειάς και έλεγα πως δουλεύουν τα νουρου και έρχονταν οι προμοτορες να μου κάνουν επιθέσεις γιατί η αποκάλυψη της αλήθειας τους χάλαγε τη μπιζνα να χρεώνουν ένα σκασμό λεφτά για μια μαλακια. Γιαυτο δεν ξανασχοληθηκα με το τι συμβαίνει στην Ελλάδα Δες εδώ ας πούμε, δε πά να λένε ότι η φάση είναι επικίνδυνη, ότι δε τηρούνται βασικοί κανόνες υγείηνης και εχεμύθειας, ότι δεν τηρούνται καν οι υπηρεσίες,ότι κινδυνεύει ανά πάσα στιγμή να μπουκάρει καμία ασφάλεια να σου καταστραφεί η ζωή για μια μαλακια, δες πόσοι το σκέφτονται ακόμα ως «εμπειρία» που πρέπει να αποκτήσουν. Αρρώστια, . Η κατάσταση δε πρόκειται να αλλάξει αν ένας δυο γράψουν αρνητικές κριτικες αλλά αν όλοι πάψουν να πετάνε τα λεφτά τους σε κακούς επαγγελματίες και αρχίσουν να σέβονται λίγο τον εαυτό τους.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Τυπε ούτε τα επαγγελματικά μασαζιδικα, ούτε οι ροζιτες ούτε καμία δεν πρόκειται ποτέ να λειτουργήσει όπως πρέπει γιατί οι Έλληνες αντί να απαιτούν σοβαρές υπηρεσίες για τα λεφτά τους, είναι έρμαια του κάθε αγαπουλη και του κάθε προμοτορα που εκθειάζει κάτι μέτριες κακότροπες .Εδω παλιά ζούσα στην Ιαπωνία για μήνες λόγω δουλειάς και έλεγα πως δουλεύουν τα νουρου και έρχονταν οι προμοτορες να μου κάνουν επιθέσεις γιατί η αποκάλυψη της αλήθειας τους χάλαγε τη μπιζνα να χρεώνουν ένα σκασμό λεφτά για μια μαλακια. Γιαυτο δεν ξανασχοληθηκα με το τι συμβαίνει στην Ελλάδα Δες εδώ ας πούμε, δε πά να λένε ότι η φάση είναι επικίνδυνη, ότι δε τηρούνται βασικοί κανόνες υγείηνης και εχεμύθειας, ότι δεν τηρούνται καν οι υπηρεσίες,ότι κινδυνεύει ανά πάσα στιγμή να μπουκάρει καμία ασφάλεια να σου καταστραφεί η ζωή για μια μαλακια, δες πόσοι το σκέφτονται ακόμα ως «εμπειρία» που πρέπει να αποκτήσουν. Αρρώστια, . Η κατάσταση δε πρόκειται να αλλάξει αν ένας δυο γράψουν αρνητικές κριτικες αλλά αν όλοι πάψουν να πετάνε τα λεφτά τους σε κακούς επαγγελματίες και αρχίσουν να σέβονται λίγο τον εαυτό τους.
Tώρα ξύνεις πληγές ! Αν δοκιμάσεις μασαζοϋπηρεσίες στην Άπω Ανατολή Μπανγκογκ , Τόκυο κτλπ δεν υπάρχει καμία σύγκριση με εδώ. Και οι ασιάτισσες που έρχονται εδώ σύντομα χαλάνε και γίνονται ξεπέτες! Από την εμπειρία μου οι χειρότερες εδώ είναι τα Τάι !:thumbsdown:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Και κάτι ακόμη. Το κανονικό Νούρου είναι μασάζ με τα μουνόχειλα , εδώ αν σε αλείψουν με λάδι και τριφτούν απλά πάνω σου το λένε νούρου. Παλιά ήταν μέρος του απλού προγράμματος και δεν χρεωνόταν παραπάνω. Όπως και το κωλοδάκτυλο . Τώρα το δακτυλάκι το λένε τάντρα και το χρεώνουν παραπάνω ! Εγώ δεν το ζητάω και το λέω από την αρχή μην γίνει λάθος. Αλλά παλιά οι λαδοκόρες αν δεν έλεγες τίποτα σε "εξετάζαν" ως μέρος του απλού προγράμματος! :upsidedown:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom