Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο τύπος στη φωτογραφία όμως για να λέμε την αλήθεια μοιάζει με οπισθοκίνητο :effemine:  Αγγλάκι!
Και της μικρής της έχουν ξεφύγει τα μπούτια απο τα χάμπουργκερ! Μήπως είναι τουριστάκια?

Χαχαχα....καλα τα λες. Μαυρα χαλια και οι δυο τους. Η κοπελα ειναι τερμα πλαδαρη, μπαμ κανει στα μπουτια οπως λες αυτο. Αν φορεσει σορτσακι θα λαμψει η αληθεια και θα προσελκυσει μονο τους απανταχου αγαμητους-πεινασμενους για μουνι, σοβαρος αντρας ουτε καν θα τη κοιταξει. Το τυπακι, ασχολιαστο. Καμια σχεση με αντρικη εμφανιση.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Οπότε όλα είναι σχετικά και εξαρτώνται από το ποιό μέρος της Ρωσσίας

Κατατοπιστικός. Για νοοτροπία σε Σιβηρία και 'Απω-Ανατολική Ρωσία δεν μας είπες μόνο. Ε, αν έχεις πάει και εκεί για έρευνες, τότε είσαι μέγας εξερευνητής.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Κατατοπιστικός. Για νοοτροπία σε Σιβηρία και 'Απω-Ανατολική Ρωσία δεν μας είπες μόνο. Ε, αν έχεις πάει και εκεί για έρευνες, τότε είσαι μέγας εξερευνητής.

Σιγά μην έχει πάει και στην Καμτσάτκα.

Σύνελθε τύπε.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Τύπε είναι αναπάντεχος. Μπορεί να είχε κάποια γκόμενα στο Βλαδιβοστόκ για παράδειγμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο τύπος στη φωτογραφία όμως για να λέμε την αλήθεια μοιάζει με οπισθοκίνητο :effemine:  Αγγλάκι!
Και της μικρής της έχουν ξεφύγει τα μπούτια απο τα χάμπουργκερ! Μήπως είναι τουριστάκια?
Εγώ έβαλα μία φωτογραφία από ένα ζευγάρι που είδα στο μετρό και ενώ έβγαινα από το βαγόνι κρατώντας το τηλέφωνο τους φωτογράφισα.Γιά πούστης δε φένεται,ένας απλός νέος ειναι που έχει αυτή τη γκόμενα.Πολλές φορές πετυχένω και πολύ καλύτερες γκόμενες με τέτοιους απλούς.Είναι ένα απλό παράδειγμα.Το θέμα της υπόθεσης είναι ότι πριν από 10 χρόνια η αντιστοιχη γκόμενα θα έψαχνε να βρει έναν άνδρα με αμάξι και δικό του διαμέρισμα γιά να μένουν μαζί.Δε θα έλεγα ότι ήταν ιδιέταιρα χοντρή.Πριν από 10 χρόνια η αντιστοιχη γκόμενα σίγουρα δε θα ήταν χοντρή διότι θα πήγαινε γυμναστηριο,δεν θα ηταν ντυμένη από ZARA και μπορεί να πήγαινε και σολάριουμ.Θα κοίταγε να πάρει το τελευταίο μοντέλο κινητο και μπορεί να μάζευε και λεφτά γιά αυτοκίνητο.Τώρα με το μινιμαλισμό είναι όπως την βλέπεις,ντυμένη από το ZARA με ένα κινητο των 150-200 ευρώ σπίτι θα έχει ένα Samsung Tab A των 200 ευρώ και πιθανόν ένα Noutbook 13-15 ιντσών και ένα μικρό σκυλάκι ή μιά γάτα γιά να ασχολείτε.
  Σε σχέση με τη νεολαία της Ελλάδα βέβαια είναι 100 φορές καλύτεροι!Τουλάχιστον δεν είναι βρώμικοι με χαλκάδες γεμάτοι τατουάζ και΄δε φοράνε άθλια ρούχα.Πάντος η πτώση φένεται με γυμνό μάτι.
  Σχετικά με τη Μόσχα είναι πολύ πιό εύκολες οι γκόμενες,σε παίζουν πολύ με τα μάτια ενώ εδώ πολύ λιγότερο...δεν καμάκωσα καμία στη Μόσχα γιατί πήγα να πάρω τα φίδια  :2funny:και μετά πήγα στη Βορειοκορεατική πρεσβεία που είχα κλείσει ραντεβού...μετά γύρισα πίσω Αγία Πετρούπολη.Το τρένο πολύ καλό σε πάει σε 3,5 ώρες (90-100 ευρω πηγαιν-ελα εισητηρια εχει μονο για 10-15 μερες μετά.Αν το κλείσεις γιά τρεις μήνες μετά το βρίσκεις με τα μισά λεφτά και με 40 ευρώ μπορείς να το βρεις) το μεγάλο του αρνητικό είναι ότι μετά από μία με μιάμιση ώρα σου πονάει ο κώλος σου γιατί τα καθίσματα του είναι σκληρά  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Σιγά μην έχει πάει και στην Καμτσάτκα.

Σύνελθε τύπε.
Εσύ όπως μας έδειξες πήγες γιά 2 μέρες ή τρεις μέρες Μόσχα με τη δουλειά σου :2funny:έτσι πήγαινε και ο Βλάκμαν τότε που πήγαινε.Βάλε μας τη Βικιπαίδια γιά πληροφορίες  :2funny:
  Στη Ρωσσία ακόμα και το τυροπιτάδικο των Ουζμπέκων δέχεται κάρτα!Οι δε τιμές στις τυρόπιτες λουκανόπιτες 2-2.5 φορές φτηνότερα από την Ελλάδα!
   
Τύπε είναι αναπάντεχος. Μπορεί να είχε κάποια γκόμενα στο Βλαδιβοστόκ για παράδειγμα.
Από το Βλαδιβοστόκ είναι η κοπέλα που δουλεύει στο φαρμακείο εδώ κοντά  :2funny:την κατάλαβα αμέσως από την προφορά της  :2funny:έχουν μιά περίεργη προφορά θα έλεγα ότι Ουκρανίζουν λιγάκι στην ομηλία  :2funny: (δεν είναι τυχαίο γιατί έκει έχει πολλούς Ουκρανικής καταγωγής).
  Δε μ'αρέσει στην άπω ανατολή της Ρωσσίας ότι είναι λιγάκι σα τη δεκαετία του '90 με όπλα μαφίες συμμορίες και  :jerking: τώρα έχει φτιάξει λιγάκι αλλά οι κωλόφατσες εκεί είναι πολλές.
  Δε ΄πηγαίνω εκεί γιατί οι τιμές στα αεροπορικά είναι εξωπραγματικές  :headbang:πιό φτηνά είναι να πας Νέα Υόρκη ή Τα'ι'λάνδη γιά μιά βδομάδα παρά Κρασνογιάρσκ  :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • 33.jpg
    33.jpg
    435,9 KB · Εμφανίσεις: 60
  • 34.jpg
    34.jpg
    402,5 KB · Εμφανίσεις: 102
  • 35.jpg
    35.jpg
    385,7 KB · Εμφανίσεις: 52
  • 22.jpg
    22.jpg
    462,8 KB · Εμφανίσεις: 90

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ψυχοπαθη καραφλε κιναιδε κουασιμοδε βλακεντιε κτηνοβατη,με τους βορειοκορεατες τι νταλαβερια εχεις???
ΥΓ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑΣ(ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΑΙ),ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΟΝ ΜΕΘΑΝΙΩΤΗ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΑΡΧΙΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΚΛΟΟΥΝ ΤΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΣ..
ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΜΕ ΕΝΑ 30% ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΝΕΕΙΣ..
ΥΓ1 ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ ΓΑΜΩ..
ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΡΕ ΤΡΥΠΗΜΕΝΕ ΠΕΟΕΠΑΙΤΗ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ψυχοπαθη καραφλε κιναιδε κουασιμοδε βλακεντιε κτηνοβατη,με τους βορειοκορεατες τι νταλαβερια εχεις???
ΥΓ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑΣ(ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΑΙ),ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΟΝ ΜΕΘΑΝΙΩΤΗ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΑΡΧΙΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΚΛΟΟΥΝ ΤΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΣ..
ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΜΕ ΕΝΑ 30% ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΝΕΕΙΣ..
ΥΓ1 ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ ΓΑΜΩ..
ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΡΕ ΤΡΥΠΗΜΕΝΕ ΠΕΟΕΠΑΙΤΗ..
:spam:Νομίζω ότι εδώ πρέπει οι Μοντεράτορ να σβίσουν αυτό το ποστ που έγραψε ο κακομοίρης γιατί δεν έχει καμία σχεση με το θέμα!και δε λέει κι τίποτα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
:spam:Νομίζω ότι εδώ πρέπει οι Μοντεράτορ να σβίσουν αυτό το ποστ που έγραψε ο κακομοίρης γιατί δεν έχει καμία σχεση με το θέμα!και δε λέει κι τίποτα.
πατα το ρουφιανοκουμπι κ εσυ..
ΥΓ πληροφοριες για το κρασνονταρ ζηταω μωρη πουστρα..
Ξερεις να μας πεις ή δεν εχεις γαμηθει εκει ακομη?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγώ έβαλα μία φωτογραφία από ένα ζευγάρι που είδα στο μετρό και ενώ έβγαινα από το βαγόνι κρατώντας το τηλέφωνο τους φωτογράφισα.Γιά πούστης δε φένεται,ένας απλός νέος ειναι που έχει αυτή τη γκόμενα.Πολλές φορές πετυχένω και πολύ καλύτερες γκόμενες με τέτοιους απλούς.Είναι ένα απλό παράδειγμα.Το θέμα της υπόθεσης είναι ότι πριν από 10 χρόνια η αντιστοιχη γκόμενα θα έψαχνε να βρει έναν άνδρα με αμάξι και δικό του διαμέρισμα γιά να μένουν μαζί.Δε θα έλεγα ότι ήταν ιδιέταιρα χοντρή.Πριν από 10 χρόνια η αντιστοιχη γκόμενα σίγουρα δε θα ήταν χοντρή διότι θα πήγαινε γυμναστηριο,δεν θα ηταν ντυμένη από ZARA και μπορεί να πήγαινε και σολάριουμ.Θα κοίταγε να πάρει το τελευταίο μοντέλο κινητο και μπορεί να μάζευε και λεφτά γιά αυτοκίνητο.Τώρα με το μινιμαλισμό είναι όπως την βλέπεις,ντυμένη από το ZARA με ένα κινητο των 150-200 ευρώ σπίτι θα έχει ένα Samsung Tab A των 200 ευρώ και πιθανόν ένα Noutbook 13-15 ιντσών και ένα μικρό σκυλάκι ή μιά γάτα γιά να ασχολείτε.
  Σε σχέση με τη νεολαία της Ελλάδα βέβαια είναι 100 φορές καλύτεροι!Τουλάχιστον δεν είναι βρώμικοι με χαλκάδες γεμάτοι τατουάζ και΄δε φοράνε άθλια ρούχα.Πάντος η πτώση φένεται με γυμνό μάτι.
  Σχετικά με τη Μόσχα είναι πολύ πιό εύκολες οι γκόμενες,σε παίζουν πολύ με τα μάτια ενώ εδώ πολύ λιγότερο...δεν καμάκωσα καμία στη Μόσχα γιατί πήγα να πάρω τα φίδια  :2funny:και μετά πήγα στη Βορειοκορεατική πρεσβεία που είχα κλείσει ραντεβού...μετά γύρισα πίσω Αγία Πετρούπολη.Το τρένο πολύ καλό σε πάει σε 3,5 ώρες (90-100 ευρω πηγαιν-ελα εισητηρια εχει μονο για 10-15 μερες μετά.Αν το κλείσεις γιά τρεις μήνες μετά το βρίσκεις με τα μισά λεφτά και με 40 ευρώ μπορείς να το βρεις) το μεγάλο του αρνητικό είναι ότι μετά από μία με μιάμιση ώρα σου πονάει ο κώλος σου γιατί τα καθίσματα του είναι σκληρά  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Πολύ ενδιαφέρον update  της κατάστασης στη Ρωσία! Όποιος παρακολουθεί έχει και επιτυχίες!!  Κι εγώ τώρα γράφω βιαστικά διότι είναι φουλ σεζόν και τρέχω!
Μετά το καλοκαίρι θα ρίξω τη ΠΙΡΦΟΡΟΚΤΟΝΟ ΒΟΜΒΑ αυτής της περιόδου στα ανατολικά νήματα που θα στείλω τους Μουσάτους, Τατουατζίδες, Απλυτους, Συριζαίους και λοιπούς αποτυχημένους στο πυρ το εξώτερον !!!!!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πολύ ενδιαφέρον update  της κατάστασης στη Ρωσία! Όποιος παρακολουθεί έχει και επιτυχίες!!  Κι εγώ τώρα γράφω βιαστικά διότι είναι φουλ σεζόν και τρέχω!
Μετά το καλοκαίρι θα ρίξω τη ΠΙΡΦΟΡΟΚΤΟΝΟ ΒΟΜΒΑ αυτής της περιόδου στα ανατολικά νήματα που θα στείλω τους Μουσάτους, Τατουατζίδες, Απλυτους, Συριζαίους και λοιπούς αποτυχημένους στο πυρ το εξώτερον !!!!!
τυπε βαλε κ λιγη κτηνοβασια στην βομβα να τους τελειωσεις..
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μ΄αρέσει που ρωτάς τον μπατίρη που δεν έχει ούτε 100.000 ρούβλια στον λογαριασμό του και ζήτημα αν έχει πάει 2 φορές στη ζωή του στη Μόσχα.

Η καλλίτερη λύση είναι η Turkish αλλά τα εισιτήρια θα φύγουν γρήγορα.

Μετά η Αεροφλότ μέσω Μόσχας αναγκαστικά.

Μπορεί να πας βέβαια και με τον Μουζενίδη μέχρι το Ροστόφ και μετά από εκεί οδικώς αλλά οι πτήσεις του δεν βολεύουν. Ή με την Turkish Ροστόφ.
 

Επισκέπτης
Σήμερα έβγαλα αυτή τη φωτογραφία στο μετρό σαν παράδειγμα.Η γκόμενα μου έριξε μερικές κρυφές ματιές αλλά δεν ψαχνόταν και ιδιέταιρα.Είναι ένα ζυγάρι η κοπελίτσα αυτή έχει αυτό το απλό παιδί όπως βλέπετε είναι ένας απλός νέος.Θα μου πείτε σε σχέση με το 70%-80% της νεολαίας της Ελλάδας είναι χιλιάδες φορές καλύτερος!Δε διαφωνώ αυτός τουλάχιστον είναι καθαρός,ούτε μούσια έχει ούτε σκουλαρίκια ούτε είναι χάλια ντυμένος.Η προηγούμενη γενιά όμως ηταν διαφορετική π.χ. πριν από 10 χρόνια μιά τέτοια κοπέλα θα έψαχνε να βρει έναν να είχε ένα αμάξι όσο γίνεται καλύτερο,να μη μένει με τους γονείς του,θα ήθελε να παντρευτεί,να μένει μαζί του,να κάνει παιδιά κλπ...κλπ.Τώρα δεν είναι έτσι,συναντιούντε πάνε με το μετρό τρώνε χάμπουργκερ και κάνουν και βόλτα στο πάρκο.
  Η κόρη μου είχε έναν παρόμοιο φίλο (του έμοιαζε κάπως) με αυτόν.Μας τον είχε φέρει και μας τον είχε γνωρίσει  συνήθως 2-3 μέρες έμεναν σε μας,και 2-3 μέρες στους γονείς του και συνήθως τα σαββατοκύριακα την έπαιρναν και πηγαίναν με τους γονείς του στο εξωχικό του.Είχαν ένα τριάρι διαμέρισμα με τους γονείς του ο πατέρας του είχε ένα Suzuki Rav 4 (προηγούμενης γενιάς 5-6 ετών) και η μητέρα του ένα Mazda3  (νομίζω ή κατί παρόμοιο δε θυμάμαι) και αυτό 5-6 ετών.Μιά τυπική οικογένεια της Αγίας Πετρούπολης.
   Αυτό που δεν έχετε καταλάβει στην Ελλάδα είναι ότι ο κόσμος αλλάζει και όποιος θέλει να μη μείνει πίσω και να έχει γκόμενες πρέπει να μπορεί να προσαρμώζετε στις καινούργιες συνθήκες  :).
   Αυριο θα έρθουν να τοποθετήσουν το παράθυρο και μετά θα μπορέσω να φύγω να πάω την Πορνοεκδρομή μου  :2funny:Ο καιρός είναι καλός αν και κάνει λίγο ζέστη η θερμοκρασία φτάνει τους 22 βαθμους και στον ηλιο δεν είναι και τοσο ευχάριστα,το καλό είναι ότι αυτή η ζέστη είναι από της 14.00-18.00 από της 10.00-14.00 και από της 18.00-23.00 έχει γύρω στους 17-19 βαθμούς.Τη νύχτα μετά βάζει λιγάκι κρύο.Τώρα νυχτώνει κατα της 21.30
   Ελπίζω με τη φώτο να σας έδωσα να καταλάβαιτε τι παίζει με της γυναίκες το έτος 2019  :)
Σαν την Ελλαδα πριν 20 χρονια. Τωρα οι ελληνιδες εχουν αλλαξει, γιατι δεν τους αρεσουν οι απλες σχεσεις. Γουσταρουν παρτουζες και φασεις με αλλους, κερατωμα δλδ, αλλα δεν το λενε κερατωμα. Μιλαμε για ηλικιες μεχρι 25 ετων. Οταν αυτοι μεγαλωσουν θα εχει επικρατησει ο πικερισμος στην Ελλαδα και η καταργηση της μονογαμιας. Ελπιζω μεχρι τιτε να υπαρχει Ελλαδα ομως και να μην ειναι μουσουλμανικη χωρα. Σπουδαιο το εργο που κανατε εσυ και ο πικερ για να απελευθερωσετε σεξουαλικα τον Ελληνα και να τον γυρισετε δυομιση χιλιαδες χρονια πισω, στην εποχη του Διονυσου.

Βεβαια εξακολουθουν να υπαρχουν πιρφοροι που πανε στο Γκαζι και δε γαμανε - αυτους οι γκομενες τους εχουν για να περνανε την ωρα τους οταν δεν παρτουζωνονται με αλλους. Γενικα το σεξ ειναι ομαδικη υποθεση πια, σαν τον καφε. Στη Ρωσια θα αργησουν να ερθουν αυτα, κρυο καιρος για δυο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μ΄αρέσει που ρωτάς τον μπατίρη που δεν έχει ούτε 100.000 ρούβλια στον λογαριασμό του και ζήτημα αν έχει πάει 2 φορές στη ζωή του στη Μόσχα.

Η καλλίτερη λύση είναι η Turkish αλλά τα εισιτήρια θα φύγουν γρήγορα.

Μετά η Αεροφλότ μέσω Μόσχας αναγκαστικά.

Μπορεί να πας βέβαια και με τον Μουζενίδη μέχρι το Ροστόφ και μετά από εκεί οδικώς αλλά οι πτήσεις του δεν βολεύουν. Ή με την Turkish Ροστόφ.
Ναι είμαι φτωχός τι να κάνω? :2funny:.Μιλάει ο πλούσιος  :2funny:που σε στέλνουν με τη δουλειά γιά 2 μέρες και μας λες ότι πηγαίνεις!Παίζει να δουλεύεις σε κάποια εταιρία σαν την Chipita θα παίρνεις 800 το πολύ 1.000 ευρώ και όταν έρχεσαι θα σε πηγαίνουν στο οικοτροφείο που έχουν γιά τους υπαλλήλους.Αν δε δουλέψεις 15 μέρες θα πεθάνεις  :2funny:.
  Το ένα μπουφάν από φίδι παραπάνω από 100.000 κάνει.Βέβαια εσύ απ'αυτά είσαι άσχετος.
 
Σαν την Ελλαδα πριν 20 χρονια. Τωρα οι ελληνιδες εχουν αλλαξει, γιατι δεν τους αρεσουν οι απλες σχεσεις. Γουσταρουν παρτουζες και φασεις με αλλους, κερατωμα δλδ, αλλα δεν το λενε κερατωμα. Μιλαμε για ηλικιες μεχρι 25 ετων. Οταν αυτοι μεγαλωσουν θα εχει επικρατησει ο πικερισμος στην Ελλαδα και η καταργηση της μονογαμιας. Ελπιζω μεχρι τιτε να υπαρχει Ελλαδα ομως και να μην ειναι μουσουλμανικη χωρα. Σπουδαιο το εργο που κανατε εσυ και ο πικερ για να απελευθερωσετε σεξουαλικα τον Ελληνα και να τον γυρισετε δυομιση χιλιαδες χρονια πισω, στην εποχη του Διονυσου.

Βεβαια εξακολουθουν να υπαρχουν πιρφοροι που πανε στο Γκαζι και δε γαμανε - αυτους οι γκομενες τους εχουν για να περνανε την ωρα τους οταν δεν παρτουζωνονται με αλλους. Γενικα το σεξ ειναι ομαδικη υποθεση πια, σαν τον καφε. Στη Ρωσια θα αργησουν να ερθουν αυτα, κρυο καιρος για δυο.
Δε νομίζω ότι έχει καμία σχέση η Ελλάδα με την Ρωσσία!Εντελώς άλλος κόσμος!Τη δεκαετία του '90 στην Ελλάδα δεν σε κοίταγε καμία και ήταν πρακτικά αδύνατον να γαμίσεις :headbang:Ολοι έβγαζαν λεφτά και ήταν κουραδόμαγκες :2funny:έπαιρναν ένα αμάξι και έχτιζαν ένα σπιτι και την είχαν δει!Οι γκόμενες τότε είχαν τον πύχη πολύ ψηλά!
  Απλός τώρα στην Ρωσσία οι γκόμενες έγιναν απλές και δεν έχουν απαιτήσεις από τη ζωή.Ελλάδα τότε ήταν όλο μαγκιά οι Ελεηνίδες έπρεπε να της κυνηγάς μήνες μπας και σου κάτσουν :2funny:οι Πιρφόροι το τι δώρα τους έκαναν δε λεγεται!Αμάξια,κοσμήματα,εκδρομές  :rockon: :headbang:.
  Σχετικά με τη Ρωσσία δεν ξέρω που θα πάει?Πάντος σε σχέση με τη δεκαετία του '90 που δεν ξέραν τι είναι η δύση τώρα έχουν πάει και ξέρουν τι παίζει....ξέρουν οτι στην Αμερική ζούνε σε υπόγεια και το πλυντήριο ρουχων ειναι μεγάλη πολυτέλεια....ξέρουν ότι η Ευρώπη είναι γεμάτη αραπάδες και ότι ο κόσμος στη Γερμανία είναι αντιπαθητικός και αν εσύ έχεις παραπάνω απ'αυτούς σε μισούνς.Γιά την Ελλάδα έχουν την άποψη ότι ο κόσμος ζει όπως της αρχές της δεκαετίας του '90 .Δε λέω στην Ελλάδα ο κόσμος ζει χάλια αλλά όχι τόσο όσο νομίζουν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κύριε Δημητράκη, βλέπω στο καροτσάκι, ψωνίσατε και γκόμενα ή κάνω λάθος;  :grin:

index.php
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Κύριε Δημητράκη, βλέπω στο καροτσάκι, ψωνίσατε και γκόμενα ή κάνω λάθος;  :grin:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3034.0;attach=1153522;image[/img[/URL]]
[/quote]


Γιατι, βλεπεις καπου να εχει μπανανα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Γιατι, βλεπεις καπου να εχει μπανανα;

Δεν σας αντιλαμβάνομαι. Ρώτησα, διότι ο κ. Δημητράκης ως σεσημασμένος και δηλωμένος πεπονογάμης, έλκεται ως γνωστόν
από στρογγυλά και ζουμερά προϊόντα, όπως λ.χ. καρπουζάκια, πεπονάκια, κολοκύθες κλπ.
Οπότε, βλέποντας το περιεχόμενο στο καροτσάκι του, έκανα έναν εύλογο συνειρμό...  :rolleyes: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κύριε Δημητράκη, βλέπω στο καροτσάκι, ψωνίσατε και γκόμενα ή κάνω λάθος;  :grin:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3034.0;attach=1153522;image[/img[/URL]]
[/quote]Αν ήμουν ο Βαλκάνιος Φουκαράς θα μπορούσα άνετα να πω ότι στη φωτογραφία είναι μιά Γερμανίδα  :2funny:και να παραξενεύομαι αν μου λέγατε ότι δεν την βλέπετε  :2funny:.
  Εκανα της δουλειές μου και αύριο φεύγω οπότε θα  :jerking:χωρίς εμένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Αν ήμουν ο Βαλκάνιος Φουκαράς θα μπορούσα άνετα να πω ότι στη φωτογραφία είναι μιά Γερμανίδα  :2funny:και να παραξενεύομαι αν μου λέγατε ότι δεν την βλέπετε  :2funny:.
  Εκανα της δουλειές μου και αύριο φεύγω οπότε θα  :jerking:χωρίς εμένα  :2funny: :2funny: :2funny:
μωρη κοντη καραφλη πουστρελα θα μας γραψεις τι νταλαβερι εχεις με τους βορειοκορεατες???
ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΕΙΣ Κ ΤΟΥΣ ΚΙΤΡΙΝΙΑΡΗΔΕΣ ΤΩΡΑ???
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρώτησα, διότι ο κ. Δημητράκης ως σεσημασμένος και δηλωμένος πεπονογάμης, έλκεται ως γνωστόν
από στρογγυλά και ζουμερά προϊόντα, όπως λ.χ. καρπουζάκια, πεπονάκια, κολοκύθες κλπ.
Οπότε, βλέποντας το περιεχόμενο στο καροτσάκι του, έκανα έναν εύλογο συνειρμό...  :rolleyes: :grin:

Ο δημητράκης είναι αυστηρός πεπονογάμης.Τα καρπούζια τα απορρίπτει,δεν είναι του επιπέδου του.

το καρπουζι το προσπαθησα.ειναι πολυ μαλακο μεσα και ανοιγει γρηγορα.εξω ειναι σκληρο και δεν μεγαλωνει η τρυπα που θα ανοιξεις.ενω στο πεπονακι ανοιγεις μια μικρη τρυπα αρχιζεις να γαμας και η τρυπα μεγαλωνει σιγα σιγα.χυνεις φανταστικα ειναι υγρο και θυμιζει παρα πολυ καυλωμενο μουνακι.
 

Επισκέπτης
Ναι είμαι φτωχός τι να κάνω? :2funny:.Μιλάει ο πλούσιος  :2funny:που σε στέλνουν με τη δουλειά γιά 2 μέρες και μας λες ότι πηγαίνεις!Παίζει να δουλεύεις σε κάποια εταιρία σαν την Chipita θα παίρνεις 800 το πολύ 1.000 ευρώ και όταν έρχεσαι θα σε πηγαίνουν στο οικοτροφείο που έχουν γιά τους υπαλλήλους.Αν δε δουλέψεις 15 μέρες θα πεθάνεις  :2funny:.
  Το ένα μπουφάν από φίδι παραπάνω από 100.000 κάνει.Βέβαια εσύ απ'αυτά είσαι άσχετος.
  Δε νομίζω ότι έχει καμία σχέση η Ελλάδα με την Ρωσσία!Εντελώς άλλος κόσμος!Τη δεκαετία του '90 στην Ελλάδα δεν σε κοίταγε καμία και ήταν πρακτικά αδύνατον να γαμίσεις :headbang:Ολοι έβγαζαν λεφτά και ήταν κουραδόμαγκες :2funny:έπαιρναν ένα αμάξι και έχτιζαν ένα σπιτι και την είχαν δει!Οι γκόμενες τότε είχαν τον πύχη πολύ ψηλά!
  Απλός τώρα στην Ρωσσία οι γκόμενες έγιναν απλές και δεν έχουν απαιτήσεις από τη ζωή.Ελλάδα τότε ήταν όλο μαγκιά οι Ελεηνίδες έπρεπε να της κυνηγάς μήνες μπας και σου κάτσουν :2funny:οι Πιρφόροι το τι δώρα τους έκαναν δε λεγεται!Αμάξια,κοσμήματα,εκδρομές  :rockon: :headbang:.
  Σχετικά με τη Ρωσσία δεν ξέρω που θα πάει?Πάντος σε σχέση με τη δεκαετία του '90 που δεν ξέραν τι είναι η δύση τώρα έχουν πάει και ξέρουν τι παίζει....ξέρουν οτι στην Αμερική ζούνε σε υπόγεια και το πλυντήριο ρουχων ειναι μεγάλη πολυτέλεια....ξέρουν ότι η Ευρώπη είναι γεμάτη αραπάδες και ότι ο κόσμος στη Γερμανία είναι αντιπαθητικός και αν εσύ έχεις παραπάνω απ'αυτούς σε μισούνς.Γιά την Ελλάδα έχουν την άποψη ότι ο κόσμος ζει όπως της αρχές της δεκαετίας του '90 .Δε λέω στην Ελλάδα ο κόσμος ζει χάλια αλλά όχι τόσο όσο νομίζουν.
οι Ελληνιδες που μας βασανιζαν το 90 ειναι πανω απο 40 χρονων οποτε ποιος χεστηκε... Οι εικοσαρες ειναι αλλη φαση. Εχουν στοιχεια ελλεινιδισμου ακομα, υποκρισια, κρυψινοια, αλλα αυτα που περασαμε εμεις δεν τα περνανε τοσο εντονα οι νεοι. Παρακουσα δυο πιτσιρικαδες στην παραλια που ελεγαν
-Αν η Κατερινα θελει χρονο, εγω μεχρι να το αποφασισει θα πηδαω αλλες
-Σωστος (λεει ο αλλος)

Παλια οποιος εβρισκε γκομενα γινοταν σκυλακι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom